Téma: A folyó

Deidara91 2012 máj. 15. - 21:52:34 Előzmény Viki1080
(16/36)
Nem az AXN jelentette be a kaszát, mivel nem is az õ sorozatuk. Az AXN csak megvette a vetítési jogokat. A The Rivert-t az amerikai ABC csatorna kaszálta el a borzalmas nézettség miatt, és bár tárgyalások folynak, a Netflix nem fogja átvenni a sorozatot. Legalábbis elõrejelzések szerint. A Terra Novát és még egy rakat másikat akartak, de semmi nem lett belõlük.
9/10
Viki1080 2012 máj. 12. - 21:36:05 9/10 Előzmény Andy3
(15/36)
Az AXN bejelentette h igen,õk elkaszálták,de még folynak a tárgyalások a Netfixel szal sztem még ne adjuk fel.....

Amúgy valaki tud válaszolni a lentebb feltett kérdésemre?:)


No meg mondja már meg valaki mi a forrás:)
Andy3 2012 máj. 12. - 03:16:56
(14/36)
Ha minden igaz, elkaszálták :( Kár érte!
9/10
Viki1080 2012 máj. 05. - 22:26:50 9/10
(13/36)
Amúgy meg


SPOILER SPOILER SPOILER/ha még nem láttad ne olvasd el!!
az 5.részben ki a t@köm tette Emmet batyuját a vízeséshez/ahol aztán ugye megtalálják és megtudják mi történt vele az utolsó napokban/,lévén h õt magát az indiánok letették annál a labornál és ugye a laborosok kisebb dolga is nagyobb volt annál h oda letegyék a pakkot,a kis csaj meg már ugye napokkal elõtte lelépett.......
SPOILER SPOILER SPOILER
9/10
Viki1080 2012 máj. 02. - 16:41:57 9/10
(12/36)
No,az AXN 2 hibát is vétett a sori ellen:
1.A szinkron az nagyon nem jó,egy-két kari hangja kifejezetten pocsék:)
2.A pilotot/elsõ 2 rész/ 2 külön héten adják le,így sok nézõt veszíthetnek,lévén h az elsõ részben igazán sok minden nem történik,csak egy kis elõszél arról h mi lesz itt,a másodikban viszont már beindulnak a dolgok....
ALDO 2012 máj. 01. - 15:37:13
(11/36)
„Az a baj az ABC-vel, hogy nagyon válogatós és mivel "top" csatorna, megteheti, h csak úgy passzol vmit alacsony nézettségre hivatkozva... mondjuk a Netfix nyugodtan átvehetné, kíváncsi lennék, mit tudnának õk kihozni belõle!”
Látnád akkor a CBS nézettségi adatait! 11 milliós össznézettség alatt be sem rendelnek semmit. De ha megvan ez a szám csak akkor, ha a 18-49-es életkorban jól teljesít. Elég ritka, hogy egy kisebb adó átvesz egy bukott sorozatot és akkor is általában eléggé lefaragják a költségeket, ami szereplõkiírással, szívonaltalanabb történetekkel és díszletekkel jár együtt.
„Walking Dead is "csak"14 millát termelt/rész,de az 13millával több és azt folytatják is,az mondjuk más tészta h azt meg elbaxták:D”

A Walking Dead azonban nem az öt országos nagy adó egyikén, hanem egy kisebb kábelcsatornán, az AMC-n fut, ahol az 1-2 millás nézettség bõven jó. A második évadfinálét összesen 9 millióan látták, ami a csatorna történetének legnézettebb epizódja volt és bármelyik országos adó megirigyelhetné.
Akkor, hogy ne csak offoljak. A Folyó egy érdekes sorozat. Jól keverik a kalandfilm, a horror és a misztikum elemeit, amin dob a néhol kézi kamerával készült jelenetek. A szereplõk is viszonylag érdekesek és nincs senki, aki kifejezetten idegesítõ lenne.
Kár, hogy már csak matematikai esélye van a túlélésre.
9/10
Viki1080 2012 ápr. 30. - 12:17:08 9/10
(10/36)
Szegény topikot szétoffoljuk,sajna az Alcatrazt is elreszelték,ott tárgyalások sincsenek/mondjuk rosszul is állta szénája azzal h részenként 1 embert csíptek meg és van v 350 manus/,a WD meg semmiben sem hasonlít a képregényhez amibõl elvileg készült,csak egy bazi nagy rétes,amit húznak,csak húznak,csak húznak:)
Andy3 2012 ápr. 30. - 12:10:26
(9/36)
Hm... a WD az egyik nagy kedvencem volt a 2010/'11-es újdonságok közül :D Igaz, a 2. évadot kegyetlenül mellélõtték, viszont két dolog miatt biztosan maradok a 3. évadra: mert képregényfan vagyok és ismerem az alapmûvét (szóval reménykedem, hogy azt fogják követni, mert azért ott vannak/lesznek még ütõs dolgok!), másrészt pedig alapból nem úgy álltam neki, hogy csak egy horrorsorit fogok nézni, sok henteléssel meg pergõ akciókkal :P Tudtam/számítottam a lassú, vontatottabb részekre illetve a drámaiságra és be is jött, viszont a 2. évadzáróval meg voltam elégedve és szerintem az AMC csatorna is, hisz kis kábeles adó lévén ez a sorozat jócskán hoz nekik bevételt xD

Vissza a Riverre... szerintem jól felépített epizódokból áll, érdekes történettel, amibõl még rengeteget kihozhatnak, ráadásul a karakterekkel sincs bajom :) Ha kaszát kap, nagyon fogom sajnálni :(

Na igen, a FOX-ot elfelejtettem! Mocsok egy adó ilyen szempontból az is meg úgy mindegyik... pl. az idei újoncok közül félthetem az Alcatraz-t pont a FOX-nál... igaz, nem volt az a nagyon nagy durranás, de vhogy mégis megfogott és érdekelne, mi sülhet még ki belõle, de a viszonylag gyenge nézettség miatt kasza-gyanús. Meglátjuk!
9/10
Viki1080 2012 ápr. 30. - 11:04:42 9/10
(8/36)
Azt nyilatkozták:azért tárgyalnak,mert az alapsztori nagyon jó sémát követ,jól fel lett építve,így egyszerû lenne folytatni....no majd elválik

Nem csak ABC meszel el mindent,a Fox meg társaik ugyanaz a kaptafa,ha x milla alatt van a nézettség reszelik,bár sajnos igazuk is van,mert egy olyan országban ahol kb 500milliónyian laknak nagyon kevés az 1 millás nézõsereg/a Walking Dead is "csak"14 millát termelt/rész,de az 13millával több és azt folytatják is,az mondjuk más tészta h azt meg elbaxták:D
Andy3 2012 ápr. 30. - 10:44:55
(7/36)
Én is belenézek az AXN-es vetítésbe mindenképp :D

Az a baj az ABC-vel, hogy nagyon válogatós és mivel "top" csatorna, megteheti, h csak úgy passzol vmit alacsony nézettségre hivatkozva... mondjuk a Netfix nyugodtan átvehetné, kíváncsi lennék, mit tudnának õk kihozni belõle!
9/10
Viki1080 2012 ápr. 30. - 06:59:31 9/10
(6/36)
sorry benéztem,nem ide akartam írni,te ugyanezt írtad le:D

De kíváncsi vagyok,h milyen lett a szinkron így lehet h bele lesek ma és arra is kivi leszek h milyen kritikákat kap majd a tv nézõktõl idehaza:D

Jó néhány mentsük meg a folyót oldalt létrehoztak már szal reménykedjünk a folytatásban:D
9/10
Viki1080 2012 ápr. 30. - 06:56:40 9/10 Előzmény jack12
(5/36)
Igen,de mint írtam folynak a tárgyalások a netfixel így van még remény,én szeretném h legyen 2.évad,mert ez egy jó évadzárós sori volt,de kéne hozzá egy új évad h tényleg azt mondd h jó volt a vége:)
jack12 2012 ápr. 29. - 12:04:05
(4/36)
Tényleg nem rossz sorozat, és szerintem a pilot epizód is elég erõsre sikerült.A baj az, hogy a sorozatot adó ABC csatorna az alacsony nézettségi számok miatt nem biztos, hogy folytatja,de van remény mert egy másik csatorna a Netflix megvenné a vetítési jogokat, így esély lehet a 2.évadra.
Andy3 2012 ápr. 28. - 03:22:58 Előzmény Viki1080
(3/36)
Amúgy tényleg olyan xD Mármint jó, nem egészen, de ez találó hasonlat volt^^ Nemrég néztem végig az elsõ évadot - Freddieboy-nak üzenem itt: 8 epizódból áll - és tényleg nem rossz sorozat, sõt! Bár tény, hogy vontatottan indul szerintem is, késõbb már igen csak izgalmas lett.
Freddieboy 2012 ápr. 28. - 03:01:36
(2/36)
Na akkor kíváncsian várom! A leírás alapján meg ahogy az elõttem szóló véleményezi szerintem nem lehet rossz... Amúgy hány részbõl áll az elsõ évad?
9/10
Viki1080 2012 ápr. 20. - 08:52:54 9/10
(1/36)
Amilyen rosszul és vontatottul indult el az elsõ rész,annyira izgalmas és lebilincselõ lett részrõl részre...sajna az ABC elreszelte,de a netfixel még folynak a tárgyalások,így még van remény a 2.évadra.Ha ez nem jönne be,akkor egy nagyon rosszul lezárt sorozattot kaptunk megint,ha folytatják,akkor Így látatlanba is remek kis 2.évad elé nézünk:D

Amúgy h egy kicsit írjak a sorozatról is:Mintha az X-aktákat áttették volna az Amazonasra...kissé misztikus,kissé drámai,mindíg van min izguln,kissé thrilleres,bár geyes helyeken a horrort is rásütötték már,bár az nem nagyon vonul fel a történetben.



Nekem nagyon bejött és nagyon reménykedem h lesz folytatása.