5/10
Kolókapitány 2014 ápr. 11. - 00:15:18 5/10
(111/131)
Ez a mûsor a magyar televíziózás egyik mélypontja. Kõhalmi, Bödöcs, Kiss Ádám, na õk humoristák, de ezek.... atyaég. Én érzem magam már kínosan komolyan helyettük. Nem értem komolyan, hogy ezeknek az embereknek, hogy van képük kiállni a színpadra? Nem veszik észre saját maguk és a humoristák közötti különbséget? Vagy megvan az a réteg, ami ezt az igénytelen, kommersz "humort" szereti?

Már annyira idegesít, hogy a Comedyn egyfolytában ennek az ajánlóit nyomják.
offtopic
ceia 2014 jan. 09. - 22:28:41
(110/131)
Most elkezdték futtatni a Janklovicsot is.. õ nem a három kismalac egyik tagja? Nagyon unszimpatikus azzal az álszent vigyorával (hasonlít valakiére) és nem vicces.
kpkp 2013 dec. 27. - 21:30:42
(109/131)
bocsi, de sztem a Hajdú Balázs még a többi erdélyi versenyzõnél is rosszabb. vszínû egyszer láthatta a Felmérit/az egyetlen aki valamit ér ezek közül/és azóta kopizza.Kõhalmi,Bedõcs,Hadházi teljesen más kategória....
offtopic
Texas Bill 2013 dec. 26. - 11:54:00
(108/131)
Romániában de magyar környezetben. Innentõl kezdve értelmetlen más kultúráról beszélni.
Meklód fia 2013 dec. 26. - 11:29:59
(107/131)
Mogács a legprofibb, mióta a Showder klubban elõadta az állatos részt azóta kedvencem.
Az énekeseket nem bírom, egy dal nem tud olyan vicces lenni.
ceia 2013 dec. 26. - 04:34:41 Előzmény kpkp
(106/131)
Az nem megélhetési jópofaság, csak más karakterûek, mégiscsak Romániában születtek és nõttek fel. Teljesen más kultúra, más humor. Õk éppen hogy új színt hoztak a humoristák közé. A megélhetési jópofaság inkább a Hajós meg a Maksa profilja. Ez az egyik kedvencem tõlük: http://www.youtube.com/watch?v=ra9SefVi3tw
A parasztkolbászba sem fõzik bele a parasztot! :D
ceia 2013 dec. 26. - 04:17:53 Előzmény mushi
(105/131)
Pontosan! Furcsa, hogy vannak, akik mintha nem azt látnák, amit mi. Mint egy színtévesztõ, aki pirosat lát zöld helyett. Itt meg humort fog fel ripacskodás helyett. Mogács nagyon rossz, fõleg mert nem vicces amiket mond. A hangutánzása is elárulja. Nincs elég tehetsége hogy poénokat találjon ki, emiatt viszi be a hangutánzást. Más az, ha valaki ismert emberek hangját utánozza jól, és más ha valaki feleslegesen utánoz hangot - pl. azt mondja, kinyitottam az ajtót és utánozza az ajtó nyikorgását. A Susogós Mackókban különben nagyon is jó, (kivéve az ördög éneklését) de azon kívül valahogy nem tud. A Magyarok az ûrben c. mûsorban sem jó. Ilyenkor hajnalban a gyengébbeket tolják A Comedy Central bemutatja mûsorban, nem csoda, hogy ilyenkor van legtöbbet Mogács, Badár, Szõke és Maksa. Nálam azok eleve kiesnek, akik orvosi beavatkozásról, kórházi kezelésrõl mesélnek, mintha az humor lenne.
mushi 2013 nov. 11. - 00:36:13
(104/131)
mogács minden fellépõnél utálatosabb és ellenszenvesebb.. semmi vicces vagy bármi mosolyogtató nincs benne. ortó poénokkal próbál fellépni állandóan és látszik, hogy mekkora az arca...
kpkp 2013 nov. 10. - 17:38:57
(103/131)
az erdélyi párosból süt a kényszeres , megélhetési jópofaság, kínos nézni õket. nem kötelezõ minden onnan jövõt sztárolni!
Kõhalmi,Bedõcs,Litkai,Hadházi és ennyi.....
arobesz 2013 nov. 03. - 17:00:11
(102/131)
Érdekes, szerintem meg pont Mogács a legkiforrottabb, a legprofibb, a legmeghökkentõbb, a legszórakoztatóbb. Vannak persze nagyon vicces kollégák is, de õ számomra a best of...
ceia 2013 aug. 08. - 12:46:04
(101/131)
Kiváncsi lennék, hogy a CC-nál ki Mogács Dániel, mert õt szó szerint futtatják? Már eddig vagyok ↸ ha meglátom! Tényleg vannak szó szerint bunkó elõadók is, akik morbid, vulgáris dolgokról beszélnek és azt hiszik, az vicces. Talán keverik a neccessel..
Azért vannak jók is, pl. Litkai (õ írja a Susogós Macikat is!) és a Szomszédnéni Produkciós Iroda. "Lesz pénz..!" :) És persze volt a Kõhalmi, de õ ritka, mint a fehér olló.

EndorfinRap:
Õk a legrosszabbak! Nem humorosak, nem szimpatikusak, a gitározásról meg inkább nem is írnék semmit..
Nálam már az elején bevágódtak, mikor a Fideszt savazták. Pártállástól függetlenül ez nem humor, hanem propaganda és nincs helye egy szórakoztató mûsorban! Ha valaki parodizálja a politikusokat, az teljesen rendben van.

junkci:
Kiváncsi lennék, ha neked az erdélyiek és Laár nem jók, akkor ki az? Mert õk a legjobbak között vannak. Arról nem Laár tehet, hogy állandóan csak két számát ismételgetik, a kozmetológiát, és a nyúl-nyál verset..
3/10
kofak 2013 aug. 06. - 19:29:28 3/10 Előzmény EndorfinRap
(100/131)
Pontosan ezt a színvonalat képviselik.
5/10
junkci 2013 júl. 14. - 22:37:13 5/10 Előzmény kofak
(99/131)
laár andrás annyira undorítóan szar és proli hogy hihetetlen semmi humor nincs az elõadásaiban a 2 erdélyi gyerek szintúgy kegyetlenül sablonos és egyszerû... fapoénok fapoénok hátán...
EndorfinRap 2013 jún. 04. - 10:50:42 Előzmény f.zoli86
(98/131)
3 kismalac? jó? elnézést de erre sokan képesek , sztenderd rímek , és még csak nem is vicces.. mielõtt jönne a "csináld te is" :

elmentem a boltba , de épp ott sz@rt egy róka lálá lálá lálláá
az asztalon egy köcsög , a denevér meg köhög... lálá lá láá láá stb...
fulladozik szegény , a seggében egy lepény.. lá láá láá lááá láá

és kb 1 másodpercet se gondolkodtam ezen..
ceia 2013 jún. 03. - 02:09:40
(97/131)
Mostanában mindig Mogács Dánielt és Rekop Györgyöt adják.. kettõ a legrosszabbak közül. Mogács kiváló Brendonnak, de a stand-up nem neki való. Nem humoros a közönséges, sõt vulgáris szavak, témák használata és a hangutánzás sem, ha az szürcsögésben, meg hörgésben merül ki. A Rekop sem kevésbé idegesítõ. Mindene az, a kinézete, a hangja, na és az öltözete! Valami olyasmi szokott lenni, hogy szabadidõ nadrág, farmerdzseki, kalap.. Ha azt hiszi hogy ez vicces, nagyon téved. Ez béna, de nagyon. Na, miközben írom, már meg is jelent a Mogács..
f.zoli86 2013 máj. 03. - 22:07:20
(96/131)
Általában én is rosszul vagyok, ha 5 percnél tovább kell ezt nézni, de a mai ismétlés tetszett.
A három kismalac volt csak a mûsorban, azt hiszem 2012. december 21-ei adás talán. Õk legalább komolyan felkészülnek a mûsorra, ha már a mûfajt a fellépõk többsége nem igazán tudja hozni.
1/10
Yousee 2013 ápr. 08. - 18:44:18 1/10
(95/131)
Azt sem tudom, hogy kapkodjak a távkapcsolóm után ha kezdõdik a mûsor és elkapcsolhassak annyira rossz. A Comedy Central mûsorai ezen kívül mind megállják a helyüket, kár ezzel rontani a színvonalat. Nem viccesek, egyáltalán nem...
WayneGace 2013 jan. 21. - 02:25:39
(94/131)
Nem viccesek. Csak ennyi a baj velük.
vpeti73 2013 jan. 12. - 11:28:41
(93/131)
Én igazából nem is a színvonalon akadtam ki, mert mostanában nem nézten, hanem azon, hogy régen (ca. 3 éve) minden vasárnap este már volt adás, és miután lement a széria, összevissza elkezdtek ismételni. És sohasem tudtam, hogy most új rész van, vagy ismétlés. A legjobban az bosszantott, ha egy közepes színvonalú adásra nem emlékeztem, láttam másodszor, és csak 5 perc után lett gyanús, és 10 perc után biztos, hogy ez már volt. :(

A színvonal: Az eredeti stand-up a rossz fellépõt letapsolják, így jöhet a következõ. Itt meg a 3 fellépõ kap 20-20 percet.
Malajba 2013 jan. 06. - 11:09:03 Előzmény kofak
(92/131)
Ennél borzasztóbb mûsor nincs! Egyáltalán nem vicces egyik fellépõ sem. Unalmas, és idegesítõ ez a sok barom. Álandóan a saját szar élményeiket mesélik, ami nekik poénos de nekem nem. Oda állítanám Pista bácsit a kocsmából még az is viccesebb lenne.... Szal takarodjon le a képernyõröl mindegyik mert ezek mind egy szálig
szánalmask........