nagykanizsa 2014 jan. 23. - 11:18:28
(108/128)
Nagyon jó ez a film!!!! Színészek alakítása is jó! Az ,,elsõ nagy szerelmet" mutatja be,azt az érzést amit csak egyszer él át mindenki!!!!
xevix63 2014 jan. 23. - 08:19:32
(107/128)
Így igaz. Nem csak tiniknek. A szerelmet sokféle képpen lehet megélni. Ahány szív annyi féle szerelem. Ez a film a fiatalokról szólt. A fiú durva, zabolátlan, agresszív, de szeretni csodálatosan tud. Hát nem egy "Elfújta a szél", de nem is annak szánták. Jóóóó film.
10/10
abus 2014 jan. 23. - 00:18:38 10/10 Előzmény n_nelli
(106/128)
Elõször azt gondoltam,hogy ez egy újabb Grease történet,aztán ahogy egyre haladt elõre az esemény,egyre jobban tetszett, a végére teljesen megfogott. Nagyon jó a 2 fõszereplõ közötti kémia. Ajánlom ezt az érzelmekkel teli filmet (nemcsak tiniknek).
10/10
n_nelli 2013 dec. 27. - 21:49:48 10/10
(105/128)
Eszméletlen gyönyörûen fájdalmas film!!! Rég láttam ilyen jó filmet! Csak ajánlani tudom azoknak, akik szeretik az igazán mély érzelmekrõl, szerelemrõl, szenvedélyrõl szóló filmeket! Lenyûgözõ film!
1/10
RobertDowneyJr 2013 szept. 17. - 14:07:27 1/10 Előzmény citum
(104/128)
Te is ilyet akarsz?
Akkor szenvedj.. ne a filmbe éld bele magad, hogy te lennél a lány helyébe.. gondolkodj már! majd egy év utána ülj le újra megnézni, de tiszta fejjel, és magad is rádöbbensz mekkora hülye filmet is szerettél, mert szerelem az nincs benne... a filmnek egy lényege van: a jól kihasználtság :))))
1/10
RobertDowneyJr 2013 szept. 17. - 13:58:14 1/10
(103/128)
Nagyon sok jót hallottam errõl a filmrõl, így kénytelen voltam minél hamarabb megnézni. Óriási csalódás volt számomra.. még is ezt nevezik filmnek? Talán egy Disney esti mesébe sorolhatnám, de még a High School Musical-nek is több értelme volt.

Sajnálatos módon a magyar szinkron förtelmes, a színészek is azok, de kérdem én itt, hogy azt a 8 pontot vajon miért kaphatta a film!?:) hát persze, hogy a fõhõsünk miatt. Nõbõl vagyok én is, de egy filmet nem így kell értékelni!

Semmi alapja nem volt a történetnek lapos, hosszú, néha-néha már imádkoztam , hogy legyen vége. A szerelemnek semmi formáját nem láttam a két szereplõn.. arról nem is beszélve, hogy a barátnõjét kirabolják és még bele is szeret a srácba. Igazi, eredeti primitív buta tinilányok . A valóságban is így van , sajnos , de hogy már ez kell a népnek, hogy két órán keresztül egy kigyúrt, félmeztelen , agresszív, bunkó fiút nézzen, akinek ráadásul semmi célja nincsen, egyáltalán semmit nem tudunk meg róla, semmit nem is csinál , csak mocizik. A lányról mit tudunk meg? jól nevelt, gazdag és szûz... Ennyi elég is és már olvad a közönség . Gratulálok!

Életem egyik legrosszabb romantikus filmje volt!

!!!Aki esetleg szeretne látni egy igazán romantikus filmet, azok figyelmébe ajánlanám pl.: Szerelmünk lapjai, Séta a múltba, vagy az Elfújta a szél
1/10
andorbeka 2013 aug. 21. - 01:41:21 1/10
(102/128)
Megnéztem a filmet. b.gery26 írta le nagyjából a lényeget.
Ez a film rendkívül ostoba és kiszámítható, egy nagyon tipikus fantáziafilm a tinilányok számára. Csomó részénél alig bírtam nézni, hihetetlen, hogy egyszerûen ennyire hülye és irreálisan gyökér legyen benne mindenki.
Ez a film egy lehetetlenség, messze elrugaszkodik a valóságtól. Tehát egy gátlástalan, pimasz, arrogáns, erõszakos, etikátlan bunkó és közveszélyes(!!!) srác a valóságban is egy szemétláda, nem pedig hõs szerelmes, mint az ilyen kamufilmekben. Ez a legnagyobb képzavar, amiben a mai tinilányok szenvednek. Ez úgy szokott történni, hogy mikor a naiv 14 évesek felsülnek, hogy átverték õket (mert ugyan ki a szent lóf*sz is gondolta volna hogy egy tuskó, teljesen érzéketlen divatbuziban csalódni fog) és látják hogy tényleg csak egy üresfejû nyommer, nem pedig udvariassá változott úriember, naponta kutakodnak a neten és idézeteket posztolnak meg hogy ilyen igazságtalan az élet.

Hölgyeim és uraim, a filmben szereplõ fõhõslány buta! Egy éretlen, tapasztalatlan, naiv lány aki minden ok nélkül beleszeret egy érzelmi fogyatékosba, majd a sokszori teljesen nyilvánvalóan vészjósló jelek után is (a srác verekszik, megfenyeget egy tanárt akinek elrabolja a kutyáját, betör egy házba, majdnem kinyír valakit, priusza van és a törvények alapján már börtönben kéne ülnie), tehát még ezek után is folyton eljátsszák ezt a f.ságot, hogy egyszer csak megjelenik az adonisz fiúcska öltönyben a lány meg teljesen odavan, csókolóznak és dúl a láv.
Komolyan mondom, gagyibb, mint a Twilight. Érdekes, hogy az megkapta a maga nagy ellentáborát.

Tinilányok... ha valaki lop a táskátokból 50.000 ft-ot, jelentsétek föl! Tudjátok, azt a szüleitek szopják a munkahelyükön, és õk keresik nektek. Meg lehet nem tudjátok, de a lopás törvénytelen és nagy értékûnél börtön is járhat érte. Tinilányok! Ha egy srác felajánlja, hogy 200km/h-val fog száguldozni keskeny sikátorokon és felköt titeket a hátára hogy még csak kapaszkodni se tudjatok, NE ÜLJETEK FEL MÖGÉ! MERT MEGHALTOK!!
Egyáltalán nem tudtam együtt érezni a sráccal, se a lánnyal, se azokkal, akik teljesen elme roggyantan viselkedtek az egész film alatt. És ha egy filmben mindenki hülye, és komolyan veszi magát a film akkor ki a hülye? A forgatókönyvíró, mert aki ezt írta, az csakis egy agyonszofisztikált elvakult mûvészi alkat lehet, a szó legrosszabb értelmében.

Csak az egész után az volt a leginkább lesújtó számomra, ahogy láttam, hogy csomóan mennyire kajálják az ilyet.
8/10
filmbuzi89 2013 jún. 20. - 11:45:05 8/10
(101/128)
tetszett, dráma, romantika spanyolosan. amiért 10/8 adtam neki az a szinkron szörnyû...
7/10
NADALFAN 2013 jún. 16. - 18:49:11 7/10 Előzmény Madline
(100/128)
én is éreztem ezeket a furcsaságokat, és szerintem ez nem az a film amit sokan látni vélnek - fõleg a tini lányok.
mert ugye a fõhõs egy retardált ,adonisz testû ,akinek a film 2/3- ban élvezhetik is , de miért mindig félmeztelen?-felsõtestét. de igazán a párbeszédek amik hiteltelenné teszik az egész romantikát,a filmben. na meg a nevek Há, Baby, csirke-olyan mintha régi amerikai filmeket parodizálná. ezt igazán a rendezõ tudná megmondani.
ettõl még szerintem tök jó a film, pont ezekért a furcsaságokért...
8/10
Madline 2013 márc. 02. - 14:37:16 8/10
(99/128)
A magyar szinkronszínészeknek egy nagyon nagy egyest adok. Borzalmasan rosszak.

Ambivalens érzelmeim vannak a filmmel kapcsolatban, egyik részrõl tetszett, mert szeretem az ilyen romantikus, love story/dráma jellegû filmeket és elfogult vagyok ilyenkor. Másik szemszögbõl viszont, erõltetett, kiszámítható, olykor számomra értelmetlen szituációk sorával találkoztam. Olyan fura volt.

Egyszer nézhetõ, többször nem
1/10
b.gery26 2013 febr. 24. - 13:11:27 1/10
(98/128)
Mert sokaknak tetszett és minél több pénzt akarnak belõle kisajtolni :/ Egy biztos, a második részt nem fogom megnézni....esetleg akkor, ha elég sokat iszom hozzá :D
Aki bújt, aki nem 2013 febr. 24. - 11:36:35
(97/128)
de hogy lehet ennek még két része???
1/10
b.gery26 2013 febr. 24. - 09:18:27 1/10
(96/128)
Rég láttam ennyire kiszámítható és ostoba filmet -.- A fõszereplõ srác karaktere egyszerûen szerethetetlen....egy idegbeteg vadbarom. Hogy a francba kaphatott ez 8 pontot? Ha 12 éves tinilány vagy, akkor mindenképp nézd meg, de ha van egy kis eszed , akkor kihagyod.
barbii22 2013 febr. 22. - 16:54:01
(95/128)
Nagyon jó a film,nagyon tetszett...A második része mikor várható szinkronosan???
10/10
Adruus 2013 febr. 17. - 17:13:48 10/10
(94/128)
Nekem nagyon tetszett ez a film. Kétszer néztem meg, meg is sirattam mind a kétszer.. A második részét is megnéztem de nekem nem igazán tetszett.. A szereplõk jól vannak összeválogatva. Tetszik ez a macsós film.. :D
1/10
Phantasia 2013 febr. 02. - 21:34:13 1/10
(93/128)
SPOILERT tartalmazhat
Ez egy tipikus tinifilm. 12 évesen odalettem volna érte, de most nagyon gagyinak találtam.. Nekem nem jöttek át az érzelmek, a két fõszereplõ nem hiteles együtt és egyáltalán nem életszagú ez a jókislány-megváltoztatja-a-rosszfiút dolog. 1 pontot adtam, azt is Mario Casas miatt, aki viszont pasinak 10/10. :D
(Egyébként mindkét fõszereplõt láttam már más filmekben és mindkettõt nagyon tehetségesnek találom. Itt a filmmel volt a gond, nem a színészekkel.)
10/10
lazaraniko 2013 jan. 30. - 22:26:36 10/10
(92/128)
Szerintem fantasztikusan jó film volt. Kétszer megnéztem az elsõ részét, a másodiktól nem voltam oda. Persze mindenkinek másért tetszik, vagy nem tetszik. De a fiú fõszereplõ fantasztikusan jól játszik. Kimondottan szép részek, amikor a lányra ráhangolódik, és egyre jobban beleszeret. A lány már kevésbé jött be nekem, szerintem rendkívül csúnya, jellegtelen, de valószínûleg ezt direkt így hozták össze. Itt a fiún van a hangsúly, az õ jelleme, a dühe és ellensúlyként a szerelme. Nagyon jó színész Mario Casas. Úgy tudom, hogy az életben is egy pár lettek, de a fiú 5 klasszissal jobb. Én 10 pontot adtam rá, az utóbbi idõk legjobb szerelmes filmje, aki szereti a Dirty Dancing és hasonló filmek modern változatát, mindenképpen ajánlom.
6/10
kis.farkas 2013 jan. 20. - 19:14:49 6/10
(91/128)
Hát, ez az elsõ film, ami rengeteg embernek a kedvenc filme , de engem nem fogott meg. Konkrétan egy éve mikor elkezdtük nézni, 15 perc múlva kikapcsoltuk ... majd egy éve múlva amikor sok mindenkitõl hallottam, hogy ez egy "gyönyörû film", gondoltam újra neki veselkedek... hát, most végignéztem, de még most sem gyõzött meg. 10/6-ot kapott.
SPOILER: nálam egyáltalán nem érte el azt a hatást, hogy ez a pár mennyire szereti egymást, és hogy "szárnyalnak" és de irigylem õket és stb... végig az az érzésem volt, hogy a szépfiúnak ez a lány, egy nincs más jó lesz valamire alapon..vagy nem tudom egyszerûen én nem éreztem át a kettejük közötti bizsergést, vonzódást, szerelmet
SPOILER VÉGE
Érdekel, hogy vajon másban is keltett-e ilyen érzést a film, de olyan sokan kommenteltetek, hogy nem gyõztem mindet elolvasni :) Mindenesetre, egy átlagos filmnek tökéletes, de sose nézném újra :)
10/10
Lovely Rita 2013 jan. 01. - 16:00:46 10/10
(90/128)
Én hozzámennék a forgatókönyvíróhoz, aki ezt kitalálta.
10/10
citum 2012 dec. 22. - 04:16:13 10/10
(89/128)
10/10-es! Lányok mindenképpen nézzétek meg! Ez a film egyszerûen tökéletes, mert minden van benne: romantika, dráma, izgalom, és a vége sem elcsépelt vagy kiszámítható. Annyira jól fel van építve az egész sztori az elejétõl a végéig. Szépen kidolgozott történet. Rég láttam ilyen jó filmet amirõl azt mondom, hogy semmit nem változtatnék meg benne. Van egy hangulata,most totál a hatása alá kerültem. Én is ilyet akarok!:D Egyik kedvenc lett ;)