Téma: A bûn színe

1/10
NADAL14 2008 jan. 03. - 20:05:04 1/10
(5/25)
MAGA A TÖRTÉNET JO LENNE DE A FILM TUL LASSU ÉS VONTATOTT!NEHEZEN NÉZHETÕ.
Bartika2007 2007 okt. 18. - 09:31:54 Előzmény wysiwyg
(4/25)
Ez a film... Tavasszal láttam dvd-n, és mikor halottam mi történt szegény kis Dominikkal, arra gondoltam, hogy ez nem lehet igaz. Kísérteties a hasonlóság. Vajon a szülõk is látták a filmet? Kétlem. Borzasztó hogy mik történnek. A filmben is szerepel hogy a gyerekek eltûnésében nagy százalékban a közeli rokonoknak van szerepe.
wysiwyg 2007 szept. 14. - 16:30:29
(3/25)
Véleményem szerint is egy jó film. Emberi sztorival, amivel akár a hírekben is találkozhatnánk, de persze akkor nem ilyen visszhanja lenne. Örülök, hogy jó témákkal is tudnak azért még foglalkozni az emberek .
Nagyon hatásos lett a színészek játéka, ritka jó volt, és egyetértek a karakterek igényesen ki vannak dolgozva. Samuel L. Jackson nélkül is megállná a film a helyét elég csak Julianne Moore-ra nézni, aki ledöbbentett nagyon jó színésznõ...(eddig is szerettem de ezt látva jobban tisztelem), de mégis Jackson volt a tökéletes ember a szerepre.
Timke 2007 márc. 09. - 13:20:39 Előzmény ZsuZs
(2/25)
Jó, "szép" film. Nekem nem volt túlzsúfolt a vége, de a történet megfogott. Tetszettek a karakterek, és persze maga a történet is. Bár nem értem, hogy ez a film miért nem szerepelt a hazai mozikban.. ugyanabban az évben forgatták, mint Az ember gyermekét - utóbbi mégis be tudott kerülni a mozikba.
Samuel L. Jacksonnak is végre egy normális szerepet adtak.
Méltánytalanul mellõzték ezt a filmet eddig.
ZsuZs 2006 júl. 21. - 18:23:28
(1/25)
Jó film az elején tényleg nem hittem volna hogy az a valaki tette!!!Bár a vége egy kicsit túlzsufolt!!!