x-tro 2006 jan. 14. - 13:09:57
(10/3830)
Beteg vagyok, ha érdekel. Éppen ezért akaszt ki ez a cinikus sorozat (is), mert azt látom, hogy az okos egészségügyisek jórészt ezekbõl "tanulnak" és ezeket nézik esti- éjszakai ügyeletben, ahelyett, hogy a betegekkel törõdnének, persze maximális tisztelet a kevés kivételnek. De ez már itt off, úgyhogy elnézést a többiektõl.
A vészhelyzetben pedig épen az volt a jó, hogy idealizált volt minden szituáció, minden szereplõ, mégha olykor megtévesztõen olyan is volt, mint a valóság. Már a chicagói valóság...
kistesch 2006 jan. 14. - 12:29:44
(9/3830)
csak egy kérdés: te orvos vagy,esetleg medikus?
csak mert akkor érdekelne h te hogyan éled/élted meg gyakornokként az éjszakai ügyeleteket és akkor tovább vitázhatunk azon hogy életszerû-e.
nekem sok klinikai élményemet felidézte, ezért mondtam h életszerû. (és pont ez az állat benne,ez a hangulat)

A Vészhelyzet tényleg lehetne továbbra is mûsoron, de akinek hiánya van nézze a viasaton a régieket:)
amry 2006 jan. 13. - 09:29:03
(8/3830)
Ja, hát a Vészhelyzet az Vészhelyzet. Én is akarom vissza. És idegesít, hogy néha van, néha nincs. De kétlem, hogy A Grace lenne helyette, szóval, ha nem lenne Grace, nem Vészhelyzet lenne, csak ezt akarom ezzel mondani.

Szerintem meg ez a Grace klinka egy teljesen nézhetõ sorozat. Persze, hasonló a Vészhelyzethez, de ez még önmagában nem jelenti, hogy gagyi. És mellesleg szerintem nem az. Szerintem aranyos. Pont.
x-tro 2006 jan. 12. - 11:24:47
(7/3830)
lehet, hogy ez lenne jó....
nori 2006 jan. 12. - 05:30:35
(6/3830)
Hááát..sztem is egy vészhelyzet utánzat..csak a kórhá egy KICSIT különös..inkább vmi nagy elektronikai központra hasonlít..és nem korházra :P...és a vészhelyzetet én is visszaalkarom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
lala 2006 jan. 11. - 16:32:00
(5/3830)
Ez is egy vélemény, de talán nem kellene az elsõ rész után rögtön azt mondani, hogy gagyi és unalmas. A Vészhelyzet- en kívûl is van "élet". Ha mindenki így gondolkodna nem lenne semmilyen sorozat többé se az rtklkub-on, se máshol.
x-tro 2006 jan. 11. - 09:58:50
(4/3830)
Te tudod, én a többi részt bojkottálom. Igénytelen gagyiból amúgy is becsúszik egy csomó akarva-akaratlan, de tudatosan nem szaporítom.
Nem tudom mi az állat benne, szerintem is unalmas és szánalmas utánzat. Az élethez meg annyi köze van (ennek is) mint a hullának, amit ezen új sztárok már az elsõ részben kitermeltek... Grace sucks...
kistesch 2006 jan. 10. - 23:11:42
(3/3830)
Sokkal életszerûbb, mint a vészhelyzet.
nincs túldrámázva.
sztem nagyon állat:) már most imádom, sokkal jobb, mint vártam.
n0t 2006 jan. 10. - 20:18:04
(2/3830)
milyen gagyi egy ER utanzat ez.ER-nél jobb nincs is.
x-tro 2006 jan. 10. - 19:54:50
(1/3830)
aki ezt a izét csinálta, még sosem volt kórházban, ugyanis aki beteg annak eszébe sem jut hogy ilyen cinikus, embertelen barmoknak ábrázolja az orvosokat, mégha azok is. hányás.

VISSZA A VÉSZHELYZETEMET!!!!!