mihenike júl. 23. 13:49:33 Előzmény zuzuzu777
(952/1112)
Szia :) igen … lätom nem marad mäs hätra, mint elöre … es eredeti nyelven, felirattal kell neznem…

1. Azize es Nasuh megmentik Hazar eletet, vagyis inkäbb Azize, mert Naush futäs közben rosszul lesz es Aziyse(Azize+Ayse) (-haha) egyedül er oda… :) itt läthattunk egy nagyon szep pärhuzamot, ahogy fiatalkoräban probälta megmenti "Mesutkät'" es ahogy most megmenti Hazart :) Közben Ö is megserül, Ismet megeg a keze….
2. Hazar persze nem erti, hogy miert mentette meg…. es az apjänak Sem hisz, hogy Aziyse lemonodott a bosszurol :)
3. Közben Miranom is utoleri az apjät, de megint csak összebalheznak.
4. Szultän es Gönül sirdogälnak a korhäzban (persze Sultän csak megjätsza magät…) majd Azat is megjelenik a korhäznäl es Gönül a nyakäba borul - köszönjük Allahnak, hogy összehozza öket :)
5. Cihan nem akarja elfogadni Mirant, a häzat is leromboltatja, de nem sunnyog, hanem bevallja Hazarnak, hogy mit tett, igy a ket testver Ismet összeveszik…
6. Handan figyelmezteti Zehrät, hogyha ennyire vedi Mirant, akkor a häzassäga is veszelybe kerülhet.
7. Yaren nagyon örül neki, hogy vegülis behäzasodott az Aslanby csalädba…
8. Nasuh szetveri az anyja sirjät, amiert az elvette töle a szerelmet es Aysetol a fiät
9. Azize elmondja Esmänak, hogy Hazar az ö fia es igy Miran valoban az unokäja :) JUHU :) es Aziyse mosolyog :) :) :)
10. Miran elmegy Aziysehez, hogy szämon kerje Hazar miatt. A. elmondja, hogy lemondott a bosszurol es ätadja neki Dilsah dolgait, amit mostmär Miran a sajät gyermekenek adhat oda! Megkerdezi, hogy M. meg fog-e neki valaha bocsätani es a välasz rä, hogy "mivel nem tudod visszaadni az Anyämat, igy nem fogok megbocsätani" - ekkor felcsillan Aziyse szeme, hiszen most akarja visszahozni Dilsaht :) :) :)

Kellemese hetveget
malvinkicska júl. 23. 12:53:13 Előzmény zuzuzu777
(951/1112)
Köszönöm nem láttam nekem sokszor nincs időm mostanában, mert nálunk amúgy is sok dolog van, mikor a fiam dolgozik én etettem a sok jószágot, és azokkal sok a gond. Aztán annyira megváltoztam, nem nagyon van inyemre főleg ha olvasni kell, most már unom, és egy kis szünetet tartok annyi film van fent, a neten , lehet választani. Most is megfürödtem az etetések után pihenek egy kicsit , mert fáradt vagyok.
offtopic
zuzuzu777 júl. 23. 11:52:13 Előzmény malvinkicska
(950/1112)
Köszönöm, próba - cseresznye! Lehet, jövő héten elkezdem és szólok!
A "HADI be OGUM"-ot láttad ? Csak 100 perces. Azt hiszem magyarul: Gyerünk fiam!
3-4 x láttam és megint meg fogom nézni!
malvinkicska júl. 23. 11:27:00 Előzmény zuzuzu777
(949/1112)
Ezt nem láttam őszinte leszek nem találkoztam vele még, pedig sok Olasz sorozatot láttam, meg ha találok nézem is.
offtopic
zuzuzu777 júl. 23. 11:18:42 Előzmény malvinkicska
(948/1112)
Jó, ez "csak" egy költői fricska volt.
Te láttad az olasz RICOMINCIARE Újrakezdést? Amennyiben igen adsz róla 1 pindurka, de nagyon pindurka infót, hogy belekezdjek-e. Wikit nem leltem!
zuzuzu777 júl. 22. 19:39:32 Előzmény mihenike
(947/1112)

Nem is olyan nagy, elég alacsony!! ha-ha-ha
Pedig akkor nagyon egyszerű a dolgod: beírod az eredeti címet és megkeresed külföldiesül.

mihenike júl. 22. 15:10:13 Előzmény zuzuzu777
(946/1112)
OFF 1.
Fernando Colunga - a nagy mexikoi szinesz :)
OFF 2.
Megneztem 2 reszt a Meryemböl, mert mär a Nagykövet länyät Sem tudom megnezni külföldröl, nem csak a Szerelem izet NEM … :( ugyhogy mostmär valamit tennem kell, mert ez szörnyen bosszanto… :(
A Meryem ugy lätom, hogy egy könnyen emeszthetö es sablonos Török telenovella :) - szoval lehet közben fözni es takaritani :)
OFF
mihenike júl. 22. 15:06:45 Előzmény zuzuzu777
(945/1112)
Szia :) igen, igen, persze tudok en mindent, csak költöi kerdes Volt :) Ma meg nem Volt szerencsem/szerencsetlensegem öket megnezni :)
offtopic
zuzuzu777 júl. 22. 11:53:13 Előzmény mihenike
(944/1112)
Ki az a Colunga?
zuzuzu777 júl. 22. 11:52:07 Előzmény mihenike
(943/1112)

Tudom, hogy csak költői volt, de:
Amennyiben Füsünt nem hozzák a képbe, akkor hogy fog A. 180 fokot fordulni, ha meg dilis D. nem jön vissza, akkor hogy tartják kordába Azizét? Tudod, most F. a főgonosz!!!
1. Ugye már írtam, hogy A.A. nem halt meg, mert Sz. lefizetett egy orvost, aki beadott neki egy injekciót, amitől tetszhalottá vált. Utána elmennek abba a kisvárosba, ahol születtek a fiúk. Úgy emlékszem, hogy nem jönnek vissza a sorozatba. Erre írtad az álmodat, hogy, A.A. átoperáltatta magát Miránná és adtam egy szerintem frappáns választ erre! Ide írd a spoileres tartalmat

mihenike júl. 21. 13:32:16 Előzmény zuzuzu777
(942/1112)
OFF
Oh valoban, az Ezel nem neked valo, tul sok benne az eröszak ... elnezest
Akkor marad Colunga… haha :) csak vicceltem
OFF
mihenike júl. 21. 13:31:01 Előzmény zuzuzu777
(941/1112)
Szia!!!!!
Vegre minden titokra fenyderült… de akkor minek kellett Füsunt behozni a kepbe es feltämasztani Dilsaht????? most vege lehetne a sorozatnak :)!!!!

1. Aslan meghalt, Szultän örjöng es Azize elindult az utolso "utjära". Esmät is felszabaditotta, mär nem kell öt szolgälnia…
2. Reymir otthon bäjolognak, nagy a boldogsäg. Hazar is megjelenik, vitt valami ajändekot, tojäsokat, Dilsah gyürüjet es Dilsah kazettäit…
3. Firat es Zeynep meglepetessel keszülnek az Olajfäknäl Reymirnek, nagyon aranyosak együtt :) Közben Firat szerzett egy Retro magnot, ahol le tudjäk hallgatni Dislah kazettäit es ugy tünik, hogy Miran elfogadja Hazart… legaläbbis mosmtmär el tudja hinni, hogy ö az apja…
4. Harun bevallja, hogy hazudott az egesz Sadoglu csalädnak… mindenki kiborul Yarent kiveve… Yaren nagyon örül neki, hogy ö is egy Aslanby es meg azt is kepes mondani, hogy szereti a ferjet… haha :) indul a buli Yaren es Harun körül…
5. Aslan haläl hire mindenkit megräz… (P.S. Sultän nagyon jol jätszik….)
6. Vegül, de nem utolso sorban Azize/Ayse talälkozora hivja Nasuht, miközben Mahmut elkapja Hazart es felgyujta… Na szoval szämomra talän a 200 epizod alatt ez Volt a legmeghatobb jelenet, ahogy Ayse es Nasuh visszaemlekeznek es Nasuh räjön, hogy nem halt meg a nagy szerelme es Ayse felfogja, hogy a sajät fiät gyülölte evtizedeken keresztül… meg az arcvonäsai is megvältoztak es a hanglejtese is megenyhült, ahogy elindulnak Nasuhval, hogy megmentsek a fiukat… :) :) :) - komolyan a ket öreg hitelesebb mint ReyMir :) :) :)
malvinkicska júl. 20. 11:45:40 Előzmény zuzuzu777
(940/1112)
Valóban én sem tini vagyok már 70-en fölül.
offtopic
zuzuzu777 júl. 20. 00:11:01 Előzmény mihenike
(939/1112)
Bocsánat, de 142 rész?
Max. 70-ig nézek, sajnos a YEMIN kimerítette a tűréshatáromat!
Ráadásul bajusz, szakáll, ármány, pisztoly, kés, bosszú, megcsalások?
Köszönöm neeeeem!
zuzuzu777 júl. 19. 23:20:04 Előzmény mihenike
(938/1112)
Guadalupei Szent Szűzanya! Ennyire öregek vagytok? ha-ha-ha!
zuzuzu777 júl. 19. 23:18:15 Előzmény mihenike
(937/1112)
Amennyiben nagyon muszáj!!! Megnézem a wikijét és döntök!
offtopic
mihenike júl. 19. 22:23:13 Előzmény malvinkicska
(936/1112)
Ferdando Colunga szintèn végig kísérte a kislány koromat 😃😃😃😃 rengeteg sorozatban játszott 😆😆😆😆😆 és akkor még Thalíáról nem is beszéltünk… A Maria-Trilógia és a Rosalinda… :)

Kicsit késöbb a 2000-es évek vége és 2010-es évek elejèn a nyálas telenovellák után készítettek néhány „pszichonovellát“ is… Nekem azok is tetszettek 😁😁😁😁😁
mihenike júl. 19. 22:18:08 Előzmény malvinkicska
(935/1112)
Szia! nos igen! az Ezel! az aztán felülmùlhatatlan! de lehet, hogy csak azért, mert az volt az 1. török sorozat, amit láttam….
Ezt egyszer még ZUZU-nak is látni kell!!!! :)
offtopic
zuzuzu777 júl. 19. 19:46:57 Előzmény malvinkicska
(934/1112)
Köszönöm, de nekem legalább 60-nak néz ki! Legalább a sminkkel fiatalítanák! A játékával semmi bajom, csak a kinézetével!
Nem tudom mennyire lesz szép, amikor hajnali 4-kor elkezdte és azóta egyfolytában 4-5 óránként 10-15 perces szünetekkel zuhog és nem elég a víz, de a szél is nagy!
malvinkicska júl. 19. 11:35:04 Előzmény zuzuzu777
(933/1112)
Fernando 52 éves, és nem lehetett olvasni sehol régen, hogy valakinek is köszönhette a sikereit, ő valóban nagyon jól alakított amikben láttam. Jelenben az elkezdett sorozatokat befejezem újba nem igen kezdek, most valahogy nem szórakoztat egyik sem pihentettem őket, várok egy új hullámot. Legyen szép heted.