10/10
Scarecrow 2010 febr. 03. - 21:18:48 10/10
(8/48)
Ez egy fantasztikus film, amely a címébõl árulkodik. A története aranyos, igaz van benne néhány baki, és nem is túl eredeti, ezzel szemben a megvalósítása, és a belõle áradó hangulat annyira magával ragadó, hogy én szívem szerint még órákig néztem volna. A mai világban nagyon el lettek kapatva a számítógéppel kreált mesék, amelyeket inkább meg sem nézek, annyira munkálkodik bennem az elõítélet, gyakran a gumiarcú és egyáltalán nem szimpatikus figurák, és az élettelen mûszagú környezet miatt, ezzel szemben a Mr. Fox-nak gyakorlatilag csak a trailere elég volt, hogy bele szeressek. A figurák bábok, de mégis teljesen élettel teliek, és nagyon aranyosak. A környezet zseniális, látszik rajta a fáradtságos munka, olyan mûvészi, olyan hihetetlen, hogy minden kis apró tárgyat, süteménydarabot, kávéfõzõt, konyhát megkreáltak, és mégis, egy olyan varázslatos, nosztalgikus, utánozhatatlan bûbáj járja körül, hogy kötelezõ darab az animációs filmek kedvelõinek. Az mellett, hogy a figurák szimpatikusak, aranyosan néznek ki, a színészek zseniális szellemet adnak nekik: Clooney, Meryl Streep: öröm hallani a hangjukat.
Tehát számomra egy maradandó film, amelyet a magyar mozik alaptalanul mellõznek (csak az anyagiak miatt).
10/10
Matt Vampire 2010 febr. 01. - 20:49:03 10/10
(7/48)
Ez a film hatalmas. Nem értem, hogy miért nincs kitûzve hazai bemutató. Pedig ez az alkotás megérdemelné =D
10/10
Scarecrow 2010 jan. 28. - 17:37:26 10/10
(6/48)
Az eredeti szinkronhangok zseniálisak véleményem szerint, és nagyon hangulatosak. Tettem fel a netre feliratot, amit én fordítottam, keress rá a google-ra :)
9/10
mudibarát 2010 jan. 27. - 23:07:22 9/10
(5/48)
Nem tudjátok, le lesz fordítva magyarra? Persze meg fogom nézni angolul, de elõször szeretem a filmeket az anyanyelvemen nézni, utánna jobban értem az angolt is:)
Én is várom, nagyon szeretném látni!
10/10
BigBang 2009 dec. 18. - 22:57:09 10/10 Előzmény Scarecrow
(4/48)
Kizárólag eredeti hanggal, Ilyen nevekkel, mint Clooney,Streep, Bill Murray!
10/10
Scarecrow 2009 dec. 12. - 20:52:25 10/10
(3/48)
Számomra gyanús, hogy Amerikában már rég vetítik, nálunk pedig januárra tolják. Lehet, hogy mozibemutató nem is lesz, csak DVD kiadás. Ez miatt kissé mérges vagyok. A sok, véleményem szerint unott animációs-számítógépes film után most jönne egy felüdülést hozó, nagyon érdekes hangulattal és látványvilággal bíró hagyományos film, amelyet még én is megnéznék a moziban. Egyes pletykák szerint, kit is okoljak, de az Alkonyat felelõs ezért, Amerikában ugyanis nem hozta meg a várt eredményt, mindenki ugyanis vámpírozni akar, holott én ettõl a sablontól én nem vagyok elájulva...
Mr. Fox érdekes film lesz, amelyet valószínûleg eredeti hanggal fogok megnézni, mert nagyon eltaláltak szerintem a szinkronhangok.
10/10
BigBang 2009 dec. 05. - 10:51:48 10/10
(2/48)
Én is várom.
Amerikában már rég nézhetnénk :D
Les 2009 szept. 06. - 19:24:23
(1/48)
Megnyitom a témát. Várom ezt a filmet.