zuzuzu777 máj. 09. 22:54:31 Előzmény mihenike
(739/1119)

Szia!
Szerintem a törököknél minden film címében benne van a "szerelem"!
A tiltott gyümölcs, az alma, "yasak elma" Igen azt nézem, most vagyok a 111. bölümnél. Szerintem már "csak" 5-6-9-11 bölüm és vége.
Amennyiben elkezded, nem tudom, hogy magyarul mennyi lesz, de elég, ha az 1-2 évadot nézed (47 bölüm) az úgy kb. kerek, ha nem nézed tovább, eddig is elég. Nem lesz hiányérzeted. ( 1 bölüm kb. 150 perc)
Emlékszel, írtam, hogy nagyon aranyosak a főszereplők, a fiú 2.05, a lány 1.40 méter, de nagyon szerettem őket. Jól játszottak. Sajnos elutaznak Amerikába, ahol nincs bosszú, korrupció, féltékenység, stb. Nem fogod sajnálni, csak azt nem tudom, hogy magyarul mennyi van meg.
Te hol néznéd? Esetleg utánajárok.
A YEMIN-el is így jártunk, volt 1-2 évad, akkor a lány meghal és utána a 3. évad már teljesen kifordult magából. Most a 336. bölümnél tartok.
Azt mondtam magamnak, hogy megvárom az egyik végét és csak akkor fogom megnézni, mert kikészít, hogy hetente csak 1 (jó hosszú) bölümöt adnak.
Mi lett a "cukorkáddal"?
Semmilyen sorozatot nem nézek, csak rövid, 1-1,5 órásokat. Majd elkezdem az alpesit, de most egy kis időre abbahagyom a sorozatokat.

offtopic
mihenike máj. 09. 20:40:17 Előzmény zuzuzu777
(738/1119)
Szia! hiába a török-sorozat-böjt, ezek üldöznek engem 😅 most látom, hogy az Izuaràn megy a Tiltott gyümölcs és A szerelem csapdájában... Ezek a magyarok jól bevásároltak törökböl...A Life tv-n is kezdödik megint egy, aminek a cïmében szerepel a „szerelem“ szó 🤣🤣🤣🤣 De ugye a Tiltott gyümölcsöt nézed te is és az is olyan, hogy soha nem lesz vége, tehát még véletlenül se nézzek bele???? 🙂🙂🙂🙂

Május 19 Nagykövet lánya, na azt el kezdem nézni, mert nagyon vàrtam màr, remélem nem lesz az is nagy csalódàs... 🤷‍♀️
Hercai-szünetem még tart, de ha folytatom, akkor ùgyis írok.

Te most melyiket nézed?
mihenike máj. 05. 15:00:24 Előzmény zuzuzu777
(737/1119)
Köszönöm szépen!!!! Amint visszatérek Allahhoz jelentkezem 🤩
zuzuzu777 máj. 05. 00:10:31 Előzmény mihenike
(736/1119)

spoiler]Visszanéztem magyarul attól a résztől, hogy "ÖT ÉV MÚLVA" , hogy biztos legyek benne, hogy mit is írtam anno.
1 fiú Mirán+R
2. fiú Firat + Zeynep
3. lány Azat és Gönül[
4. lány, (kb. egyidős a többivel)no de itt a kérdés. Amikor Umut megkérdezi, hogy ki is Bahar, akkor azt válaszolják neki, hogy a nagynénéd. A patakparti pikniken pedig Dzs. és Handan ölelgetik. amennyiben Zehra harmadik lányával egyidős, akkor több kellene hogy legyen. Mindegy, úgyse fogjuk megérteni.
Jó szórakozást, jó nézést, vírus mentes életet!
Lehet, hogy nem hallottam jól, de mintha jövő héten, vagy utána kezdik a nagykövetet! ÉN NEM FOGOM NÉZNI!!!
Az alpesit a nulláról kezdem majd, mert van még bepótolni valóm a másik kettőnél. Nem nagyon látom a végüket, de amikor a másodikat is kipipálom, akkor írok. A harmadik pedig szerintem végtelen, mert most megint olyan fordulatot vett, hogy nem fogják egyhamar befejezni, hacsak nem úgy, mint az INADINA ASK-ot /spoiler]

mihenike máj. 04. 21:45:48 Előzmény zuzuzu777
(735/1119)
Szia!!!!! 2 fiù ès 2 lány- ezt nem értem :) kikre gondolsz? :)
Most egy kicsit szüneteltetem Miran Aslanby-Sadoglut, mert mùlt héten már én is közeledtem a pszichiátriához 😅😅😅😅 A férjemmel az Alpesi örjáratot és Chicago Fire-t nézünk 😃
Az Inadina Askot végig néztem, hogy ki legyen pipálva...-korábban már írtam, hogy kiborultam 🤩
Illetve a Dolunayt is jegelem, mert most kicsit agyamra mentek a törökök...😄🤣
Szerintem 1-2 hét mùlva visszatérek, mert reménytelen eset vagyok és nem
bírom Allah nélkül.... haha
zuzuzu777 máj. 03. 19:43:36 Előzmény mihenike
(734/1119)
Lemaradt! Emlékszel, hogy a sok előzetes miatt már-már pszichiátriára kerültünk?
Mutatták mindenkinek a sírját, fejfáját évszámokkal.
Mi a tanulság? NEM szabad előzeteseket nézni, csak azt, hogy megvan-e a vége.
zuzuzu777 máj. 03. 19:38:52 Előzmény mihenike
(733/1119)
Igen, törökösen, látom az Inadina ask is lement rendesen!
Mirán puffogtatja a pofáját?
Tegnap este hiányoztatok, nem volt mit néznem, hogy beszámoljak róla.
Most 2 fiú és 2 lány van kb. egykorú. 5-6 évesek.
mihenike máj. 03. 17:11:52 Előzmény zuzuzu777
(732/1119)
Igen, ott a két gyerek majdnem egyidös... csak arra voltam kíváncsi, hogy ök élnek-e? vagy esetleg halva születtek, majd feltámadtak? tudod... olyan törökösen.... :)
offtopic
mihenike máj. 03. 12:48:21 Előzmény Nazli92
(731/1119)
Szia!!!! Szóval kb 1 millió kèrdèsem lenne az Indani Ask forgatókönyvírójához... ezután a rész után még körülbelül 2-3 bölümnyi folytatást várhatnánk... Hogy lehet így abbahagyni?!? ez gázabbul lett abbahagyva mint a MrWrong....🙈😢egyikük története sem lett lezárva... katasztrófa!!!!! Nem sajnálom hogy megnèztem mert nagyon jókat nevettem rajtuk, de ez a befejezés méltatlan, akármekkora is volt a nézettség... 🧐
mihenike máj. 03. 12:43:03 Előzmény malvinkicska
(730/1119)
Szia! te jó ég... akkor lehet, hogy mégsem kellene belenèznem... ezek teljesen megörültek...????
malvinkicska máj. 03. 11:37:45
(729/1119)
Sziasztok lányok ezeknek a törököknek teljesen elment az eszük, a Nagykövet lányaiból távozik Tuba és vissza jön 2 részre állítólag Neslihan, pedig én nem szeretem Tubát.
offtopic
mihenike máj. 02. 22:01:57 Előzmény Nazli92
(728/1119)
Bocsi... most teljesen kiborultam... holnap még írok
offtopic
mihenike máj. 02. 22:00:33 Előzmény Nazli92
(727/1119)
Szia!!!!!! te jó ég.... ez meg mi volt?!? csütörtökön leforgatták a 32. bölümöt és péntek reggel szóltak nekik, hogy „menjetek haza mert nem lesz több rész“?????
zuzuzu777 máj. 02. 00:01:37 Előzmény mihenike
(726/1119)
A harmadik a kicsi, amelyikkel majdnem egyszerre volt terhes Zehrával. Ő is ott volt a családi pikniken!
Emlékszel, fájásai voltak, de A. nem engedte, hogy hívják a bábát v. orvost, erre nem emlékszem, azért, hogy "dögöljön meg".
zuzuzu777 máj. 01. 23:56:47 Előzmény mihenike
(725/1119)
Ugye nem felejtettük el, hogy melyik országban vagyunk?
mihenike máj. 01. 21:54:15 Előzmény zuzuzu777
(724/1119)
a youtube-on sikerült elkapni ezt a jelenetet... ùgy látom Allahnak van humora... szörnyü :) apropó...Mi lett Handan és Cihan harmadik gyerekével?!? mindig csak pszicho-Yarenröl meg Azat-kuzunról beszélünk :)
mihenike máj. 01. 21:52:02 Előzmény zuzuzu777
(723/1119)
Szia :) lövésem sincs ... gondolom Azize fog ismét bekavarni, hiszen a „cédulások“ akarják lebuktatni Azizét... vagy nem?! 🙈 Bosznia-Hercegovina...-szörnyü...-ki hiszi el ezt a 21. szàzadban?!?? 😄😄😄😄
zuzuzu777 máj. 01. 00:08:10 Előzmény mihenike
(722/1119)
Képzeld, már háromszor megnéztem a "leánykérést".
Sajnos még mindig fogom a hasam a nevetéstől.
offtopic
zuzuzu777 máj. 01. 00:05:46 Előzmény malvinkicska
(721/1119)
Az igazat megvallva most ezt az olasz "rózsákat" úgy megkavarták, hogy ember legyen a talpán, aki kiigazodik rajtuk. Azért itt is keverik rendesen a ......
Azt hiszem, hogy elkezdem nézegetni a magyar történelmi filmeket. Különösen Jókait.
offtopic
mihenike ápr. 30. 22:39:41 Előzmény Nazli92
(720/1119)
Szia! Ma eljutottam a 88., utolsó elötti részig... nos...hm... nagyon kíváncsi vagyok, hogy a maradèk 1 óra 10 percböl mit hoznak ki, mert jól megkavarták a szálakat... Toprák se adta be a derekát... Ezgi nem is jön vissza? Deniz összejön Damlával? A kék fejü meg a pszicho-hajóskapitánnyal!?!? nem értem, hogyha „elkaszálnak“ egy sorozatot, az miért nem kap még 1bölümöt, amiben minden szálat lezärnak....????🙈