szavazat: 3/10 június 11. 18:13:32
június 11. 18:13:32
(6/6)
Egyszer nézhető film!Igazából többet vártam James Wan-tól még akkor is ha csak producere volt a filmnek!A ,,Gyászoló asszony" átkának is lehetett volna ijesztőbb a története!Itt csak annyi történt hogy egy anya megölte a gyerekeit és utána megőrült! Kész vége!Még a körübelüli dátumot se mondták meg!
június 08. 22:32:44
június 08. 22:32:44
(5/6)
Ma néztem meg, egyszer nézhetősre sikeredett. Sokkal ijesztőbb filmre számítottam, a történetet jobban is ki lehetett volna bontakoztatni. Az alkotónak a többi filmje sokkal jobban sikerült szerintem, azokat ajánlom megnézésre, ezt nem annyira. Alapötlet jó. 10/5 pont.
június 02. 19:21:21
június 02. 19:21:21
(4/6)
Unalmas, összetákolt film. Nem jött át. Többre számítottunk. A felénél már fel akartuk adni a nézését, de úgy vagyok vele, ha már elkezdtük nézzük végig, hátha jobb és izgalmasabb lesz a film, de sajnos nem lett.
szavazat: 5/10 május 30. 18:04:22
május 30. 18:04:22
(3/6)
Egyszer nézhető, semmi több.
A gyászoló asszonyt nem tudtam hova tenni... Minimális SPOILER! Mivel pikk-pakk megjelenik bárhol, bármikor, gondolom szellem. Viszont egy ajtón nem tud átmenni? be lehet zárni a fürdőbe? És akkor onnan meg hova tűnik????
Na mindegy, egynek elment, bár majdnem bealudtam rajta.
5/10
szavazat: 9/10 május 07. 20:08:57
május 07. 20:08:57
(2/6)
Rosszabbra számítottam, de kellemesen csalódtam.Nagyon tetszett benne, hogy a démon megállításában nem csak a “kuruzsló” vett rész (sőt, szerintem háttérbe is szorult)hanem az anyuka és a gyerekek is.És tudom nem ez a film mondanivalója, de az is nagyon megfogott, ahogy megjelent benne az anyai szeretet.Mindent összevetve jó film, megéri megnézni.
szavazat: 7/10 április 22. 00:37:12
április 22. 00:37:12
(1/6)

Szerintem amit ki lehetett a sztoriból hozni,sikerült. A színészek,karakterek jók (leginkább az anyát alakító hölgy) és bár lehet a jumpscare-ek kicsit túlzásba lettek víve,de mégis egész jól sikerült. (pl.szerintem az Apácától mondjuk biztos jobb.. ha a Démonok között szériát nézzük.) Véleményem szerint,ez a film nem is akar több lenni,mint amilyen lett. Ennyi. 10/7