Ingrid_9 2012 júl. 15. - 09:35:40
(382/502)
most látom, h a main kívül már csak 3 rész van hátra az évadból ...
Ingrid_9 2012 júl. 10. - 21:28:22 Előzmény batagy
(381/502)
érdekes volt a 19. rész. Alicia egy kicsit kilógott az esküdtszékbõl, v kik is voltak ezek, soha senkinek nem volt kérdése, csak neki, de jól csinálta szerintem! bár ebbõl Peter-nek baja lehet, meg Carry, Matan és Eli nevét is említették, kíváncsi vagyok, h ennek lesz-e folytatása.

Kalinda adóügyei ... kicsit zûrös lehet ...
ez a ház téma meg, kicsit unom, h Alicia állandóan fizetésemelést kér, erre most meg Jackie megvette a házat?? de mégis kinek?!!?? Az nagy volt, amikor Alicia azt mondta, h "veszek egy fegyvert." ... és ment az anyósához ...

a végén megszavazták a rangidõst Will helyére?? talán így a legjobb.

hát majd a kimaradó részt megnézed a neten, én is ott néztem az utóbbi 3-at, felirattal, azért úgy is jó.
batagy 2012 júl. 09. - 10:22:37
(380/502)
Willnek ez a kimaradása és a partnerek vetélkedései egy érdekes szál, nekem nem nagyon tetszik.
Hát igen, Diane próbálja tartani a frontot... nem egyszerû.

Na igen, Tammy Londonból, kicsit össze is zördültek Aliciával...

A pár utóbbi részben még azt nem értettem még, hogy Alicia miért vágyik annyira a régi házra, mert hát tetszett nekik az új lakás is, és a régi környéken csak sznob feleségek voltak a környéken. Illetve Zach és Grace is szerették az új lakást. Azt se értettem, minek kellett visszamenniük a magániskolába. Na de most viszont nem tudom mi lesz a ház témával, a 19-es rész után..... Pont akkor szakítják meg mikor a legérdekesebb. :)

Alicia és Kalinda.... jól alakul, már ott tartunk, hogy Aliciának kell megvédeni Kalindát.

Most nekem fog kimaradni egy rész, szabi alatt nem lesz Universalom. :)
Ingrid_9 2012 júl. 08. - 19:16:01
(379/502)
a 18-as rész jól kezdõdött a hatalmas lármával az irodában, ahogy marják egymást a partnerek ... hát nekem nagyon tetszik! Diane meg próbál kemény lenni. Azért fura, h Will nem dolgozhat, de azért mégis ott van, öltönyben, gondolkodik, tanácsokat osztogat. A tesói meg eltûntek, pedig még 1-2 rész erejéig maradhattak volna. De itt a volt barátnõ Londonból!
ja, ami még nagyon tetszett, az Diane pasizása, péntek este az egyik ... majd szombat reggel a másik ... nagyon bírom Diane-t!! talán Alicia és Kalinda kapcsolata rendezõdik, Batagy, mit szólsz????
Ingrid_9 2012 júl. 08. - 18:57:11 Előzmény batagy
(378/502)
én még csak ma pótoltam be a 17. és a 18. részt, a foci eb miatt kicsit lemaradtam ... nem is tudom, h mit gondoljak a Colin Sweeney-s részrõl, jó volt az párbeszéd, amikor Diane csak annyit kért Alicia-tól, h tudja-e garantálni, h a következõ 5 percben nem öl meg senkit Sweeney ... de aztán 2-3 perc múlva kirobbant a botrány ... igazad van: hozta a megszokott izgalmakat ez a rész!
batagy 2012 jún. 25. - 22:39:46
(377/502)
Hát a Colin Sweeney-s rész hozta a megszokott stílust. :) Sweeney-vel mindig sz*p*ágon vannak Aliciáék... :)
Legjobb beszólás ez volt: "Az igazságról beszélni olyan fárasztó... " :)
Ingrid_9 2012 jún. 20. - 18:02:57 Előzmény batagy
(376/502)
lehet, h Alicia féltékeny?? õ dobta mélyvízbe Caitlin-t, amikor mondta neki, h holnap õ fogja kikérdezni a tanút a bíróságon. Talán túl jól teljesített Caitlin, meg is lett az eredménye: teljes jogú munkatárs, iroda, késõbb saját titkárnõ.
Kalinda és Alicia?? nekem most nem ugrik be semmi, pedig kétszer néztem meg ezt a részt is. De örökké nem lehetnek haragban, meg most Kalinda adóügyeit Will Alicia-nak adta át, szóval együtt kell dolgozniuk továbbra is.
Én sem emlékszek, h Matan h tûnt el ... akkor láttam utoljára, amikor Cary folyton kisebb és kisebb irodába költözött, míg a rész végén megkapta az államügyész-helyettesnek járó irodát ...
Ingrid_9 2012 jún. 20. - 17:53:37
(375/502)
Tetszett nagyon a 16. rész is, örülök, h Will mégis van. A tesói ... hát ha csak 1-2 részig maradnak, akkor nem zavarnak engem.
Az haláli, ahogy Eli, Julius és Lee is Will székét akarja. Mi lesz ebbõl??!?! Peter-nek meg eddig sikerült tiszta irodát vezetni ...
Cary szerintem is jógyerek, Alicia-nak és Will-nek sem tett keresztbe, de ettõl függetlenül a bünti neki is jár, õ is benne volt a buliban. Jó volt az öngyilkosos ügy is, de az ellenfél ügyvédje, Nancy ... nagyon unszimpatikus!! Szuper rész volt, de a 14. nem tudja felülmúlni!!!
batagy 2012 jún. 18. - 22:24:47
(374/502)
Igen, úgy rémlik hogy Cary Matant kitúrta, bár nem emlékszek biztosan. Az biztos hogy Matan többször tett is megjegyzéseket Carynek, pl. mikor Cary megkapta a nagy irodát.
batagy 2012 jún. 18. - 22:23:09
(373/502)
Na.... hát ez jó kis rész volt. Azt nem gondoltam volna, hogy Will mégis kimarad.
A többiek meg mint a hiénák.... Eli is... LOL
A nõvérei cseppet idegesítõek...

Alicia Kathleen-t jól kihasználta Miss Crosure ellen. :) Viszont azt nem értem, Alicia miért ijedt meg, mikor Diane közölte hogy közös lesz a titkárnõjük? Vetélytársának tartja vagy mi?

Azt észrevettétek, hogy Kalinda és Alicia megint kezdenek összhangban lenni?
batagy 2012 jún. 17. - 10:59:29
(372/502)
BOCS, elírtam! Ezt akartam:
Nem értem minek bántjátok Cary-t, szerintem õ jó gyerek, a tárgyaláson is Aliciát védte. Will ellen pedig csak úgy ímmel-ámmal tett, azt is csak Peter erõltetésére.
batagy 2012 jún. 17. - 10:57:55
(371/502)
Nem értem minek véditek Cary-t, szerintem õ jó gyerek, a tárgyaláson is Aliciát védte. Will ellen pedig csak úgy ímmel-ámmal tett, azt is csak Peter erõltetésére.
batagy 2012 jún. 16. - 17:47:33
(370/502)
Nemcsak a vége volt lehangoló hanem az egész!

De mivel mégiscsak Will az egyik fõszereplõ, gondolom valahogy csak megússza majd .... kíváncsian várom a következõt én is.
Ingrid_9 2012 jún. 16. - 15:26:06 Előzmény batagy
(369/502)
igen, én is úgy értelmeztem, h Diane közölte a kamarával, h a Pro Bono ügyeket Will támogatja, pedig mennyire nem. De így is csak felfüggyesztett lett belõle. Szegény, sajnálom nagyon és türelmetlenül várom a folytatást!!
Ingrid_9 2012 jún. 16. - 15:19:45 Előzmény batagy
(368/502)
Batagy, arra gondolsz, h a vége volt lehangoló??? szerintem nem kicsit volt lehangoló, szomorú a vége :-( el sem tudom képzelni az irodát Will nélkül ... Diane-nel zseniális páros voltak!!

szerintem Peter adott Dana-nak más feladatot, de ezt Cary közölte vele, hiszen õ a helyettese. Peter kirúgta Wendy-t, és áthelyeztette Dana-t, mert csúnyán elszúrták a Will elleni eljárást. De abban Cary is benne volt, vajon az õ büntetése mikor jön??? v Cary ebbõl kimarad??
Ingrid_9 2012 jún. 16. - 15:15:27
(367/502)
szegény Eli is kivan teljesen, az exneje is borzolja az idegeit, meg az az idegesítõ Stacey is, aki lenyúlja az ügyfeleit.
Ez a szoftveres ügy érdekes is volt, meg nem is, hol elkaptam a fonalat, hol meg elveszítettem, de összességében jó volt ez is.
10/10
barackszirom 2012 jún. 15. - 12:29:31 10/10
(366/502)
Hát kész vagyok, lehangolt teljesen, mi lesz Willel ezután?! Kíváncsi vagyok nagyon!!!!
batagy 2012 jún. 13. - 22:15:18 Előzmény Ingrid_9
(365/502)
Igen, de Diane egybõl ment segíteni, de ahogy én értettem, az "csak" annyi volt, hogy a cég bro-bono tevékenységét elmondta a kamarának még Will meghallgatása elõtt. Ezért ajánlották fel neki a 6 hónapos felfüggesztést.
Ingrid_9 2012 jún. 13. - 10:41:52 Előzmény batagy
(364/502)
Már az elõzõ rész végén rossz volt hallani, amikor Wendy mondta, feljelenti Will-t az ügyvédi kamaránál ... hát, feljenetette ... de Will-nek maradnia kell!!!!!!!!!!!!!!!!!! amikor Diane vette a kabátját és a táskáját, rögtön tudtam, h megy a kamarába és intéz vmit.
batagy 2012 jún. 11. - 22:24:51
(363/502)
Na ez most csöppet lehangoló volt, nem?
Wendy keresztbetett rendesen! Most mi lesz?

Ami a mellékszálakat illeti, azt nem értem, hogy Cary (vagy Peter?) miért helyezte át Dana-t a behajtókhoz? Ezt nem értem.