mihenike jan. 28. 21:42:12
(248/328)
Sziasztok kedves Hölgyek :) a héten lemaradtam teljesen... jövö héten igyekszem pótolni és jelentkezem :) Addig is kitartás a nyakatekert eseményekhez :)!
malvinkicska jan. 28. 11:34:35 Előzmény zuzuzu777
(247/328)
Köszönöm bele fogok nézni, de én az olasz sorozatokat nagyon szeretem azokból is láttam már jó párat, csak sajnos Török őrület van, a Tv társaságok is azokat veszik meg és szabdalják, ami teljesen sokszor értelmét veszti, a borzalmas rossz szinkronról már nem is beszélek, de ez van.Azok a török sorozatok amelyek, még a kezdetén íródtak teljesen másak, pl Seherezade, Ezel, Igazgyöngy, Végső akarat, Ha felhő lehetnék, van még jó pár, most jelenben a Hütlen Cansu Dere, és Caner Cindurok főszereplésével az még ér valamit, mert az az életben is megtörténhet, fiatal nő elszereti a férjet.
zuzuzu777 jan. 28. 10:52:35 Előzmény malvinkicska
(246/328)
Csak gratulálni tudok, hogy végignéztél ennyi borzalmat. Abból a kb. 15-ből, amit láttam, azt hiszem csak abban nem voltak erőszakos pisztolyos jelenetek, ahol a kislány cukrász volt, (EPER torta), a fiú meg milliomos, természetesen az anyós és egy ribi közbe akart szólni, de természetesen nem sikerült.
Sajnos ezt a hármat sem biztos, hogy megélem, mert lehet, hogy összecsapják és minden szál elvarratlan marad.
Tudom, vírus, a szereplők otthagyják a sorozatot, nem keresnek újakat, inkább megölik őket (pl. Yaren Harunt )
Nem akarlak rábeszélni, de ez a japán kakafukaka egy nagyon elvont, nagyon új hullámos, nem nagyon hosszú, és elgondolkodtató.
malvinkicska jan. 28. 07:34:28 Előzmény zuzuzu777
(245/328)
Szia teljesen megértelek, ott tartok én is amiket elkezdtem befejezem és nem kezdek újba, nagyon durva sorozatokat készítenek kés és fegyver nélkül nekik nincs sorozat, ezzel a Hercaival is amit követnek az már sok egyik banya aljasabb, mint a másik, szinte nem szórakoztató elgondolkodtató, miket tudnak bele írni.Azért írtam le mert eddig 54 török sorozatot láttam.
zuzuzu777 jan. 28. 00:00:29 Előzmény Nazli92
(244/328)
Az utóbbi időben már lemondtam a török sorozatokról, csak a befejezetlen 3 maradt,
HERZAI, YEMIN és a YASAK ELMA. (az ázsiaiakat részesítem előnybe)
zuzuzu777 jan. 27. 23:56:07 Előzmény mihenike
(243/328)
Tudod, nem lenne probléma, csak legalább 5-6 új emberke van, akiket nem ismersz, mert kb. 50-70 rész után fognak megjelenni, azért írtam, hogy kisregény.
Tehát nem az lesz, hogy elfelejted, mert meg se tudod (bocs) a sok új szereplőt jegyezni.
Nem Azize, hanem az ő ellenségének, Füsünnek a fia és Szultána fia fognak össze Azize ellen, ők írják a kék cédulákat, mert ellenük is sokat vétett. (dióhéjban)
Azért kérdezhetsz! Neked mindig nagyon jók a megérzéseid!
mihenike jan. 27. 21:38:50 Előzmény zuzuzu777
(242/328)
Nem baj, még várom, hàtha kitalálom :)
Ma nem volt idöm nézni!
mihenike jan. 27. 21:38:09 Előzmény zuzuzu777
(241/328)
Te jó èg :) nem baj, mire odáig eljutok, ùgyis elfelejtem 😉
Nazli92 jan. 27. 17:15:58
(240/328)

Hat majd kidwrul. Ha vmit megtudsz azert ordajd meg.

Meg japan sorozatot nem neztem. Erdekes cime van.
En most a bosszu csapdajat es Mr. Wrongot nezem estenkent.
zuzuzu777 jan. 27. 12:06:32 Előzmény Nazli92
(239/328)
Biztos nem.
Sztem a 2 öregasszony azt beszélte hogy fogolycsere lesz Mirant (aki Sadoglu) és Reyhant, aki Aslanbey adják át egymásnak!

Nem fogok kísértésbe esni, de nem ígérem meg, hogy megvárom a 61. bölümöt.

Most nagyon érdekesnek mondható, nem kaptafára húzott japánt nézek. A címe:
kakafukaka (a címe miatt kezdtem el, 16 karikás és rövid)
Nazli92 jan. 27. 10:47:06 Előzmény zuzuzu777
(238/328)

Oh ez izgis, de Mirannak nem lehet baja.

zuzuzu777 jan. 27. 10:29:17 Előzmény Nazli92
(237/328)

Az elején: Reyhan és Mirat egy konak falára szögeznek fel 1 táblát UMUT felirattal (azt hiszem, hogy :remény) (a gyermekük neve)
közepe: a két vén banya Füsun és Azize "tárgyalnak" "Add ide az én unokámat, én odaadom neked a tiedet"
vége: Miran élettelül fekszik vérbe fagyva, egy fiatal nő vonszolja, Reyhan és a többiek kórusa: Miran, Miran, Miran

Nazli92 jan. 27. 09:36:24 Előzmény zuzuzu777
(236/328)
Persze, hogy akarom. Elöre is köszi.
zuzuzu777 jan. 26. 23:43:39 Előzmény mihenike
(235/328)
Nem felejtettem el, hogy tartozom egy Reyhan elrablóival, de tényleg egy kisregény, de csak azért, mert vissza kell menni a "kályhához" !
zuzuzu777 jan. 26. 23:40:31 Előzmény Nazli92
(234/328)
Mea culpa, mea maxima culpa! "Véletlenül" megláttam az 56. bölümöt (2óra 20 perc), három helyen belenéztem, az elején, közepén és a végén (becsszóra) csak 30-30 mp-re és elájultam. Akarod tudni?
zuzuzu777 jan. 26. 23:36:35 Előzmény mihenike
(233/328)

1. Dzsihan (a törökben a "c" az "dzs") egy rohadék, aki mindenki ellen fordul, mert most, ugye lett Miran, akkor az ő fia lecsúszik a második helyre a ranglétrán, mert eddig Hazarnak csak lányai voltak (három). Szeretné, ha a fia lenne az örökös. Addig merészkedik, hogy meg is akarja öletni Mirant, de ez nem marad titokban Miran előtt, aki ellentámadásba indul Firattal együtt a nagybátyja ellen.
2. Nem lehet tudni, hogy melyik a nagyobb vipera a szőke (Dzsihan lánya) vagy Gönül. Szultánát úgy írják ki, hogy elmegy ápolni a fiát, Aslant, de senki nem tudja azt, hogy él, Harunon kívül.
3. ez a találkozó a város főterén a kávézóban meg lett rendezve, hogy lejárassák Reyhant, de Miran visszavágott (anya - lánya kígyók)
4. Zehra is megéri a pénzét, nézd csak meg, hogy milyen aljas, gonosz a nézése. Amikor Esma odaadja neki azt a levelet, amit Dilsah írt, hogy Miran Hazar fia, hónapokig dugdos.
5. Semmi jelentősége nincs, csak Dzsihán feleségét akarja idegesíteni
6. Azize nagyon a markába tartja kb. 27 éve. Ugye emlékszel, hogy Esma ölte meg Azize férjét, mert az megerőszakolta és megfogant Firat
7. Azok a papírok csak hamisítványok, amiket Azize készített, mert tudta, hogy anya-lánya kutakodni fognak. Mintha Firatot Esma örökbe fogadta volna (a cél az anya-lánya félrevezetése, nehogy gyanakodjanak, hogy Firat egy Aslanbey

mihenike jan. 26. 19:32:51 Előzmény zuzuzu777
(232/328)
Szia! édes jó istenem :D a hétföi részben volt minden ...
1. Cihan fiam nem tud semmit, mert csak a várandós felesége körül sündörög :)
2. Gönül meg az anyja tiszta kabaré... amit írtál, azon nagyon jót nevettem, tényleg ezt mondta :) „a férjed felesége“ :D
3. mekkora cirkusz lett abból, hogy Reyan talälkozott Azattal, hogy elmondja neki, hogy szereti a férjét :D mekkora bün... haha :)!
4. Zehrät mär az sem érdekli, ha R. megtudná, hogy Hazar örökbefogadta...
5. Hanife miért mondogatja, hogy Nasuh-oz akar hozzámenni?! ez is Azize tervének a része? 🙈
6. Esma mami kezd megtörni
7. Milyen dokumentumokat talält Gönül banya Firatról?
zuzuzu777 jan. 25. 19:48:15
(231/328)
Nagyon tetszett az is, hogy : Mi beszélnivalód van a férjed feleségével?
Könyörgöm, nincs fodrásza ennek a sorozatnak?
zuzuzu777 jan. 25. 19:46:25 Előzmény Nazli92
(230/328)

Ezt egy előzetesben hallottam, ahol régi képek alá szerkesztették az újabb részek összefoglalóját. Már azokat sem nézem, mert idegesít, hogy hetente csak 1 bölüm van. Én is le vagyok maradva , de azt ígértem magamnak, ha meglesz a 61. bölüm, akkor nézek meg sokat egyszerre.

Nazli92 jan. 25. 16:00:59 Előzmény zuzuzu777
(229/328)
Szia! Kicsit eltuntem. Koszi az infot.

Arra kivancsi leszek, h derul majd ki Reyyan-rol h Aslanbey.