Elhaym 2021 aug. 15. - 15:57:10 Előzmény mihenike
(1086/1126)
Szívesen. Igen, de vége lehetne már. Én március óta nem tudtam semerre menni sajnos.
Elhaym 2021 aug. 15. - 15:51:23 Előzmény zuzuzu777
(1085/1126)
Akkor a Csengetős biztos nem lenne nekem való. Nem szeretem a szerelmes, ármánykodós sorozatokat.
zuzuzu777 2021 aug. 13. - 22:53:08 Előzmény mihenike
(1084/1126)
Belenéztem 5 perc erejéig, pont botos beszélt, hát neki sem találták el a szinkron hangját.

Jó nyaralást, az időjárás pont olyan lesz, meg általában is.
Hallottam, hogy még januárban is 20 °C felettiek lesznek a nappalok!
Vigyázz magadra!
offtopic
zuzuzu777 2021 aug. 13. - 22:47:32 Előzmény mihenike
(1083/1126)
Semmiképpen nem akarom rád erőltetni az ízlésemet, de tudod, hogy milyen viszonyban állok az erőszakkal, pisztolyokkal, késekkel és szakállakkal!
mihenike 2021 aug. 13. - 18:33:27 Előzmény zuzuzu777
(1082/1126)
Szoval Midiatban nem sok törtent 45 perc alatt.
1. Aziyse elmondta Reyannak, hogy Hazar a fia es az a legnagyobb vägya, hogy a fia 1x anyänak szolitsa!
2. Firat es Azize elmennek Füsünhez es elmondjäk neki a tutit, miszerint Firat is egy Aslanbey :)
3. Hazar az egesz reszben csak Dilshat keresi, a vegere meg is talälta es elvitte Sükranhoz.
4. Ugy tünik, hogy Harun beleszeretett Yarenbe, ugyhogy a vipera tämadäsba lendül :)

Kellemes hetveget :) :) :)
mihenike 2021 aug. 13. - 18:22:22 Előzmény zuzuzu777
(1081/1126)
OFF
1. Mindenkeppen igy vagy ugy de meg fogom nezni a Kopogtatäsososat :) De majd csak nyaraläs utän :)
2. ugy lätom Nagykövet-ügyben nem egyezünk :) akkor többet ezzel nem bombäzlak :)
3. Meryem jelenleg az utolso a listämon … - haha :)
OFF
mihenike 2021 aug. 13. - 18:09:48 Előzmény malvinkicska
(1080/1126)
Amit Enginröl es Neslihanrol irtäl a szivemböl szoltäl :)!!! A mäsik sorozatrol nem tudok nyilatkozni, mert nem lättam. Viszont tudod (ezt mär több Forumon megbeszeltük mär) en Tubät is kedvelem :)
mihenike 2021 aug. 13. - 18:06:45 Előzmény zuzuzu777
(1079/1126)
Köszönöm szepen :) biztos bele fogok nezni :) Nagy ätlagban egyezik az izlesünk :) Biztos egy felüdüles lesz a Hercai utän :)
malvinkicska 2021 aug. 13. - 12:15:20 Előzmény zuzuzu777
(1078/1126)
Tiszteletben tartom mások ízlését, a Nagykövetben Engin Akyürek a férfi főszereplő a Csengessbe meg Kerem Bürsin a kettő közt nagy a különbség, mert Engin egy kiváló remek színész addig még sokat kell tanulni Keremnek, hogy utol érje, és ugyan az a női főszereplőkről is a véleményem, míg Hande Ercel nevetgél csak addig Neslihan Atagül egy kiváló született tehetség, mert amiben láttam remek munkát végzett hiteles a játéka.
offtopic
zuzuzu777 2021 aug. 13. - 10:37:26 Előzmény malvinkicska
(1077/1126)
Kinek a pap, kinek a papné! A nagykövetet még akkor se nézném meg, ha 100.000 €-t adnának (ahogy mesélik azok akik látták.) Nem szeretem se a főfiút, se a főlányt!
Azokra se lehet számítani akik láttak valamit, mert itt álltam megfürödve az Elisa di Rivombrosával, de senki nem segített!
Amennyiben nem szereted a romantikus, ármányos, szerelmes sorozatokat, ne is nézd a csengetős (kopogtatósat)!!!
malvinkicska 2021 aug. 13. - 08:16:27 Előzmény zuzuzu777
(1076/1126)
Te Csenges az ajtómon láttam vagy 20 részt de nekem az a se veled se nélküled kapcsolat nem jött be sokan odáig vannak érte én nem fejezem be a nézését, a Nagykövet lánya tetszett ameddig Neslihan beteg nem lett utána nekem azzal a szomorú szemű Tubával, már messze nem az volt ahogy áradoztak róla, annyira oda vannak érte, pedig sokkal jobb színésznők vannak Törökben is , mint ő, szerintem jó a hát szele biztos.
zuzuzu777 2021 aug. 13. - 00:01:35 Előzmény mihenike
(1075/1126)
Csak egy kis kedvcsináló!!!

Igaz, hazánkban még egyik csatorna sem sugározza, de már most nagy népszerűségnek örvend egy egy török gyártású sorozat. A Sen Cal Kapimi-t a helyi FOX tűzte műsorára, s amelyet már a nyáron vetíteni is kezdtek.

Az utóbbi évtizedben közkedveltek lettek a török sorozatok, többek között a Szulejmán, A szultána vagy az Ezel. A nézők nagyon szerették és kitartottak a szériák mellett, várhatóan a – magyar fordításban – Te csengess az ajtómon is hasonlóan felkapott lesz.

A sorozatban két fiatalt ismerhetünk meg.

Eda Yildiz szegény családban nőtt fel, szülei meghaltak, nagynénjével él. Hogy pénzt keressen virágárusként dolgozik, ebből szeretné finanszírozni az iskolát. Eda álma ugyanis, hogy egyetemen tanulhasson, de sajnos nem tudja kifizetni.

Egyetlen lehetősége egy ösztöndíj, amelyet Serkan Bolat (Kerem Bürsin), Isztambul egyik legnagyobb cégének örököse, keresztülhúz, mert elutasítja a kérelmét. Eda így nem kerülhet be a főiskolára.

Egy véletlen folytán aztán a sors mégis összehozza őket és Serkan kitalálja, hogy a lány játssza el két hónapig a barátnője szerepét, Eda cserébe ösztöndíjat kap.

A két fiatal gyűlöli egymást, Eda hallani sem akar a férfi ötletéről, ám rá kell jönne, hogy mégis el kellene fogadni az ajánlatát, hiszen ezzel teljesülne az álma. Serkan és Eda kapcsolata fordulatokkal teli, izgalmas, humorral fűszerezve.


zuzuzu777 2021 aug. 12. - 23:57:11 Előzmény mihenike
(1074/1126)
Nem is 50 év, hanem több, mert emlékszel, majd egyszer ugranak ötöt!

Írtam én neked, hogy ők az elme háborodottak, nem mi!
Minden, amit össze lehet kavarni, hát azt össze is keverték!
Huh, nincs is mit írnom, mert kivesézted!
Nem a Hercai a drog, hanem a kopogtatás lesz!
Úgy látszik, nem csinálnak nyári szünetet, de akkor is van még nagyon sok (sokk)hét!
Emlékszel, hogy dilis D. is milyen utálatos lesz, de kétség nem fér hozzá, hogy Undok Z.-val együtt ők az "ikertornyok" (valahol két énekesnőt tituláltak így, hát plagizáltam!)


offtopic
zuzuzu777 2021 aug. 12. - 23:09:42 Előzmény mihenike
(1073/1126)
1. Képzeld, fent van feliratosan ugyan, de "TE CSENGESS AZ AJTÓMON" .
Amennyiben van 2-3 perced, akkor az első rész előzetesét meg is nézheted!
2. Nagykövet lánya kipipálva! Láttam előzetest, nekem ez a nő nem tetszik! Gondolom, hogy ő a lánya!
A férfi pedig főszereplő volt abban az egyrészes filmben, amit ajánlottál, ő festő, a lány gazadag, tengerpart, vívódás, magába szállás, szerelem vagy nem szerelem!
3. Én biztos előbb a kopogtatást nézném és csak utána a Meryemet! Nem is tudom!
Sajnos a delta után már nem az epszilon, hanem a lambda jelent meg!
mihenike 2021 aug. 12. - 18:29:31 Előzmény zuzuzu777
(1072/1126)
OFF
1. ezzel az Ajto kopogtatässal nagyon felkeltetted az erdeklödesemet :) szoval biztosan bele nezek
2. A Nagykövet länyäval kb.30 resszel el vagyok maradva a TV2-töl. Nekem nagyon tetszik, de szerintem neked nem tetszene, mert nagyon sok benne a pszicho es a szenvedes. De a szineszek nagyon jol jätszanak es a törtenet nagyon szepen fel van epitve. Nem olyan mazmaty mint Reymir kalandjai…
3. Meryemet majd csak akkor fogom nezni, ha tenyleg jön a következö Karanten es mär semmi mäst nem fog tudni csinälni az ember länya ….
OFF
mihenike 2021 aug. 12. - 18:26:40 Előzmény zuzuzu777
(1071/1126)
Szia :) ezek szerint ez a mi kis 50 evet felölelö Hercaink meghaladja a kepessegeimet :) - de szerintem a forgatokönyvirok is belezavarodtak :) haha :)
Mära mär csak egy reszem maradt, szoval egy rövid kis összefoglalo :)
1. Miutän Zehra össze-vissza hazudozott Dilsahnak, ö bänatäban elindult a Feher-tohoz, hogy "megöngyilkolja" magät :)
2. Mit ad Isten/Allah, Reymir is pont oda mennek, hogy felviduljanak … talälkozik a tekintetük 1 mäsodperce, de ugyebär nem tudjäk egymäsrol, hogy ki a mäsik :)
3. Hazar lelekszakadva keresi Dilshat
4. Zehra 5 perc mulva mär meg is bänta a büneit, ugyhogy mostmär ö is D-t keresi … :)
5. Cihan elmondja F-nak, hogy Ayse es Nasuh gyereke nem halt meg a tüzben es ö nem mäs, mint Hazar. De egyuttal figyelmezteti is, hogy ne probälja meg bäntani a bätjyät, mert mindezek ellenere Ö megis csak a bätyja :)
A drogot valoban nem tudom, hogy milyen, de azt mondjäk, hogy függöseget okoz, mint ez a sorozat … haha :)
malvinkicska 2021 aug. 12. - 14:59:59 Előzmény zuzuzu777
(1070/1126)
Nem zavarsz engem, jelenben elég rossz a közérzetem, olyan levert vagyok, sajnos.
zuzuzu777 2021 aug. 12. - 11:54:12 Előzmény malvinkicska
(1069/1126)
Az alábbi kettő természetesen NEKED szól!
zuzuzu777 2021 aug. 12. - 11:53:31
(1068/1126)
Ezt írtad! Nem voltam rest kimásolni.
"Jelenben az Elisa Rivombrózát nézem, tetszik kosztümös minden van benne."
zuzuzu777 2021 aug. 12. - 11:48:43
(1067/1126)
Azért bátorkodtam zavarni, mert azt írtad, hogy most nézed és nagyon jó.
Elnézést, hogy megzavartalak elfoglaltságodban. Többé nem fordul elő!