4/10
KeNorbi 2021 máj. 12. - 17:35:47 4/10
(6/6)


A francokat bele! Má´ ezer éve sajnálom, hogy itt nem lehet válaszokat adni az egyes hozzászólásokra, úgyhogy most külön meg kell említenem: "roogdky niombahn"-nak reagálnám, hogy :-)), pluszmég vino-et-veritasnak, miszerint: :-D.
nestafari 2015 febr. 23. - 17:36:17 Előzmény roogdky niombahn
(5/6)
Ezeket ez nem érdekli! Arról nem is beszélve, hogy néha lesújtó "történelem-képet" fest ez a szánalmasan kommersszé silányodott, általam régebben nagyon kedvelt és nagyra becsült csatorna. Ma már csak árnyéka egykori önmagának.
vino-et-veritas 2014 máj. 02. - 16:00:33 Előzmény roogdky niombahn
(4/6)
Úgy tûnik, hogy a tárgyi tévdések mellett, néha azért csinálják, mert úgy gondolják, hogy ezek rokonértelmû kifejezések, s ettõl választékosabb lesz a szinkron...

De a krimikben még cifrább, amikor a töltény-lövedék-hüvely van össze-vissza keverve és mondjuk szegény áldozatból kioperálják a töltényt vagy a hüvelyt. Nagyon fájhatott neki...
gadus 2014 máj. 02. - 15:26:09
(3/6)
Hát igen.Ha nincs a Náci Németország sosem jutnak ki az amik az ûrbe.
roogdky niombahn 2014 márc. 18. - 23:15:15
(2/6)
Hát ez nem igaz!
Hogy francba nem képesek egy lektort foglalkoztatni? Ha már olyan szõröslábú bölcsészhüvelyesekkel fordíttatnak szakszöveget akiknek fingjuk sincs róla, hogy a TANK-HARCKOCSI megnevezés ugyan nagyjából ugyanazt az eszközt takarja, de egyiknek sem szinonímája a ROHAMLÖVEG! A rohamlöveg egy egészen más eszköz, egészen más paraméterekkel és egészen más feladattal!
8/10
idõjós1010 2014 jan. 07. - 20:50:57 8/10
(1/6)
Nekem nagyon tetszett, érdekes volt, és helyenként meglepõ, viszont hiányos is. Elkezdtek beszélni különbözõ tankok terveirõl, aztán arra már nem tértek ki hogy melyik mért lett elvetve, vagy meddig jutottak a gyártással.
SPOILER
PL ugye Porsche legyártottam a Maus-t, de eredetileg egy jóval nagyobb tankról volt szó, amirõl aztán többet egy szó sem esett. Vágom én hogy már a Maus-nak se vették hasznát, meg az azt megelõzõ, síneken szállítható monstrumnak sem, de valami tengeralattjáró gyárosnak volt külön ötlete, ami el lett elvileg fogadva, aztán jött a Maus, ami szerintem nem ugyanaz volt.