HDani88 2008 szept. 04. - 17:49:34
(19/79)
A film sztorija jó, de nekem maga a film nem tetszett!! A verekedések meg a halálok jók voltak, de ezen kívül semmi. Az eslõ momentum melynek hatására kezdett körvonalazódni bennem, hogy ez szar film amikor megláttam azt a 2 csajt, mert ugyebár arról volt szó, hogy 10 kemény csávót beteszenk egy szigetre hogy levadásszák egymást. Kérdem én mi a szart keres ott 2 csaj. Igaza van az egyik elõttem szólónak, hogy ez egy tömegfilm egyszerûen helyell közzel megtudam jósolni hogy mi fog benne történni és a végét is simán lehetett tudni. a harmadik problémám meg a fõhös! Nos körítettek neki olyan sztorit ami már lerágott csont!!! Õ nem is gyilkos, hanem egy szuperkatona, akit a krmány el akart tüntetni. PFFFF. Szlogen fõhõs. Nem tudták velem megszeretetni! Végig Vinnie Jonesnak szúrkoltam, aki ugyebár a fõgonosz volt és azt vártam mikor döglik már meg aza nagy drobedár kopasz állat, tudtam hogy nem fog de akkor is. Összességében az akciójelenetek és balháék miatt 5/10
10/10
offtopic
ben07 2008 szept. 03. - 17:43:23 10/10
(18/79)
Nekem nagyon tetszett a film, pedig nem csak a hentelõs akciófilmeket szeretem, de ez jó volt! Aki sok vért és emberi cafatokat akar látni, az nézze meg a John Rambo-t!
Ja. egyébként az a bizonyos régi rock 'n' roll szám mégsem kerül lejátszásra, csak egy elég gyenge feldolgozása. Az eredeti sokkal jobb (Ram Jam - Black Betty)! Nem is értem miért nem azt rakták be...
sword 2008 szept. 02. - 21:59:07 Előzmény Dartanyan
(17/79)
Többet kéne NFSU2-vel játszani, akkor ismernéd azt a számot :-P)
A filmet pedig ennyi ellentmondó vélemény után már csak azért is megnézem. Most már kíváncsi vagyok rá.
8/10
King Diamond 2008 szept. 01. - 22:54:47 8/10 Előzmény Huánka
(16/79)
Még jó, hogy állat, mivel a WWE valamint a WWF profi pankrátora volt. Egyébként a film szerintem még ugyan jó, felüdülés volt számomra. Még, hogy nem pörgõs, mondta itt valaki, az nem tudom, mit nézett, ha volt vagy két olyan jelenet, ahol egy kicsit leült a film, akkor sokat mondok. Vinnie Jones szenzációsan játszott, remekül beleillett a karakterébe, meg Stone Cold Steve Austin is jó volt. Õ is próbálgatja magát a filmiparban is, csakúgy, mint Goldberg, és amiket eddig tõlük láttam-ezt, Goldberg-tõl meg a Félholt 2-t, eddig bejöttek.
8/10
martin2000 2008 aug. 25. - 16:22:46 Előzmény Huánka
(15/79)
qurva jó film épp most néztem 10/10
10/10
Dartanyan 2008 aug. 25. - 13:09:39 10/10
(14/79)
Köszönöm Huánka
7/10
Huánka 2008 aug. 24. - 18:20:38 7/10
(13/79)
Jah amugy a szám címe: SpiderBait - Black Betty.
7/10
Huánka 2008 aug. 24. - 15:06:54 7/10 Előzmény Dartanyan
(12/79)
Mekkora egy állat ez a foszer már, amúgy a film sztem egész jó. 7/10
10/10
Dartanyan 2008 aug. 22. - 16:48:31 10/10
(11/79)
sziasztok segitsetek pls a filmben a 20. percnél szolnak Bellának rakjon fel valami régi Rock & rollt nem tudja valaki véletlen a zene elõadoját és a szám címét?? elõre is köszi
kzollee 2008 aug. 18. - 04:50:53 Előzmény soldiersnevercry
(10/79)
Okádj!Hogy megnézzük-e,bízd ránk.Hidd el,van akinek tetszik.Most néztük meg kb 12en,senki nem mosdta,hogy Oscar-díjas,de azt sem,amiket Te!Ennyi.
1/10
soldiersnevercry 2008 aug. 17. - 08:19:40 1/10
(9/79)
ha van itt vmi moderátor akkor annak üzenném, hogy nézze meg ezt a szart mielõtt kitõrli az elõzõ hozzászólásom
1/10
soldiersnevercry 2008 aug. 17. - 08:16:50 1/10
(8/79)
najó najó najó najó
EZT NE NÉZZÉTEK MEG KÖNYÖRGÖM
EZ EGY KIBASZOTT FOS, OKÁDNOM KELL
SPOILER
Ennek az elbaszott fos szánalmas szarnak most tartok a felénél, de ezt nem lehet bírni. Undorító kibaszott szar. Srácok, NEM TÚLZOK!!! MÉGEGSZER: NE NÉZZÉTEK MEG!!! Ezt nem lehet kibírni... Sok szar filmet láttam, de ez... ..ez kabaré.. ez botrány.. én nem értem.. hogy lehet ilyen szart csinálni??? mi a faszom ez??? undorító.. Fogadjátok meg a szavam könyörgöm, nem hazudok. Ez egy fos... Soha nem hittem volna, hogy lehet ilyen szar filmet csinálni.. ..regisztráltam erre az oldalra, hogy ezt leírjam, nem bírtam magamban tartani..
Ez nem brutális, ez nem akció, ez egy kibaszott nagy fos.. Aki látta tudja mirõl beszélek. Hogy adthatta ehhez Vinnie Jones az arcát??:S nem értem...:( Én is miatta néztem meg, de megbántam. Mert ez egy kibaszott okádék. Elnézést az undorító hangnemért, de ez a film megköveteli ezt.. Neeee
6/10
beo71 2008 júl. 01. - 21:01:11 6/10
(7/79)
Annyira átlagos,sablonos film,hogy Vinnie Jones nélkül el is tûnne a süllyesztõben.Mondjuk elképzelni sem tudom ki lenne az aki megsiratná.6/10.Az akciófilm-rajongóktól pedig azt kérdezném:mi a jó abban,hogy tök közelrõl és kapkodó kamerával nem is lehet látni a verekedéseket?A zene nagyon ott volt és Vinnie Jones...hát igen.,egy angol focista többet ér 20 amerikai nagyon kemény csávónál is.
1/10
NovakX5 2008 máj. 06. - 10:20:12 1/10 Előzmény fa100
(6/79)
Nem egy nagy szám a film. Szerintem nagyon gyenge. Abszolút nem izgalmas, a sztori sem egy nagy ötlet, és kb az elsõ fél óra után lehet sejteni a film végét. Tipikus amerikai tömegfilm, bármiféle mögöttes tartalom nélkül.
Szerintem még annak is unalmas lenne, aki szereti a durvulást, mert igazából nem sokat mutatnak benne. Úgyértem aki erõszakra vágyik, az ne ezt nézze meg.
Na, száz szónak is egy a vég: pocsék film lett...
5/10
fa100 2008 ápr. 24. - 18:08:06 5/10 Előzmény szalmaattila
(5/79)
Hát nem egy nagy eresztés. Aki szereti a durvulást, annak jó, izgalom nem sok van benne, elég primkó na....
szalmaattila 2008 jan. 17. - 17:35:17
(4/79)
bocs nem tudjátok hogy magyarul beszélnek a filmben?
10/10
vadmacskacic 2007 nov. 24. - 20:09:30 10/10
(3/79)
brutál, nekem eléggé sokkoló volt, de nem bántam meg, hogy megnéztem!!
10/10
Condemned 2007 nov. 16. - 19:28:40 10/10
(2/79)
A legjobb film!
Nekem személy szerint a kedvenc filmem.

***SPOILER***

A legjobb belöle Ewan McStarley (Vinnie Jones),
fõleg amikor a végén beállít a sátorba és kivégez mindenkit! Az egész sátrat kivégzi.
Nagyon nagyon jó film, hihetetlenül megvan csinálva.
Mindenképpen megéri megnézni, akár moziban akár otthon.
Megéri a mozijegy árát kifizetni ezért a filmért.
Hatalmas film.
The CONDEMNED
DRusza 2007 aug. 14. - 04:18:32
(1/79)
A sztori több mint aktuális a mai Gyõzike Show-k tól csöpögõ médiavilágban, de az õs, azaz a pont húszéves The Running Man óta már nem túl eredeti az ötlet. Egy milliomos producer összeszed a világ minden tájáról tíz halálraítéltet és máris indulhat az online internetes túlélõmûsor egy elhagyatott szigeten. A mottót a Hegylakóból lopva, azaz "Csak egy maradhat!"-alapon 30 órája van mindenkinek, hogy elnyerje szabadulását a nézõk milliói elõtt. Az óra mindenkinek a lábára erõsítve ketyeg egy kis bomba formájában. Tehát van egy "rém" izgalams alapsztori, aztán egy visszavonult DEA-as kommandóssal, aki történetesen jófiú, mert "csak" kokainkereskedõket gyilkolászott Amerika nevében. Aztán van egy fõgonosz A (azaz a puhapöcs) és egy fõgonosz B (a keményf__ú). Ebben Vinnie Jones egy kis felüdülés, aki ezúttal is természetesen a fõgonosz B-t, azaz Doom-ot játszik élõben. A valóban kliséktõl hemzsegõ filmben viszont egész jó zenéket válogattak össze (pl. The Prodigy). Van némi Született gyilkosok fíling is benne, de itt a médiakritika nagyon mesterkéltre sikeredett, sok-sok mûmegdöbbenéses ábrázattal. Konklúzióként azt kell mondanom, hogy van benne vagy öt perc (Vinnie Jones és a Prodigy együtt) amiért megéri megnézni otthon, a mozijegy árát azonban ezért kár kidobni. (Az Amerikai História X és a Romper Stomper ennél egy kicsit nagyobb súlycsoport, ráadásul a minõségi filmek között.)