malvinkicska 2020 nov. 08. - 17:30:27
(26/1126)
Az t én is tudom az öreg a hunyó, de mostanában nem én találtam ki nagyon keverik a szálakat figyelni kell és kint sem nagyon tetszik lehet csak pletyka lapok írják, mert az mindenütt van.
zuzuzu777 2020 nov. 08. - 15:55:38 Előzmény malvinkicska
(25/1126)
spoiler

Ide írd a spoileres tartalmat


az igazság az, hogy az öregasszonynak (túlsminkelt) az öregembertől (gyilkos) volt 1 gyereke, aki elégett a tűzben és most azt bosszulja végig , legalábbis most a 46. török részig (magyar kb. 120)
spoiler vége
mihenike 2020 nov. 07. - 22:47:25 Előzmény malvinkicska
(24/1126)
Szia! megnèztem a 13. részig... oh te jó ég!!!! az a bevonulás, ahogy Azize vonult a fö utcán... és igaz, hogy 27 éve nem járt ott, de az utcán mindenki azt suttogta, hogy „visszatért az Aslanbey család“... velük szembe érkezik a nagypapa és Reyyan apja... Szóval akkor Hazar mégiscsak elkövetett vmit a mùltban, már majdnem elmondta a feleségének, de természetesen megszólalt a telefonja... Kíváncsi vagyok, hogy mit, mert nem tudom róla elképzelni, hogy azt tette, amit Azize mami mesélt Mirannak...!
Nagyapó annak ellenére meg akarja öletni Reyyant, hogy tudja, hogy Miran csak bosszùból vette el, tehát Reyyan semmiröl sem tehet... Ezek teljesen örültek :)!!!! Nem baj, akkor nem is néznénk, ha normálisak lennének ;) ;) ;)
Eközben ùgy beszélgettek arról hogy ki ölje meg a länyt, mintha kb. arról lett volna szó, hogy ki megy ma boltba....?!? Micsoda erkölcsi normák ezek...
A kuzinra esik a välasztäs és magával viszi R-t, követi öket Miran, de R. inkäbb a vízbe ugrik és M. utána... oh Allah micsoda bonyodalmak!
Apropó, Azize beígérte a „hivatalos“ feleségnek a nászéjszakát (aki közben Miran unokatestvére- ez is milyen beteges) de Miran rá sem nézett.... :)
Szépen lassan mindenki räjön hogy a fiatalok élnek, de vajon Miran mit akar?!? a nagyi ùgysem
hagyná öket boldogan élni, szóval nem tudom, hogy mire számít...
Reyyan éppen fegyvert szegez Miranra, itt hagytam abba.
A Sadoglu villäban mindenki egytöl egyik ronlott és gonosz, kivéve Reyyan anyjät és a cseléd länyt ... (a neveket még nem bírtam megjegyezni) A „nagynéni“ is räjött hogy ez személyes bosszù, mégpedig Hazar ellen - pedig Ö csak nevelöapja Reyyannak -ezt gondolom Azize mami nem tudja.... (?) ùgyhogy nyomozni kezd hogy mi történt a mùltban....?!?
Azize azt mondta hogy 3 gyereke volt-mind meghalt!? és ezek szerint Szultän a menye, nem a lánya...
Mivel már mást nem nézek, így folytatom, eltekintek az alapproblémámtól, hogy ki házasodik így manapaság és várom a további bonyodalmakat :) :) :)
mihenike 2020 nov. 07. - 22:29:20 Előzmény Gyöngyik
(23/1126)
Szia! köszi az infót, jó pár török sorozatot láttam már, de ennyire még sehol nem láttam, hogy ilyen módon fogják fel ezt a hàzasság dolgot... Tudom hogy manapság játszódik, ha másból nem is, de az okostelefonokból igen, mert különben az öltözködésük is elég régimódi és a két „ház“ amit eddig mutattak, olyan mint valami Szultán palotája :) :) :) és olyan érzése támad az embernek mintha kb200 éve játszódna :) :) :) - szóval csak költöi kérdés volt :) Viszont ha arra felé ez a „normális“, akkor megpróbálok tùllépni az alapproblémámom, hogy „ki a fene házasodik manapság így...?“ és nézem tovább, hiszen már Remények földje sincs, így mást nem nézek...
malvinkicska 2020 nov. 06. - 20:40:34 Előzmény Krakati
(22/1126)
A FB-on csoportok vannak azt hiszem Ne engedd el a kezem csoport fordítja nagyon tündérek alig megy le törökbe pár nap múlva fen van én ott nézem de őszinte leszek nem az már aminek indult nagyon bonyolítják mostanában, és kint is romlott a nézettsége azt olvastam
Krakati 2020 nov. 06. - 20:19:35 Előzmény Gyöngyik
(21/1126)
Bár nem tudok törökül, de nagyon érdekel, úgyhogy megnézem. Köszönöm!
10/10
Gyöngyik 2020 nov. 06. - 17:33:03 10/10 Előzmény mihenike
(20/1126)
Szia, ki kell hogy ábrándítsalak, a törököknél még nagyona hagyomány megőrzése, más a kultúrájuk, más a felfogásuk, ez most is így megy. Ott ahol ez játszódik, nagyon délen van majdnem a szír határnál. Kell ennél tübb? a strory mai napi, csak nézd meg a mobilokat!
10/10
Gyöngyik 2020 nov. 06. - 17:25:42 10/10 Előzmény Krakati
(19/1126)
A youtube-on HERCAI néven de törökül
Krakati 2020 nov. 06. - 17:07:33 Előzmény malvinkicska
(18/1126)
Hol lehet ennyire előre megnézni a részeket? Érdekelne, szívesen megnézném én is :)
malvinkicska 2020 okt. 31. - 16:53:49 Előzmény Magenta99
(17/1126)
Amit az öreg csinál az csak piskóta majd később Azize mama mire lesz képes ezek fel váltva gonoszak, hol az egyik hola másik , én már megbeszéltem magammal ha sokáig szemétkedik ez a banya abba hagyom. Más nemzetiségű sorozatok nem fognak ki ennyire személyeket, mint a Törökök, mert akiket ezek kiemelnek azt aztán a végtelenségig gonoszkodik, mint itt a vén banya.
mihenike 2020 okt. 31. - 16:21:33 Előzmény Magenta99
(16/1126)
Szia :) nos igen, eröszak meg haläl… ide-meg-oda, ezt a halälraitelest olvastam a holdpont-on es kiakadtam rendesen… :) tudom, tudom, nem kötelezö nezni a sorozatot, de ez egy nagyon furcsa sorozat, de gondoltam adok neki eselyt :) Mondom en, hogy ez a nagyapo ugy viselkedik, mint Szulejmän Szultän :) - haha :) De megis miert akarja halälra itelni? mert a ferje elhagyta a näszejszaka utän? vagy miert? :) Remelem ugy gondolta, hogy a Fö teren öleti meg, hogy mindenki lässa… :D
Magenta99 2020 okt. 31. - 14:53:47
(15/1126)
Akármennyire is "mások" a törökök, van ilyen, hogy a gonosz nagyapó kijelenti kerek-perec, hogy ő halálra ítéli Reyyant?
Még a régebben játszódó történeteknél is van hatóság, bíróság - gyilkosságért dutyiba zárják az elkövetőt. Itt meg ez a vénember istent játszhat?
mihenike 2020 okt. 31. - 13:53:29 Előzmény malvinkicska
(14/1126)
Szia! köszönöm, ez igy erthetö :) de itt valami nagyon nem stimmel nekem. Nem tudom elkepzelni Reyyan apjärol (vagyis nevelöapjärol) hogy ilyet tett volna… a mär mäsert nem is, de ezert nezni fogom, hogy kiderüljön a nagy titok :) Valahogy megprobälok eltekinteni az alapvetö problemämtol, hogy manapsäg nem igy häzasodnak az emberek… mint körülbelül 200 evvel ezelött… A näszejszakän probälta volna Reyyan megismerni a kedves urät… - mi a kedvenc szined,zened? milyen volt a gyerekkorod? stb… A 8. reszeket megneztem, Reyyan bänatäban magära gyutotta a fahäzat, de Azize mami kiszabadiotta, majd kirakta a föterre az utcära, piszkos menyasszonyi ruhäban, hogy meg jobban megszegyenüljön a läny… Közben Mirän a länyt siratja… Gondolom a häzassäg Sem valodi, aki összeadta öket nem volt igazi hivatalnok. A kisläny a fejebe kapott löves--- na az ilyet nagyon nem szeretem, amikor gyerekeket bäntanak…
Sokat sirnak ezek is es nagyon sok itt a hisztis nö... Dehät ezeknek annyi penzük van, hogy egesz ällo nap mäst Sem csinälnak csak sirnak a szeretett ferfi utän… Azon nem kell gondolkozniuk, hogy mit fognak enni vagy mikor kell menni dolgozni …. :)
malvinkicska 2020 okt. 31. - 11:34:08 Előzmény mihenike
(13/1126)
Szia Az Aslanbey család feje a nagymama Azize aki kicsi korától horror meséket mesélt Miranak, a családot ért drámáról. A mese szerint Miran apját megölte egy férfi, aki később az anyját is elrabolta, miután az nemet mondott azt is megölte, és ő így lett árva. Miran megesküszik ha megnő megöli a férfit erre a mama azt mondja nem meg kell ölni hanem bosszút kell állni az nagyobb büntetés. Tehát e körül forog az egész történet nagyon sok csavarral, ezek a részek annyira rövidek ezek semmit nem érnek, miért csinálnak ilyet értelmét veszti a történet.
mihenike 2020 okt. 30. - 20:29:44 Előzmény malvinkicska
(12/1126)
Köszi :)
malvinkicska 2020 okt. 30. - 18:58:07 Előzmény mihenike
(11/1126)
Szia megírom őszintén én ezeket már régen láttam de így van a Kuzin szerelmes Reyyanba és már a 44 résznél tarok és még ez az őrület mindig megy . Bele nézek felemlítem az emlékeket, akkor beugrik.
mihenike 2020 okt. 30. - 18:36:59 Előzmény mihenike
(10/1126)
bocsänat, Hazar az apuka es Azat a szerelmes kuzin :)
mihenike 2020 okt. 30. - 18:33:52 Előzmény malvinkicska
(9/1126)
Szia, szoval eljutottam a 7. reszig… es nem tudom, hogy meddig fogok kitartani, mert nagyon sok furcsasäg es erthetetlen dolog van benne a szämomra. Tudom, nem kötelezö nezni, de azert adok meg neki eselyt, hätha halad valamerre a törtenet :)

Az alapvetö problemäm toväbbra is megmaradt, hogy a mai vilägban, hogyan häzasodhat valaki igy??? Nem is ismertek egymäst Mirannal es beleegyezett Reyyan a häzassägba, a szülei is es persze a nagypapa, akinek a szava szent es serhetetlen... Igen gyorsan szerelmes lett Reyyan Miranba es ahogy lätom Miran is megszerette a länyt, a bosszu ellenere is... Az is nevetseges szämomra, hogy a ferj välasztotta ki a ruhät, fel Sem probälta elötte stb. Bär ezt több Török sorozatban lättam mär, talän näluk ez nem babona, mint nälunk. Na mindegy, nem is azt a ruhät vette fel, mert a mäsik ideggyenge unokatestvere tönkretette. Ennek tetejebe a gonosz nagyneni regi ruhäjät vette fel… :)

Azize mami eszrevette hogy Miran elgyengulne es toväbb mosta a fiu agyät, hogy ne feledkezzen meg a bosszurol...

Mostmär nagyjäbol tisztäban vagyok a nevekkel, azt hittem, hogy Miran szüleit a Nagypapa tette tönkre, de a 7. resz vegere megertettem, hogy Miran es a Nagymama Reyyan apjän akarnak bosszut ällni, ezek szerint nem tudjäk, hogy Reyyan, nem a verszerinti gyerek? Viszont itt nem stimmel valami, mert az a ferfi egyältalän nem olyannak tünik, mint, aki gyilkolna vagy eröszakoskodna egy növel… hiszen Reyyan anyjät is felesegül vette ugy, hogy mäs gyermeket hordta a szive alatt. Abban a csalädban a nagypapa a gonosz.

Toväbbä betegesnek tartom ebben a sorozatban, hogy unokatestvereket akarnak összehäzasitani???? Miran is elvette az unokahugät, igaz, hogy nem is volt näszejszakäjuk, de majd lesz -Azize es Sultän szerint…- A kedves feleseg teljesen bolond, csoda, hogy nem buktatta le eddig öket.

Addig-addig neztem a sorozatot, amig 2 szereplöre räismertem. A hösszerelmes kuzin, aki mindig iszik, a Piszkos penzben volt a nyomozo kollegäja es barätja...talän Ardänak hivtäk.
Illetve Miran jobbkeze, vagy talän ö is a kuzinja (?) az Ezelben jätszotta az egyik öreg maffiozo fiatalkori enjet. (szerepelt a Sorok utvesztöjeben de szerintem azt az örült sorozatot nem nezted)

A hösszerelmes kuzin is elvenne Reyyant, igaz ök nem verrokonok.

Es vegül, ahol en abbahagytam ma, nagyon nem birom, amikor egy kisgyerket bäntanak egy filmben/sorozatban es ugy lett vege a resznek, hogy a Kuzin (Hazal?) es Miran dulakodäsänak az lett a vege, hogy a kislänyt meglöttek… mostmär persze mindenki sir es sajnälja a törtenteket es magukat hibäztatjäk… kiveve Aziza mamät, ö meg a kislänyban is ellenseget lätott…

Reyyan es Miran egy elhagyatott häzban töltik a näszejszakät, es nem tudnak semmiröl , mert nincs näluk Telefon...
malvinkicska 2020 okt. 30. - 10:34:04 Előzmény mihenike
(8/1126)
Szia az már bennem is megfogalmazódott vajon hány százaléka lelki sérült a Törököknek, mert itt a sorozatokban a pszichés zavarok minden válfaja megtalálható, amnézia, SCH az-az tudathasadásos elmebaj, gyenge elméjű főleg a szülők ők akarnak szeretni a gyerekeiknek.Azt hiszem rossz ember biztos van ott is sokféle nép lakja Török hont.
mihenike 2020 okt. 29. - 21:53:37 Előzmény malvinkicska
(7/1126)
Szia! köszi, ez megmagyaräzza, hogy miert ereztem ugy, hogy nem ebben a szäzadban jätszodik :) bär Törökorszäg igyis-ugyis mäs viläg szämomra :) Kiväncsi lennek, hogy valoban ennyi az elmebeteg, maffiozo es bünözö näluk, mint a sorozatokban :)?