offtopic
ildimix 2014 nov. 20. - 18:50:31
(698/838)
Santiago kit tart fogva?

Nem bánnám már ha Inez is meghalna már nagyon utálom most Santát jelentette fel, hogy rosszul bánik a gyerekével. Remélem a rendõrök nem hisznek neki és békén hagyják az asszonyt van elég baja Ines nélkül is.

Várom a holnapi részt.
abisztriczky 2014 nov. 20. - 16:58:24
(697/838)
Szerintem még Gaspar volt a "legnormálisabb" a sorozatban, de még az elején kinyírták.
8/10
lilly008 2014 nov. 20. - 12:31:41 8/10
(696/838)
Hát igen, három Cano gyerek gyilkos, Barbara meg mániákus önimádó. Ennek ellenére túlzásnak tartom, ahogy Alicia bánni fog az irigyelt testvérével. Úgy tûnik, Humberto fura viselkedésében benne van Santiago is, azt azért nem gondoltam, hogy õ is részt vett Vicente halálában. Amúgy azon szoktam magamban mosolyogni, hogy Santi ki nem állhatja Inezt, pedig rájuk tényleg illik a mondás, hogy két bolond egy pár.
offtopic
ildimix 2014 nov. 20. - 12:06:26
(695/838)
Szerintem egyik Cano sem normális mindenki pszichiátriai kezelésre szorul.

Itt látszik nem minden a pénz ezek gyerekkorukban nem kapták meg a szeretetet az apjuk állandóan dolgozott az anyjuk nem foglalkozott velük magával volt elfoglalva.

Nekem Santiago karaktere akkor tetszett amikor még a sorozat elején voltunk ott még normálisnak tünt. Sajnálom, hogy a forgatókönyv írók így oldották meg a karakterét csalódtam benne. Remélem minnél hamarabb kórházba kerül mehetne mellé Ines is.
sorozatkedvelõ 2014 nov. 20. - 06:50:44
(694/838)
Lehet,hogy egyik Cano gyerek sem teljesen épelméjû? Barbara is célozgatott az anyjának,hogy õ mire képes.
malvinkicska 2014 nov. 19. - 19:52:50 Előzmény ildimix
(693/838)
Santiago úgy megõrült, hogy már ami a keze ügyébe kerül avval árt most a villa, szóval egyszerûen nem találok rá magyarázatot , miért kell állandóan csak ölekedni. Az életben így történe nem élnének emberek a földön valahogy ez egy nagyon valóságtól elrugaszkodott sorozat, tele képtelenségekkel. A gyereket is bosszúra használják az nálam valami borzalom, mert Inest már rég megöltem volna Amit az követ valami borzalom, most B ruháit vagdalta szét és Santára fogja, Ulises helyet simán mehetett volna. Patrició ha majd a vége fele kapja meg a mit érdemel az egy velejéig romlott valaki. A végén a legrosszabbra számítok, de valahogy már végig nézem, azt hiszem 15-16 rész van még.
8/10
lilly008 2014 nov. 19. - 12:42:57 8/10
(692/838)
Végülis már csak egy olyan karakter fog meghalni, aki tényleg szerethetõ volt,a többiek többnyire meg fogják érdemelni a halált.

SPOILER

Viszont azt nem gondoltam volna, hogy a mûsorismertetõ alapján Elisa sem lesz maradéktalanul boldog, pedig õ rendes nõ, neki drukkoltam.

SPOILER vége
offtopic
ildimix 2014 nov. 19. - 09:28:25
(691/838)
Egyetértek veled Malvin már én sem bánnám ha vége lenne ennek a sorozatnak. Ha jól számolom december elsõ hetének végén vége is lesz. Elég lett volna ebbõl 100 rész is. Uliszesz nem érdemelte meg a halált mert õ igazából számomra 1 pozitív szereplõ volt nem volt gonosz ott rontotta el, hogy szövetkezett Begóniával és Panchoval. Õt és Gaspart a nagyapát Franciska férjét sajnáltam legjobban a többieket akik meghaltak nem sajnáltam.

Daniella csak a nagyapjára számíthatott õ törõdött vele legjobban a családban.

Kár, hogy a sorozat elején már ki is írták maradhatott volna végig a sorozatban.
malvinkicska 2014 nov. 18. - 20:21:34
(690/838)
Várom Alicia átalakulását, hogy meg mûtsék, legalább addig sem azon töri a fejét ki legyen a következõ áldozat . Az szerencse hogy nem soká vége a sorozatnak, mert nem lenne színész aki tovább játszana, mert kinyírnak mindenkit.
handi99 2014 nov. 17. - 18:08:04 Előzmény Mizsitimi
(689/838)
A LCDAL-t és a SD-t is José Ignacio Valenzuela írta.
8/10
lilly008 2014 nov. 16. - 14:38:42 8/10
(688/838)
!!SPOILER!!

Én úgy tudom, hogy Ulises gyilkosa Santiago. Csak azt nem értem, tudjátok e: mi lehetett az indítéka?


!!! SP vége!!
lizbell 2014 nov. 16. - 12:44:21
(687/838)
köszönjük Emese!:)))
nyilván kompetens vagy, egy rész után meg pláne!
robicsek2 2014 nov. 15. - 14:06:26
(686/838)
erõssége
robicsek2 2014 nov. 15. - 14:02:43
(685/838)
Gyenge szappanopera. Csak egy részt láttam, de az is sok volt. Egy érõsege van, a sok csini nõ, de ennyi.
malvinkicska 2014 nov. 15. - 12:03:26
(684/838)
Az elsõ perctõl tudtam az alakítással nincs semmi baj az ragyogó, csak amit kell neki játszani az borzalom, nagyon jó színésznõ. Abban igazad van annyi jó van benne az a szemét Lisett megváltozott.
UltraViola 2014 nov. 15. - 11:45:39
(683/838)
Csak egy érdekesség, ami most derült ki számomra. Nem tudom ti tudtátok-e, de Alicia a valóságban Juan Soler felesége. Õt egy sorozatban láttam eddig, az Idõtlen szerelemben, nagyon tetszett. Volt más sorozata is, amit nálunk vetítettek?

Kíváncsi vagyok, ki lõtte le Ulissest. Patricio nem lehetett, hiszen Ulisses örült amikor meglátta az illetõt, tehát olyasvalaki volt, akiben megbízott. Humberto sem lehetett, hisz õ megfenyegette, neki tuti nem örült volna amikor meglátja. Talán Santiago?

A sok rossz mellett van azért pozitívum is, pl. Lisette. Jó irányba változott, remélem ez így is marad. Azok után, hogy a saját fiát akarta meglopni, szép hogy most segít Danielának, akivel a saját anyja fikarcnyit se törõdik.
sorozatkedvelõ 2014 nov. 15. - 10:56:44
(682/838)
Ki lõtte le Ullisest? A gyerekek manipulálása utolsó dolog és megbocsáthatatlan,amit az a két szédült tyúk csinál a kis Wilivel szörnyû.Mindennap nézem,de már nem igazán tudom,hogy ki kire miért haragszik és ki kit miért akar kinyírniDDDD
malvinkicska 2014 nov. 14. - 20:05:05
(681/838)
Az igaz elsõ perctõl elég kemény dolgok voltak benne, de azt azért nem gondoltam, hogy a sorozat vége fele, szinte az összes szereplõnek elmegy az esze, és csak abban gondolkodnak kit , hogy tudnak eltenni láb aló. Láttam Szalamandra, Zárt ajtók mögött, A bosszú álarca, Az örökség, Elisa nyomába, Utolsó vérig, nem volt egyik sem egy nyálas valami, de ebbe ami van az már több, mint sok. A gyereket végtelenül sajnálom, hogy az a szemét Alicia arra kéri, hogy mondja nem szereti az anyját, nem beszélve arról az elmebeteg Inezrõl. Valaki meglõtte Ulisest is aki kiakar deríteni valamit annak meg kell halni, ennek a forgatókönyv írójának csak ezek a piszkos gondolatok jártak a fejébe, ha ilyenekre képes többé ne tegye.
lizbell 2014 nov. 14. - 16:39:40
(680/838)
Hát pedig ez ilyen, kezdettõl fogva lehetett tudni a beharangozókból, meg azt is hogy nem a Maricruz - Macska kategória!
én szeretem, de ezt tudjátok! :) és végre elkezdõdik Santi ámokfutása is meg egyéb izgalmak, de lesznek benne valóban nagyon durva dolgok, akit lelkileg megvisel, jobb ha nem nézi!
Mizsitimi 2014 nov. 14. - 14:03:54
(679/838)
Engem ez a sorozat a Zárt ajtók mögött-re emlékeztet. Abban is sok volt a morbid értelmetlen gyilkolászás, keserédes befejezéssel!