batagy 2012 máj. 06. - 10:49:57
(342/502)
Vigyázat, a TV2 másik szinkront készíttetett! Feltételezem, hogy a saját szinkronjukkal fogják adni a FEM3-on is.
jeffero 2012 máj. 06. - 01:00:45
(341/502)
Na, a TV2 is végre rászánta magát, hogy leadja A férjem védelmében c. sorozatot. Pontosabban számûzte az egyik testvércsatornájára, a FEM3-ra, több mint másfél év után eszükbe jutott, hogy talán leadhatnák végig.
Ugyanis 2010 októberében abbamaradt a vetítése a TV2-n a 17. résznél.

Idõpont: szombatonként késõ este, ismétlés vasárnap dél körül, ám az 1. részt illetõen most lespórolják az ismétlést, de elvileg a 2. résztõl már lesz rendszeresen.
Ingrid_9 2012 máj. 03. - 17:15:28
(340/502)
Azt már múltkor is akartam írni, h nagyon szeretem azokat a beszélgetéseket, amik Will és Kalinda között hangoznak el. Rövid, néha csak félmondatok, de nagyon ott van!! Szerintem is, õk sokat tudnak egymásról és azt hiszem, h vmennyire hasonlítanak is egymásra.
batagy 2012 máj. 02. - 18:24:13
(339/502)
Egyébként éppen akartam is írni, hogy a hozzászólásom olyan lett, mintha egy szappanoperát néznénk. LOL ! Szóval vénasszonyok betalált. Jobb ha abbahagyom a kommentelést, mielõtt túlkombinálok. :)

Alicia-ával csak arra gondoltam, hogy Kalinda nem tud senkivel se beszélni.
vénasszonyok_nyara 2012 máj. 02. - 14:45:25
(338/502)
Kalinda most Berényi Mikivel kavar, mert meg akarja szerezni a KFT többségi tulajdonát Esmeraldának.
batagy 2012 máj. 02. - 12:22:12
(337/502)
Szerintem kell Kalinda Cary-nek, csak esetleg az lehet, hogy Cary úgy véli, hogy Kalinda csak azért hajt rá, mert nincs neki senki más (mellesleg Cary tudja, hogy Kalinda és Alicia már nem barátnõk.)

Egyébként nekem hiányzik a történetbõl Alicia és Kalinda barátsága, nem tudom egyszer kibékülnek-e. (aki látta a többi részt ne árulja el.)
Ingrid_9 2012 máj. 01. - 14:35:55 Előzmény batagy
(336/502)
Wendy-t én sem bírom, ahogy mosolyog, gonosz kis kígyó az a nõ!!
Will egyre nagyobb bajban: már nem az a 15 évvel ezelõtt ellopott pénz a gondja, hanem a bírók és a kosármeccsek ... meg Diane rájött, h Alicia és õ ... Diane kõkemény, Will-nek felkéne nõni hozzá!!

ja, Jackie jól megkapta, mit röhögtem, amikor Alicia meglátta a laptopján a nagyit .......
nagyon tetszett, h ismét a katonai bíróságon voltak, a bírónõ, az aktuális megoldásra váró eset, mind-mind nagyon jó volt!
csak az a sajt-gyümölcs-zöldség nem fért a fejembe ...
Ingrid_9 2012 máj. 01. - 14:30:06 Előzmény batagy
(335/502)
hááááááát, Cary mégsem az ajtót ment becsukni ... nagy bánatomra :-( inkább Dana volt az ágyában ... meg is lepõdtem, elõször azt hittem, h Dana mellett Kalinda fekszik, bonyolúlt!
batagy 2012 ápr. 30. - 22:19:56 Előzmény Ingrid_9
(334/502)
Újabb izgalmak!
Alicia bekeményített, nagyi jól megkapta, de valljuk be, meg is érdemelte!

Ezt a Wendy Scott Carrt de nem bírom! Mosolygós gonosz. Azt se nagyon tudom elhinni, hogy Peter bízta volna meg. Nem tudom, minek kavarnak ezzel a Wendy Scott Carr-al.
batagy 2012 ápr. 29. - 18:17:23 Előzmény Ingrid_9
(333/502)
Na várjál.... nem biztos hogy Cary otthagyta Kalindát... Én nem úgy láttam ám! Lehet hogy csak ment becsukni az ajtót! :) Eljött végre Cary ideje, Kalindára hajtott már több mint 2 éve.
batagy 2012 ápr. 29. - 18:14:40 Előzmény Ingrid_9
(332/502)
Elisabeth Tascioni (nem biztos hogy így kell írni) valúban dilis cseppet, de pont emiatt tudja megoldani a szitu, nagyon jól csinálja... :)

Az a szõke liba nekem is csak liba, de valahogy van egy olyan érzésem, hogy Will-re esetleg rá fog akaszkodni.... gondolom.
Ingrid_9 2012 ápr. 28. - 17:47:55 Előzmény batagy
(331/502)
az öreglány nem nagyon talált semmit néhány szexi fehérnemûn kívül ... ami nem is nagyon tetszett neki ... meg még a laptopot sem tudta bekapcsolni ... hihi!! holnap új rész!
Ingrid_9 2012 ápr. 28. - 17:37:20
(330/502)
a 9-es résznél meg a végével kezdeném: nagyon mérges vagyok Cary-re, h úgy otthagyta Kalinda-t!!!! eddig mindig Cary futott utána, most meg így lelép!!??!???! gggrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!
Dana meg infókat kér Kalinda-tól Will-rõl ... ajjjjjjjaj!!!
Ricky, a halálraítélt nagyon unszimpatikus volt, a végén ahogy nevetett ... szegény anyjában kb. megfagyott a vér ...
Ingrid_9 2012 ápr. 28. - 17:19:58 Előzmény batagy
(329/502)
Batagy, itt vagyok ám, csak ...

húúúú, hol is kezdjem ... még a 7-es és a 8-as részrõl sem írtam, aztán mindjárt itt van a 9.!
azon csodálkoztam, h Cary nem nagyon akarta, h Will ügyét folytassák/elkezdjék, de hát ha a fõnök ezt akarja, akkor legyen ... szegény Will, ebbõl még baja lesz :-(
jó nagyot röhögtem, amikor Alicia szuper csengõhangja megszólal, miközben Will-el cseveg Diane és Kalinda ... lebuktak!!!
ez a kínzós-ügy nem is tudom, h mit írjak, végülis tetszett, és jó, h visszahozták azt a vörös ügyvédet, Elsbeth Tascioni-t, már bírtam az 1. évadban is, bár még most is kicsit flúgos ez a nõ.
Caitlin nekem még mindig csak egy szõke liba, Batagy, neked, férfi szemmel??????
batagy 2012 ápr. 23. - 22:26:30
(328/502)
Zsanna, írjál már valamit !!! :) :)
batagy 2012 ápr. 22. - 23:00:33
(327/502)
Na... Ehja! :) Emmá valami :)

Amúgy nagyi minek turkál odahaza?..
batagy 2012 ápr. 16. - 22:27:29
(326/502)
Hát ez a rész is k*rva jó volt! :)
Az ügyek rettentõ bonyolultak, ugyanakkor rendkívül érdekes is!
Kezdõdnek a feszültségek már....
batagy 2012 ápr. 09. - 22:22:01
(325/502)
Milyen jó felesége van Eli-nak! :)
Azért vicces volt a Bin Laden-es rész. :)

Will mit össze-bénázott Zach-kel. :)

Az aktuális ügy nekem tetszett, de igazából nem is az ügy volt a lényeg, hanem az hogy Eli feleségét ennek kapcsán belerángatták a történetbe bár azt nem értem, hogy a Taivan-iak miért jelentenek elõnyt a közelgõ kormányzósági választáshoz. Na mindey, talán a legfontosabb a mostani részben, hogy Alicia átengedte az ügyet Cary-nek a végén.

Szegény mit összeszenvedett az irodákkal. Azt mondja átteszik az alagsorba. :)
Ingrid_9 2012 ápr. 09. - 14:24:13 Előzmény batagy
(324/502)
hali,

igen, én is emlékszek arra a benyögésre, h majd legközelebb szerez kekszet ... kellenek az ilyen vicces beszólások, mert szerintem ez egy komoly sorozat, az ilyenek nagyon feldobják.
a tegnapi részben meg azon röhögtem, h Cary folyton költözött, amikor ragasztgatta ki a fotókat, meg minden fontos papírt az ajtóra és Matan alig tudott bejönni ...... aztán amikor meglátta azt a kis boxot, ahova cuccolnia kellett ... na, de a végén a névtábla, h államügyész-helyettes ....

az aktuális ügyet nehezen tudtam követni, tajvani fiú, meg vmi kínai törvény ... nekem zavaros volt. de majd még megnézem párszor.

a korábbi részekben Celeste-t nemtudtam hová tenni, most meg Eli exfeleségével vagyok így ...
batagy 2012 ápr. 03. - 22:51:58
(323/502)
Cary-n is én majd meghaltam, mikor benyögte hogy hozat padokat. LOL
Már a múltkor is volt egy hasonló poén, akkor asszem csak ketten voltak Cary-nél (ha jól emlékszem Diane és Kalinda talán), és akkor is benyögte Cary hogy legközelebb vesz kekszet. :)

A sajtüggyel nem lett semmi. Pedig azt hittem valahogy Eli-jal kapcsolatos szál, de az a szál abbamaradt. Viszont most vannak más sejtései Peter-rel és Alicia-val kapcsolatban.