10/10
csomaa 2012 okt. 14. - 15:44:34 10/10
(402/502)
Imádom a sorozatokat, de nálam ez viszi a pálmát! Nagyon igényes, nagyon komoly témákkal foglalkozik! Mindenkinek ajánlom!!! :)
batagy 2012 okt. 06. - 10:14:44
(401/502)
Kösz az infót, de megvárom a Universal-os magyar, mind eddig mindig :)
Ingrid_9 2012 szept. 27. - 10:44:38 Előzmény batagy
(400/502)
szia,

csak az 1. évadot néztem végig, a másik 2 kimarad, idõ hiányában. jó volt újra látni az elejét, sokat változtak a szereplõk! Diane és Carry is nagyon unszimpatikus volt az elsõ 5-6 részben.
láttam az UC-ön az idõpontokat, hát ott nem is tudnám követni! Igen, én is TV2-es szinkronnál nézem, csak így találtam.
szeptember 30??? de jó nekik, az a mostani hétvége!!!
nálunk szerintem csak tavasszal. idén, január elsején bedobták az új évad elsõ részét, majd folytatták a régivel ... lehet, h most is így csinálják?!?!??
batagy 2012 szept. 17. - 20:29:21 Előzmény Ingrid_9
(399/502)
Szia Zsanna! :)

Szerintem is jobb volt az elsõ két évad. Jól belelendültél ha az elejétõl nézed! Az nem kevés, de legalább izgalmas :)

Egyébként az UC-n nem jó nézni most az ismétlést, mert mindennap megy és idétlen idõpontokban. Sokkal rugalmasabb a netes verzió. Jut eszembe, amit én netes forrásokban találtam, ott az 1. évad elsõ 14 része csak TV2-es szinkronnal van meg sajnos.

A Wikipédia szerint a 4.évadot már most szeptember 30-án kezdik! A Universal mikor szokta kezdeni a magyart? Asszem április vagy késõbb.... ? Úgy emlékszek idén is leadták egyszer az elsõ részt, aztán csak pár hónappal késõbb folytatták. Szóval van idõd végignézni a 3 évadot. :)

Én nem nézem most egyik évadot se. A múltkor véletlenül odakapcsoltam az egyik régebbi részre, és a két gyerek (Grace és Zach) gyakrabban szerepelt, a 3.évadban valahogy keveset szerepelnek.

Amit most követek, az az "Egyszer volt, hol nem volt" (M1-en megy) és a Célszemély, de azért annyira nem kötnek le, mint a Good Wife, illetve a standard Mentalista, Castle, Hazudj ha tudsz, amelyekbõl bármennyit meg tudok nézni.
Ingrid_9 2012 szept. 16. - 12:58:11
(398/502)
sziasztok!

egy kissé lemaradtam még az olimpia miatt ... és nem láttam az utolsó részt a 3. évadból ... aztán meg elkezdtem nézni a legelejétõl, netrõl, és hát megállapítom, h az elsõ évados részek nekem jobban tetszenek. azok közül jó sok kedvencem van!! aztán most meg látom, h a UC is adja, de én már maradok a netnél.
Amerikában mikor kezdik a 4. évadot?? Õsszel??
Batagy, te nézed most vmelyik évadot???
batagy 2012 szept. 07. - 09:09:01 Előzmény jeffero
(397/502)
A cenzúrával kapcsolatban teljes mértékben igazad van. Sajnos van vágás a fõmûsoridõben.

De pontosítanám is a dolgot. Tavaly nyáron csekkoltam, amikor volt olyan szitu, hogy ugyanaz a rész ment egyik nap este 20:00-kor, másik nap 21:00-kor. Én akkor azt a konklúziót vontam le, hogy az este 20:00-kor kezdett adás még vágott, de a 21:00-kor kezdõdõ már vágatlan. Magyarul nekem úgy tûnik, hogy este 21:00-tõl adott részek már nem cenzúrázottak !!

Szerencsére idén a harmadik évad mindig este 9 után ment (asszem hétfõn 21:20-kor adták a premier részt, és vasárnap 22:00-kor az ismétlést, illetve vasárnap délelõtt is ment az ismétlés, de azt ki lehetett hagyni), így idén nem jelentkezett a probléma. :)

Hogy ezt miért csinálják, jó kérdés.... ezek szerint biztos van egy olyan szabály, hogy fõmûsoridõben nem lehet véres vagy obszcén jelenet, és ezek szerint a Universalon 21:00-tól már nem számít fõmûsoridõnek.

Egyébként csak most vettem észre, hogy az Universal is elkezde az elejétõl ismételni, de olyan lehetetlen idõben adják (éjjel 2, illetve hétköuzben délután 3-kor), hogy azt lehetetlen nézni. Mondjuk akinek kell, úgyis letölti. :)
jeffero 2012 szept. 05. - 21:48:39 Előzmény batagy
(396/502)
A FEM3-on a TV2-es szinkronnal adják. Pár éve a TV2-n csak tizennéhány részt adtak le, így most részben hiánypótlás is ez a mostani vetítés. Attól tartok, hogy nem lesz 2. évad, mert a TV2-FEM3 egyes amerikai sorozatokba nem invesztál, csupán azt ismételgeti folyton, ami elérhetõ, ami valaha elkészült szinkronosban. Így pl. a Haláli testcsere sorozatból is folyton az 1. évadot adja. (Amit láttam éveleje óta, amióta megvan a FEM3-PRO4 páros a Digi mûholdas tévén, abból eléggé kitûnik, hogy ez a kettõ ismétlõcsatorna. Filmeknél még jó is, mert ha lekésel valamit, nagy esély van rá, hogy 1-2 hónapon belül vagy még elõbb viszontlátod.)

A Universal Channel mostani ismétléseiben ajánlott az éjjeli idõpontban nézni A férjem védelmében sorozatot, ugyanis szerda reggel beigazolódott a gyanúm, miszerint a nappali idõpontban vágottan, cenzúrázottan adják a részeket. Az 1. évad 2. részének 7 órai ismétlésébõl kivágták amikor Peter Florrick valami nõvel volt, és rögtön azzal kezdtek, hogy Alicia felébred. Az éjjel 2 óraiban még benne volt ez a jelenet. Persze epizódról epizódra eltérõ lehet a megvágás mértéke, de számolni kell vele mindenképp. Ha valaki esetleg a tévés változatot be akarná gyûjteni, akkor az éjjeli idõpontból ajánlom. Habár netrõl is elérhetõek az epizódok, így abból is vágatlanul kapod, teljes szinkronnal, vagy rosszabb esetben kiegészítõ felirattal.
10/10
hunyadig 2012 szept. 02. - 10:29:22 10/10
(395/502)
Szerbusztok.

A sok sok olvasgatás közepette nem jöttem rá, hogy ez folytatás lesz, vagy régi Férjem védelmében. Mert ha régi, akkor nem nézem, bármennyire is tesztszett.
Üdvözettel: hunyadig
Frey Nati 2012 aug. 08. - 21:10:23 Előzmény Frey Nati
(394/502)
Köszi! Már rájöttem, hogy véget ért a 3 évad!Nagyon tetszik a sorozat! Ez még tud lekötni.Még egyszer köszönöm!
batagy 2012 aug. 07. - 23:49:27 Előzmény Frey Nati
(393/502)
Szia!

Melyik csatorna adásáról beszélsz?
Mert a Universal-on most ért véget a 3. évad, azért nem látod a mûsorban, mert vége a jelenlegi évadnak.

A FEM3-on mintha menne az elsõ évad, de az másik szinkronnal fut.
Frey Nati 2012 aug. 06. - 21:08:42
(392/502)
Valaki tudja e elmondani, minek és miért megváltoztattak "A férjem védelmében" vetítési idõpontokat?Nem is tudni, mikor ismételnek az utolsó részét.nagyon kiakasztó,hogy a kedvenc sorozatomat nem nézhetem a megszokott idõben.Sõt, egyáltalán nem nézhetem meg!A jövõ héten nem látni a mûsorban!
batagy 2012 aug. 01. - 21:37:40
(391/502)
Na, nem ír senki semmit? :)

Szóval izgalmas volt a 3. évad zárórésze!

Patti Nyholm és Wiley engem halálra idegesít.
Peter miatt megoldódott az aktuális ügy, de ugyanakkor kiszivároghat késõbb az az infó, hogy Alicia és Peter nem élnek együtt, amibõl lehet gond.

A csúcs az volt, mikor mindenki összegyûlt a lift elõtt. :)
batagy 2012 júl. 25. - 18:30:53
(390/502)
Igen, ezek most izgalmas részek!

Én kicsit elõször sajnáltam, hogy Cary visszamegy, mert szerette az államügyész feladatot, de ha lefokozták úgy nem annyira izgalmas neki, illetve ha netán Peter kormányzó lesz, akkor megint lenne egy másik fõnöke? Érdekes, hogy Glenn Glenn Childs mostanában nem szerepel.... De végül is így lesz izgalmas ha Cary visszamegy!

Hát Kalinda elég nagy bajban van most, asszem!...
Ingrid_9 2012 júl. 25. - 09:23:56
(389/502)
az utolsó elõtti rész is bõvelkedett izgalmakban: csak néztem, amikor Alicia Cary-t javasolja, h vegyék vissza a céghez. Will nem igazán támogatta elõször, de a végén békésen kezetráztak, én örülök, h visszatér!! Kiváncsi vagyok, h Kalinda-nak lesz-e problémája Lana miatt, mit kavar be neki. és Alicia és Kalinda is békülnek, legalábbis a rész végén úgy tûnt!!!
Ingrid_9 2012 júl. 22. - 18:24:58
(388/502)
ja tényleg, bébiszitter is volt! szabadságon leszek, úgyh kezdem is nézni az 1. évadtól ... nagyon sok mindent elfelejtettem már.
és ma új rész, szinte az összes rész izgalmas, de a mostaniak extra izgalmasak!!!
batagy 2012 júl. 21. - 18:07:24 Előzmény Ingrid_9
(387/502)
Az elsõ évadban valami olyasmi volt, hogy Jackie túl sokat tartózkodott otthon a gyerekkel és szóltak neki hogy nem kéne annyit, asszem akkor is kórházba került. :) Szóval nekem felettébb gyanús! ...

Ezek a részek megint nagyon izgalmasak, ma megismétlem magamnak a 20-as részt, aztán holnap új.
Ingrid_9 2012 júl. 21. - 16:44:49 Előzmény batagy
(386/502)
én meg nem is kerestem szinkronnal, az elsõ oldalon, amit találtam megnéztem felirattal ... sebaj.
az tetszett, ahogy Peter helyrerakta az anyját, nem értett a szép szóból, muszáj volt Peter-nek keménynek lennie. tényleg, az 1. évadban is volt kórházban, de ha nem említed, nekem eszembe sem jutott volna!! nem tudom, h tényleg beteg, v csak színjáték??

Eli tényleg profi, hipp-hopp lerendezte a volt feleségét és csak Peter kampányának él. Alicia is nagyon támogatja, le kell gyõzni Kresteva-t!!!

Will-nek meg fölbukkant egy újabb exbarátnõje ... állandóan feltûnik mellette vmi nõ.
batagy 2012 júl. 20. - 14:22:09
(385/502)
Tegnap pótoltam a 20-as részt, egyébként nem kell feliratosan nézni, szinkronnal is hozzáférhetõ. :)

Jó sok minden történt megint.... amit Jackie mûvel, azon kiakadtam! Az öreglány nagyon kavar. Bár Peter is helyretette, de aztán a kórházas rész.... nagyon átlátszó.... asszem hasonlót már eljátszott Jackie az elsõ évadban is. Volt egy pillanat amikor Aliciával úgy összenéztek, gyanús Jackie nagyon! Ehhh!

Kresteva... én is pipa lettem rá. Tulképpen az a TV-s szitu bosszantotta úgy fel Aliciát, hogy Petert elkezdte támogatni.

Szegény Eli-t sajnáltam nagyon, amikor jött az a republikánus akárki, hogy Eli a feleségét nem támogathatja. Eli nagyon profi, de ez övön aluli volt neki.

A fene, hogy már csak 2 rész! :(
Ingrid_9 2012 júl. 20. - 08:45:34
(384/502)
tetszett nagyon a 20. rész is, Jackie ahogy elõadja, h a gyerekeknek és Peter-nek veszi meg a házat ... fúúú, gonosz boszorkány!! de még jobban felmérgesített Kresteva, aki a tv-interjújában pont az ellenkezõjét mondta el a nagyvilágnak, mint amit Alicia-nak az irodában ... rettentõ ellenszenves volt már az elõzõ részben is!! és amikor Alicia felkereste, akkor is úgy mondta a hazugságot, h már majdnem én is neki hittem ...
nem volt rossz az aktuális sem, szokás szerint ezt is Kalinda oldotta meg a barátság karkötõvel.
Ingrid_9 2012 júl. 15. - 09:36:10
(383/502)
rosszul írtam: a main kívül már csak 2!!