zuzuzu777 2021 máj. 20. - 19:51:28 Előzmény malvinkicska
(766/1126)
Mondjuk azt, hogy nekem mindegy, csak ne legyen pisztoly meg kés!
Elég dráma van a valós életben, legalább a képernyőn ne legyen!
Apropó az 52 az bölüm v. rész a nagykövetnél?
Pl. a HERCAI-t is kihagyhattam volna, de ráment 2 év 3 hónapom!
malvinkicska 2021 máj. 20. - 16:42:53 Előzmény zuzuzu777
(765/1126)
Mivel az emberek különbözőek vagyunk, mindenkinek más téma tetszik, nekem is amelyik ezelőtt pár évvel írtak török sztorik , sokkal jobbak voltak, de mostanában futó szalag szerűen gyártják sokat egy kapta fára sajnos van kivétel, mert a Hűtlen Cansu Dere főszereplésével olyan témát dolgoz fel az simán napjainkban is megtörténik sok a csábtó nő van, olyan a tartalma.
offtopic
zuzuzu777 2021 máj. 20. - 14:04:02 Előzmény malvinkicska
(764/1126)
Még van 2-3 húzásod és már nézem is a nagykövet lányát
Most nagyon aranyos koreait nézek, a 2. résznél már gondolkodtam, hogy abbahagyom, de sajnáltam volna.
Nagyon jó, szellemes, elgondolkodtató ,nevettető és nem utolsó sorban rövid.
1 anya 3 apa.
malvinkicska 2021 máj. 20. - 12:20:24 Előzmény zuzuzu777
(763/1126)
Természetes mindenki azt néz amit akar de ez valóban jó nem olyan szerelmi 3-4 szög különböző helyszineken sok hazugsággal, mindig abba szerelmes akibe nem kéne én is hanyagolom őket , mint írtam van egy pár amit elkezdtem megnézem, és másra állok át. Az Olasz soroztok jók és újabban nem teszik fel a SB-ra.
zuzuzu777 2021 máj. 20. - 11:51:51 Előzmény mihenike
(762/1126)
Te most jobban benne vagy a jelenlegi történésekben, láttam kryptonyt kérdését, de azon kívül, hogy egy hisztis (teljesen igaza van, csak akkor tartsa is magát ahhoz, amit mond) mazochista, büszke, buta liba stb. mi oka van, hogy így hirtelen az apja mellett a szelemét is otthagyja!
malvinkicska nagyon jó agitátor, de akkor se nézem meg a nagykövet lányát!
malvinkicska 2021 máj. 19. - 16:47:03 Előzmény mihenike
(761/1126)
Szia a Nagykövet Lánya véget ért 52 bölüm, nem gondoltam, ilyen szépen elvarrják a szálakat, minden a helyére került, nagyon szép párbeszédek voltak és nagyon természetes volt, mintha , napjainkba beszélgettünk, mint család.
offtopic
mihenike 2021 máj. 19. - 08:47:28 Előzmény zuzuzu777
(760/1126)
Igen... hallottam a 4. hullámról...😕 én nem „szabadultam“ el 🤣 csak ùjra 40 óràban dolgozunk és sportolok. Eddig otthoni sportolás közben is Mirán hisztije ment aláfestésként 🤣haha
zuzuzu777 2021 máj. 19. - 00:18:33 Előzmény mihenike
(759/1126)
IDÉZET Tőled: "Lassan nálunk is vége a LockDownak és el vagyok havazva 🤷‍♀️ ùgyhogy lassított tempóban töröközök :) "
Ne siess, lehet még 4. hullám állítólag. Tudod, most mindenki kiereszti a gőzt és nem figyel oda. Ismered a "láncos kutya" esetét, ugye?
zuzuzu777 2021 máj. 19. - 00:12:47 Előzmény mihenike
(758/1126)
Hí!
4.Úgy tudom, (v. csak a filmekből,) hogy van eü. vizsgálat házasság előtt.
Gondolom azért, mert sok testvérházasság volt anno és ezt megelőzendően! WTF!
Képzeld, a Yasak elma VÉGE! Ezt is olyan törökösen fejezték be, HIRTELEN.
Maradt a YEMIN! ezzel vége lesz a törököknek, kiűzöm őket az életemből!
mihenike 2021 máj. 18. - 22:10:05 Előzmény zuzuzu777
(757/1126)
Szia! nagyon lassan haladok...

de ott tartok, hogy
1. Miranom egy napom hallgatta meg a kazettát a poros magnóban, ahol Dilsah beszél Aylával Hazarról és aznap borította ki a bilit Yaren, miszerint Reyyan nem vérszerinti Sadoglu.... 🙈
Miranom egy nap ennyi infót nem bír elviselni... Allah, kegyelmezz🤩!!!!
ui. amùgy nem is értettem, hogy Yaren miért nem tartotta a száját, hiszen Nasuh beleegyezett, hogy a hallgatásáért cserébe nem kell hozzámennie Harunhoz...! Na nem majd, most majd nem kegyelmez neki Nasuh :)

2. Önzö módon nem is támogatta a szerencsétlen Reyyant, hanem csak a saját nyomorával volt elfoglalva, hogy ez is egy hazugság volt és olyanon állt bosszùt, aki még csak nem is Sadoglu 🙄🙄🙄🙄

3. Harun barátunk oldalzsebböl kifizette a pénz Sadogluéknak, hogy Azizének keresztbe tegyenek :)

4. Apropó, Yaren&Harun: Harun vérvizsgálatot is kért, hogy meg tudja, hogy az ara egészséges-e....???? ez milyen szokás?!?! Eldobom az agyam :)

OFF
A Nagykövet lányàhoz hozzá sem kezdtem...
OFF

Lassan nálunk is vége a LockDownak és el vagyok havazva 🤷‍♀️ ùgyhogy lassított tempóban töröközök :)
kriptonyt 2021 máj. 18. - 10:58:45
(756/1126)
Sizasztok. Nem tudom, hogy lemaradtam-e valamiről, de nem értem, hogy Reyyan miért is haragszik most Miranra? Azt értem, hogy az apjára haragszik, de Miranra miért? Írja már le valaki?
zuzuzu777 2021 máj. 16. - 00:08:32 Előzmény mihenike
(755/1126)

Szia!
2. Úgy emlékszem, hogy Hanife buktatja le, különben ő marad a kakiban.
Mintha Firattal akart volna megszökni.
3. Jaj emlékszem, valami borzadály volt a szőke vipera fején!
4. Azért lett öngyilkos, mert szerelmes volt D.-be, de ugye ő Hazart szereti. Nem emlékszem mikor, de a jelenetet A. & a fia beszélgetése és öngyilkossága mutatják élőben (nem elmondás lesz). Azize szeme láttára lövi magát fejbe a fia.
Igazából ez az egyik szál, ami nem fog teljesen világos lenni soha, hogy ki kit miért és hogyan. (legalábbis nekem nem lett teljesen világos)
5. Esma azért követi Azizét, mert ugye a "nagy titok" birtokában van (Esma megölte Azize férjét miután megerőszakolta és "megcsinálta" Firatot) A. bebörtönöztetheti Esmát!
8. Igeeen! Akkor nem is írom le, mert érdekesebb lesz élőben! Nagyon-nagyot fog durrani. Nem is tudom hogy fér bele ebbe a ronda szőke viperába ennyi gonoszság!
Már közeledik a juh akolbeli házasságkötés!
A következő kék cédulát Gönül kapja. Azize körül már nagyon szorul a hurok!


mihenike 2021 máj. 15. - 22:28:31 Előzmény zuzuzu777
(754/1126)
Szép jó estét :) néztem ma is pàrat... Voltak nagy drámák és ezek annyit hazudnak, hogyha én nem tudnám töled, hogy ki fiai borjai ezek, akkor lassan megörülnék, mint Miranom :)

1. Harun nösülni akar, erre Yaren megszökne... ezzel egyidöben Hanifének is meg kellene szökni az „Alcatrasból“, de mivel Yaren is az utcán kóvályog, így Hanife visszamegy...

2. Yaren lebukik Harun és az apja elött is... nincs szökés 🙈

3. Közben „csúcstalâlkozó“ Reyyan szobájában: Hazar&Azat plusz Yaren az ágy alatt, aki a hät kulcsät keresi, hogy ùjra megkísérelje a szökést :) közben olyat hall, hogy meggondolja magát és Firat hiába vàr rea... 🙈 (a nagy titok hogy Reyyant Hazar örökbefogadta)

4. Cihan kérdöre vonja Nasuht, addig csürik-csavarják, amíg Nasuh „be nem vallja“, hogy ö ölte meg Mehmetet 🧐 SPOILER: én eddig ùgy tudtam, hogy M. öngyilkos lett... ugye? Nasuh csak hazudik SPOILER

5. Mira&Hazar&a pásztor szembesītik Azizét a tetteivel és kidobjäk a házából! Esma is vele megy... (nem hogy örülne, hogy megszabadult a boszorkánytól...)

6. Szultän egy éjszaka alatt ätvältozik az Aslanby häz ùrnöjévé és hoz egy „A“-betüs bejäronöt 🤣 (imádjäk az A-betüs neveket...)

7. Mirant kínozza a büntudat, mindig az a reggel jär a fejében, amikor kidobta Reyyant.

8. Yaren akar beszélni Nasuhval... itt hagytam abba, gondolom a köv. részben ledobja a bombát a szöke vipera :)
mihenike 2021 máj. 15. - 22:14:35 Előzmény malvinkicska
(753/1126)
Köszi! akkor nem adom fel :) a remény hal meg utoljára :)
malvinkicska 2021 máj. 15. - 17:15:09 Előzmény zuzuzu777
(752/1126)
Régebben olvastam nem érett a szülésre azt nyilatkozta, mert most a színészetet helyezte előtérben, de ez az ő magán életük, ha szül segítse az Isten.
offtopic
zuzuzu777 2021 máj. 15. - 13:45:36 Előzmény mihenike
(751/1126)
Megszólal a pesszimista, ennyi török után: "A szülés is lehet halálos!"
zuzuzu777 2021 máj. 15. - 13:44:26 Előzmény malvinkicska
(750/1126)
Ez csak azért van, mert nem egy forrásból olvasunk!
Lehet, hogy nem akart otthon szülni, hanem külföldön!
offtopic
mihenike 2021 máj. 15. - 08:16:11 Előzmény zuzuzu777
(749/1126)
Akkor jó :) akkor nem
halálos beteg :)
malvinkicska 2021 máj. 15. - 06:59:10 Előzmény zuzuzu777
(748/1126)
Nincs semmi gond én ezt még sehol nem olvastam, mivel állítólag külföldön kezelték a betegségét.
offtopic
zuzuzu777 2021 máj. 14. - 23:01:37 Előzmény malvinkicska
(747/1126)
Elnézést, hogy beleszólok, de már annyit emlegetitek ezt a Neslihant, hogy megnéztem: TERHES!