mihenike 2021 ápr. 16. - 17:23:59 Előzmény zuzuzu777
(606/1126)
kiväncsi Leszek a velemenyedre :) igen, szerintem meg 2 ora sincs… egy normäl hosszusägu film.
zuzuzu777 2021 ápr. 16. - 10:42:41 Előzmény Nazli92
(605/1126)
Jaaaj, ne csináld, pedig annyira (majdnem) kerek volt a 67. vége! Gyanús is volt.
Most beledobtál a nagybőgőbe! Szervezhetem át a programomat a 68. miatt.

Azt mondod, hogy azok a fejfák, meg koporsók beteljesednek?
A. és M. gyászol R. sírja felett?Ide írd a spoileres tartalmat


Akkor légy szíves jelezz, mert én már minden ezzel kapcsolatos file-t kidobáltam, ki is akartam törölni még az emlékeimből is.
8/10
Nazli92 2021 ápr. 16. - 09:08:27 8/10
(604/1126)
Sziasztok!
Nincs vége a Hercai-nak, fent van a 68. bölüm előzetese.
offtopic
zuzuzu777 2021 ápr. 15. - 22:36:19 Előzmény mihenike
(603/1126)
Köszönöm, már letöltöttem, a listámra került. Úgy vettem ki, hogy csak durván 2 órás.
offtopic
zuzuzu777 2021 ápr. 15. - 22:34:37 Előzmény mihenike
(602/1126)
Bele-bele szoktam nézni a munkásságába.
Kb. 5 éve láttam a Dolunayt. Nem lett volna rossz, ha nincsenek pisztolyok.
Azt hiszem 4-5-6 sorozatba szerepel, de mindenhol egy és ugyanazok az arcmimikái, a kézmozdulatai, a testmozgása. Az Erkenci kusban pedig egyenesen undorító volt a túlgyúrt teste.
Nekem se jött be, azért se néztem meg a sorozatait.
zuzuzu777 2021 ápr. 15. - 22:26:41 Előzmény mihenike
(601/1126)
1. Mivel nem állt semmilyen kapcsolatban Sükran anyó az Aslanbeyekkel, nem tudott semmi részletet. az "igazat" Azize mondta meg neki akkor, amikor M. és R. elvitték a nagy házba.
3. Igen, Hanife megtalálja azt, amiben D. kéri Hazart, hogy mentse meg őt! Oda akarja adni Harunnak, de ő Hazarhoz küldi vele. ( Harun tiszta marad)
4. Gönül nem teljesen világos számomra, hol itt van, hol ott.
A "nagy pofont" megkapta már Azize Gönültől?
5. az elmében Harun keze van, azért tagadnak az ottaniak.
mihenike 2021 ápr. 15. - 17:54:57 Előzmény zuzuzu777
(600/1126)
ui. ezek a sorozatokat nem Can Yaman miatt nezem, szerintem az a pasi nem is jo szinesz… söt nem is jo pasi :)
mihenike 2021 ápr. 15. - 17:53:31 Előzmény zuzuzu777
(599/1126)
Szia :) ma neztem egy reszt, de azt hiszem le vagyok maradv a tv2-höz kepest :)

1. Kepzeld egyet leptünk elöre, mert Sükran azt mondta, hogy "Miran az anyädat Mehmet ölte meg meg Azizer" na persze a nagyanyo csak kepletesen ertette, mert, hogy Dilsaht kinoztäk a ferje meg az anyosa…. Azt mondja, hogy Hazarrol meg sosem hallott… hät akkor ez a szerencsetlen azt Sem tudja, hogy hogyan "halt meg" a länya?????? Mit mondtak neki, hogy "halt meg"Dilsah????

2. Szoval ebben annyi Volt az elöre lepes, hogy Miran vegre elhiszi, hogy ezek ketten kinoztäk az anyjät…

3. Harun megbizäst adott Hanifenek, hogy talälja meg Dilsah levelet (most arrol van szo, amit aznap este hagyott el Hazar, amikor lelökte Elif...) (a mäsik, amit bevarrt a kedves felesege a jätekba gondolom meg värat magära 100 reszt…)

4. Gönül erölködik össze-vissza… probäl szembeszällni Azizevel, de nem sikerül neki… Sultän sunnyog…

5. Az elmegyogyintezetbe is elmentek, Miran+Reyyan+Sultän, de nem tämasztottäk alä Szultän sztorijät…

Közben nezem az Inadina Askot (szerintem lassan vege) es a Dolunayt, mert legaläbb azok egy felüdüles emellett a pszicho-Hercai mellett :)
zuzuzu777 2021 ápr. 15. - 00:24:54 Előzmény mihenike
(598/1126)
Köszönöm szépen, majd elolvasom mindegyik wikijét és meglátom.
Amikor írsz, úgyis megkapom levélben, tehát kérdezhetsz nyugodtan.
Engem az bosszant, hogy a sok félrevezető előzetest hogy tehették fel!
Mindegy, legalább nem lett olyan rossz a vége és őszintén mondom, hogy örülök, hogy megszabadultam tőle, mert tényleg sok volt már a botos boszorkából, meg szőke viperából.
Szívesen megnéztem volna hogy esik pofára Firat és Zeynep előtt, de a török, az török.
Akkor várlak!
mihenike 2021 ápr. 14. - 23:30:43
(597/1126)
mihenike 2021 ápr. 14. - 23:29:10 Előzmény zuzuzu777
(596/1126)
folytköv. szóval ez nem eröszakos, viszont szomorù a vége.
mihenike 2021 ápr. 14. - 23:26:18 Előzmény zuzuzu777
(595/1126)
Szia! jaj én fel sem fogtam, hogy ez a vég 😀😀😀 de azért gyere még ide, mert nekem biztos lesznek kérdéseim :)
Hm... én csak olyat tudok ajánlani amiben hemzsegnek a pszichok...:) 1. Kara, para, ask. 2. Kara Sevda. 3. Ezel. 4. Bosszù vagy szerelem. 5. Carpisma 6. Egy ellopott élet/20Dakika/
Viszont láttam egy török filmet, ami nekem tetszett: (bár lehet hogy csak azért mert a 3 föszereplöt ismertem és kedvelem...)
Emlékek ùtvesztöjében
malvinkicska 2021 ápr. 14. - 12:23:35 Előzmény zuzuzu777
(594/1126)
Köszöntelek nagyon aranyos vagy de én már annyira unom őket, nem tud érdekelni mi lesz ennyi mocsok ami itt van ritkán látni.
zuzuzu777 2021 ápr. 14. - 11:19:32 Előzmény mihenike
(593/1126)
Az igaz, hogy a végét egy kicsit összecsaptam, mint a török sorozatokat, de már nem volt türelmem. amennyiben van valami kérdésed, úgy kérdezz! Tudod, hogy soha nem mondtam nem-et.
Jó kis team voltunk, már is hiányoztok.
Amennyiben van valami javaslat, hogy mit nézzek késelések és pisztolyok nélkül, szívesen fogadom. további sok türelmet és jó nézést!

Végül is össznépi ünnepély mindenkivel, ölelkezések és az utolsó felolvasások akkor, amikor R., M., és U. ülnek a hintában.


zuzuzu777 2021 ápr. 14. - 11:04:59 Előzmény malvinkicska
(592/1126)
Látod, látod kedvesem! Amennyiben elolvastad volna a múlt heti beszámolómat, akkor tudnád, hogy mi történt a 66. bölümben. Alább pedig már a 67. bölüm rövid leírását olvashatod! Jó "szórakozást"!
mihenike 2021 ápr. 13. - 21:54:47 Előzmény zuzuzu777
(591/1126)
O te jó ég!!!! hogy volt türelmed leírni? :) szuper vagy!!!! Köszönöm a részletes beszámolót :)!
zuzuzu777 2021 ápr. 13. - 19:34:47
(590/1126)


1.M. ugye elrohan, hogy megmentse R.-t és U.-ot, de szól a nagyapjának, hogy nagy baj készülődik a kunyhónál. Nasuh leállítja Azizét és kiszabadítja bentről Fü.-t és Dzs.-t, otthonról Fü. telefonál, szőke vipera kihallgatja az újabb cselszövést és nagyokat mosolyog.
2. M. és R. hozza magát, a nő fel van háborodva, hogy M. még mindig a bosszúval foglalkozik. Nekiesik Azizének és M.-nak, elzavarja őket, mert akkor, amikor szüksége lett volna rá, nem volt otthon.(amikor elrabolták Umutot)
3. Fü. átadja Umutot egy családnak (dollárral tömött táska kíséretében), hogy várjanak a jelre és tűnjenek el a világ végére.
Fü.:- Azize azt fogja hinni, hogy Dzsihán ölte meg a fiát (Hazart), akkor megöli Dzs.-t , Umut pedig idegenek között fog felnőni, soha nem tudja meg, hogy R. és M. a szülei.
4. Fü.:- Azrának (Günes), mi elmegyünk, miután elhagytuk a várost, akkor visszaadják Umutot a szüleinek (hazudik a botos)
5. Nasuh és Azize nagyon csúnyán veszekednek, de Dzs. nyugodt, mert biztos benne, hogy az apja megvédi Azize ellenében.
Dzs.: - Ne féljetek gyerekek, apátok helyett apátok leszek és vigyázok rátok.
6. Szőke vipera kihallgatja M. R. és Mahfuz beszélgetését, ahol R. megőrül a fájdalomtól, mert elvesztette Umutot. Természetesen jön a gonosz mosoly:
- Nagyobb a fájdalmad, mint gondoltam volna, de szenvedj. Visszaszerezhetném a fiad, de "dögölj bele" , most visszakapod azt a fájdalmat, amit te okoztál nekem.
M. és Mahfuz elindulnak Umut keresőbe, R. utánuk szól:
-Ha nem hozod haza a fiam, akkor te se gyere.
7. Dzs. Hazar sírjánál, nagyon-nagyon megható "beszélgetés"
8. Fü.: - A munkám végéhez ért: sikerült Azizét elkergetnem a háztól, ellene fordítottam az egész családját. Egyedül Nasuh maradt neki, de ha megtudja, hogy Azize megölte a fiát, akkor egyedül marad.
Fü.: - Umuttal mi van?
- Amint megjön a lánya elmegyünk, az idegen család Umuttal a világ másik végére megy.
9. Egy lány R.-nak: Az apja nagyon sok jót tett velünk , ezért most rajtam a sor. Tudom, hogy hol van a baba. Láttam, amikor elhozták.
R. azonnal indul Firattal és Zeyneppel.
10. házkutatás, megtalálják a pisztolyt (kedvenc rendőreid. Amióta megidézted őket, egyre gyakrabban jönnek)
11. Fü.: gúnyosan M.-nak: nem gondoltam volna, hogy feladod a nagybátyádat!
Fü.-nek telefonálnak, hogy a pisztolyt megtalálták a Sadoglu házban, de Dzs. nincs sehol.
Ekkor telefonál Azize és közli vele, hogy a lánya nála van.
Fü. M. és Mafhuz felé: Nincs Dzs., nincs megállapodás, mert a lányom, Azizénél van. Amennyiben a lányommal történik valami, úgy megölök mindenkit!
12. Azra elmenne Fü.-höz, de Azize megállítja: Ne menj, ha nem vagy nálam Umut veszélyben van.
Firat "megtalálja" Umutot és elviszi R.-hoz, de az nem Umut.
Dzs. és M. elfogják Fü. bizalmasát és családját.
M.: Cserélünk, én adom a családodat, te a fiamat. Csere, hazaviszi, öröm!
M. Dzs.-nak: tudom, hogy nem te ölted meg az apámat, engem pedig Fü. zsarolt meg, hogy adjalak fel. Meg akarja ölelni a nagybátyját, de az elhúzódik.
13. Fü. Umut búvóhelyén őrjöng: - Már náluk Umut és azt is tudják, hogy én öltem meg Hazart.
14. Dzzs, Azra és Azize szövetségre lépnek Fü. ellen.
Fü. rájön és összeszedi a fél várost, akit a saját oldalára állít.
15. M. próbál közeledni, de R. durván ellöki. Később megint próbálkozik, már-már sikerül, de R. úgy dönt, hogy nem adja be egykönnyen a derekát.
16. ember: - összeszedtük a csapatot, a fele megy a házhoz, a másik fele jön velünk.
17. Fü. találkozót beszél meg a lányával az úton.
18. Mindenki Azrát, Azizét és Dzs.-t keresi. Eltűntek?
19. Firat és Zeynep sétálni indulnak, de találkoznak Yarennel, aki szembetűnően elkergeti a nőt, mondván, hogy a férjével van dolga.
Fi. azt válaszolja, hogy :-azt hiszed nem tudom mire megy ki a játék? Yaren azt hiszi, hogy az a baj, hogy terhes (no végre megtudtuk mi is), ezért úgy dönt, hogy tesz róla, hogy ne legyen az. -"Tudom, hogy mit csináljak!"
20. Fü. csapdába csalja Dzs.t és A.t
21. R. kihallgatja M. és Mahfuz haditervét és M.-nak esik, hogy megígérte, többé nem lesz "bosszú". M. megígéri, hogy ez az utolsó alkalom
Fü. bezárja a kocsiba a lányát, de megjelenik Dzs és A. saját embereivel.
A két csapat egymásnak esik, Fü. leveri Dzs.-t és A.-ét.
Kiadja a parancsot: Dzsihánt fejbe lőni, Azizét pedig felgyújtani, mert ő úgyis "tüzes". Beszáll a kocsiba, ahol a lánya elhordja mindennemű gyilkosnak. Fü.-: hosszú és szép élet vár ránk. elindulnak.
M. keresztbe állított autója megállítja őket, Azra átszáll M. kocsijába, pisztoly szegezés egymásra M. és Fü.)
22. Mirán: - Füsün, felteszek neked egy kérdést: Apám ártatlan volt, miért ölted meg?
Fü.: én nem az apádat öltem meg, hanem Azizét. Rossz helyen keresed a bűnöst, mert az nem én vagyok, hanem A.
Megjelenik R. (ugye kihallgatta, hogy hol fognak találkozni)
R. - megígérted, hogy nincs több bosszú, ha lősz, hát velem kezdjed!
Fü.- megtaláltam a gyenge pontodat: a feleséged beszélte tele a fejedet, hogy a végkifejlet boldog lesz, mint a mesékben, de én mindig győzök, most is, amikor ti sírtok!
M. eldobja a pisztolyt, és kik jönnek, Hát a rendőrök! Letartóztatják Fü.-t, aki még kiabál: Egy egész hadsereg van a házatoknál, megölik Dzs.-t és Azizét, nem hagyom annyiba, senki nem éli túl.
R.?- Jaj, Umut?
M. Nyugalom, ez csak egy csapda volt, otthon mindenki jól van. Betartottam a szavam!
ÖLELÉS!
Az utolsó percekben elismétlik azokat az idézeteket, amelyek minden bölüm legelején ott voltak.

Ugyan nagyon-nagyon sok az elvarratlan szál, össze lett csapva, de szerintem ez volt a vég! Lehet, hogy tévedek, mert a törököknél soha semmit nem lehet tudni.
Ezzel "kivégeztem" egy sorozatot, már "csak" kettő maradt!
mihenike 2021 ápr. 13. - 18:29:53 Előzmény zuzuzu777
(589/1126)
Tehät vissza a Hercaihoz…:

1. Sultän miutän visszater a villäba "nyeregben" erzi magät, hogy ezek szerint van, aki Azizet megkerülve kihozattäk öt az elmegyogyintezetböl… (ui. Ö nem tudja,hogy ki hozatta ki? Gondolom ebben is Füsün keze van...)

2. Közben Sükran mama nem ert semmit es kväzi semmit Sem csinäl, amiota magäval vitte Miran a villäba, mert Mirännak es Reyyannak mindig közbe jön valami es soha nincs idejük szegeny Mamära … Erre Szultän azt mondja neki, hogy "Sükran mama, aki ide beteszi a läbät, az innen nem szabadul es mindenkinek elmegy az esze. Lätja Sükran mama en vagyok a villa bolondja" haha :)

3. Hanifet kihozta Harun es magyaräzott neki egy csomo mindent, de termeszetesen nekünk nezöknek bejätszottak valami zenet es semmit nem tudtunk meg … (na persze en a töletek megszerzett tudäs alapjän el tudom kepzelni,hogy mit mondott neki)

4. Hanife es Azize egymäs ellen fordulnak…

5. Handan gyanakszik mindenkire, aki el es mozog, meg sajät vipera länyära is :)

6. Harun, Cihan es Azat megjelentek a cegnel es Firatnak osztottäk eszt, hogy itt mär ök a fönökök stb… ezt annyira nem ertettem, lehet, hogy nem figyeltem jol

7. Megjelent Gabriel mester fia es Miran ujbol kerdöre vonta Azizet… az meg välaszadäs helyett inkäbb megmutatta a kek cetliket es räjuk fogta, hogy ök akarjäk ätirni a multat :) Jaj ez az Azize olyan kreativ :) aztän Hanifevel kapcsolatban is kerdöre vonata: lehet, hogy itt Sem figyeltem jol, de Miran tudja, hogy Hanife a huga … hm …

8. Közben Hazar is taläkozott Filiposszal, aztän beszelt Nasuhval is… de Nasuh minden äron el akarja tussolni annak a bizonyos ejszakänak a törteneseit… de miert, ha nem is Hazar a gyilkos?? miert titkolozik ennyire Nasuh??? ezt azt hiszem soha nem fogom megerteni :) ja es persze azt Sem, hogyha tudja, hogy Mehmet lövöldözött azon az ejszakän, akkor miert nem ment a rendörsegre…. haha :) ezen nem tudok tullepni :) :) :)
mihenike 2021 ápr. 13. - 17:55:39 Előzmény zuzuzu777
(588/1126)
Köszönöm szepen, nagyon kiväncsivä tettel, mivel, hogy Kivanc is jätszik be :) nekem Ö a kedvenc Török szineszem :) valahol meg lehet nezni Magyar felirattal????? ui. ez a kisfiu tenyleg egy tünder :)
offtopic
mihenike 2021 ápr. 13. - 16:51:42 Előzmény Nazli92
(587/1126)
Inadina Ask: emlékszel mekkora cirkusz volt abból, hogy a Kék Szemü megkérte a Barna lány kezét kb1 hónap ismeretség után?!?! na erre most meg Yalin kéri meg Defne kezét....🙈🙈🙈 az persze már nem
gond....! na de ha jól sejtem, akkor lassan a végéhez közeledünk 😀😀😀😀 addig még élvezzük ki a sok marhaságot és nevessünk jókat 🤣🤣🤣🤣🤣