malvinkicska 2021 ápr. 23. - 06:29:32
(646/1126)
Sziasztok Lányok a Magyarok rá cuppantak a török sorozatokra a TV2-ön a Nagykövet Lánya lesz az elég jó sztori, igaz mióta Neslihan beteg lett nekem már nem az de azért nem olyan elbaltázott, mint a HErcai.
zuzuzu777 2021 ápr. 23. - 00:13:56 Előzmény Nazli92
(645/1126)
Köszönöm a szép szavakat! Nagyon kedves vagy!
Tudod, ez egy jó agytorna volt, de vasárnap TÉNYLEG vége, most már biztos, hogy a 3. évadnak vége és merem remélni, hogy nem kezdik el a negyediket!
Még esetleg azt kell tisztázniuk, hogy ki jelentette fel Y.-t mihenike kedvenceinél!
Sajnos a YEMIN-ről nem mondhatom el ugyanezt, mert a 331. bölüm ment le és még semmi fény az alagút végén.
Már csak a YASAK ELMA-ban bízom, hogy befejezik és tényleg befejezem a törököket!
zuzuzu777 2021 ápr. 23. - 00:04:30 Előzmény mihenike
(644/1126)
Azért Füsünre még várhatsz egy keveset!
8/10
Nazli92 2021 ápr. 22. - 18:03:33 8/10 Előzmény zuzuzu777
(643/1126)
Szia! Koszonom szepen a reszletes leirast. Hat te nem vagy semmi, neked aztan van turelmed ilyen mindenre kiterjedoen valaszolni nekunk. Nagyon halas vagyok erte. Szuper vagy :)
Ez a Yaren totalkaros. Kivancsi vagyok mivel fokozzak meg a veget. Remelem R es mar boldog lehet.
8/10
Nazli92 2021 ápr. 22. - 17:55:04 8/10 Előzmény mihenike
(642/1126)
Szia! Igen, lattam. Ugy latszik a Life nagyon racuppant a Yamanos sorozatokra.
offtopic
mihenike 2021 ápr. 21. - 22:20:22 Előzmény Nazli92
(641/1126)
Szia! olvastam hogy ápr27-én kezdödik egy ùjabb Can Yamanos sorozat... véget ér az Elsöprö szerelem a héten... igaz, hogy most pàr résszel lemaradtam, de mostmár csak akkor nézem meg, amikor fent lesz az összes rész! viszont ha ilyen „gyorsan“ véget ér, akkor gondolom összecsapták a végét....🙈
ui. ez a Life TV megvette az összes C.Yamanos sorozatot....?????
mihenike 2021 ápr. 21. - 22:16:48 Előzmény zuzuzu777
(640/1126)
jaaaaaj tényleg 🙈🙈🙈🙈 màr most kezdenek összecsapni a hullámok a fejem felett... mi lesz még velem ha felbukkannak Füsünék 🤣🤣🤣🤣 ilyen bonyolult társaságot...😄
zuzuzu777 2021 ápr. 20. - 14:07:10 Előzmény mihenike
(639/1126)
Még az jutott eszembe, hogy Y. használta ki (szerelmes pillantásokkal és titkos találkákkal) Fi.t és tudta meg pl, hogy M. és R. hol bujkál az erdei házban és rájuk küldte Gönült, aki ugye akkor harakirizett és R.-ra fogta.
zuzuzu777 2021 ápr. 20. - 10:49:20 Előzmény mihenike
(638/1126)

Igazad van majdnem mindenben.
Eleinte Fi. halálosan szerelmes volt Y.be. Nem tudom emlékszel-e, hogy milyen dolgokat és árulásokat vitt véghez, csakhogy Y. megkedvelje, (még Harunnal is összeverekedett) de tudjuk, hogy a szuka csak érdekből volt vele kedves, hogy R.-nak tudjon ártani. (amikor Fi. nem figyelt rá, akkor savanyú pofákat vágott)
Amennyiben nem láttam volna a saját szememmel hogy egy nőgyógyászhoz ment el, (utána támolygott, mint a részeg kecske) azt mondanám, hogy nem is volt terhes, mert ha utánaszámolsz, akkor legalább 5-6 hónaposnak kellett volna lennie (Umutot számítom alapnak), nem látszott rajta semmi, igaz R. is szülés előtt 1 hónappal lapos volt, mint a síkság. (harmadik esküvői ruha) Még kiderülhet, hogy csak hazudott, de nagyon sok az, ami nagyon homályos. (amikor Fü. odatartja a pisztolyt a fejéhez, akkor jött az a gondolata, hogy azt mondja: "terhes vagyok". Akkor Fü. eldöntötte, hogy majd a vipera gyerekét veszi eI, és ezzel áll bosszút a fia haláláért.


Nagyon szépen köszönöm, lemondok arról, hogy D. mellé tegyenek, ha ez a 10x bolondabb is ott lesz. D. is megérte a pénzét, no de Y!
Ez a bölüm már teljes volt, (szerintem) nem is tudom, hogy mit tudnának ezek után még fokozni?
Lehet, már elfásultam?
Szép, napos, vírusmentes hetet!
mihenike 2021 ápr. 20. - 08:23:55 Előzmény zuzuzu777
(637/1126)
Jo reggelt :) en mär inkäbb nem mondok semmit,mert ezek teljesen betegek… csak annyit, hogy örülök neki, hogy Füsün megkapta a bünteteset es, hogy Yarent elvittek a kedvenceim :) De ha ilyeneket csinäl, akkor csak beteszik mär Dilsah melle :) Amugy azt hittem, hogy a terhessege, csak hazugsäg :) egyszer volt együtt Harunnal es märis teherbe esett töle? milyen termekenyek ezek a midiati nök :) Gondolom teljesen elment az esze, mert Firat soha nem igert neki semmit…. igaz? talän a sorozat elejen tetszett neki Yaren, de amugy a többi, csak Yaren beteg fejeben született meg, nem? vagy csak nem figyeltem elegge… (ui. ezek szerint megis csak van kerdesem a heten…. haha)
zuzuzu777 2021 ápr. 20. - 00:19:57 Előzmény mihenike
(636/1126)
Köszönöm, őt szeretem, csak ez is kb. 3-400 részes, de legalább nem annyira összefüggő.
Nem lesz időd nézni, de azért remélem elolvasod az alagút nagyon-nagyon végét mutató fényeket.
zuzuzu777 2021 ápr. 20. - 00:16:11 Előzmény Nazli92
(635/1126)

1. Azize bemegy a börtönbe Füsünhöz, ahol kölcsönös "jókívánságokba részesítik egymást. Fü.:- nem baj, hogy itt vagyok, akkor is megölöm a szeretteidet!
2. Zeynep : - kergessük már el innen Yarent, kezd az idegeimre menni!
Firat:- nem lehet, terhes! szőke vipera kihallgatja őket és nagyon dühös. bosszút esküszik.!
3. Dzs. nagyon hosszan visszaemlékszik Hazarra.
4. A.-addig nem nyugszom, amíg Fü. nem kerül a föld alá, mint a fiam!
5. Handan hívja Yarent, hogy menjen haza a családjához, de ő nem akar, mert neki a helye az Aslanbey házban van, mert ő az úrnő, nem pedig Zeynep.( Z. ezt hallja).
Szőke vipera bejelenti Z.-nek, hogy Fi. őt szereti és nem a feleségét, őt azért vette el, mert Y. nem akart hozzámenni és így állt bosszút. Nagyon csúnyán összevesznek, Y. tör, zúz! Megfogadja, hogy bosszút áll rajta.
6. Fü. találkozik az ügyvédjével, aki elmondja neki, hogy előkészületben a szöktetése, amikor viszik át a bíróságra, akkor.
7. A dadogó szakács megkéri Asie (Mafhuz húga, a szőke göndör) kezét.
8. Elállják a Fü.-t szállító autó útját és kiszabadítják. (motyogja, hogy most Mirán megtudja, hogy Azize meg akar ölni, akkor iderohan és megment Azizétől)
9. M. megkapja az üzenetet és elrohan.
10. Y. elmegy egy orvoshoz (a gyanúm, hogy abortuszra), majd azt mondja, hogy no, most véged Zeynep, mert Fi. elhagy téged és engem vesz el., én leszek az úrnő és nem te!
11. A nagy találkozás Hazar lelövésének helyszínén. Nagyon durva szavak a két boszi között.
Fü.:- a fiad után az unokádat is megölöm! Ekkor Fü. emberei átállnak A. oldalára, A. le akarja lőni őt, de M. megmenti, azt mondja, hogy nincs helye a bosszúnak. én megváltoztam, a fiam nem fog úgy élni, ahogy én éltem. Fü. nem bírja tovább, sokkot kap, lebénul és megnémul.
12. Z. megmondja Fi.nak, hogy terhes! Jaj, apa leszek?
Y. hallgatózik, összeomlik: Ez nem igaz, hisz Fi. engem szeret, Z. nem lehet anya. Most van a tükör törés.
Y. Firátnak: miért csaptál be? Megígérted, hogy elveszel, és én leszek az úrnő! Még a babát is elvetettem, hogy veled boldogok lehessünk.
Fi.:- te beteg vagy, mi nem élhetünk együtt, az úrnő pedig nem te vagy, hanem Zeynep.
Hande+ Dzs.+ Nasuh+ Z. + Fi. + Y. együtt
Y.:- Fi. azt mondta, ha elvetetem a babát, akkor engem fog szeretni. Pofon az anyjától.
Micsoda? Megölted a babádat azért, hogy a ház úrnője lehess? Kemény fejmosás!
13. Piros autó, 1 óra alatt megtanul kitűnően vezetni.
14. Y.: - én akarok az úrnő lenni (szobafogság)
15. Azra búcsúzik Reyhanéktól, másnap elutaznak Fü.-el messzire. Mindenkitől bocsánatot kér az anyja nevében is.
16. Fi. és Z. új házba költöznek.
17. Umut körbemetélési szertartása. Dzs.-t kérik fel "keresztapának"
18. Azize meglátogatja Fü.-t, aki mozdulatlanul ül egy székben és bambán mered maga elé. Azize etetni és itatni próbálja, de Fü. nem tudja kinyitni a száját.
A.:- ne félj nem azért jöttem, hogy megöljelek, habár szívesebben lennék a sírod mellett, de megígértem a családomnak. Tehetetlen vagy, szeretnél meghalni, de nem fogsz, szenvedni annál többet. Azra, a lányod ugyan gondodat fogja viselni, de soha nem fog szeretni, ez számodra a legnagyobb büntetés.
19. Y. ölében Umut, R. megijed, de Y. megnyugtatja: nem fogom megölni, mint ahogy megöltem a sajátomat, ő az unokaöcsém! Beolvas R.-nak nyugodtan, de nagyon keményen.
20. Dzs.:- Y. nem hibás, mi vagyunk azok, mert mindent megengedtünk neki, elkényeztettük, mindent ráhagytunk.
21. "Isten hozott" este, Umut ünnepe. Y. hallgatózik a házuk tetejéről.
Látja, amint A. R.-nak ajándékozza az Aslanbey ház papírjait.
Y. puffog. Miért ajándékoztad R.-nak az én házamat? Én vagyok az úrnő és nem R.
22. A. magába száll, otthagyja az ünnepséget és elmegy, mert szerinte "Azize miatt vesztette el Ayse" a fiát. Búcsúlevél Nasuhnak.
23. Megérkezik Y. pisztollyal.
R., nem te vagy az Aslanbey ház úrnője, most meghalsz, mert a ház az enyém, mindent elvettél tőlem: Miránt, az álmaimat, nagyapámat, anyámat, apámat, a házamat. Emlékszel, amikor elrabolták Umutot, én tudtam, hogy hol van, de nem mondtam el azért, hogy te is szenvedj, ne csak én.
Dzs.:- ne beszélj R. ellen, mert mindíg ő szenvedett helyetted, ő jó, te vagy a rossz! lövés, Dzs. bal válla, zűrzavar, ordibálás.
Most jönnek a rendőrök és elvezetik Y.-t.


mihenike 2021 ápr. 19. - 22:14:43 Előzmény zuzuzu777
(634/1126)
Köszi :)

mihenike 2021 ápr. 19. - 22:13:40 Előzmény Nazli92
(633/1126)
Biztos éppen föztem, amikor felbukkant és nem figyeltem rá eléggé :) mindig házimunka közben nézem öket 😂😂😂😂
mihenike 2021 ápr. 19. - 22:12:03 Előzmény zuzuzu777
(632/1126)
Jó ég :)! lehet mèg fokozni? igen, ezek szerint lehet :) de jó, végre nem unatkoznak a rendörök sem :)
A héten nem igazán lesz idöm nézni öket, ùgyhogy nem is lesz kérdésem a héten 😄😄😄😄

Viszont, ha besokkaltál a törököktöl, ajánlanék neked egy olasz sorozatot, persze ízlések és pofonok... Alpesi örjàrat.
A Duna végre adja a folytatást, most tart az 5. évadnál és eszembe jutottàl, hogy talán érdekelhet téged :)
zuzuzu777 2021 ápr. 19. - 00:20:33 Előzmény Nazli92
(631/1126)
Kíváncsiságod kielégítve alább.
zuzuzu777 2021 ápr. 19. - 00:19:27
(630/1126)
DIÓHÉJ foly.köv.

A. elmegy Fü.-höz a börtönbe, segít neki megszökni.
A. le akarja lőni azon a helyen, ahol megölte Hazart, de M. megmenti Fü.-t
Y. tényleg bolond, most Firat kell neki, miután kihallgatta, hogy Z. elujságolta: terhes.
Névadó ünnepség, mindenki boldog, megjelenik Y. pisztollyal. Először R.-nak megy, de véletlenül Dzs. vállába lő.
Jönnek mihenike kedvenc rendőrei és letartóztatják.


8/10
Nazli92 2021 ápr. 18. - 18:55:37 8/10 Előzmény mihenike
(629/1126)
En nem latom ot olyan masnak, megismertem rogton.
Ott a helye Dilsah mellett, jol megertenek egymast, hisz van amiben egyeznek, mindketto utalja szegeny Reyyant.
8/10
Nazli92 2021 ápr. 18. - 18:48:00 8/10 Előzmény zuzuzu777
(628/1126)

Nem tudom, honan lehet egy akkora kislany. Hu itt mar total orulet van. Igen, lattam a viperat, de vajon kit fog leloni? Facen tobb kommentelo Handant irta. Hat kivancsi leszek.


zuzuzu777 2021 ápr. 18. - 00:21:08
(627/1126)
Ami a közös társ dolgot illeti, hát M. csak 3 éve volt álnéven, a cég pedig azelőtt volt? Már nem emlékszem, biztos nem tartottam fontosnak, hogy betápláljam szegény agyamba.
Dzs. anyját ugyan megemlítik, csak engem az zavar, hogy össze vissza kapkodnak az emlékezésekbe.
Rémlik, hogy Nasuh veszekedett, v. verte a feleségét, Dzs. kint ült az ablak alatt a
padon, nézte és hallgatta. Amikor kijött Nasuh, akkor azt kérdezte, hogy miért nem szeretsz?
No akkor volt valami olyasmi, (a bajsza alatt motyogva)hogy azért, mert az anyád szerelemgyereke vagy. Erre nem esküszöm, mert még egyszer talán lesz róla szó.

M. az egyik előzetesben arra akarja rávenni R.-t, hogy menjenek el örökre, hagyjanak ott mindent, de R. azt mondja, hogy itt születtem, itt vannak a rokonaim, én itt érzem magam erősnek. erre M. azt mondja, hogy mindig is erősebb voltál nálam, ezért hálás vagyok neked.

A szőke vipera játszott az "Adini sen koy" sorozatban is lehet vagy 3-4-5 éve, akkor nagyon szerettem, nagyon szép és jó volt. Én a hangjáról ismertem fel, ami nagyon jellegzetes.