Téma: A Föld után

3/10
filmróka 2013 jún. 25. - 20:36:51 3/10
(68/208)
Az embernek olyan érzése van filmnézés közben, mintha látná a készítés elõzményeit: -"Apa! Tök jó lenne, ha csinálnánk egy közös múvit... Naaa...légyszi... de legyek én a hõs benne, és aléljanak el tõlem az emberek.."
A magam részérõl hiányoltam az akciójeleneteket, a hiteles színészi alakításokat, az érdekfeszítõ cselekménysorozatot és a logikus háttérinfókat. A "szörny" szintén kritikán aluli, és nevetséges a sztorija. 1 pontnál szerintem többet ér, mivel 1 pontra pl az óriás krokodil vs cápa filmeket és társait lehet értékelni 0 pont hiányában, és ez a film azoktól minõségi szempontok alapján magasabban áll. Tehát nálam 3/10.
10/10
IamWhoIam 2013 jún. 23. - 19:57:10 10/10
(67/208)
Nekem tetszett! Szerintem izgalmas volt, minden percben történt valami, lekötöttem a figyelmemet. Moziba láttam, nem érzem kidobott pénznek. Jó színész lesz Will fia!
2/10
kucka41 2013 jún. 21. - 12:39:59 2/10 Előzmény zOli897
(66/208)
Lehet hogy bizarr lenne, de legalább szines folt lenne filmben. :D Amúgy meg a szerelmi szálat úgy értettem, hogy beletehettek volna a történetbe egy plusz karaktert - tegyük fel a fiú mellé, egy lányt -, aki által - reményeim szerint - kevésbbé lenne monoton és unalmas ez a film :)
zOli897 2013 jún. 21. - 06:32:12
(65/208)
Szerelmi szál és romantika egy apa-fiú kapcsolatról szóló filmben, ahol rajtuk kívül csak állatok vannak? Hmm, bárkivel vagy bármivel romantikáznának az kissé bizarr lenne! :D
2/10
kucka41 2013 jún. 20. - 20:29:47 2/10
(64/208)
Ez a film valami k.a.t.a.s.z.t.r.ó.f.a! Kínszenvedés volt az a másfél óra...Nekem a legfõbb gondom a történettel volt. Semmi fordulat, semmi váratlan esemény, egyszerûen semmi az égatta világon nem volt benne, ami lekötotte volna a figyelmemet. Ha egy szerelmi szál, vagy egy kis romantikával lett volna megfûszerezve az egész, akkor sokkal, de sokkal jobban lekötött volna az egész film, mert a fapofával eljátszott Will Smith produkció számomra 0-val ér fel. Persze megértem, hogy ilyen szerepet kapott, ahol egy elérzékenyülhetetlen embert játszik, de akkor is...csalódás számomra. Visszatérve a történetre: az addig oké, hogy lezuhannak a Földre, és túlélésért kell küzdeniük. De az már nem, hogy a az égész film arról szól, hogy ***SPOILER*** hogyan megyünk A pontból B pontba - közben körülöttünk ólálkodik a "fõgonosz", aki mellesleg egy fütyire emlékeztetõ valami orosz nevû chupacabra -, s az ott talált szerkezettel jelet küldve megmentsük saját magunkat. Csakhogy valamilyen elektromos blokkolás miatt a jelzést B pontból nem tudjuk kiküldeni a világûrbe, ezért - idõhúzás végett - el kell mennünk C pontba, ahol persze utólér az szörny - és mi hõsként legyõzzük õt, ezzel megmentve magunkat és apucit. Ohh, milyen idillikus, mentén elolvadok. Csak a sast sajnálom, az volt az egyetlen jó karakter a filmben. Kár hogy hõsi halált halt... ***SPOILER VÉGE*** Egyszóval a forgatókönyv sz.r, a rendezés, kivitelézes sem jobb, es a szinészi gárda produkciója is felejtõs...Számomra felesleges idõ és pénzpocsékolás volt ez a film. 10/2, hatalmasat csalódtam benne.
7/10
Attys 2013 jún. 20. - 16:03:48 7/10
(63/208)
Kicsit kiszámítható, de nem volt olyan rossz, mint amennyire sokan lehúzzák itt. Én moziban néztem meg, nem érzem kidobott pénznek.
3/10
avida27 2013 jún. 20. - 11:49:04 3/10
(62/208)
10/3, de csak a sas miatt. Azt hiszem kezdek érzelgõs lenni...
1/10
Devil76 2013 jún. 18. - 14:36:08 1/10
(61/208)
Nagyon gyagyi a film,aki sokat vár ettõl a sz×rtól az nagyot fog csalódni.
leopard26 2013 jún. 16. - 22:53:22
(60/208)
Elõször nem értettem miért ninxcs kint plakát a mozi külsõ reklámtábláin ,de most már értem. Ilyen szart még reklámozni sem érdemes.
2 órája néztem meg és..........úristen de tényleg.most mi ez? úristen
KIAKASZTÓ,SILÁNY ÉS MÉG MILLIÓ ILYEN JELZÕVEL LEHETNE ILLETNI
A kis Will már a Ha megáll a földben is idegesítõ volt,itt 20 perc alatt kezdtem, magamnak a kötelet készíteni
leopard26 2013 jún. 16. - 22:45:40
(59/208)
Majdnem felvágtam az ereimet!!!!!
Ez a világ legrosszabb scifije:D
Ûrhajókkal dzsalunk mindenhova és egy kétvégû bicskát tudtak csak összehozni?
Lehet egy kicsit embertelen az ágyú:Dmeg a pisztoly vagy tudom is én:D

Rosszat fogok álmodni az tuti:D
8/10
Viki1080 2013 jún. 16. - 18:36:22 8/10
(58/208)
Nekem tetszett a film,tény h tele van sablonos és ömlengõs dumákkal és vannak venne hülyeségek mégis tetszett.DE
SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
Shyamalantól megszoktuk,h mindig de mindig van valami csavar a végén,ami helyre teszi a dolgokat vagy esetleg elgondolkodtat vagy csak hogy még jobban megkavarja a történetet,vagy amitõl teljesen más lesz az egész sztori,de itt nincs csavar egy rohadt petáknyi sem,így aki arra apellál h nem baj h szar az eleje,úgyis lesz csavar,az hatalmasat téved,mert az nincs.Ez egy sima csavarmentes,egyszerû film,amiben szépek a trükkök és nem rossz az alapsztori,de semmi extra nincs benne/sajnos/
SPOILER VÉGE SPOILER VÉGE SPOILER VÉGE.
Azért megadom neki a 8 pontot,mert maga a sztori jó és elég jó a megvalósítás is.
De persze a hócipõm tele azzal h a kis Smithrõl mindenki ömleng h mekkora de mekkora színész,holott csak olyan filmekben szerepel,amikben apu érintett és egyáltalán nem jó színész,sõt..de ez van,ha apu tolja elõre a segged.
mayer333 2013 jún. 16. - 09:58:26
(57/208)
Szóval az emberi faj inkább él egy kõsivatagban szörnyekkel körülvéve,mint a földön ahol minden adott a boldog élethez...van víz ,növények,állatok/ igaz a levegõ összetétele valamilyen okból nem teljesen ok/...érthetetlen számomra. Will Smith szánalmas monológja úgy a film közepe táján tette be a kaput...borzalmas forgatókönyv,nevetséges színészi alakítás,pocsék rendezés./ a lezuhant ûrhajó papundeklibõl összeragasztott roncsa a film legvégén...sírtam/ a tízenhárom éves gyerek lefutja a tõle 5 méterre lévõ majmokat...kilómétereken át sem érik utol.egy óriás madár elkapja bedobja a fészkébe a kölykeinek eleség gyanánt,majd fél nappal késõbb a gyerek meg akar fagyni és az óriásmadár hipp-hopp ott terem és betakarja a szárnyaival megmentve a fagyhaláltól..??!!
6/10
ercypici 2013 jún. 15. - 13:10:50 6/10
(56/208)
Nekem tetszett....!!
Így egyszer, jó volt, izgalmas volt! Persze helyenként logikai bakik,és szerintem is kicsit kiforratlan a forgatókönyv! én is azt vártam volna ,hogy több magyarázat lesz a föld elhagyásáról!És többet kelehetett volna hozn i belõle.
Will meg új volt eben a nagyon szigorú apa szerepben...
Szóval 10/6 szerintem stimmel!
6/10
lenus 2013 jún. 13. - 08:36:22 6/10
(55/208)
Több rossz vélemény ellenére tegnap megnéztük moziban: Elvégre mégis csak egy Will Smith film. Háát...
Nem igazán. Ez az egész a fiáról szólt. A Will Smith által formált karakter a film egyharmadától kezdve haldoklik. A cselekményben nem igazán vesz részt. Igazából az õ nevével lett eladva a film. Nem õ a fõszereplõ. Hiába õt írják a stáblista elejére.
Ez olyan, mint a Csillagok háborúját Ben (Obi-Wan) Kenobi miatt megnézni. Ott van a színen, de nem róla szól.

Most újra megnéztem a bemutatót: Az is nagy átverés. Olyan jelenetek vannak benne, amik a film elején egy pár perces a bevezetõbõl lettek kivágva, és azt sugallja, mintha ez már a végkifejlete lenne a filmek és nagy világégés lenne meg minden. Valójában pedig a filmben egy gyerek bolyong egy erdõben és retteg a vadállatoktól. :\
Egyébként egyszer megnézhetõ. 10/6
4/10
mehdi 2013 jún. 12. - 13:48:53 4/10
(54/208)
Akkor lenne jó esetleg, ha egyszer nézi meg az ember a moziban, ingyen. A jegyárral már nem.
4/10
mehdi 2013 jún. 12. - 13:47:22 4/10
(53/208)
Jujj, ez nem jó film, nagyon nem!
9/10
Black Adam 2013 jún. 10. - 20:37:52 9/10 Előzmény Neaira
(52/208)
Persze, hogy értelmetlen, de ne mond azt, hogy az emberi történelem során nem fordult elõ ehhez hasonló rém-mondat. :) Persze jó lenne eredeti nyelven is megnézni.
9/10
domark 2013 jún. 10. - 19:25:56 9/10
(51/208)
Most néztük a moziban.
Szerintem teljesen rendben volt ez a film. Természetesen nem lehet várni sem nagy mondanivalót, sem olyan történetet, amibe nem lehet belekötni.
Egy jó kis laza film, én nem unatkoztam.
3/10
Neaira 2013 jún. 10. - 12:04:56 3/10
(50/208)
igaz! mi az h minden élõlény arra született, h az embert levadássza??????? Ez a mondat értelmetlen.
8/10
krampampuli 2013 jún. 09. - 21:52:19 8/10
(49/208)
Nem veszed te egy kicsit komolyan a dolgokat? :) javítani jöttem az átlagot egy 8 ponttal. Nekem tetszett mert mert nem matek feladattal tekintettem rá, kikapcsolt és az alapgondolatot sem elcsépelt közhelyként tálalták... jó volt ez...