1/10
Kockásfüzet 2014 aug. 05. - 13:21:54 1/10
(9/49)
Jelentem, én már 5 részen túl vagyok (a 10-bõl), úgyhogy most már teljesen határozottan tudom állítani: az egészségre rendkívül káros alkotás, megtekintése semmilyen korosztálynak nem ajánlott!
Aki mégis vállalkozna rá, úgy kalkuláljon, hogy folyamatos káromkodást fog kiváltani belõle, ami az egyes részek vége után sem csillapodik még percekig - csak akkor már nem az irritálósága okán b*megol az ember, hanem a mérhetetlen megbánás miatt, hogy egy újabb órát tékozolt el az életébõl.

Összefoglalva: a Lost és a Szomszédok összegyúrva, gondosan ügyelve arra, hogy semmiféle élvezeti értékkel ne bírjon.
1/10
fafe 2014 júl. 29. - 06:34:43 1/10 Előzmény Charlie Sheen
(8/49)
A film készítõire is ráfér az életfogytiglani...

A második rész után már nyugodt szívvel jelenthetem ki, hogy ez a sorozat egy rakás sz*r. Nagyon kár rákölteni egy fillért (azaz centet) is.

Nem elég, hogy a történet "0", de a színészek sem játszanak, hanem csak vannak. Egyszerûen idegesítõ és kész.
Charlie Sheen 2014 júl. 08. - 14:40:10
(7/49)
Az ilyenért kéne kapni életfogytiglani fegyházbüntetést :D Rossz az ilyen látni, nem, hogy csinálni!!!!
offtopic
_Freddy_ 2014 júl. 07. - 22:34:39 Előzmény Charlie Sheen
(6/49)
Hát aki kettétör egy IPhone-t az nem ember. :DDD
Charlie Sheen 2014 júl. 07. - 11:26:28
(5/49)
Egyetértek. Most megnéztem a második részt, de még mindig ugyanaz a felállás. Ebbõl még akármi lehet. Vagy szépen elkezdi fölépíteni magát a sorozat, és majd epizódról-epizódra kiderülnek ezek a rejtélyes dolgok, hogy ki a vadász faszi ,kik ezek a fehér ruhások stb. vagy leragad egy szinten, de az reméljük nem következik be.
A zenéje és a karakterek iszonyú erõsek. Justin Theroux marha jó választás volt. Jól áll neki ez a badass chief :D
Liv Tyler karaktere meg még várat magára. Meglátjuk. A többi színész úgyszintén nagyon jó, valamint a szálak. Justin két gyereke, a lánya a szabad szellemû barátnõjével(kedvencem:D) és a fia ezzel a Kevin kapcsolattal, ami egy rejtély ,hogy ki a csávó.

SPOILER

Amikor kettétöri csuklóból az iPhone-t, már lehet sejteni, hogy ez nem hétköznapi ember :DD

SPOILER VÉGE

Reméljük a legjobbakat.
_Freddy_ 2014 júl. 06. - 12:21:56
(4/49)
A pilotot megnézve azt kell mondanom, hogy ebbõl a sorozatból még bármi lehet, hatalmas csalódás és óriási siker is.
Liv Tyler a sorozat "starring"-ja, remélem ez nem megy a sorozat kárára, hogy így majd csak fõleg õköréje fog épülni a késõbbiekben a történet. Meglátjuk még mi lesz ebbõl. :D A pilot nem volt rossz, sõt...
offtopic
Lalee 2014 júl. 05. - 21:10:58 Előzmény teardrops
(3/49)
Köszönöm. :)
teardrops 2014 júl. 05. - 08:20:00
(2/49)
Szia!
Nem, az 07.20.-án jön (via sorozatjunkie).
:-)
Lalee 2014 júl. 04. - 19:14:43
(1/49)
Sziasztok! Ez már a szinkronos verzió?