Redfield 2007 okt. 08. - 12:56:14
(15/115)
Ezért érdekel az inkább. :)
k11zoltan 2007 okt. 08. - 12:50:15
(14/115)
Nem tudom ki hogy van vele, de ezek a Matt Damonnal készült Bourne filmek meg sem közelítik az eredeti Richard Chamberlaines mozit!
10/10
boldogito 2007 okt. 07. - 21:02:41 10/10
(13/115)
A film nagyon jó! Végig pörgõs, nem hagyja egy pillanatra sem lankadni a figyelmet. Valóban csak úgy érdemes megnézni, ha láttad az elsõ két részt. Benne van minden, amitõl a film kafa. Hogy mi tetszett nem írom le, nézze meg mindenki. Gyöngyszem az akciófilmek között.
rapanui 2007 szept. 10. - 07:30:54
(12/115)
HellÓ:)

Számodra nem, másnak sajna igen:)

peace

raoanui
DRusza 2007 szept. 08. - 05:52:45 Előzmény rapanui
(11/115)
Számomra a nõies izgalmat a filmvásznon nem a konkrét nyalás-falás és lepedõakrobatika jelenti, azért az elsõ rész nemcsak azért jó(ha nem a legjobb a trilógiából), mert a kis Matt nagy benne, hanem mert ott van mellette Franka is és ettõl a kis szikrától és feszültségtõl 10X is meg tudom nézni, a 3. részt viszont egészen biztos, hogy nem nézem meg ennyiszer, attól függetlenül, hogy a maga nemében egyedülálló. Aztán most már lehet szurkolni, hogy Paul Greengrass vállalja el a Lustbader-féle The Bourne Legacy és a The Bourne Betrayal könyvek filmre vitelét is, Damon legalábbis a rendezõ személyétõl tette függõvé a folytatást...
Bigpapa 2007 aug. 26. - 11:21:38
(10/115)
Ha már ennyien kalózkópián néztétek meg, akkor itt van nektek hozzá egy kis borító, hogy legyen mibe csomagolni.
Még nem láttam a filmet, de kiváncsi vagyok rá. Azt olvastam,hogy a nagy részét kézi kamerával vették fel,ami elég idegesítõ és zavaró. Mondjuk a Ryan közlegényben pont az volt a jó...a Napfényben pedig majdnem attól lettem epilepsziás! :))))))))))))
kartal27 2007 aug. 25. - 15:49:48
(9/115)
hihetetlen jó film. az utóbbi idõk egyik legjobb akció filmje.az elsõ 2 rész is nagyon jó.kiemelkedõ kaszkadör munka.nem véletlenül kapták meg a filmben dolgozó kaszkadõrök a kaszkadörõk "oscar diját".
ajánlom mindenkinek. nem kell félni nem egy die hard akció film amiben stuker hiánya miat autóval szedik le a helikoptert :D
jó szórakozást mindenkinek
shoc 2007 aug. 23. - 16:57:54
(8/115)
a doug liman rendezte elsõ részben bourne alapvetõ agyafúrtságát
alátámasztó kreatív ötletekkel olyan új személyiséget sikerült
felvinni a vászonra - egy lerágott csontnak titulált mûfajban - ami
számomra is hiteles akciómanust csinált, egy majdnem zéró
tesztoszterontartalommal biró színészbõl.

a második rész után csöppet csalódott voltam. sajnáltam
hogy nem ábrázolják jobban azon bourne problémamegoldó ötletrohamainak
folyamatát. ahogy az elsõ részben ahogy megtalálja a puskát a szekrénytetején,
vagy leveszi az evakuálási tervet a falról és térképként használja... érezhetõvé válik
hogy ez az ember úgy lett kiképezve, hogy a stresszhelyzettel arányosan
- nem a pánikérzete - hanem a problémamegoldó képessége növekszik.
viszont a kukkolós-jelenet, az uccsó autós jelenet és a pamela landly karakter
színessé tette ezt a mozit is.

a harmadikban kicsit laposak a fõhõs indítékai, viszont érezhetõ a rendezõre
nehezedõ nyomás: miszerint az elsõ részt használja receptként.
:))) még a végsõ stáblista-style is majdnem ugyanaz.
megéri a mozijegy árát.

aranyos ahogy az üres kávécsészérõl, az összetört telefonról és a piaci
tömegbõl összerakja merre mehetett a csaj. kár hogy nem volt benne soksok ilyen.

röviden: érdemes megnézni. nem olyan meglepõ mint az elsõ rész, viszont
egy garantáltan kellemesen mozgalmas akciómoziban lesz részünk.

egy rossz dolog azért van: sajnos a magyar premier október végén lesz...
ezt elmagyarázhatná valaki miért teszik ilyen késõi dátumra.
9/10
agyaggalamb 2007 aug. 22. - 17:03:46 9/10
(7/115)
Nagyon jó film! Iszonyatosan pörgõs az elsõ perctõl kezdve az utolsóig. A csajozós szálat nem igazán hiányoltam én sem, kár lett volna Franka Potente helyébe akárkit is léptetni. Amit szerettem mindhárom részben, hogy hiába fut több szálon, sosem hagyják elveszni a nézõt. Mindenkinek ajánlom, sorrendben! mindhármat! :)
rapanui 2007 aug. 22. - 11:40:07
(6/115)
Helló:-)

Semmiféle nôies izgalom nem kellett bele, VÉGRE egy film, ahol nem törik el azzal, hogy egymást nyalják:)
Igaz még ebben is volt egy pillanat, amikor valahogy hezitált a rendezô, de végül gyôzött a józan ész....

peace

rapanui
DRusza 2007 aug. 20. - 23:26:37
(5/115)
A film maga méltó befejezése a trilógiának, nem jutott a 3. részek gyakori sorsára, 1 percig sem lehet unatkozni rajta. A harmadik részben kis túlzással kétszer annyi akciójelenet van mint az elõzõ kettõben összesen. Megnézni viszont szigorúan csak azoknak, akik az elõzõ két részt már látták, ugyanis a 3. rész közvetlenül a 2. részt befejezõ new york-i jelent és az azt megelõzõ moszkvai akció közé ékelõdik, legalábbis a film elsõ 1 órája. Az trilógia Matt Damonnal lenyûgözõen pörgõs, igazi többször nézhetõs mozi, ez a harmadik meg különösen. Csak azt sajnálom, hogy a Franka Potente által alakított Marie karakterét már a 2. rész elején likvidálták, mert nagyon kellett volna ebbe is egy kis nõies izgalom. Julia Stiles ehhez szerintem most kevés volt, de nem lehet minden tökéletes...
shoc 2007 aug. 07. - 16:27:24 Előzmény bodzi
(4/115)
nincs véletlenül valakinek felirata a "bourne ultimatum" filmhez?
vagy tud valaki románul?
nekem csak román feliratom van.
bodzi 2007 máj. 03. - 14:05:33
(3/115)
A '88 as Bourne-ról itt találsz infót
<a target="_blank" href="http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_where=2&amp;i_film_id=4804&amp;i_city_id=3372&amp;i_county_id=-1" title="http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_where=2&amp;i_film_id=4804&amp;i_city_id=3372&amp;i_county_id=-1">port.hu</a>
Nekem a régi Chamberlain-féle változat jobban bejött, mert történetileg hûebben követte R. Ludlum trilógiáját, ha érdekel titeket az eredeti sztori olvassátok el, a címük egyezik a filmekével, de a sztori a közelében sincs a remake ekének. Állítom, ha a film tetszett a könyv nagyon be fog jönni és ez nem a 'a könyv általában jobb mint a film' duma :)
10/10
boldogito 2006 dec. 18. - 15:11:30 10/10
(2/115)
Van bizony 1. és 2. rész. Boure rejtély és Bourne csapda néven. Az 1. rész nekem jobban tetszett (meg is nézem sokszor), valszeg azért, mert szolkatlan volt a stílusa. A 2. részben az 1. részbõl ismert, már nem ujdonságként ható eszközökkel dolgoztak, de az is átlagon felüli film lett a maga kategóriájában. Volt egy '88-as Bourne rejtély is de azt nem láttam...
Nagyjából ennyi.:)
voixter 2006 nov. 30. - 10:26:37
(1/115)
Remélem ez a film is olyan sikeres lesz, mint az elõzõ kettõ!!! Már nagyon várom!