Téma: A halottkém

kybuck 2019 szept. 28. - 21:03:25
(10/10)
Van már egy ugyanilyen című 2019-es sorozat is!
crackjack 2016 okt. 14. - 23:19:32 Előzmény crackjack
(9/10)
D1-em nincs, de torrenten megtaláltam egy évadot.
Ha kijön a lépés, akkor megnézek belõle egy részt.
crackjack 2015 aug. 31. - 00:36:11 Előzmény Zsul
(8/10)
Rendben, köszi. Megpróbálom megnézni egy részt.
10/10
Zsul 2015 júl. 19. - 15:25:14 10/10 Előzmény crackjack
(7/10)
Szia! Képzeld mit találtam! a D1 TV vetíti a Da Vinci's City Hall, magyarul "a polgármester" c. sorozatot. Ez a "A halottkém" folytatásának tekinthetõ, ahol Da Vinci már nem halottkém, hanem megválasztott polgármester. Fogalmam sincs, hogy milyen a sorozat, mennyiben más, vagy hasonló, mint az eredeti elképzelés szerinti, hiszen még sose láttam. De én mindenképpen "megkóstolom". Azért szóltam, mert ez ugyan nem a Halottkém, de ugyanazok csinálták, ugyanabban az "univerzumban" játszódik, hátha te is belenéznél...!
crackjack 2015 jún. 19. - 23:59:52 Előzmény Zsul
(6/10)
Majd ha egyszer látom valahol, megértem mirõl beszélsz. Sajna tényleg csak egyetlen-egy részt láttam :-(
10/10
Zsul 2013 ápr. 04. - 22:29:39 10/10 Előzmény crackjack
(5/10)
Türelem rózsát terem! Mindenesetre jelnek veszem, hogy nézve hsz-ed dátumát mindezt pont a születésnapomon tetted... :) Egyébként, ha már így "beszédbe elegyedtünk" emlékszem rá, hogy volt olyan része, amely kevésbé tetszett, egy un. "lottós rész". Kevésbé tartottam élethûnek, mint a többit. Abban már érezni lehetett valamiféle "nyálas propagandát".
Persze abban a részben valahogy meg kellett oldani, hogy a közalkalmazotti fizetésbõl élõ fõhõsök miért is ne legyenek nagy pénz nyertesei, mert akkor megváltozna a sorozat természete, avagy egyenesen véget érne...:) De amilyen megoldást találtak, amilyen szavakat adtak a fõhõsök szájába... az nagyon gázra sikerült szerintem.:) A többi rész azért többségében jó, egyedi, és nem rendszernyalizós. Rendszer alatt értsd a "szent demokráciát" és "felsõ rendû civilizációnkat".:)
crackjack 2012 nov. 26. - 01:21:21 Előzmény Zsul
(4/10)
Most is végignéztem az ismert helyeket, de sehol semmi. Nem tudom miért van mellõzve, pedig 7 évadot megélt ez is.
10/10
Zsul 2012 nov. 08. - 05:17:30 10/10 Előzmény crackjack
(3/10)
Igen, ezt én is sajnálom, hogy neten nincs fent magyarul. Ha jól tudom a TV-k meg már háromszor is adták: egyszer a Hallmark, és kétszer a Viasat3. Én így "másfélszer" láttam a sorozatot a Viasat3 segítségével. Mindenesetre, ha valaha látom, szólok neked a forrásról (TV/net). Kérlek Te is tedd ezt, ha esetleg rá akadnál.
crackjack 2012 máj. 17. - 00:34:05 Előzmény Zsul
(2/10)
Én csak egy részt láttam anno, de nekem is nagyon megtetszett. Kár hogy se mûsoron, se rögzített módon nem érhetõ el.
10/10
Zsul 2007 jún. 15. - 01:05:54 10/10
(1/10)
Nagyon tetszik a sorozat, kár, hogy sûrûn eltûnik... vagy megfordítom a dolgot: örülök, hogy többször visszatért. Már csak azért is, mert amikor elõszõr bekapcsolódtam a sorozatba, az már igen csak a "felénél" tartott, s mikor, egy kis szünet után ismét elkezdte adni a Viasat3 az elejétõl, így már az azt is láttam a sorozatnak. Örülnék, ha tovább menne a Viasat3 és megvennék a többi, maradék szezonokat is, nevezetesen az 5. szezontól a hetedikig. Azért is lenne jó, mert végre egy sorozat, amely nem hagyományos módon közelíti meg ezt a krimi világot. Nem, nem arra célzok, hogy egy halottkém van a középpontban, hanem arra, hogy valóságosabban közelít. Uncsi a sok jó fiú-rossz fiú küzdelem, s itt végre egy kicsit más ízvilágot kaphat az ember... Ezért lenne jó, ha még visszatérne a viasat3 programjára ez a sorozat a további szériákkal. Én egyértelmûen halottkém rajongónak mondom magam a fentebb leírtak miatt.