mihenike 2021 márc. 14. - 13:49:20 Előzmény zuzuzu777
(406/1126)
ezen nagyon jót nevettem :)! ösi trükk és elájul ;) haha 😉😉😉😉
mihenike 2021 márc. 14. - 13:48:32 Előzmény zuzuzu777
(405/1126)
jaj ne haragudj, ez csak ilyen plátói kérdés volt, mert annyira abszurd ez az Azra+Dilsah-szál 🤣🤣🤣🤣
zuzuzu777 2021 márc. 14. - 10:38:38 Előzmény mihenike
(404/1126)
Te drága (bocs a megszólításért) Olyan kérdéseket tudsz feltenni, amelyekre még Allah és az Ő Prófétái se tudnák a választ!
Már írtam, ismerősöm mondta, hogy kb. 50 %-ban egyezik a könyvvel.Meg szokták kérdezni a nézőket, hogy : "szerintetek mi legyen a folytatás?"
zuzuzu777 2021 márc. 14. - 10:34:30 Előzmény Nazli92
(403/1126)
Ez most a majdnem éjfélkor írt folytatása!

M. rákérdez, hogy miért is kell R.-nak meghalni? Szemjátékok, mimikák, végre D. rájön, jobb, ha hazudik, mert még képes lesz M. életbe tartani R.-t és nem öli meg a magzatot.
Azt mondja, hogy igen, haljon meg, mert csak ártani akar a családjának azzal, hogy Azizének megbocsájt és rá akarja venni a többieket is tegyék ugyan ezt.
Ekkor jön Z., aki rendesen nekitámad, hogy tudta, hogy Azra nem az övé, de eltitkolta a lány előtt.
Z.: "amióta betetted a lábad ebbe a házba, a lányom éjjel nappal sír miattad."
D. azzal vág vissza, hogy R. is titkol vmit, mondja el,
Párharc D. és Z. között, M. és R. félreáll, ekkor jön Hazar, ő is D.-nak esik.
H. modnja M.-nak, :"ugye mondtam, hogy ne hozd ezt a nőszemélyt (D.) a házadba?"
D. látja, hogy nem áll jól a szénája, mindenki ellene van ezért beveti az ősi női trükköt: elájul.


mihenike 2021 márc. 14. - 06:56:28 Előzmény zuzuzu777
(402/1126)
borzalmas ennek a pasinak a mimikája 🤓 de már nagyon kíváncsi vagyok!
Apropó, vajon a sorozat elején már tudták a forgatókönyvírók, hogy D-t fel fogják támasztani vagy ez az örültség menetközben jutott az eszükbe?! 🤩
mihenike 2021 márc. 14. - 06:53:22 Előzmény zuzuzu777
(401/1126)
😅😅😅😅 igaz,
akkor nem lenne sorozat ;)!!!!! és nem lenne miért bosszankodni 😀😀😀😀
zuzuzu777 2021 márc. 13. - 23:14:56 Előzmény Nazli92
(400/1126)

D. lefényképezte a diagnózist, hogy vagy R., vagy a baba.
Ekkor R. könyörög, hogy ne mutassa meg M.-nak.
D. azt mondja, hogy nem akarja megmutatni, mert ha megmutatná, akkor M. elvetetné a gyereket, hogy megmentse R. életét.
D: " én nem akarom, hogy a baba haljon meg, én azt akarom, hogy te halj meg!"
Erre lép be M, de másról kezdenek beszélni.


8/10
Nazli92 2021 márc. 13. - 21:25:49 8/10 Előzmény zuzuzu777
(399/1126)
Koszi az infot. Megint sok ujat tudtam meg. :)

Na ezek utan meg ellenszenvesebb F. Kedves "edesanya". Azt a elozetest lattam is amikor D hasba szurja A-t. Gondolom sunyi Zehra ott art D-nek ahol csak tud. De nemcsak Z a sunyi D is. Gyorsan vegigtekertem a 62. bulomot es az elejen az az ajulas amikor Hazal megerkezet, ott sunnyogott vmit ugye?


zuzuzu777 2021 márc. 13. - 19:27:29 Előzmény mihenike
(398/1126)

amennyiben beviszik a kórházba, akkor meg kell mondani, hogy ki késelte meg!
Nagyon jó az a jelenet, amikor Zehra elmondja Miránnak, hogy mit csinált az anyja!
Persze az is érdekes arckifejezésileg, amikor D. ráparancsol R.-ra, hogy egyengesse Mirán és Azra egybekelését!
A 3. esküvő előtt már szépen gömbölyödik R., de az esküvői ruhában lapos!
Azt hiszem, hogy a 62 bölüm alatt(kb. egy hét 0-24-ben) láttam két rendőrt.

No, majd meglátjuk Allah seg(g)edelmével holnap, hogy mi lesz!


mihenike 2021 márc. 13. - 18:33:02 Előzmény zuzuzu777
(397/1126)

és az örök rejtély :) A megszùrt Azizét miért nem kórházba viszik???? 😂😂😂😂 persze, hogy a kiskunyhóba kell vinni... hova máshová?!?! 😂😂😂😂😂Apropó ha Füsün azt hiszi hogy annak idején Azize megölte a lányát, akkor az is miért nem ment a rendörségre??? 🤣🤣🤣🤣 ja persze mert ott olyan nincs!


zuzuzu777 2021 márc. 13. - 13:55:51 Előzmény mihenike
(396/1126)
Köszönöm!
Csak Allahon és azon múlik, hogy hányat vettek meg!
A hőn áhítozott jeleneted amikor M. megtudja, hogy Hazar az apja, az durván az 55. bölüm körül van. Megsúgom, szokása szerint őrjöng és pufogtatja a pofáját, elvonul, nem akar senkit látni (hozza a megszokott formáját)!
mihenike 2021 márc. 13. - 09:51:18 Előzmény zuzuzu777
(395/1126)
oh ... mindent értek 😀😀😀😃😃😃
mihenike 2021 márc. 13. - 09:50:58 Előzmény zuzuzu777
(394/1126)
Atyaùristen 🙈🙈🙈🙈 imádom ezeket a pszichopata törököket!!!!!! komolyan még tetszik is ez a sok örültség, csak ne lenne ilyen lassù 🤪🤪🤪🤪🤪 Ez a beszámoló ismét csodálatos volt 😍
zuzuzu777 2021 márc. 12. - 23:35:47 Előzmény mihenike
(393/1126)
Most az előző szómenés után csak annyit, hogy Zehra azért nem akarja odaadni a levelet, mert akkor meg kellene mondania Reyhannak, hogy Hazar nem az apja. akkor ugye lenne nemulass !
zuzuzu777 2021 márc. 12. - 23:32:33 Előzmény Nazli92
(392/1126)

Most feladtad a leckét. Vissza a kályhához!
Azize és Dilsah szerették egymást, de
Füsün elmondja Dilsahnak, hogy Azize, az aljas némber tartotta őt fogságban 27 évig, ő választotta el a szerelmétől és a fiától. Dilsah még jobban megbolondul!
Azize tartotta tényleg fogságban, de emberi körülmények között, nem szenvedve hiányt semmiben, ráadásul adott neki egy néhány hónapos kislányt, hogy nevelje, mintha a sajátja lenne. Azize adta az Azra nevet neki, azelőtt más volt)
A kislány felnőtt, orvos lett és azt hiszi, hogy Dilsah az édesanyja, Azize néni pedig a leg- csodálatosabb ember a világon.
Dilsah fog egy kést és leszúrja Azizét, aki majdnem elvérzik, de "véletlenül" megtalálja őt Reyhan (látta a leszúrást ő is és Zehra is) és Azra segítségével elviszik a kunyhóba (tudod, az első házasságának első éjszakája és borzasztó reggele helyszínére) Zehra bekötözi, de Reyhannak és neki haza kellene menni, mert Mirán nyugtalankodik, ekkor elhívja Mahfúzt (az vér apját) ők pedig hazamennek.
M. nekik támad, Dilsah elmondja, hogy Azize a hibás azért, hogy elszakadtak egymástól. Ezt meghallja Azra, de nem szól.
Azize elvánszorog Füsünhöz, könyörög, hogy ne ölje meg Miránt (ugye F. azt mondta A.-nek, hogy fogat fogért, te elraboltad a lányomat és megölted, most én ölöm meg a fiad és az unokád), de összeesik és orvost hívnak, no kit? Hát Azrát. F. meglátja Azra csuklóján az anyajegyet és rájön, hogy ő a lánya.
Senki nem szól semmit.
Amikor jobban lesz Azize, haza megy, (ugye együtt élnek Esmával), de eljön Azra és gyűlölködik, erre Azize elővesz egy levelet, amit az apja írt, hogy kéri Azizét, mentse meg a lányát az anyja Füsün kezeiből, mert nem jó se embernek, se anyának. Ugye F. beadta a gyerekét az árvaházba és onnan mentette ki Azize (F. azt hiszi, hogy A. megölte)
No ekkor kötnek szövetséget egymással Azize és Azra, hogy elintézik Füsünt.
Nem árulják el magukat, úgy tesznek, mintha ellenségek lennének.
Ez csak dióhéjban van, legalább 2 x ennyi lett volna.
Azért még annyit, hogy Zehra leleplezi Dilsahot, hogy ő a szurkáló, M. kiábrándul az anyjából.
R. megszabadult attól, hogy a nagyapja állandóan verte, most meg az anyósa.

Már megint szómenésem volt!!!
mihenike 2021 márc. 12. - 22:09:26 Előzmény zuzuzu777
(391/1126)

Ez a Dilsah bolondabb mint Azize, vagy mi a fene? :) és miért gyülöli Reyant? hiszen ha jól sejtem szinte nem is ismeri! Ez az iker-szál ismét feletébb érdekes... se füle, se farka 😅
Elif: az esküvö után máris öngyilkos lesz?!? hát Azat kuzin ekkora csalódást okoz neki?!
Ezeket a számomra ùj neveket és a velük kapcsolatos történéseket nem tudom megjegyezni, majd ha felbukkannak a tv2-n is akkor majd leesik a tantusz 😅


mihenike 2021 márc. 12. - 22:05:10 Előzmény zuzuzu777
(390/1126)

jaj Allah! ugyanez volt a Sorsok ùtvesztöjében is, de végül a nö nem halt meg, tùlélte a szülést :)!


mihenike 2021 márc. 12. - 22:03:26
(389/1126)
Sziasztok! a heti adagból eddig 3 részt láttam, de annyira unalmas volt, hogy majdnem
eret vágtam 😀😀😀😀 Zehra azzal takarózik, hogy nem biztos benne, hogy a levél tartalma igaz, ezért hallgat... megörülök ezektöl 😂😂😂😂
Már annyira kíváncsi leszek Mirán hülye fejére, amikor kiderül, hogy az apja Hazar és így Gül a huga 😇 Yaren barátnönk olyan arcokat tud vágni, hogy néha ijesztöbb mint Azize!!!!
Azize mama el akarja küldeni Elifet meg Gönült, de azok nem akarnak menni sehova-hát normälisak ezek?!? :) én biztos elmenekülnék abból a bolondok häzäból 😃😃😃😃
8/10
Nazli92 2021 márc. 12. - 18:18:38 8/10 Előzmény zuzuzu777
(388/1126)

Remeljuk. Egyebkent Fusun es a lanya nincsenek joban?


zuzuzu777 2021 márc. 10. - 19:39:34 Előzmény Nazli92
(387/1126)

Amilyen a kinézete, olyanok a cselekedetei is! Eddig úgy néz ki, hogy a lánya és Ayse (Azize) szövetsége meg fogja semmisíteni! Allah adja!