jaina potter 2007 jan. 20. - 23:03:02
(15/35)
A helyzet fokozódik!!! :)
Az az igazság, hogy mindeddig úgy gondoltam, tudom ki a csillagjegyek mestere, de most egy kicsit elbizonytalanodtam. Na mindegy. Legalább még jobban várom a folytatást!
Olyan sokára lesz február 1.!!
hedike 2007 jan. 14. - 14:47:35
(14/35)
Magnumot én is (= viszont az nem ugrik be h milyen volt a hangja..majd talán akövetkezõ részben ((=
a hosszuhajut a csillagjegyes re tippeltem.. bár ugy tul egyszerünek tünne,vagy nem?de néha épp ezért igaz,mert az emberek valami nehezebbet várnak. (=
Leen 2007 jan. 14. - 14:31:33
(13/35)
Hedike, bocs,félreértettelek.:(Azt hittem arra gondolsz,hogy a hosszú hajú pasinak a Sörös Sándor a szinkronja.:(Ezer bocs. Egyébként tudom,hogy ki az a Magnum,így már leesett:)))
Leen 2007 jan. 14. - 14:29:31
(12/35)
Melyikre gondolsz? Arra a hosszúhajúra? Annak Vicián Ottó a szinkronja. De a fõcímrészt majd jobban megfigyelem.
hedike 2007 jan. 13. - 21:46:16 Előzmény jaina potter
(11/35)
én arra a pasira tippelek,aki az elején összejött Esther-rel,mármint h õ a csillagjegyes..mindenestre elég gyanus volt.
hedike 2007 jan. 13. - 21:44:34
(10/35)
fura,de nekem nemtûnt fel igy az elsõ részben h szinkronváltás volt..pedig észre szoktam venni..vagy Keller hangja lett más?mert akor azthiszem igen.
ja, valóban jo, h ezt nem huzzák.10 rész bõven megfeleõ az ilyen sorozatokból! (= pont amennyi az izgalmakhoz és a jo befejezéshez kell (=
jaina potter 2007 jan. 13. - 16:30:51
(9/35)
Nos, emlékszek Magnumra?

Bajszos, magas, jóképû, Ferrarival mászkál és Hawaii-on nyomoz... Na, az õ hangja volt Sörös Sándor.
:)) Persze egy csomó mindenkit szinkronizált már, csak nekem ez ugrik be elõször.
Leen 2007 jan. 13. - 12:20:54
(8/35)
Kit szinkronizál Sörös Sándor? Nem ugrik be, hogy milyen a hangja...:S Pedig tudtam...
Leen 2007 jan. 13. - 12:18:28
(7/35)
Passz. De az elsõ sorozatot is amikor elõször játszották az m1-en, akkor csüt-ön meg pénteken mutatták (de azt 8-kor). Az elsõ rész nekem is nagyon bejött, érzem, hogy jó kis izgalmas sorozat lesz! :)))
jaina potter 2007 jan. 12. - 19:10:59
(6/35)
IGEN!!!
A szinkron nem változott!! Haász-Vander Péter és Major Melinda nélkül...háát, nem is tudom...elég furi lett volna.

Amúgy nagyon izgalmas volt már az elsõ rész is.
Csak egy kérdés: miért csak csütörtökön van????
CaWarin 2007 jan. 12. - 16:16:54
(5/35)
Az 1. rész alapján ez is jó kis minisori lesz, én már kapásból azon meglepõdtem, hogy Matthias él... Az édesanya halálára sem számítottam...

Ami rosszul esett, pontosabban amit hanyagolhattak volna, az Sörös Sándor... Szeretem a hangját, de hogy most egy másik fõszereplõt szinkronizáljon, mint a sima soriban, hát...!

Nincs meg valakinek az eredeti sorozat 7. részének szinkronja? Most kívánom összehozni a francia PDTVripet a szinkronnal, de sajna technikai okok miatt a 7-es részt sikerült némán felvennem... Ha tudsz segíteni: cawarin@citromail.hu
Leen 2007 jan. 11. - 20:00:39
(4/35)
10 részes lesz,mint az elsõ széria.De ennyi rész pont elég,legalább nem húzzák az idõt benne.
Micuir 2007 jan. 11. - 17:58:01
(3/35)
Vajon ez hány részes lesz?
Leen 2007 jan. 08. - 18:58:42
(2/35)
Én is rendszeresen kísértem a sorozatot, és nagyon tetszik! Én is bízom benne, hogy megmaradnak az eredeti szinkronok (Major Melina, nem tudom hogy írják Has- Fander Péter, stb.)Szerintem az új csillagjegyes Mathiasnak valamilyen ismerõse, csak õt nem láttuk az elsõ szériában. De lehet, hogy olyan,akirõl egyáltalán nem is gondoltuk volna...De csak ajánlani tudom mindenkienk!!!! :)))
jaina potter 2007 jan. 01. - 15:49:54
(1/35)
Örülök, hogy adják a folytatást!!!

Már a Csillagjegyek is nagyon jó sorozat volt és külön öröm, hogy az eredeti szereplõk nagy részét is meg tudták tartani a folytatásban is. (Most már csak a szinkrontól tartok egy kicsit, úgy megszoktam az eredeti hangokat!)

Csak egy ajánló, hogy aki nem szereti a spoilereket, az ne nézze meg a hivatalos honlapot!

Addig is várom a tippeket: szerintetek ki az új Csillagjegyes? Az új "La Maitre du Zodiaque"?