zuzuzu777 2021 júl. 02. - 00:19:12 Előzmény mihenike
(866/1126)

Nagyon jó vagy! Most, hogy olvaslak, hát nem is tudom hogy tudtam nézni ezt a .......lassan két és fél évig.
Ti ugye kb. tavaly ilyenkor kezdtétek? Na, az 1 év, tehát min. 4 hónapotok van még!
Az is igaz, hogy te már mindent tudsz, ill. azt hiszem, hogy lassan eljön az az idő, amikor bekapcsolódtam. Persze teljesen más elolvasni és más nézni.
Tehát a nagy hintajelenet és akkor már utaznak is BiH! (képzeld, ha jól emlékszem, akkor R. kezdeményezi az utazást!)
Majdnem elfelejtettem, hogy botos banya még nem is intézte el Miránt!
Akkor jön a lányszöktetés, gyilkolások, szőke vipera, 180 fokos fordulatok!!
Tudod-e, hogy most elgondolkoztam, vajon belefér-e a kb. 4 hónapba az, ami még ezután jön? Lehet, hogy elszámoltam magam?
Tudod, hogy hányadik rész(nem bölüm) megy most? Már biztos 250 felett van!
Szerintem nemsokára nyári szünet és csak szeptemberben folytatják!
Nem akarom elvenni a kedved!
Cukorkáddal mi van?


mihenike 2021 júl. 01. - 21:59:49 Előzmény zuzuzu777
(865/1126)
:) Hazar, Harun, Hanife, Handan :)
zuzuzu777 2021 júl. 01. - 20:27:46 Előzmény mihenike
(864/1126)
Szerintem keresheted a H betűseket is! Jövök!
mihenike 2021 jún. 30. - 08:03:36 Előzmény zuzuzu777
(863/1126)
Szia :) tegnap este megneztem egy reszt. Csak azt tudom mondani,hogy ezek teljesen örültek :)
1. Reyyan es Miran az elhagyatott faluban "romantikäznak". Reyyan megfözte a tojäsokat. Mär majdnem "elmentek" Bosznia-Hercegovinäba, de Reyyant elkapta az utcän Cihan nagybätyäm.
2. Zehra, a gyerek es Hazar eljutottak a korhäzba. Ugy tünik, hogy mindenki egeszseges. Persze ök nem tudnak semmit Reyyan es Miran kälväriäjärol, mert azt hiszik, hogy Reyyan otthon alszik bekesen :)
3. Szent Hazar nem haragszik Zehrära, söt egy csodälatos Anyänak tartja.
4. Zehra meg van rola gyözödve, hogy Miran valoban Hazar fia, de Hazarnak vannak ketsegeit… Zehra dräga kesö bänat… oda kellett volna adni hamarabb a levelet es nem lenne ekkora käosz :) haha …
5. Ugyebär Gönül kihallgatta Azize tel.beszelgeteset Mahmuttal, miszerint Mirant igy vagy ugy de meg kell ölni. (most azt talälta ki a beteg fejevel, hogy a nagybätyja ölje meg Mirant, az is elegtetel lesz neki…)
6. Gönül elviharzik mint egy örült Firathoz, Firattal elindulnak az elhagyatott falu iränyäba, majd Gönül ätveszi az iränyitäst es egyedül folytatja utjät… annyira szereti Mirant, hogy mär lassan mehet az anyja utän a gumiszobäba.
7. Közben Sultän is eljutott nagy nehezen Aslanhoz, hogy az mentse meg a növeret, de Mahfuz apänk leällitja, hogy nem segithet, mert akkor füstbe megy a tervük…
8. Aslannak es Harunnak kezd gyanus lenni, hogy Hanife nem jelentkezik…. - igazad van, Hanife csak megirta a levelet, de nem adta oda senkinek :) - ennel a resznel biztos krumplit pucoltam es nem figyeltem elegge :) :) :)
9. Harun megszerzi a levelet, ahogy irtad, majdnem lebukott a kedves felesege elött, de vegülis sikerült A.A-nak ätadni a levelet. El kezdtek olvasni, de olyan lassan olvastak, hogy addig jutottak el, hogy a bosszu 47 evre nyulik vissza, amikor Ayse/Azize oda került a Sadoglu birtokra szolgälni … ezen lefagyott mindkettö Winchestere, igy meg Sem tudtak szolalni.
10. Tehät Cihan oda ert az elhagyatott faluba, elkapta Reyyant, az valahogy kiräntotta Cihan fegyveret es el kezdett menekülni. Meneküles közben beleesett egy gödörbe… - meg jo, hogy Volt ott egy gödör, igy toväbb lehet bonyolitani a szälakat :) :) :)
mihenike 2021 jún. 30. - 07:45:30 Előzmény zuzuzu777
(862/1126)
Valoban Aylät kihagytam… es ki az az Ahmed? haha :) nem vagyok eleg szemfüles :)
mihenike 2021 jún. 30. - 07:44:45 Előzmény delmar59
(861/1126)
:) ez nagyon jo hozzäszoläs :) nagyon jot nevettem :) teljesen igazad van, ezek elmebetegek :) en mär lättam ilyen elmebeteg sorozatot, a Duna Tv-n a Sorsok utvesztöjet… :) 401 Magyar epizodot csinältak belöle ….
zuzuzu777 2021 jún. 30. - 00:06:46 Előzmény delmar59
(860/1126)
Hááát 69 bölüm. Most kb. a 45. bölümnél vagytok, ami a 2/3-a. Kitartás!
delmar59 2021 jún. 29. - 17:43:48
(859/1126)
Tudja valaki, hogy meddig tart még ez a szörnyűség? Ilyen elmebeteg török sorozatot még nem láttam.
zuzuzu777 2021 jún. 27. - 00:25:37 Előzmény mihenike
(858/1126)
Ja, és Ahmed?
zuzuzu777 2021 jún. 26. - 13:22:01 Előzmény mihenike
(857/1126)
Ayla, dilis Dilsah barinője? de biztos van még!
zuzuzu777 2021 jún. 26. - 10:51:00 Előzmény mihenike
(856/1126)

Napot, napot! Nagyon meleg napot! Hiába kívánnék hűvöset - nincs !!!!!!!
Két apa beszélget:
- Jaj nem tudom mit csináljak, olyan hazudós a fiam!
- Probléma egy szál se! Add meteorológusnak!
Lusta vagyok gondolkodni, ezért lehet, hogy még találnánk 2-3-4 A betűset!
Amennyiben R. nem talált volna vizet, meg a tojásait, akkor vége lenne a sorozatnak!
2. A romos ház passz, de úgy emlékszem, hogy egy nyári lakot (kúriát) gyújtott fel, mert ott égett meg A.! Vagy nem!
Vannak pillanatok, amikre nagyon világosan emlékszem, de így 2 év távlatából az agyam szelektált!
3. Prof.Dr.med. az "univ" lemaradt!
4. Ezt a négyet (A.A. Yaren, Azat és Gönül) összekötözni és bele a tengerbe! Nem jó, mert náluk nincs tenger, tehát le a szikláról!
7. Vétózok! Hanife csak elmondta A.A.-nak, hogy le van írva, aki viszont elküldi Harunt, hogy keresse meg, de szőke vipera gyanakvó és majdnem lebukik Harun, de kijátssza a viperát és megtalálja a levelet a dívány alatt, amit elvisz A.A.-nak.
Dzs. szintén kezdi majd keresni, de ugye nem találja.


mihenike 2021 jún. 26. - 08:51:43 Előzmény zuzuzu777
(855/1126)
OFF
En most csak ezen a Forumon irok, a többit nem igazän szoktam nezni. A szerelem izet mär ugye lassan 1 eve adta a Life TV, ugyhogy nem olvasom, mert nem akarom tudni, hogy mi fog benne törtenni :)
A nagykövet länyät szinten nem követem, mert le vagyok maradva a tv2-höz kepest 10 resszel es nem akarom elspoilerezni a filmet. Nekem nagyon tetszik, de neked szerintem nem tetszene, mert sok benne az eröszak es a szenvedes. Viszont szepen fel van epitve a törtenet, nincsenek benne olyan ertelmetlen szälak, mint a Hercaiban :)
OFF
mihenike 2021 jún. 26. - 08:47:55 Előzmény zuzuzu777
(854/1126)
Szep jo reggelt :) Ayse, Azize, Asiye, Aslan, Azat es lassan lesz Azra is :) kihagytam valakit? :)

1. Reyyan es Miran bujkälnak, kväzi Reyyan szerelme tartja eletben Mirant, mert a ket löves utän semmifele orvosi ellätäsban nem Volt resze, de meg eletben van. Egy elhagyatott faluban huztäk meg magukat. Reyyan talält vizet meg tojäst… :) szoval mostmär Miran biztos meg fog gyogyulni :) Közben Cihan es emberei követik a vernyomokat…, de Mahmut is a nyomukban van es mindig leadja a drotot Azizenek.

2. Azize talälkozora hivja Hanifet, egy felreertes következteben összevesznek, Hanife lövest kap es meghal… Azize ujra kiborul. Midiat felett pedig beborul… Nasuhek regi häzäban talälkoztak, ahol minden kezdödött. Aztän Hanife haläla utän Mahmut felgyujtott valami romos häzat, de az nem votl egyertlemü szämomra, hogy az milyen epület…

3. Egy idöben Hanife haläläval megszületik Zehra kislänya… Allah... ez a jelenet no komment. A mentöben majdnem meghalt olyan fäjdalmai voltak, de Prof.Dr.med. Hazar a vilägra segiti a mezön a gyereket, a szüles utän pedig setälnak toväbb is…Zehra is… Majd meglätnak egy autot, aki talän elviszi öket egy legközelebbi korhäzba, de ezt mär nem mutattäk.

4. Yaren otthon kavarja a kavarni valojät, Azatot szekälja Reyyan miatt. Azat meg mindig szereti Reyyant, de mär lelekben elengedte… Beteges vonzodäs…

5. A mäsik beteges vonzodäs:Gönül&Miran. Yaren ertesiti Gönült, hogy Reyyan es Miran megszöktek, igy G-nek teljesen elborul az agya es neki esik Azizenek… - szegenykem nagyon rossz pillanatban kapja el, hiszen eppen meghalt a huga, igy Azize fogja Gönült es jol megveri. Közben Esma is korzozik jobbra-balra, de szokäs szerint tehetetlen… Megerkezik Sultän is es örjöng majd elrohan Aslanhoz, hogy segitsen a növeren.

6. kesöbb Gönül meghallja, hogy Azize meg akarja öletni Mirant, igy megint elviharzik mint egy furia… ugyebär elötte Azize tele beszelte a fejet, hogy mennyire szänalmas, amiert meg mindig Mirant szereti… vagyis nem szereti, hiszen ez csak egy beteges vonazalom stb. Tehät Gönül teljesen be van kattanva :)

7. Haläla elött Hanife ätadott egy levelet Aslannak, amiben leirta a bosszu kezdetet, majd Aslan megigerte neki, hogy uj eletet kezdhet. A levelet meg nem olvastäk el es Hanife nem tud uj eletet kezdeni…

Kellemes hetveget :)
mihenike 2021 jún. 25. - 20:16:41 Előzmény malvinkicska
(853/1126)
Szia! köszönöm az infót... de lassan mindenki távozik...?????
zuzuzu777 2021 jún. 24. - 23:51:27 Előzmény mihenike
(852/1126)

1.Botos banya!
2. Erre én sem emlékszem, de lehet A.A.?
3. KB csak nyivákol, de nem csinál semmit! BiH!
5. A két kandúr természetesen R. miatt akasztják össze a bajuszukat! M. jogosan féltékeny!
7. Hazar tényleg rálő Mehmedre, de nem ő öli meg, amit mi ugye tudunk! (megöngyilkolja magát) jaj, ez tetszik!
10. Mindenki elindul gyilkolászni, de mindenkit kihallgatnak, így az összes pro és kontra elindul a keresésükre! (sajnos Dzs. le is lövi)

ami az A betűseket illeti, a fk. írók biztosan csak addig jártak iskolába, amíg az ABC első betűjét tanították!
Megnéztem néhány fórumot és azt látom, hogy csak a mienk ilyen intenzív vagy már senki nem néz törököt? Látom, azért sokan csalódnak ezekbe a félig befejezett sorozatokba.
malvinkicska 2021 jún. 24. - 16:28:18 Előzmény mihenike
(851/1126)
Szia a Cukorova 102 résszel zárult, és képzeld Demir is távozik a sorozatból, állítólag Fekeli az oka olyat olvasni, mert beleszeretett, Züleyaba, és ezért alázzák egymást.
mihenike 2021 jún. 24. - 15:08:33 Előzmény zuzuzu777
(850/1126)
Szia :) ugyan 2 reszt nem tudtam megnezni, de häla Allahnak az utäna következö 2 reszt sikerült megnezni :) A 3. evadra a forgatokönyvironak teljesen elment a jozan esze…

1. Mostmär jobban fogok figyelni, mert fogalmamsincs, hogy kitöl es mikor kapott levelet A.A. :)

2. Miran valakitöl megtudta azt az infot, hogy Nasuh ölte meg az apjät (itt van egy sötet folt, mert itt nem lättam 2 reszt). -persze mi tudjuk, hogy nem ö ölte meg-

3. Az utcän Reyyan es Miran veszekednek es Reyyan elküldi melegebb eghajlatra Mirant, Miran veszi lapot, majd elhajt az autojäval es kiderül, hogy Cihan vegig hallgatozott es "megfenyegette" valamivel Reyyant, ezert Reyyan eljätszotta, hogy haragszik Miranra (ujfent kB ezredjere)

4. Miran meg Reyyan (Reyyant Harun vitte) meg Aslan elindultak egy helyre, Mahfuz "diszkreten" ertesitette Azizet a csucstalälkozorol, igy jol megkavarta a … azt a bizonyosat … Eközben Azize eppen szomorkodik, mert annak a bizonyos esetenek van az evforduloja, amikor Mehmet öngyilkos lett, ugyanis most mutattäk, hogy Mehmet az anyja szeme lättära lett öngyilkos.

5. Miran es Aslan összeverekedtek, Mirant fel kezzel fogja Aslan, de a mäsik kezevel Miran fegyvert szegez Aslanra (mivel itt kimaradt 2 resz, igy nem tudom, hogy Miran miert pöccent be ennyire). Szoval ezt vegig nezi Reyyan es Azize is.

6. Azize kiadja a parancsot Mahmutnak es az lelövi Mirant. Miran ket lövessel beesik a folyoba, Reyyan utäna szalad, kimenti. Aslan is mentene Mirant, de Azize nem hagyja neki. Vagyis azt hazudja, hogy a Sadogluk löttek Miränra es mivel Aslant felti, igy neki vele kell mennie es majd Mahmut megmenti Mirant meg Reyyant is… Persze Azize azt az utasitäst adja Mahmutnak, hogy ha megtalälja öket, akkor ölje meg mind a kettöt

7. ezzel pärhuzamosan Hazar azt älmondja, hogy ö ölte meg Mehmetet. Cihannak is elmdonja, hogy szerinte ö ölte meg Mehmetet, de nincs idörröl dumcsizni, mert megindul Zehränäl a szüles es Hazarral elindulnak a Korhäzba.

8. Cihan telefonhiväst kap es kiderül szämära, hogy Reyyan Ismet megszökött. nem szol senkinek, hanem egyedül elindul megölni Reyyant es Mirant :) mindenki räjuk vadäszik… :)

9. A mentö felborul, amiben Zehra es Hazar utaznak …

10. Mahmut eszreveszi CiHANT es az embereit, ertesiti Azizet, majd Azize nyugtäzza, hogy az jobb lesz, ha Cihan öli meg Reyyant es Mirant :) Aslannak azt mondja, hogy a fiatalok biztonsägban vannak. Aslan elegeti Reyyan kepeit es Azize Ismet nyeregben erezheti magät.
zuzuzu777 2021 jún. 23. - 23:50:05 Előzmény mihenike
(849/1126)

Mivel elfelejtettél számozni, most írok össze vissza!
A.A. igenis kapott levelet, amiben megírják neki, hogy örökbe fogadták, az igazi neve pedig A.A. és így jut el Azizéhez és Szultánához.
A szülés, hát úgy tudom, hogy azért kellett mentővel menni másik városba, mert komplikált lesz a szülés, és kórházba kell menni, de Hazar, a nagy szülész-nőgyógyász ezt is megoldja!!!
Azért kérdeztem tőled a Sükrán ház felgyújtását, mert nem emlékszem, de lehet, nem is mondták!
4. Dzs. megzsarolja Szultánát, mert ugye Elif leírta, látta, hogy a nagybátyja hogy robbant fel, miután Szultána nem segített neki.
6. Szőke vipera nem adja fel! Ez már nem szerelem, hanem megszállottság mindkét szőke részéről!
7. Mahfúz és a rokona az A. betűs göndörke beépített emberek!
OFF
A Dolunay 26 bölümös, ha beírod az eredeti címet és utána hogy hun.sub + a rész számát, akkor kidobja.
A Hercait ugyanígy, ha nem találod szinkronizálva.
Sajnos linket nem tudok feltenni, mert emlékszel a HADI BE OGLUM is csak 5 percig volt fent, rögtön kitörölték.
Nekem a g betűs kereső van az első helyen!


mihenike 2021 jún. 23. - 14:25:10 Előzmény zuzuzu777
(848/1126)
Este meg egy reszt megneztem, de kepzeld vegem van, mert 2 resz, amit a tv2 mär leadott nem Volt elerhetö… lehet, hogy ennyi Volt es nem tudom toväbb nezni?

OFF a Szerelem izet Sem talälom mär, eljutottam a 45. reszig es a többi resz nem elerhetö OFF

Tehät folyt. köv.

1. Aylät megfenyegette Azize mami (itt mindenki A-betüs… megörülök), igy azt hazudta Hazarnak es Zehränak, hogy Dilsah elvetette Hazar gyermeket…
2. Gönül majdnem agyverzest kapott, mert Azize mami, annak eredekeben, hogy megvedje A.A.-t, azt akarja, hogy R. es M. ujra együtt legyenek. söt, meg nagy lagzit is szeretne nekik rendezni :) Oda is hivta magähoz Reyyant meg Mirant is, de azok beolvastak neki es fakepnel hagytäk :)
3. Miran erzi, hogy R. eltitkol elöle valamit, de ugye R. nem mondhatja el, hogy Nasuh apo szerint Hazar ölte meg Mehmetet
4. Cihan talälkälra hivja Sultänt (Elif naploja miatt)
5. Gönül talälkozik Azattal, eszreveszi öket a szöke vipera, aki eppen meghitten setälgat a kedves ferjevel, Harunnal… (most eppen olyanok voltak mint egy normälis häzaspär)
6. Gönül vissza akarja szerezni Mirant es Yaren bogarat ültet a fülebe, hogy amig Reyyan el, addig Miran csak rä fog gondolni… oh Allah :)
7. Mahfuznak Volt egy titokzatos telefonhiväsa, egy ugynevezett "nagysägos asszonnyal" beszelt… gondolom Füsünnel…
8. Nem tudom most mi van ezzel a Harunnal, mert nagyon csendben van. Amiota megjelent A.A. azota ö teljesen hätterbe szorult :)
mihenike 2021 jún. 23. - 14:14:45 Előzmény zuzuzu777
(847/1126)
Szia :)
-ojjajj tenyleg, ezt mär eppen kerdezni akartam en is, hogy ki gyujtotta fel? gondolom Azize, mert ö szeret gyujtogatni… vagy nem?
-Ez igy van, A.A. Reyyan iränti szerelme szämomra is erthetetlen…
-Ami a levelet illeti, en eddig ugy ertettem, hogy A.A.-nak senki nem irt levelet, a leveleket ö irja es azt csak hazudja a többieknek, hogy ö is kapott levelet. Neki elvileg Mahfuz apänk mondta el az igazat… De lehet, hogy teljesen hülye vagyok, mert hiäba magyarul nezem, megis neha nem ertem, hogy miröl beszelnek, annyira bonyolult :)
-Valoszinüleg, ha töled nem tudnäm, hogy mi a szösz van, akkor semmit Sem ertenek :)
-Zehra szülesehez meg csak az elözetesböl szerencsem vagy szerencsetlensegem…. haha :) a Puszta közepen Hazar segiti vilägra a kicsit :)

Folytköv.