mizuki 2012 jún. 11. - 16:47:44 Előzmény Nyuffi
(3690/3830)
A 8. évad 24 részes.
Nyuffi 2012 jún. 10. - 23:21:19
(3689/3830)
Most végül is nem tudja valaki lesz 25 rész vajon?
mizuki 2012 jún. 09. - 14:01:47 Előzmény ercypici
(3688/3830)
SPOILER

Csak most jutottam oda, h. megnézzem az utolsó részeket a nyolcadik évadból. Hát kibõgtem a szemem Lexie halálán :( Pedig az elején még nem is szerettem a karaktert, de aztán lett egy-két közös vonásunk az életben :) Áhhhh! Borzasztó ez a sok halál!!!!

Kepnert nem szeretem... furcsa ez hirtelen támadt Jézus-szerelme (?)
ercypici 2012 máj. 21. - 12:05:28 Előzmény UltraViola
(3686/3830)
RTL most? azon fenn vannak a mûsoraik...
ercypici 2012 máj. 21. - 11:18:21 Előzmény KicsiSzandi
(3685/3830)
SPOILER:
A 9.évadra az össze eredeti szereplõ aláírta már a szerzõdést!(Meredith, Christina, Alex, Miranda, Richard, Dere). Patirck Dempsey is már rég aláírta, azért röppent fel a hír,hogy nem fogja,mert mozizni szeretne,de nem akarja itt hagyni a sorozatot,így kevesebbet fog szerepelni az évadban,de lesz. Chyler Leigh (Lexi) önszántából távozott,(ahogy eddig a legtöbb szereplõ*Burke,George, Izzie*)õ akart elmenni,így ki kellett írják:( nem volt viszont szerintem jó döntésa halál,hisz sokak kedvence volt,õ vagy õ markkal együtt. így Markal se lehet tudni mi lesz, hisz lexie volt a nagy õ, "Marknak õ volt a Meredithe,és Lexinek Mark a Derekje",úgyhogy szerintem megoldhatták volna a távozását halál nélkül is, akkor legalább remény lenne ,hogy visszatér. A másik távozó Teddy, az õ karakterét,viszont kiírták.De így lehet ,hogy Christina marad, hisz lehet a Grace klinika, szívsebésze.
Én ennyit tudok, itt egy cikk részlete:
"Mi lesz a többiekkel? - Utálom ezt mondani, de az hogy láttuk, hogy a rész végén élnek az emberek, az még nem azt jelenti, hogy mindenki túl is éli. Bele vetjük magunkat az ismeretlenbe.

Tudtad, hogy kik térnek vissza a 9. évadba amikor írtad a finálét? - Két változatot is terveztem valójában, tükrözi, hogy nem tudtam, hogy mi fog történni a következõ évadban. De mire a részek elolvasási fázisába értük, már tudtam, hogy ki marad és ki megy.

Tudom, hogy tettél ki egy nyilatkozatot Chyler Leigh-tel kapcsolatban, de tudnál valamit még mondani róla? - Õ is a Shonda család egy tagja és az is marad. A saját döntése amit tisztelek és mindekinek tényleg nehéz volt elfogadni, hogy miért történt az pedig Chyler magánéletéhez tartozik.

Mikor tudtad meg pontosan, hogy Chyler el akar menni? - Amikor elkezdtem megírni a finálét egy dolgot tudtam pontosan, hogy Chyler elhagyja a sorozatot.

Hogyan tudta meg a stáb, hogy Lexie meg fog halni? - Ültek az asztalnál és olvasták a forgatókönyvet. Mindekit megrázott és meglepett a döntés. Csak Chyler és én tudtunk róla, hogy elhagyja a sorozatot. Ahogyan arról is csak Kim és én tudtam, hogy õ is elmegy.

A rajongók már reggel arra voltak kíváncsiak, hogy van-e rá esély, hogy Lexie karaktere valaha is visszatér? Esetleg mint szellem? Vagy kiderül, hogy az egész baleset egy álom volt? - Láttuk már Danny-t, mint kísértetet, a rajongóknak nem igazán tetszett, ugye? Ez egy nagyon nehéz döntés volt. Nem történhet meg csak úgy, könnyedén. Én úgy gondolom, hogy soha többé nem fogjuk látni Seattle-ben Lexie Grey-t. Ez egy nagy veszteség. Nagy veszteség a karakternek, az egész mûsornak. "
Forrás:http://www.greysa.eoldal.hu/
boccsi,hogy hosszúra sikerült!:)
UltraViola 2012 máj. 19. - 18:22:44
(3684/3830)
Honnan lehetne letölteni a keddi részt? Sajnos lemaradtam róla. :(
KicsiSzandi 2012 máj. 19. - 17:09:20 Előzmény bexil
(3683/3830)
SPOILER

ne röhögjetek, de az jutott eszembe, h nem is találják meg õket, hanem csak úgy bumm, ott ragadnak :D
&& csomó fõbb szereplõ így távozik a sorozatból... xD jó ez hülyeség, meg durva lenne, de hát nah :D
amúgy én nem bírok eltérni attól, h úgy volt, h Meredith is kiszáll a sorozatból... akkor õ mégsem?? vagy eltûnik a Grey szál a sorozatból?? vagy most mi lesz már?? én lelkesen követem a sorozatot meg minden, de igazából most úgy vagyok vele, h nem szívesen "ismerkednék" új szereplõkkel, mert én bírom ezt a mostani brigádot... sõt mondjuk szegény Teddy férjét sem akartam, h kinyírják... :/
szóval nah, remélem nem cs*szik el a sorozatot...
hangyás 2012 máj. 19. - 13:21:37 Előzmény bexil
(3682/3830)
Hát ez borzalmas egy évadzáró volt... :/ :/ :/

SPOILER

Én megértem hogy, Chyler Leigh is ki akart szállni, de a legrosszabbkor tette. Most megint térhetünk vissza depressziós Meredith-hez... :S

SPOILER
bexil 2012 máj. 18. - 08:35:31
(3681/3830)
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
Miért??????????????????????


SPOILER

Csalódott vagyok, azt hittem, hogy még ebben a részben megtalálják õket és valami csoda folytán Lexie is megmenthetõ. Tévedtem. :((((( Nah, itt volt a nagy átverés, hogy váratlan lesz a halála, erre tessék még a rész közepén ellõtték a poént.
KicsiSzandi 2012 máj. 18. - 00:23:25
(3680/3830)
Én amúgy azt olvastam még extra régen, h
Derek && Meredith száll ki a sorozatból, de h maradjon Grey szál, Lexi tutira maradni fog... azóta már azt is hallottam, h vagy Alex, vagy Christina is távozhat...

SPOILER
ezért azt hittem, h ezek közül valaki, majd meghal... aztán mikor kezdték ezt a vizsgás dolgot, && Miranda annyira mondta Meredithnek, h menjen Bostonba && Derek azt mondta, h ott is lehet házat venni... akkor mondom õk majd a sikeres vizsga után szépen elhúznak Zolaval Bostonba && nyugisan kiszállnak a sorozatból...
erre... nagyon kíváncsian várom a fejleményeket...
bexil 2012 máj. 17. - 23:05:52
(3679/3830)
Örülök, hogy más is nézi.

SPOILER

Ahogy olvastam a kommenteket egyéb oldalakon, állítólag nagy meglepetés lesz, hogy ki hal meg. Az elõzetes alapján Lexie elég pocsékul néz ki és az túl egyértelmû lenne ha õ halna meg. Mindenki találgatja, hogy ki lesz az, biztosan valaki olyan, aki úgy látszik jól van és a végén történik valami csavar. Vagy a másik, hogy nem is a balesetben hal meg valaki, hanem "otthon" Seattleben.

Mindenestre holnap ilyenkor már tudni fogjuk... :)
hangyás 2012 máj. 17. - 19:32:30
(3678/3830)
Én is azt nézem és egyetértek: !!!!!!!! SPOILER ha kinyírják a kis Grey-t SPOILER !!!!!!!!!!én nem nézem tovább a sorozatot... :/
KicsiSzandi 2012 máj. 17. - 18:18:20
(3677/3830)
én nézem :o)
láttam az évadzáró elõzetesét && rendesen kiakadtam... :o
én valahogy nem így képzeltem a szezon finálét... :/
bexil 2012 máj. 17. - 17:58:47
(3676/3830)
Senki nem követi az amerikai részeket?

A 8.évad évadzáró, OMFG.. Csak ennyit tudok hozzáfûzni.
jacqueline 2012 márc. 06. - 23:36:43
(3675/3830)
köszönöm!
10/10
Adry87 2012 márc. 06. - 20:13:10 10/10 Előzmény jacqueline
(3674/3830)
online-sorozatok.hu
Itt feliratosan és magyar szinkronnal is fent van.
Rocsi Kati 2012 márc. 06. - 19:50:52 Előzmény jacqueline
(3673/3830)
Én le fogok maradni többrõl is a lehetetlen idõpont miatt. Kíváncsi lennék a nézettségére: aki dolgozik, már alszik, aki nyugdíjas szintén. Tudni szeretném, hogy melyik korosztályhoz alakítják az idõpontot. Így lehet rávenni az embereket a letöltésre - ameddig lehet.
jacqueline 2012 márc. 06. - 09:29:34
(3672/3830)
sziasztok!
lemaradtam az elõzõ részrõl :(. meg tudom nézni valahol a neten? lehetõleg magyar szinkronnal... :)
cowr 2012 márc. 04. - 16:30:28
(3671/3830)
Én már láttam az egész 7. évadot magyarul, mert elõbb fent volt a neten, mint ahogy leadták volna a tv-ben. Úgyhogy igen le lehet tölteni. :)