Rita1 2006 márc. 29. - 09:00:25 Előzmény PlasZeb
(50/3830)
Szerinten is jó ez a sorozat, nem tudom, hogy miért vették le az RTLklubról, és rakták helyette vissza Vészhelyzetet, amikor az már mindenkinek a könyökén jön ki szerintem.
Ráadásul megy a Viasaton is. Tök hülyeség.
Azért, mert egy-két rész lement belõle, nem tudom mibõl vonták le a következtetést, hogy nem volt nézettsége.
PlasZeb 2006 márc. 09. - 07:48:47
(49/3830)
Minden felvetett témához hozzászólni van most kedvem :)

Ugyanez volt a Frey dossziéval is, ami egyszerre ment (megy) a Gyõzikével. Igaz, a Frey csak egyszer van egy hónapban. De elég izgalmas volt kapcsolgatni például a Krav Magás történet közben néha nem értettem miért nem üt Gyõzike és miért nem káromkodik Frey... aztán rájöttem :)

Azt meg mondja meg valaki, hogy honnan veszi az retekelklub, hogy mekkora a nézettség. Engem kétszer hívott fel közvélemény meg nézettségkutató. Az egyik megmondta, hogy mit szeretne beírni, a másik meg röviden így zajlott: - szokott rádiót hallgatni? és milyent? - hát igazából szoktam, de fõleg külföldieket. - az hogy lehet? - úgy, hogy neten hallgatom õket. - értem. a magyarokat nem hallgatja. - de szoktam, de azt is fõleg neten, mert miközben dolgozom gép elõtt ülök. - hát akkor köszönöm nekem nincs ilyen pont, hogy neten.... és lerakta.

Ha nem a SzF-kel egy idõben lett volna szerintem megduplázhatták volna a nézettséget.

Szakmailag ténlyeg hitelesebb a Grey's Anatomy, bár én eddig hiába kerestem olyan kórházat, ahol a szex és a szerelem így mûkõdne. Kollégák segítsetek ! :)))
Bitang 2006 márc. 08. - 17:47:31
(48/3830)
Szóval, nekem tetszett...
Jobban érdekeltek ezek az emberek mint a "hány betegnek tudunk közvetlen szívmasszást adni 17 másodperc alatt a térdig érõ vérben" sorozat.
Bitang 2006 márc. 08. - 17:45:02
(47/3830)
Szerintem ez több mint etikátlan a Retek Klubtól. Persze mivel tulajdon képpen az ország legigénytelenebb és leggátlástalanabb csatornája, nem is kell tõle mást várni.
Egyébként szerintem ez a sorzat sokkal jobb volt mint az ER.
Az ER egy unalmas véres-rohangászós-meghalt a betegem "jajj, mi lesz most, érdemes e egyeltalán orvosnak lennem" sorozat volt. Minden részben ugyanaz, gumi karakterekkel akiknek se múltjuk, se jövõjük, csak sablon. A végén már helikoptereket zuhantattak meg afrikai "kanibbál holokauszttal" próbáltak egyre nagyobbat fejelni.
Ja, és x-tro, szerintem az orvosok ennél még sokkal cinikusabbak és nehezen birkóznak meg az istenkomplexusukkal.
...és szerintem nem minden sorozat ER koppintás, ami kórházban játszódik.
lilcso 2006 márc. 05. - 12:57:32
(46/3830)
ok elhiszem :)
Kiskacsa1 2006 márc. 04. - 19:05:02
(45/3830)
Orvos? Igen, olyasmi. :-D
Elég komoly szakmai badarságok vannak benne, elhiszem, hogy baromi vonzó a nagy sürgés-forgás, de a valóságban egy kórház sem ilyen.
Ugyanakkor ez nem nagyon számít a nézõknek, nem is kell számítson, egy izgalmas mese, méltán népszerû. De nekem inkább a Grace. :)
lilcso 2006 márc. 04. - 18:15:08
(44/3830)
már bocs, h így kérdõre vonlak, de honnan a fenébõl tudod, h a vészhelyzet nem reális szakmailag? talán orvos vagy?
ha igen, ebben az esetben valszeg neked van igazad, de nekem akkor is inkább az er sürgõsségi osztálya a nyerõ, márcsak kinézetre is, mikor pl. egy életmentés után mindenki ledobja a földre a kesztyûjét...:)
a gkban olyan távol van minden az erben meg mintha én is ott lennék a kórházban...
de persze ez még mindig csk az én véleményem, nem kívánom lefikázni azt, aki a gkval szimpatizál...
Kiskacsa1 2006 márc. 04. - 16:14:49
(43/3830)
Arról, hogy er koppintás. Én annyira nem éreztem, hogy az lenne. Az teljesen távol állt a valóságtól ebben meg azért volt realitás, szakmailag.
Kiskacsa1 2006 márc. 04. - 16:09:49
(42/3830)
Grey volt a vezetékneve a fõszereplõ lánynak, a kórház neve meg Seattle Grace kórház volt. Magyarban nem tudom, hogy lehetett volna, esetleg Grey tanulmányai vagy milyen címmel, szarul hangzik, az a lényeg, így egyszerûbb volt a kórház nevét használni. A cím x-ed rangú, nekem tetszett a sorozat, meg is jelent dvd-n, majd megveszem és megnézem ott. Az rtl meg elmehet..
lilcso 2006 márc. 03. - 22:42:22
(41/3830)
sziasztok

én 1 teljes részt láttam a grace klinikából, meg még kb 2 felet, de

1. született feleségek + er koppintás... a dh-ból vették ezt a nagy gondolatfolyamot az elején meg a végén, ami csak azért jó, m a hámori eszter a magyar hangja, komolyan azt a 1,5 részt is csak miatta néztem végig... er-koppintás: ki az a hülye, aki 12 évadnyi kórházos sorozat után elindít egy újat nem gondolt arra, h 100 h nem lesz akkora rajongótábora? végre volt vmi egyedi (na jó tekintsünk el a fekete erdõ klinikától de az amúgy is német...), erre csinálnak egy uolyat, csak 7 medikussal, nem pedig 3 sebésszel, 4 nõvérrel és 18 orvossal...

2. a zenéje tényleg állat, nekem a 2. szempont egy filmnél a zene, és ha nem néztem volna a vészhelyzetet, tuti gk-függõ lettem volna...

3. mi a fenéért grace klinika a címe?? grey's anatomy-t h sikerült grace klinikára keresztelni? magyarázza lécci el vki...

4. sztem hagyniuk kellett volna keddre, m a sváby mûsora majdnem minden héten ua, csak mást szívatnak, de egy idõ után unalmas, h mindegyik a svábynak qrvaanyázik meg meséli el az egész napját, és sztem egy idõ után lehet, h a gk lett volna a nyerõ, de így h áttették szerdára, tutira elvesztették azt a kevéske nézõt is, ami volt, m a dh-t semmi sem múlja felül... de most, h 3 rész után megszüntették, valóban megoldották a nézettségi problémákat..... miért nem volt jó az er?

bocs h így kifakadtam... :) és bocs a gk-rajongóktól... nekem egyébként a szinkronhangok nagyon tetszenek benne :)
Lilu 2006 márc. 03. - 17:17:14
(40/3830)
Hát Gyerekek, ez van! Kár volt megversenyeztetni a Született feleségekkel :) Ezt elrontották alaposan...

Katee: kedden azért nem maradhatott, mert a Sváby mûsora is lenyomta nézettségben.

Én néztem volna a Grace-t, ha marad kedden, vagy ha mondjuk csütörtökre rakják át. De nem én szerkesztem a tv csatornák adását sajna. :)
x-tro 2006 márc. 02. - 07:27:19
(39/3830)
Miért pofátlanság, nem néztétek elegen ahhoz, hogy megfelelõ mértékben el lehessen adni a reklámidõt elõtte-alatta-utána, ezért levették. A kereskedelmi televíziózás márpedig ilyen. Nem értetek van, hanem sajátmagáért. Nem is értem a felháborodásokat.
remitenda 2006 márc. 01. - 19:57:45
(38/3830)
Keresem a filmet, gondolkodom, múlt héten volt egyáltalán ?
NEM !
Egyszerûen félbehagyták, nem adnak több részt !
Hihetetlen pofátlanság !!
Ezek bármit megtehetnek !
Kateee 2006 márc. 01. - 13:21:26
(37/3830)
Bocseeeka az elõzõ hozzászólásomba rossul írtam a Grace Klinikát:)Csak nagyon fel vok háborodva:(
Kateee 2006 márc. 01. - 13:18:55
(36/3830)
Hát sztem is nagy hülyeség volt átenni szerdára én nagy dilemmába voltam h melyik filmet nézzem. Az volt a baj h a Greca Klinika belelógott a Született feleségekbe. És sztem sok ember inkább a született feleségeket nézte!!!Különben az rtlklub nagyon kevés sorozatot fejez be!nekik semmi se elég mindig nagyon-nagyon sok embernek kell néznie az adott sorozatot h ne vegye le!!!
Kiskacsa1 2006 febr. 28. - 19:12:55
(35/3830)
Komolyan levették? Most kerestem, hogy mikor lesz, mindig néztem, nagyon szerettem. :-(
Hülyeség volt keddrõl áttenni szerdára...
Geschichte 2006 febr. 25. - 08:32:57
(34/3830)
A program alacsony nézettsége miatt levette mûsoráról a Grace Klinika címû amerikai kórházsorozatot az RTL Klub, de a csatorna közlése szerint a sorozat kedvelõi valamikor azért láthatják majd még az elsõ évad utolsó három részét.
Index irta.
eleanor 2006 febr. 24. - 14:30:08
(33/3830)
Szerdán este nagy lendülettél néztem emg az rtl honlapját ahol még reklámozták a sorozatot. Sõt még múlt héten is ez szerepelt itt is. Mi történt??????
etti05 2006 febr. 22. - 21:51:19
(32/3830)
Én nem néztem ezt a filmet mert született feleségek rajongó vagyok. Most hogy már a második évad feléig láttam lehet elkezdtem volna nézni de már késõ. Gondoltam hogy ez lesz mert a született feleségeket sokkal többen nézik. Esetleg ha egyszerre inditották volna õket...de akkor sem hinném.
PlasZeb 2006 febr. 22. - 20:10:26 Előzmény _Dana_
(31/3830)
Most meg mi a franc van. Nem értem az RTLklub-ot elindítanak egy sorozatot és amikor végre kezdem megkedvelni lecsapják.