6/10
Bozótharcos 2011 okt. 29. - 17:00:24 6/10
(67/127)
Ez a film egy kabaré. Méghozzá egy abszurd kabaré. Szuperfegyverek, léghajó, büntetõcédula a lovon, ezt senki nem gondolta komolyan. Mivel az elejétõl ráéreztem erre a fekete humorra, ezért engem szórakoztatott. Persze ha történelmileg vesszük, akkor jogos azoknak a felháborodása, akik ezt a kaki kategóriába sorolják. Ha így nézem, akkor én is oda teszem. De ha úgy nézzük hogy a rendezõ és a színészek ezen jót szórakoztak, és minket is megdobtak jó néhány poénnal, akkor kicsit szebb a ló fekvése. 6/10
10/10
Sonic8 2011 okt. 29. - 11:23:02 10/10
(66/127)
Egész jóra sikeredett ez a film.A 3D tökéletes volt a színészek ugyancsak nálam 9 10 közötti. :)
Büdösborz 2011 okt. 27. - 06:14:06
(65/127)
***moderálva***

Szerintem jó film volt, nagyon látványos és pörgõs, a zenéje sem utolsó.A fõszereplõ kis srác pedig nagyon jól el lett találva D-nak, külsõre is. Ha olvastál volna tudnád hogy jóval fiatalabb a többi testõrnél. Nagyon buta az aki ettõl a filmtõl majd az évszázad filmes story-át várja. Nem is annak készült.
Bigpapa 2011 okt. 26. - 17:49:38
(64/127)
Ma szenvedtem végig ezt :)))) szerencsére online

BORZALOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Transformers kutyafasza ehhez képest,pedig mikor is játszódik?

SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!

Könyörgöm,miért kell egy ilyen klasszikust telebacni modern technikával? Úgy repkedtek,fõleg Jovovich,mint a Residen Evilben.Aztán büntetõ cetli a szaró lónak? Abban a korban, amikor még az emberek is az utcán szartak? D'Artagnan jobb esetben is 17 éves itt, szóval barom a forgatókönyvíró.
Na aztán a búvár,meg a gondolába ugrás a tetõrõl, aztán a végén ez a léghajó csata.Szerencsétlen ízlésvilága van,akinek ez tetszik.
Jah,Mylady kizuhan 300 méter magasból,de semmi baja )))) a Lord összekukázza a vízbõl.:))) Jézusom!
Azt vártam, mikor tûnik fel Superman és intézi el a rosszakat.

SPOILER!SPOILER!SPOILER!SPOILER!VÉGE VÉGE!

Csak erõs idegzettel DVD-n, vagy pár hónap múlva az RTL-en vasárnap premierkor :))))


1/10
Ch Benga 2011 okt. 23. - 21:44:40
(63/127)
Mads Mikkelsen heteink voltak, különös tekintettel az Ádám almáira, ezek után bordó bõrruhában kardozni látni lekiismeretlen genyaként megfizethetlen (és miért bocsátjuk meg Indiana Jones-nak azt ami Rochefort grófban visszataszító?!). Hajrá gagyi!
9/10
ahal 2011 okt. 21. - 18:29:27 9/10
(62/127)
Ha az elsõ 3 percet túléljük, akkor jó. kicsi gyereknek nem ajánlott.
1/10
benkewood 2011 okt. 20. - 18:44:41 1/10 Előzmény Mancsi22
(61/127)
Jó neked! :-) Én is mindent megpróbáltam, de nem ment... De legalább nem csinálták hiába, ha már több embernek is tetszett! :-)
Mancsi22 2011 okt. 19. - 20:57:00
(60/127)
Nekem tetszett, hát valóban nem vagyunk egyformák!:)
1/10
benkewood 2011 okt. 19. - 12:53:45 1/10
(59/127)
A kép nem jelent meg. Talán majd most...
1/10
benkewood 2011 okt. 19. - 12:51:49 1/10
(58/127)
Ha egy mondatban kéne leírnom az élményeimet, akkor csak annyit tudnék írni, hogy ez volt a LEGSZARSZERÛBB film amit valaha életemben láttam. Bocsánat, szebben sajnos nem tudtam megfogalmazni. Még friss az élmény. Most jöttem a moziból, ahol másik 2 szerencsétlen nézõ társaságában szenvedtem végig a filmet.

A számszerû értékelésem: 10-bõl NULLA. És akkor most jöjjön a kritika!

Nem is tudom hol kezdjem... Adott ugye a téma, amit a nagydumás Alexander megírt, és a számtalan feldolgozás, amit filmre vittek. Hát, kérem szépen, ennél a mostaninál még az 1993-as Charlie Sheen-féle film is ezerszer szórakoztatóbb és történethûbb volt!! Sõt, annél minden film szórakoztatóbb volt amit eddig megnéztem. Sõõõõt, ezt a mostanit csak nehezen lehet filmnek nevezni. Inkább egy kalap szõr. Mosladék. Malomság! Még a popcorntól is elment az étvágyam a film alatt. Ez a feldolgozás csak az alapokat tartotta meg az eredetibõl: a neveket, a párbajra hívást az elején, és a királyné nyakékének sztoriját. Persze a történet jól elferdült, és a végére olyan fordulatot vett, hogy az már gyalázat!

Néhány szösszent a filmbõl (bocs, de a neveket FONETIKUSAN fogom írni, ez visszaadja a hangulatot):

***SPOILER***

- Rosfort megsérti Dartanyan lovát, és nem hajlandó bocsánatot kérni. Ez lesz a veszte.
- Dartanyan lova (idézem:) "odarottyant" az utcára, amiért Aramisz büntetõcédulát rak a lóra.
- A leginkább Loncsár Arzénára hajazó királyné belép a képbe. Ez már önmagában elég.
- Milédi port fúj a levegõbe, amitõl láthatóvá válnak a biztonsági rendszer lézersugarait helyettesítõ damilok (??), amik között egy (!!) ugrással átküzdi magát.
- A testõrök megszerzik Leonardo léghajó-terveit, amibõl az angolok pár nap alatt remek hadi-léghajót építenek. Rosfort megszerzi a terveket, és szintén pár nap alatt még nagyobb és erõsebb léghajót épít.
- Milédi a tengerbe veti magát a léghajóról (pont, mint a köyvben, hehe), de persze túléli a 200 méteres zuhanást. Közben Bakingem bedühödik, és pár óra (!!!) alatt legalább még száz léghajót épít. Jöhet a visszavágó, és a film folytatása!

***SPOILER VÉGE***

Tulajdonképpen az egész film egy kínszenvedés volt nekem, csak azért néztem végig, hogy lássam, hová lehet még süllyedni. Hát megláttam. Ennél mélyebbre már aligha, de ha nem vicceltek az utolsó jelenettel, akkor lesz még folytatás. Na, azt már akkor se nézném meg ha fegyvert szegeznének nekem! Ezzel nálam az összes szereplõ és a rendezõ is leírta magát. Én pedig szégyellem magam, amiért végignéztem. :-(

Akinek valóban tetszett, annak egészségére! Nem vagyunk egyformák. :-)

Ja, és még valami: 2011-et írunk, de a Cinema City még mindig olyan gagyi jegyosztó programot használ, ami nem képes ékezetes betûket kinyomtatni!!! (lásd a csatolt képet)
1/10
benkewood 2011 okt. 19. - 12:20:52 1/10 Előzmény Kendy
(57/127)
Értem a viccet! :-)
Kyoko 2011 okt. 17. - 22:44:02 Előzmény robicsek2
(56/127)
Jövõre meg a feldolgozások feldolgozásai következnek! ;)
offtopic
Ford Mustang 2011 okt. 17. - 20:31:26
(55/127)
Igen, meg folytatások. Jövõre és '13-ra is csak sequelek lesznek.
offtopic
Bakufu 2011 okt. 17. - 20:00:22 Előzmény Kyoko
(54/127)
Azért a jó szándék megvolt a filmkészítõkben, ami a térképet illeti. :)
offtopic
robicsek2 2011 okt. 17. - 19:20:28
(53/127)
Egy újabb sokadik feldolgozás. Ebbõl is kiderül hogy az amcsikból kiveszett minden kreativitás ! Ebben az évben szinte csak feldolgozások voltak. És gondolom ezután is a legtöbb az lesz.
offtopic
Ford Mustang 2011 okt. 17. - 01:30:13
(52/127)
Néha jobb annak lenni.
vénasszonyoknyara 2011 okt. 16. - 23:35:33 Előzmény Ford Mustang
(51/127)
Egy amerikainak elég, ha tud automata sebességváltós autót vezetni. Még Európa térképét is ismerje? Ne legyünk maximalisták!
10/10
Kendy 2011 okt. 16. - 22:59:21 10/10
(50/127)
Most néztem meg a filmet!
:)
Nekem nagyon nagyon tetszett!

3D-ben láttam és klassz lett nagyon.
Nem is hittem volna,hogy ebben a témában még lesz olyan film ami nekem tetszeni fog.
Igazán szórakoztató és látványos mozi volt!
Örültem,hogy megnéztem.
Kyoko 2011 okt. 16. - 22:11:36 Előzmény vénasszonyoknyara
(49/127)
Nem kell kívülrõl ismerni, de igazán rákereshetett volna 2 kattintással a neten.
Kyoko 2011 okt. 16. - 22:10:51
(48/127)
Ebben a filmben mit keres léghajó? Azt csak kb 150 évvel késõbb találták fel.
A legtöbbet az a szép pöttyös ló éri az egész filmben.