i'mperfect 2016 jún. 25. - 17:43:16
(51/191)
Látom, mennyien fikázzátok a filmet. Megnyugtattatok. Ezek szerint tetszeni fog nekem.
xdm 2016 jún. 25. - 16:24:21
(50/191)
roland em. film, mit vártatok tõle ? ez a fazon egész életében bóvli b jellegû akciófosokat csinált, amik kivétel nélkül a totális logikátlanságot, és nulla eredetiséget tudnak prezentálni. Minden filmje ugyanaz. Van egy hõs, egy ember aki megmenti a földet, amerikát, a családját és van a gonosz, aki minden filmben bukik a hõs által, legyen az földrengés és a megvadult természet, velejéig romlott földönkívüliek, biorobotok, angolok stb. Ez a fickó olyan egyszerû mint egy szög. A világában kétféle ember van, a jó meg a rossz, illetve azok akik még hezitálnak, hogy most akkor melyik, de ezek általában látványosan elhullanak.

2. látványos volt
1/10
Keresztes³ovag 2016 jún. 25. - 15:58:38 1/10
(49/191)
már a trailerbõl sugárzott hogy ez az elsõ rész 1 az 1-beni lemásolása, meg is értem Will Smith miért nem vállalta. Egyetlen pozitívum, hogy az elsõ rész után 20 évvel késõbb jött a második, így remélhetõleg megint 20 évig nem zaklatnak egy 3. résszel.
bob 2016 jún. 24. - 23:07:15
(48/191)
Megnéztuk. Nem is emlékszem, mikor láttam utoljára ekkora sz*t. Zagyva, logikátlan, öncélú klisékupac. Ez minden, amit elmondhatok róla. Minden forintja nettó pénzkidobás és minden perce nettó idõpocsékolás.
6/10
gurdi tomi 2016 jún. 24. - 22:42:18 6/10
(47/191)
Sziasztok
Az lenne a kérdésem,hogy van-e stáblistás/utáni jelenet?
Köszi a válaszotokat!
1/10
nyugiss 2016 jún. 24. - 18:38:55 1/10
(46/191)
de ne csak egyszer, legalább háromszor :D
mrrred965 2016 jún. 24. - 18:33:19
(45/191)
Köszönöm! A bejegyzésed után biztos, hogy megnézem!
Torolt Felhasználo 2016 jún. 24. - 15:24:23
(44/191)
Hát, sokat elmond hogy Susan Sarandon visszadobta a felajánlott szerepet, mondván "a forgatókönyv egy értelmetlen zagyvaság".
6/10
szamóca67 2016 jún. 24. - 14:51:15 6/10
(43/191)
Hát újat a látványon kívül nem hozott. A még nagyobb, még erõsebbel próbálták elvitetni a filmet. Vannak kifejezetten irritáló szereplõk benne, plusz ez az állandó visszaszámlálás, (nagy búcsúzások, önfeláldozás, örömujjongás) a fegyverindítások elõtt, már ultra gáz. :-)
Látványfilmnek jó.
1/10
nyugiss 2016 jún. 24. - 00:01:11 1/10
(42/191)
én már az 5.részt várom, ahol az usa ismét megmenti a világot
szánalmas
ennek még a tarilere is sok volt...aki pénzt ad érte, megérdemli
7/10
m3246 2016 jún. 23. - 23:02:21 7/10
(41/191)
Mostanában elõször elolvasom a kritikákat, mielõtt beülök egy moziba, mert már annyiszor kiszúrták a szemem valami agyonhájpolt moslékkal, hogy elegem lett kifizetni egy valag pénzt a semmire. 5-6 kritikát olvastam el, nem dícsérték agyon a filmet, de én nem is vártam tõle sokat és így nagyon kellemesen csalódtam. Azt kell, hogy mondjam nekem sokkal jobban tetszett mint az elsõ rész az nálam amúgy is egy 5/10-es film annak ellenére, hogy VHS-en gyerek koromban rongyosra néztük. Most néztem meg újra a múlt héten, furcsa is volt egy 20 gigás fájlként nézni, más élményt adott :) de bugyuta erõltetett poénjait én soha nem bírtam... pláne WS-t és a hülye karakterét amit alakított, egyszerûen nevetséges volt, fõleg a jobbhorog amit bevitt ET-nek... :) Nos ez a második film ebbõl a szempontból sokkal jobb. Nincs benne semmi gagyi, mint az elsõbe, az a pár poén ami van inkább kellemes, semmint szánalmas. A látvány elég jó, de hát az mostanában már alap. JG még jobban játszik, mint az elsõ részben, sõt a mostani karaktere sokkal felnõttesebb. Azért lehetett érezni, hogy kínosan minden szereplõt elõszedtek. Az is biztos, hogy a fizikusok a fejüket fogják a sok sületlenségtõl (újra), de hát ez nem is akar ebbõl a szempontból komoly film lenni. Viszont igazán jól sikerült a film eleje, ahogy bemutatja milyen lett a világ az elmúlt 20 évben, szinte az ember tényleg szeretné, ha 96'-ban valóban idesóztak volna nekünk egy jót. A pusztítós-rombolós jelenetekbõl hál Isten pont annyi van csak, hogy mielõtt nagyon megunnád épp vége lesz. A repülõs jelenetek, viszont már nagyon túlerõltetett látványosan-kínosan CGI hulladék. Jó volt a holdbázis elgondolás, az összes szereplõ és a film is sokkal felnõttesebb, mint a gyermeteg elsõ rész. A végén a királynõs elgondolás már régi trükk, mégis úgy érzem jót tett a filmnek. Kicsit olyan érzésem volt, mintha a Cloverfield szörnyét és az Alien anyakirálynõét összemosták volna, de mivel én mindkettõt nagyon kedvelem, így ez is tetszett. Az meg, hogy még egy idegen fajt beleszõttek a történetbe parádés ötlet, pláne hogy úgy zárták le a második részt, hogy kifejezetten várod és kíváncsi vagy a harmadikra... Engem megvettek, nem ez a film váltja meg a világot, de kifejezetten nézhetõ :) 7/10
5/10
Smonika 2016 jún. 23. - 20:51:20 5/10
(40/191)
A hsz-ket olvasva talán el kellene, hogy menjen a kedvem a filmtõl, de én adok egy esélyt ennek a produkciónak, és remélem, jól fogok szórakozni. Az elsõ részét imádtam, de megpróbálom nem összehasonlítani vele.
És biztosan moziban nézem meg, mert teljesen más a hatás a filmvásznon, mint a tv-ben.
Ha meg csalódás lesz, így jártam. Nem ez lesz életem legrosszabb két órája.
6/10
offtopic
szamóca67 2016 jún. 23. - 20:08:10 6/10
(39/191)
Az önálló mérlegelés az ember egyetlen szabadsága. Élj vele te is. Dönts önállóan. Ha nem tetszik egy film, színész zenész akármi, nem nézed meg. Ha nincs rá igény , majd nem lesz nézõ, bukik a film. Ha nem, akkor jogosultsága van, ha tetszik ez egyeseknek, ha nem. Ennyi. Siránkozni, dühösnek lenni lehet, de értelmetlen, mert a lényegen nem változtat.
Törolt Felhasznaló 2016 jún. 23. - 18:32:34
(38/191)
Én úgy tippelem, hogy a forgatókönyvben semmi korszakalkotó nem lesz de a látvány és akció verni fogja az elsõ részt.
6/10
szamóca67 2016 jún. 22. - 10:02:13 6/10
(37/191)
Mindig ezek a sirámok, meg a panaszok! A filmet senki nem látta még, de már elõre biztos benne a bemutatók alapján, hogy sz@r lesz. Elõször nézzük már meg, és utána alkossunk véleményt. Ez gyerekes daccal való hozzáállás, hogy "én meg se nézem, me CGI, meg gagyi, meg minekeztmá, meg csakazértse".
Nem is értem mire számít, aki ilyeneket ír? Az õ véleménye alapján majd kevesebben nézik meg, és akkora bevételkiesés lesz, hogy nem csinálnak többé feldolgozásokat, folytatásokat? Vagy én így válok különbbé a többitõl?
Ha megnézte, leülepedett, véleményt nyilvánít, OK, de így?
1/10
Xxy92 2016 jún. 20. - 23:57:20 1/10
(36/191)
A trailer alapján a grafikáján jobban lehet látni, hogy számítógépes, mint az 1996-ban készültön. Az elsõ filmet nagyon-nagyon szerettem, fantasztikusan volt megalkotva, de ezt már értelmetlennek, fölöslegesnek tartom. Ha egyszer, majd 3 év múlva leadja a tévé, lehet, hogy megnézem, de még akkor sem biztos.
Kovács kolléga 2016 máj. 23. - 19:47:20
(35/191)
Attól tartok, mégiscsak azoknak lesz igaza, akik szerint Emmerich ezúttal túllõtt a célon.


http://www.traileraddict.com/independence-day-resurgence/extended-trailer
raven1011 2016 máj. 20. - 23:43:01
(34/191)
Az öreg ösz hajú tudós mi a búbánatot keres a trailer-ben??? Nem meghalt 20 éve? XD Én is ezen nõttem fel úgymond, de majd itthon egy unalmas vasárnap este megnézem szerintem. Anno azért 11évesen moziba..huhhh..frankó volt!!!
1/10
Claptonic_ 2016 máj. 17. - 13:11:04 1/10
(33/191)
pont azok(amibe én is beletartozom)nem fognak rá elmenni a trailer alapján
egy nulla ócska számitógépes zöldhátteres baromkodás lesz

az elsõt bármikor képes vagyok megnézni,mint egy gyerek
de ezt a szemetet biztos nem fogom még letölteni sem
10/10
zsovizi 2016 máj. 17. - 13:00:58 10/10 Előzmény CsiróCsiró
(32/191)
Ugyan így gondolom, aki gyerekként látta az elsõ részt az meg fogja nézni, ráadásul ennek a korosztálynak nem jelent gondot kifizetni a jegy árát. Ideális választás volt megcsinálni.