fergusson3 2012 júl. 22. - 14:23:39
(198/338)
Amúgy ki volt az ember a stáblista után abban a börtönben? A gyik?
fergusson3 2012 júl. 22. - 14:01:13
(197/338)
Igen, tudom, csak esetek töbségében egy ember a tömegben, vagy egy járókelõ az utcán, itt viszont õ volt a jelenet "fõszereplõje":)
Csekély értelmû medvebocs 2012 júl. 22. - 12:07:54
(196/338)
Stan Lee játsszott majdnem az összes Marvel filmben.Pókember trilógia,Derdevil stb ebben mind játsszott.
asso 2012 júl. 22. - 11:23:34
(195/338)
Egy kis észrevétel a filmrõl.

szóval megnéztem ezt a filmet és sajnos azt kell, hogy mondjam amit rengeteg ismerõsöm jegyez meg mostanában a szinkronnal kapcsolatban.
Katasztrófa !
Egyszerûen nem értem, hogy hogyan lehetett a fõszereplõ csajnak egy ilyen reszelõs kappan hangot találni.
Borzasztó.
Nagyon lefelé megy a színvonal.
A film meg tele van hibákkal, de az már egy másik rész, ez egyszerû kis látványos mese film.
Arra jó, hogy egyszer vagy kétszer megnézd.
d112 2012 júl. 21. - 23:44:19
(194/338)
Kontaktlencse: mert nem akart szemüveg hordani
Keretes szemüveg: megtalálja édesapja szemüvegét, amit felpróbál és azonos dioptria miatt jó neki is, és azért cseréli le keretesre, mert az apjáé volt, ami õ rá emlékezteti( sõt így szemüvegben kiköpött apjára hasonlít a cselekményben két utalás is van a továbbiakban….)
Nincs szemüveg: megcsípte a pók, éles látás stb.
d112 2012 júl. 21. - 23:34:12
(193/338)
Nekem sok volt a párbeszédes jelenetek száma, ami egy két helyen nagyon el volt húzva, talán több akciós rész kár pótolt volna, mert a 3d-s jelenetek nagyok voltak. A történet kerek volt, a karakterek tetszettetek, és a színészi játékok is jól sikerültek. Nekem a nagybácsi és a nagynéni karaktere volt meglepõen jó. Összességében a jobb, mint a trióloggia kidolgozása, szereplõ gárdája, látvány világa. (nem a 3D-re gondolok) Amit változtatnék: pörösebb történet, több akció jelenet.
fergusson3 2012 júl. 21. - 23:05:16
(192/338)
Ja azt el is felejtettem, hogy elég furcsa sorrend, hogy elõször kontaktlencsés volt Peter, aztán vastag keretes szemüveges, aztán semmilyen(?)...:)
fergusson3 2012 júl. 21. - 21:33:28
(191/338)
Nos, én is megnéztem a filmet.
Hát tetszett-tetszett, de valahogy tényleg nem volt meg a régi pók szeria hangulata.
Amiket megemlitenék, hogy kicsit szokatlan volt nekem ez a fiatal(os) May néni, illetve szerintem lehetett volna kicsit kidolgozotabb is a gik feje. Viszont pozitivumként emliteném meg Stan Lee szerepét, mert valami fergeteges:)
8/10
Thomasfrank8 2012 júl. 20. - 20:01:34 8/10
(190/338)
Kicsit a bosszúállókra, kicsit a Batman szériára is akart hasonlítani, a poénok erõltetettek lettek, a történet lapos, túl hosszú is, az akció jelenetek rendben voltak. Lehet túl sokat vártam a filmtõl, ezért kicsit gyengének éreztem.
10/10
cardas 2012 júl. 19. - 19:22:47 10/10
(189/338)
Na, most, egy héttel a film megnézése után ülepedett le bennem ez a "melyik a jobb Póki film" kérdés. És arra a következtetésre jutottam, hogy:
* Az elsõ trilógiának megvan a maga jó hangulata, ez nincs meg az újban. Peter az elsõ tri.-ben. nagyon gáz, viszont Pókemberként - nem csak jelmezben, hanem majdnem mindenben - jobb az újnál. May néni és Jameson azok nagyon jól el lettek találva, és New York is olyan "pókemberes" hangulatot árasztott. De a képességei mibenléte... Az is tetszett, hogy itt voltak barátai azért.
* A Csodálatos Pókember Peter életének kicsit sötétebb oldalát akarja bemutatni, amikor nincs annyi tréfa meg hasonlók. A történeten dolgozhattak volna még, mert így utólag kissé olyan érzés, mintha a jelenetek nem nagyon kapcsolódnának, és nem alkotnának egy teljes egészet. Pozitívum, hogy itt Gwen nem a sikító lányt játszik, akit a fõgonosz magával ragad és meg kell menteni. Ez a dolog nagyon idegesített a régiekben, nem volt egy talpraesett csaj sem ott - May-en kívül :D. Ez sokkal képregényhûbb volt, mint az elõde. Azért eshetett volna pár szó a falmászós és hálóvetõs témáról, bánom, hogy kihagyták. Peter karaktere itt erõsebb volt, mint a régi, Póki oldala viszont rosszabb.
Egy mondatban, a régiben és az újban is vannak hiányosságok, olyanok is, amiket a másikban találhatunk meg, szóval szerintem mindkettõ, a maga módján, de egyenlõ szintet mutat.
Elsõ póki film: 8,5
CsodaPók: 8,5

Csak azért adtam 10-est neki, mert volt itt olyan, aki azért szavazta le a filmet, mert az elõzetese vagy a színész nem tetszett neki, de még nem is látta. Ennyi erõvel én is eshetek egy 1,5-ponttal többes túlzásba :D
9/10
mro26 2012 júl. 19. - 16:15:45 9/10
(188/338)
Na és mi az akadálya hogy azt a csomó sztorit ne ebben az új "sorozatban" filmesítsék meg? SEMMI! :D ;)
hrrtyy 2012 júl. 19. - 12:10:11
(187/338)
Sokat vártam a filmtõl de csalódtam. A film ráadásul tele van logikai buktatókkal, Emma Stone meg nagyon idegesített.
gerhajdu 2012 júl. 19. - 11:51:07
(186/338)
OFF: Hogyha csak a rajzfilmeket néztem akkor képben leszek? Magából a képregénybõl csak nagyon keveset olvastam.
10/10
M.G. 2012 júl. 19. - 10:11:28 10/10 Előzmény Findzs
(185/338)
egyet értek Veled van egy csomó sztori még amit meg lehetne filmesíteni, nekem tetszett az elsõ 3 pókember is, de ezaz új is ütõs lett!
6/10
ddt500 2012 júl. 19. - 08:27:07 6/10
(184/338)
Nagyobb mélységekbe nem mennék bele. 2D-ben néztem meg. Az elõzõ sorozat elsõ két része tetszett a 3-ik kicsit gáz volt. Erre optimistán ültem be. Hát sajnos semmi extra. De úgy is mondhatnám, hogy ezért kár volt újrakezdeni az egészet. Semmivel nem láttam jobbnak mint az elsõ sorozat elsõ részét. Remélem a következõ jobb lesz. 6 pont.
10/10
kodela93 2012 júl. 18. - 22:48:25 10/10 Előzmény Bigpapa
(183/338)
minek ülsz be egy képregény adaptációra ha nem is ismered? számomra minden világos volt és a történet sokkal kerekebb valóságosabb hitelesebb szerethetõbb.Nem tudom mit vártál hogy pókember szárnyakat növesszesen egy mágikus kapun teleportáljon át Pandora bolygóra ahol a Na'vi nép piszkos maffia ügyeit kezeljék? Látványvilág élvezhetõ volt nagyonis fõleg a pókember saját szemszögébõl lévõ részek,történet ott volt azért mert ilyenek mint te lehuzzák IMDB-n még mindig 7.6 és kritikusok szerint is elég jó lett (több mondta hogy jobb jóval mint elõdje).Ne ülj be filmre úgy (bár te esetedben nagyobb valószinüsége hogy letöltötted) hogy halvány gõzöd sincs arról mirõl van szó. Remélem a Sötét Lovagba is majd Supermant keresed.
9/10
mro26 2012 júl. 18. - 22:24:58 9/10
(182/338)
Az sem lett volna jó ötlet ha folytatják az eddigi részeket, mert sem a rendezõ, sem a szereplõk nem lettek volna ugyanazok és az ilyen folytatások nem is szoktak jól szerepelni (csak hogy hirtelen néhány példát hozzak: Predator2-Predators, Superman Visszatér, új Csillagok Háborúja trilógia, a Batman visszatér utáni Batman filmek mint a Mindörökké Batman vagy a Batman és Robin, X-men 3 sem rossz de nem olyan jó mint az elsõ kettõ, Tripla X stb.).
Na meg már a 3. rész is több felháborodást okozott hogy elszúrták. De ide lehet hozni a Batman filmeket, a Batman és Robin után a Kezdõdik 7 évvel lett rebootolva, (nem 10 évvel) a Superman Visszatér után most a Man Of Steel szintén 7 évvel lesz rebootolva, az X-men Fist Class-t is inkább rebootnak mondják a készítõk mint rendes elõzmények (mert ugye változtattak a dolgokon a filmben) és az azért 4 évvel a 3. X-men mozi után készítették ;)
Szóval nem rossz hogy a Pókembert is újra indították. Nekem tetszenek az eddigi Pókember filmek, de mivel nekem az összes nálunk megjelent képregény megvan, ezért voltak gondjaim a filmmel hogy túl komoly, nem eléggé képregényes, a szereplõk sem tetszettek stb. Ezt az új filmet még nem láttam de nemsokára megnézem. Elõször féltem tõle, a hülye jelmez miatt és dedósnak tartottam az elsõ trailereket amik megjelentek, de nemsokára meglátjuk hogy fog tetszeni.
10/10
levi2968 2012 júl. 18. - 22:03:22 10/10
(181/338)
Na ez az a film számomra amiért érdemes elmenni moziba és megnézni IMAX 3D-ben. Nagyon tetszett a film, sokat vártam tõle és sokat is kaptam. Nekem 10/10
1/10
Findzs 2012 júl. 18. - 21:53:19 1/10
(180/338)
itt azzal cseszték el, hogy egy mindössze 10 éves filmet újraforgattak

csináltak volna inkább egy következõ filmet az elsõ résztõl függetlenül, van bõven sztori a pókemberben
7/10
Sonic8 2012 júl. 18. - 20:17:35 7/10
(179/338)
Nem volt rossz kicsit mesés volt de jó volt. :D
10/7