Téma: A Dal

mijud 2012 jan. 30. - 13:24:27
(142/1642)
Nekem aránylag tetszett a mûsor. Bár a modern technikától, ha eltértek volna... A régi fajta pontozó táblákkal biztos nem lett volna probléma és a mûsor minõségén sem rontott volna. Nem kell másokat majmolni.
A számok egészen jók. Én is ezeket tettem az elsõ 4-be, ráadásul elsõ hallásra Caramel száma tetszett a legjobban. Minden volt benne még sem volt túlzás. Plusz nem vagyok Caramel rajongó.
punpun 2012 jan. 30. - 13:13:49
(141/1642)
Eurovíziós verseny. európai elõadók. nem egy csipet Magyarországot kellene kivinni a versenyre??? még akkor is, ha nem nyerünk vele. De az, hogy egy olyan csapat menjen ki aki olyan mintha a Coldplay játszott volna, az minket ne képviseljen! Kommersz szarokkal tele van a szakma. semmi kuriózum, ez kell a népnek!!?????
mulao 2012 jan. 30. - 05:39:43
(140/1642)
A hanghibákból legalább megtudtuk, hogy tényleg élõ volt a mûsor, ez is valami. :) Véleményem szerint a zsûri a legjobb 3-at juttat tovább. Az X-faktorokban meg sorra a legjobbakat dobják ki. Nagy Dancs Annamari- rajongó voltam, de a produkciója Bakuban csak égés lett volna, amolyan Ádok Zolis.
mushi 2012 jan. 30. - 05:32:33
(139/1642)
Így a mûsor után pár nappal megint hallottam a tévében az ismétlést, vagy csak reklámban volt, hogy volt, na a lényeg, hogy az egyik dal így fél füllel hallva nagyon tetszett. Annyira, hogy visszakerestem, és Kállay-Saunders dala volt az. Pont õ nem jutott ki... Pedig tapasztalat, mennyire fülbemászó dallama van. Olyan kis aranyos volt az egész.
5/10
offtopic
_Freddy_ 2012 jan. 30. - 05:29:13 5/10
(138/1642)
különben ez a Dancs Annamari nagyon szánalmasan buta...meg ez a Krisz Rudi is mi a fenét keres itt? végig visítottam szinte míg énekelt...nem csodálom hogy ezeket lettek az utolsók
5/10
offtopic
_Freddy_ 2012 jan. 30. - 05:27:53 5/10
(137/1642)
nekem nem tetszett amit énekelt, pedig elismerem, nagyszerû énekes, és remek dalszöveg író, de ez a szám most nekem nem jött be :/ mégis eléggé felpontozták, csak azért mert jó énekesnek tartják, holott a szám egyáltalán nem volt jó, pedig azt kéne pontozniuk
mgazso 2012 jan. 30. - 03:13:50
(136/1642)
Sziasztok! Nem tudjátok véletlen, mi annak a zenének a címe, amit a mûsor elején, az eurovíziós magyar vonatkozású történetét foglalták össze? Köszönöm :)
Ezüstliliom 2012 jan. 29. - 21:22:23
(135/1642)
Tetszhet vagy nem tetszhet, ahogy és amit Caramell énekel, de azt nem lehet mondani, hogy nem tud énekelni, mert tud. Ez nem függhet semmi szubjektív dologtól.
3/10
zs9302 2012 jan. 29. - 20:18:10 3/10
(134/1642)
Heincz Gábor dala még nekem is tetszett, a Gallusz-duóból a férfit tényleg nem feltétlen kellett volna erõltetni, de így is szép. Bár most már mindegy...
3/10
Bob19 2012 jan. 29. - 17:58:38 3/10
(133/1642)
Egyébként ennyi sok rossz dalt ritkán hallottam még 1 mûsorban!
A mûsor címe az is lehetne, hogy "Melyik sz*r jusson ki a dalfesztiválra?" vagy, hogy ne vegyél iPad-et (vagy mi volt az).:D
3/10
Bob19 2012 jan. 29. - 17:55:33 3/10
(132/1642)
Egyetértek, bár nekem egyedül Heincz Gábor dala tetszett, a többi mehet a levesbe. Ilyen stílusú dalok tavaly is szép helyezéseket értek el. Nem is tudom mit gondol a zsûri, hogy az énekelni nem tudó Caramell fogja talán megnyerni nekünk a fesztivált? Én most megmondom, hogy Wolf Katinál is rosszabb helyezést érne el. Gallusz Niki dalában is voltak szép részek, de tényleg meg kellene hallgatni a kísérõ zongorista "éneklése" nélkül is. Bár mivel Niki egy kicsit csúnyácska szegény így õ sem lenne esélyes a dalfesztiválon, mert az nagy baromság, hogy csak a dalokról szólna! Stílus is kell!
A zsûri meg egyáltalán minek ilyen mûsorba? Miért nem a nézõ dönti el az elsõ 3 helyezettet is?
3/10
zs9302 2012 jan. 29. - 16:36:50 3/10
(131/1642)
Ez egy vicc volt! de komolyan! Nekem egy tetszett, méghozzá a Gallusz Nikolett & Vizy Márton - Europe, our heart is one. Ez sem lenne befutó a Eurovízión (amúgy sem a dalokról szól) de legalább egy szép dal.
Amit a zsûri lemûvel, az meg szánalmas, még hogy Tóth Gabi?...
gbl 2012 jan. 29. - 16:03:22
(130/1642)
A zsûri tényleg unszimpatikus, különösen az, hogy a fõdilettáns minden megszólalásában villantani próbált valami "mûveltségeset" (Séxpírviliem, stb). Dehát ez a imázsa, mit tehetne szegény? (Pl. azt, hogy nem ül oda?!).
Persze kivétel az egy Wolf Kati. Nem valószínû, hogy a kapcsolatai révén jutott a zsûribe. És zenész. Nem azért, mert már gyereknek is az volt. A számok lehetnének jobbak, de pl. Tóth Gabi becsülettel elénekelte amit kapott, az egyik rettenetes pedig felidézte nekem az elõzõ gyõztest (nem annyira a zene, mint inkább a borzasztó háttértáncosok).
A "hallgatnák" többesszám harmadik személyû alak. Tanuljunk mááá madzsarabúl.
Ami a nemzetközi sikert illeti, az utolsó alkalommal se rajtunk, ill. Wolf Katin múlt a dolog. Egyébként még van tíz jelölt. Addig jó, míg nem tudjuk kik azok.
Ezüstliliom 2012 jan. 29. - 15:29:51
(129/1642)
Biga dala tetszett a legjobban, bár lehet, hogy elfogult vagyok, mert imádom a reggaet.:) Caramell száma is tetszett, mert jól volt felépítve és volt benne érzelem, de tényleg kissé túlzásba vitte most is a díszítést, ami szokása sajnos. A Compact Disco számát ma meghallgattam mégegyszer, de még mindig nem értem, mi tetszik benne másoknak. Számomra elég semmitmondó - bocs azoktól, akiknek tetszik! Tóth Gabi bejutása a döntõbe még egyáltalán nem jelenti azt, hogy õ is fog kijutni, de mint elõadót szivesen láttam volna az Eurovízión, kár, hogy nem hozott jobb dalt. A többi dal tényleg nem volt elég jó, hogy továbbjusson szerintem. Összességében eddig elégedett vagyok a továbbjutókkal.
Persze az, hogy nekem melyik dal tetszik, általában nem szokott egybeesni az Eurovízióbeli szavazatokkal...
Ezüstliliom 2012 jan. 29. - 15:22:36 Előzmény sjmagdi
(128/1642)
Szerintem egyáltalán nem gyalogoltak bele a versenyzõk lelkébe. Nagyon finoman fogalmazták meg a véleményüket, amivel többnyire egyet is értettem.
Ezüstliliom 2012 jan. 29. - 15:17:49 Előzmény Pillango22
(127/1642)
Tartok tõle, hogy a legutóbbi X-faktor versenyzõit köti a szerzõdésük, azért nem neveztek.
Ezüstliliom 2012 jan. 29. - 15:14:36 Előzmény mango
(126/1642)
Egyetértek Veled. Kár, hogy nem kapott jobb dalt. Biztos hatna mindenkire odakinn így vagy úgy, hisz itt sem közömbös senkinek.:)
Ezüstliliom 2012 jan. 29. - 15:11:26 Előzmény robicsek2
(125/1642)
Én nem a hangja minõségérõl beszéltem. Amit viszont a többirõl írtál, az egyáltalán nem cáfolja az elõzõ hozzászólásomban írtakat. Lehet szeretni õt ezért vagy nem, de attól még igaz, amit írtam.
Ezüstliliom 2012 jan. 29. - 15:09:21 Előzmény -Babi24-
(124/1642)
Wolf Kati nem nyerte meg az X-faktort. Egyéni vélemény (ami az enyém:) ), hogy Pélynél azért jobb zenész. Nikit nem nagyon ismerem, de szerintem nem az ismertség hosszúsága a fokmérõje a zenei tudásnak.
offtopic
robicsek2 2012 jan. 29. - 15:01:16
(123/1642)
"Tudomásul kellene venni, hogy csak azok tudnak a színpadon ezer fokon égni, és ott megélni és átadni az érzelmeket, akik alapból is ilyenek." ezer fokon égni, aztán meg hamar kiégni :)) (Senki nem állítottam hogy nincs jó hangja, de az éles visongása néha az õrületbe kerget.) Ez nem változtat azon a tényen hogy egy dilis túlmozgásos hisztérika. Nem csak simán érzékeny, hanem hiper érzékeny. Ez meglátszott pl a Celeb vagyok ban is.