offtopic
mihenike 2021 jún. 03. - 10:20:31 Előzmény malvinkicska
(806/1126)
Szuper! köszönöm, hogy mindig tájékoztatsz :) Majd fel kell eleveníteni az emlékeket... Azt hiszem az utolsó képkoca azt volt, hogy Müjgan kicsalta Zühleyát az erdöbe, hogy megölje... Töled tudom, hogy Hünkár „anyám“ és „Yilmazom“
távoznak a sorozatból...😢😢😢😢 De ha még ezután is jó lesz, akkor megéri nézni :)
malvinkicska 2021 jún. 01. - 15:33:55 Előzmény mihenike
(805/1126)
szia eddig olyan hozzá szólások vannak, kint is hiába sok színész meghalt de még is a nézettsége nem romlik, most sem.
mihenike 2021 jún. 01. - 12:11:11 Előzmény malvinkicska
(804/1126)
Szia!!!! köszönöm :) várok rá türelmesen :) Nem bánom, ha hosszù, csak jó legyen :)
zuzuzu777 2021 jún. 01. - 11:25:04 Előzmény Dani István
(803/1126)
A bagoly banyát nagyon elcsúfították. A való világban egy kellemes középkorú nő.
Dani István 2021 máj. 31. - 18:27:20 Előzmény mihenike
(802/1126)
Kész katasztrófa ez a sorozat.Ha nem török filmről lenne szó,nem csodálkoznák,de ott tudni lehet,hogy a nőknek nincs annyi joguk,mint például europában.Itt ez a csúf madárijesztő öreglány rettegésbe tartja az egész sorozatot. Mindenki fél tőlle,mintha ő lenne a törökpasa és a sátán egyszemélyben.
malvinkicska 2021 máj. 30. - 16:17:53 Előzmény mihenike
(801/1126)
Szia azt olvasni hogy a Cukorova 3 évad 100 bölüm lesz nem sokára le forgatják állítólag ősszel indul a 4-ik évad ha minden igaz a fordítás a 3-ik évad 73-as részénél jár, szépen vannak a részek felépítve.
mihenike 2021 máj. 30. - 16:07:28 Előzmény zuzuzu777
(800/1126)
Szia, köszönöm szépen :)!!!!
Reyyan&Miran még nem voltak Bosznia-Hercegovinában 😂😂😂 mert amikor arra kerülne sor, mindig jön egy ùjabb sorscsapás, mint például Elif halála...🙄🙄🙄
zuzuzu777 2021 máj. 30. - 00:19:04 Előzmény mihenike
(799/1126)
Szia!
2. Én úgy emlékszem, hogy csak dilis Dilsah sírkövét verette szét!
4. Már igaz elég régen írtam, hogy elment szülni és a járvány miatt nem akart visszamenni.
7. Igen, emlékszem, hogy azt mondta, hogy "dögöljön meg"
8. No látod, ezért is nem szeretem a törököket, mert olyan természet ellenesen fogják azokat a pisztolyokat! Amennyiben fogod, hát fogd úgy, mintha tényleg akarnál lőni!
9. Igazán nem panaszkodhatsz, hisz állandóan hiányolod őket! Itt vannak, csak nem csinálnak semmit!
Kellemes pihenést Bosznia-Hercegovinába!
Várom a jelentkezésedet!
mihenike 2021 máj. 29. - 23:09:24 Előzmény zuzuzu777
(798/1126)
Folyt. köv. Du írtam egy regényt, de eltünt...🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Szóval ez a rész esetleg egy évadzáró rész vége lehetett, mert az egész rész arról szólt, hogy ...,
1. Sadogluék örömködnek, amiért Miranom lemondott a bosszúról és kántálták, hogy mindennek vége és most màr béke lesz... (a kis ostobák...)
2. Ezzel párhuzamosan Azize fortyogott és egy fegyvegyrrel hadonászott Esma „kisházában“... Majd szétverette Dilsah&Mehmet sīrkövét...
3. Most azt találta ki, hogy ö maga öli meg Hazart🙈🙈🙈🙈

A saját fiát... beteg egy forgatókönyv



4. Elif bezárkózott és se Reyyan, se Miran, sem Azat nem tudjäk kikönyörögni a szobából... Majd az éjszaka folyamán felöltötte a menyasszonyiruhát és elhagyta a házat... ( szerintem itt a színésznö már lelépett mert az arcát nem mutatták...)

6. Handannál beindul a szülés... kórház helyett Melike és Hanife vezetik le a szükést... no komment... kész... eldobtam az agyam...

7. Azize és csapata bevonulnak a Sadoglu házba és fenyegetöznek, hogy megölik Azatot, ha nem mondják meg, hol van Hazar... közben Handan üvölt, de Azize nem engedi, hogy bevigyék a kõrházba

8. Miran&Reyyan is befutnak... Egy tök normális jelenet Midiátban, mindenki fegyvert ránt és fenyegetözik...

9. Meghallják a szirénázó rendöröket (a rendöröket!!!! haha) és gyorsan mindenki eldugja a fegyvert és hirtelen olyan, mintha egy nagy családi buliba csöppentünk volna 🙈 közben Handan üvölt...

10. A vérontást a rendörök érkezése akadályozza meg, akik Elif halálhírét közlik... öngyilkos lett... annyi esze volt, hogy felvette a menyasszonyi ruhát, levette a gyürüt és hagyott egy személyit, hogy könnyebb legyen azonosítani...

11. Mindenki ordít és sír és itt a vége fuss el véle...

Jövö héten szabin leszek, elutazunk, ùgyhogy utána folyt.köv. :)
mihenike 2021 máj. 29. - 14:50:30 Előzmény zuzuzu777
(797/1126)
Sziaaa :) a port.hu szerint, magyar felbontás alapján ma reggel néztem a 2. évad 100.részt... meglepö módon 60 perces rész volt...🤷‍♀️
zuzuzu777 2021 máj. 29. - 00:21:37
(796/1126)
Köszönöm, látod, így nagyon sok hónap távlatából azért kiesnek dolgok.
Így már értem, hogy Dzs. honnan tud a botosról.
A kék cédulások tudják, hogy Mirán kicsoda, tehát ez az egyik,
a másik pedig, hogy anno az öreg elbirtokolta az Aslanbeyek földjének a nagy részét! (törvényesen v. törvénytelenül erre nem tudom a választ)
Azért is kellett az Aslanbeyeknek elhagyni megszégyenülten a várost! Erre akkor utaltak, amikor visszaköltöztek először, még Elif nélkül.
Nem mondtad, voltál már Bosznia-Hercegovinában?
mihenike 2021 máj. 28. - 22:08:03 Előzmény malvinkicska
(795/1126)
Szia :) ma sikerült megnézem az elsö három részt és nagyon tetszett :)!!!!!!
mihenike 2021 máj. 28. - 22:06:45 Előzmény zuzuzu777
(794/1126)
Szia :) ma amikor kerestem nem volt még fent a tegnapi rész, így a tegnapi és a mai résszel megint lemaradtam 🙄🙄🙄 Helyette nèztem 3db Nagykövet lányát 😁😁😁😁 de szerintem jobban jártam, mert tetszett 😌😌😌😌

Szóval Cihannak meg Nasuh papónak az a gyanùjuk, hogy Azize nem Mehmet&Dilsah miatt áll bosszùt, hanem valami más van a háttérben... Erre Nasuh apánk elment Karsba, Cihan pedig felkereste Szultánt és akkor mondta neki, hogy Füsün a sógornö és talán ö lehet a titok nyitja... 🤷‍♀️

Alapvetöen nem értem, hogy a kék cédulások miért akarják Sadogluékat is tönkre tenni?!? (làsd Harun vs Yaren) azt hinné az ember lánya, hogy nekik csak Azizével van bajuk...🤷‍♀️

De a legnagyobb rejtély, hogy ez a Dilsah mit tudhatott, hogy Mehmet és Hazar is ennyire beleszerettek....?😁
zuzuzu777 2021 máj. 28. - 00:11:42 Előzmény mihenike
(793/1126)
Köszönöm szépen!

1. Nem vagyok abban biztos, hogy Dzs. egyáltalán tudja-e, hogy létezik botos! Lehet, valamit félreértettél? Nem állítom, csak kérdezem.
2. Lesz még elég baj ezzel a szőke viperával!
3. Öregem nem tudja, hogy milyen bajt hoz még saját magára!
4. R. viselkedése soha nem volt nekem szimpatikus és a haja is mintha mindig zsíros lenne!
5. Ő egy ELMEBETEG!
6. Egészségükre!
7. Ezek a kúriák több száz négyzetméteresek, de minek? Nincs is kihasználva! Hogy takarítanak? az utcákon soha nincs senki, pedig nem is kis város!
No, elég a rosszaságból!


mihenike 2021 máj. 27. - 22:07:44 Előzmény zuzuzu777
(792/1126)
Szia!!!!
1.Cihan elment Szultánhoz és ö beszélt neki Füsünról, szóval közeledik a botos banya :)!
2.Cihan kiállt Hazar mellett és kidobta Yarent a férjével együtt a hàzból!!!!
3.Nasuhnak se híre se hamva
4. Mirán és Reyyan századjára is kibékültek, majd elment Azizéhez, hogy közölje, hogy ö végzett a bosszùval 🤩🤩🤩🤩Juhu!
5. Elif rosszul viseli Azat hangulatváltozásait
6. Reyyan kibékül Hazarral is
7. Ui: amikor Miran kidobta Azizét, azt mondta Esma, hogy menjenek az ö házába: „Asszonyom ott meghùzhatjuk magunkat. Nem nagy, de talán ketten elférünk“ - az a hâz is akkora mint egy palota 😂😂😂😂😂 haha :)
mihenike 2021 máj. 27. - 22:00:50 Előzmény malvinkicska
(791/1126)
Szia!!!! nem, sajnos nem volt idöm 😢😕A Hercait próbálom nèzni hogy ne maradjak le...🙈
malvinkicska 2021 máj. 27. - 12:35:14 Előzmény mihenike
(790/1126)
Szia megkérdezhetem bele néztél már a Nagykövet lánya sorozatban.
zuzuzu777 2021 máj. 27. - 00:23:28 Előzmény mihenike
(789/1126)

Igen, Nasuhod azért ment Karsba, de végül is ránkszabadítja a botos banyát! (Ugye az öreg még nem tudja azt, amit mi, hogy a fagylalt visszanyal!


mihenike 2021 máj. 26. - 21:55:50 Előzmény zuzuzu777
(788/1126)
Szép jó estét :) Miranom elment a fehér lovon Reyyanhoz és elvitte neki Zafirt is! na kérem szépen ùjabb negyed órás monológ majd R. elzavarta M-t...
Közben Hazar hazaért, meglátta a szökevviperát és el akart menni Güllel, mert, hogy ö nem marad egy fedél alatt Yarennel...-erre megjelent Zafír R. nélkül 🧐🧐🧐🧐 Na itt bukkant fel egy lehetséges „igazi kék cédulás“... megtalálta R-t a folyóban és elvitte a kisházba és erröl értesítette M-t is... Oh Allah 🙂🙂🙂 segíts rajtunk😅
Nasuh elment Karsba, hogy Azize utàn nyomozzon.
Azize továbbra is Esma házában van. De most „nyugdton“ van. Vagyis megtalálta Reyyan apját, de R. nem kíváncsi rá...
45 percben ennyi történt🙈
zuzuzu777 2021 máj. 26. - 00:22:38 Előzmény mihenike
(787/1126)

Köszönöm szépen, hogy így visszaemlékeztetsz! Tehát elment R. a nagymamához, ami azt jelenti, hogy lassan jön az "igazi" kék cédulás, aki első látásra beleszeret! Aslan Aslanbey, Szultána fia! Nem tudtam magamba tartani. Bocs!