zuzuzu777 2021 jan. 08. - 14:50:58
(166/1126)
Igen, természetesen, mert én már az 53. bölümnél tartok, a tv2 meg a 14. Állítólag vasárnap folytatják a törökök!
zuzuzu777 2021 jan. 08. - 14:10:42 Előzmény mihenike
(165/1126)
Ja, Azat a másik nagyapjánál bujdosik! ti most kb. a 14. bölüm elején vagytok!
zuzuzu777 2021 jan. 08. - 14:06:05 Előzmény mihenike
(164/1126)
Az öregasszony azzal tartja sakkba Gönült, hogy tudja hol van a testvére(ami igaz, is, csak A. boszorkány kever! A fiú (Aszlan, aki két kapura játszik áskálódásilag) adu ász !!!
Nem emlékszel: amikor Miran megkérte az öregtől az unokája kezét, akkor ők erősködtek, hogy Yaren legyen az, mert úgyis fülig szerelmes. Amit most csinál, az minden azért van, hogy őt vegye el Miran.
mihenike 2021 jan. 08. - 13:11:58 Előzmény zuzuzu777
(163/1126)
Tehát a tegnapi rész... Reyyan kibékült Miránnal... az az elolvadás, ahogy egymásra néznek 😇 Hazar próbálja védeni a lányát, de nem nagyon megy neki... viszont Gönül olyan nyugodt, hogy számomra érthetetlen...-miben egyeztek meg a nagyival?! 🤔 Sultán „halott“ fia gondolom szintén él valahol... csak Azize elrejtette a kedves menye elöl... Yaren áskálódik Reyyan ellen... de miért is?ö is ennyire szerelmes Miranba vagy csak nincs jobb dolga?
Azatot hova számüzte a mindenható Naszu aga?
zuzuzu777 2021 jan. 08. - 10:59:31 Előzmény mihenike
(162/1126)
Köszönöm! Most így, ahogy felelevenítetted, rémlik valami, de az legalább 100 éve volt.

Szeretnék még egy nagy bűnt bevallani, tényleg nincs több, de a törökök háromszor vertek meg (Ludas Matyi) amik még mindig tartanak bölümben: 1. a YEMIN (301) 2. HERCAI (53) és 3. YASAK ELMA (91). Sajnos egyik sem tart ott, hogy látnám a végét, de most már "csakazértis". Amíg ez a 3 török be nem fejeződik, addig neeeeeeem!
Egy kicsit utánaszámoltam, hát nem sok törököt láttam, úgy 10 és 15 között (meg ez a három).
Várom, hogy hozzám szólj HERCAI ügyben!!!
offtopic
mihenike 2021 jan. 08. - 09:11:56 Előzmény zuzuzu777
(161/1126)
O Hayat benim a török címe
Az eleje ùgy indult, hogy egy kislányt örökbe ad a nagyapja, mert a lánya „nem
hozzá méltóba“ lett szerelmes és azt hazudta a lánynak, hogy a kisbaba halott. A „nem méltó“ férfi pedig nem is tudott a terhességröl... kb 25 évvel késöbb a nagypapa megbánná büneit, felkeresi az unokát, hogy hazavigye, de egy „baleset“-ben meghal és azok, akik a kislányt neveltèk, a saját lányukat mutatják be a gazdag család unokájaként... itt kezdödnek a bonyodalmak... kb200 résznél kiderül az igazság és az utána következö 200 részben szinte feledésbe is merül a „lánycsere“. Rengetegen meghalnak, eltünnek, ùj szereplök jönnek, a gonoszból jó lesz, a jóból gonosz, és a vègèn már azt sem tudod, hogy kivel akarsz szimpatizálni 🙈 a legeslegvégén nagyjából elnyeri a rossz a büntetését, de olyan tettekért, amit a nèzö már régen elfelejtett... de Allah nem
felejt 😉 A két lány Bahar és Efsun volt.
zuzuzu777 2021 jan. 08. - 00:11:33 Előzmény mihenike
(160/1126)
Már a legelején megírtam, hogy annyira kitalálod az eseményeket, hogy nézned sem kell! Igen, saját maga miatt áll bosszút, de az igazság csak a kb. 49-50 bölüm körül fog kiderülni, de annyit mondhatok, hogy nagyon-nagy szerelem volt.
Sodródj az árral, de nem vagyok benne biztos, hogy le is fogják adni az egész sorozatot!
komolyan gondoltam, hogy szívesen válaszolok, csak adj a kérdéseknek sorszámot!
A sorsok útvesztője így nem mond semmit, de majd utánanézek. Még az is lehet, hogy láttam. amennyiben láttam - jelzem!
mihenike 2021 jan. 07. - 22:36:32 Előzmény zuzuzu777
(159/1126)
hm... inkább mostmár nem kérdezek... inkább mostmár sodródok az árral mert ez egyre jobb lesz😅 ennyi titkot! örület! hogy bírja követni a forgetókönyvíró 😉

viszont jòl sejtettem, hogy Azize bosszùjának köze nincs Miran szüleihez, ö saját maga miatt akar bosszùt állni



A Dunán nèztem a Sorsok ùtvesztöjét, 401 magyar epizód, ahol szintén se füle se farka nem volt az eseményeknek, ahogy elkezdödött a fene sem emlékezett az elejére... annyira rossz volt, hogy nem lehetett abbahagyni, mert muszáj volt megtudnom, hogy hova lehet még fokozni 🙈 Viszont a magyar címe találó volt.... tényleg egy ùtvesztö volt.... a sorozat kb300.részétöl feltünt benne az itt szereplö Firat is...
mihenike 2021 jan. 07. - 22:28:01 Előzmény zuzuzu777
(158/1126)

sok török sorozatot láttam már, de ezek tùl tesznek mindenkin:) ezek ùj müfajt teremtettek :) senki sem az, akinek látszik... mindenki meghal, majd feltámad... aki él, talán az sem
igaz 🤪


zuzuzu777 2021 jan. 07. - 18:17:08 Előzmény mihenike
(157/1126)
zuzuzu777 2021 jan. 07. - 18:13:17 Előzmény mihenike
(156/1126)
No, jól van, amennyiben számozva teszed fel a kérdéseidet, úgy szívesen válaszolok, mert olyan kérdés mennyiséggel bombázol, hogy nem is tudom melyikre válaszoljak! Jó? Várok!
zuzuzu777 2021 jan. 07. - 17:58:45
(155/1126)

sőt, az esküvő után az új házat is ő golyózáporoztatja (hú, de magyarul van!)


mihenike 2021 jan. 07. - 14:28:55
(154/1126)
oh...szinte meg sem lepödtem 🙈 ezektöl bármi kitelik 😂
mihenike 2021 jan. 07. - 12:12:10 Előzmény zuzuzu777
(153/1126)
Szóval a tegnapi rész...-itt nincs kérem igazságszolgáltatás???? :)
Mindenki tudja, hogy Mirant és Azatot ki akarják végezni, de senki nem tesz ellene és Reyyannak kell magát feláldoznia 🙈

Én nem tudom, hogy ki támadta meg Miránt, de hihetetlen, hogy az autóját szitává lötték, neki pedig semmi baja se lett 🙈

Ps. az egyik Can Yamanos sorozatban, ami fent van videán, szerepel
Yaren kisasszony.
A Szerelem íze a lifetv.hu-n van fent és azok közül a videók közül semmit sem tudok lejátszani...🤔
Szóval a Mr.Wrong pedig nem olyan rossz, a sok gyilkolás ésbosszù után felüdülés :) de azt toväbbra is meg kell mondjam, hogy a Korai Madár borzalmasan gagyi volt... az pedig, hogy a valóságban is egymásba szerettek... no comment... ilyen megbïzhatatlanok ezek a férfiak 🙈

mihenike 2021 jan. 07. - 12:03:12 Előzmény zuzuzu777
(152/1126)

ùristen, neeee!!!!! 😀😀😀😀 ez egyre jobb lesz 😀😀😀😀 elhagyta terhesen...megégett...akkor azt hiszi, hogy „Ayse“ meghalt? és Hazart hogy vette el töle? vagy Ayse/Azize azt hiszi, hogy a fia(Hazar) halott?
Hu, ha ilyeneket árulsz el, akkor lesz több száz kérdésem 😉😉😉


zuzuzu777 2021 jan. 07. - 10:44:24 Előzmény mihenike
(151/1126)

Jaj, jaj, jaj, már megint súgok: Azért, mert amikor Ayse össze vissza égett, utána néhányszor plasztikáztatta magát. Azok a hegek, amik a hátán vannak, abból az időből származnak, amikor még Ayse volt. Akkor, 27 éve ők nem találkoztak, amikor A. fia öngyilkos lett


mihenike 2021 jan. 07. - 08:19:42 Előzmény zuzuzu777
(150/1126)

ùristen 😀 ez nagyon durva... szóval az öreg nem ismeri fel a nagy szerelmét... és 27 éve sem ismerte fel, amikor Hazart gyanùsították a gyilkossággal? 🤔


zuzuzu777 2021 jan. 07. - 00:28:03 Előzmény mihenike
(149/1126)
Azért mondtam, hogy annyira elhomályosodik minden majd 2 év távlatából, az,hogy teljesen megértsd vissza kell menni a "kályhához" tudod, mint a tánciskolában.
Mire minden, ill majdnem minden világos lesz, addigra elfelejted, hogy mi is volt.
Sajnos megint hibáztam, képalámondásként meghallgattam az 55-56 bölüm tartalmát.
Amennyiben megnyugtat, boszorkány Yaren szépen nyeri el büntetését Allahtól!
Még ezen a héten (már nem is merek ígérni) jön a hanyatt esés, de legkésőbb hétfőn.
Ami Mirant és Reyhant illeti, hát olyan szerelmesek, mint a ház! Emlékszel arra, amikor R. elejtette a haj csatját a múzeum v. képtár előtt, Mirán felvette, zsebre vágta és szerelem első látásra! Amit tett a kunyhó előtt az elhálás után az a nagymamája nyomása volt, hiszen emlékszel, hogy azt mondogatta saját magának amikor otthagyta a sárban Reyhant, hogy : "ne fordulj meg, ne fordulj meg".
zuzuzu777 2021 jan. 07. - 00:13:00 Előzmény mihenike
(148/1126)

Ayse a fiatalkori szerelme Nazuh papának. Az öreg nem tudja, hogy Azize = Ayde, de a nő tudja és azért akar bosszút állni, mert fiatalkorában otthagyta terhesen


mihenike 2021 jan. 06. - 22:18:37 Előzmény zuzuzu777
(147/1126)
Én sajnálom már ezt a leànyzót... mindenki csak kínozza... Hazar még csak-csak kiáll mellette, de az édesanyjának megalszik a tej a szàjàban...🙈
Oh hàt milyen polgármester, aki ilyen házasságról dönt? 😀 ezek a törökök tényleg csodabogarak 😀
Amùgy nem tudom hogy Miran mit erölködik... ha én lennék Reyyán, akkor én sosem bocsàtanék meg neki....🤪 de ha így lenne, akkor nem lenne sorozat :) :) :)
Yaren és Handan mekkora cirkuszt csinältak, hogy „beköltözni a nyaralóba rosszabb a halálnál“... oh anyám....-az a ház is akkora mint egy palota, de ezek ott nem férnek el 😀