Téma: A fogoly

5/10
Wicke Wicke 2014 nov. 27. - 19:25:26 5/10
(7/47)
Sziasztok!

Jó alapötlet, viszont pocsék megvalósítás. Voltak benne jó megoldások, viszont nem volt eléggé kidolgozva, a vége meg teljesen el van kapkodva. 10/5 az ötletért.
8/10
sevendevil 2014 nov. 20. - 20:48:44 8/10
(6/47)
Jó film volt.Hiteles volt a színészek játéka,képernyõn túl jött az együttérzés készsége.Nagyon realista ábrázolást kapott egy egy pillanat,és ezt jó volt látni ,viszont ez !! SPOILER !!
-amikor a kihallgatáson a nyomozók közül nem feltétlen hisz mindenki az apának,az egyik nyomozó bûnrészesnek hiszi
-hogy egyik szülõ sem adja fel a hitét és a reményt bár már 8 év eltelt,nem léptek túl rajta
-a nyomozó csaj esete hogy egyik percben még kívülállóként szemlélsz valamit,aztán egy pillanat és a részese vagy
Az apa,nagyon igazat beszélt ebben a világban akikben bíznunk kéne,gondolok itt a rendõrökre papokra bírók ügyvédek,elvesztik hitelességüket. A világ korrupt,mindig is az volt és az is marad, pont azért mert mindenki az. Az meg hogy nem bontakoztatták ki a cselekményt az emberrablók kapcsán,én arra azt mondom nem is kell,mert egyszerûen nem volt indíték,nincs miértje,csak megtörténik,csak zajlik,ilyen az élet.
SPOILER VÉGE
Ajánlom a filmet. 8/10.
5/10
NADALFAN 2014 szept. 29. - 22:34:59 5/10 Előzmény benvenuto1
(5/47)
Szinte ugyanezt érzem a film kapcsán, igaz maga történet is sok sebbõl vérzik.
Nagyon sok az üres járat ,nincs kibontva a történet ,amennyire elhúzzák ,annyira összecsapják a végét .
5/10
2/10
benvenuto1 2014 szept. 26. - 16:50:56 2/10
(4/47)
A filmnek nagyon rossz a szereposztása. Nem tudok sem az apának, sem az elrabolt lányának szurkolni, mert annyira rosszul alakítanak. Sajnos a tönbbiek szintén hiteltelenek. Nincs "színpadi" jelenlétük, ahogy mondani szokták. Pedig a történet tényleg nem rossz.
Teréz anyu 2014 szept. 21. - 21:39:21
(3/47)
Nyomasztó film, nekem is durva hiányérzetem maradt. Nem a nézõ a hülye, ez a film több magyarázatra szorul.
Elég hosszú volt ahhoz, hogy nyugodtan kibonthatták volna jobban a dolgokat, akkor nem lett volna ennyi üresjárat.
kybuck 2014 szept. 14. - 00:46:36
(2/47)
A Fogságban nem volt rossz, legalábbis egynek jó volt, talán ezt is megnézem egyszer...
6/10
arcansas 2014 szept. 09. - 19:06:53 6/10
(1/47)
Sajnos többet vártam a trailer alapján. Ryan Reynolds jól játszott, végre nem a tipikus jópasi szerepet kapta, de mégis hiányérzetem volt az egész film alatt. Számomra szenvedõs volt néhol az egész... A történet egyébként tök jó lett volna...