10/10
nati777 2008 okt. 19. - 14:01:12 10/10
(7/27)
Ez a film egyszerre szólt a fajgyûlöletrõl, csakúgy mint a bûn és bûnhõdésrõl IS és a társadalom által szentesített alattomos, hazug, álszent, össznépi képmutatásról és mindezen jelenségek iszonyatos veszélyeirõl. Döbbenetes volt.
10/10
janogyu 2008 okt. 19. - 08:32:03 10/10
(6/27)
Azt hiszem Szinetárnak megint köszönettel tartozom.Csak amit a film után mondott arról hogy neki mirõl is szólt,azon nagyon elcsodálkoztam!Bûn és bûnhõdésrõl beszélt.Ez a film nem errõl szólt!
Igen ,egy elõttem szólóval egyet értek,hogy egyrészt a fajgyûlöletrõl szólt.De nekem még inkább arról,hogy az igazságnál vannak "magasabb " szempontok is.Sajnos az élet is nap mint nap szembesít bennünket ezzel. Minden esetre nehezen tudtam utána elaludni.
ida555 2008 okt. 19. - 00:39:26 Előzmény Ühümm
(5/27)
Ühümnek: Jónagy baromságot eresztettél meg.

Egyébként gondolom, csalódtál a filmben, ugyanis ezt írtad:
"Biztosan jobb lesz - sokkal! -, mint bármelyik hálivúdi :)) tucat mozi, a szokásos zsidó-liberális agymosással." Viszont ez is a fajgyûlöletrõl szólt. Elképzelem, amint sikítva kaparod a falat kínodban.
kropacsek 2008 okt. 18. - 21:37:59 Előzmény feeco
(4/27)
Valóban, egyikünk sem a filmrõl ír. Te bölcsen (majdhogynem zsidósan) intetted azt az embert, akinek az IQ-ja ha a duplája lenne sem lenne 70. Õ meg sztem minden fórumot megragad, hogy (nick név mögé bújva)hirdesse "fennkölt" eszméit.
feeco 2008 okt. 18. - 06:23:20 Előzmény Ühümm
(3/27)
ezzel a széljegyzettel most csak azt provokáltad ki, hogy hamarosan beindulnak a megbízott és önkéntes "nekem-is-van-véleményem-a-holocaustról"-emberek, s innentõl kezdve ez a topic megint nem a filmrõl szól majd, hanem a szokásos "kérjetek bocsánatot tölünk" kontra "Hitler nem végzett teljes munkát" elméletekrõl.. rosszat sejtek..
Ühümm 2008 okt. 17. - 11:47:26 Előzmény feeco
(2/27)
Biztosan jobb lesz - sokkal! -, mint bármelyik hálivúdi :)) tucat mozi, a szokásos zsidó-liberális agymosással.

Vajh miért zsidó szinte az összes producer és a rendezõk, forgatókönyvírók nagy többsége - most már a futtatott színészek egyre nagyobb része is? Költõi kérdés.
De egyértelmû, hogy ezért van az, hogy még egy karácsonyi filmben is feltûnik legalább egy jóindulatú/okos/igen bölcs zsidó mellék- vagy fõszereplõ.
Érdekes módon, a zsidó szereplõk mindig rokonszenvesek, mindig ártatlanok, mindig igazuk van,..

HÁNYÁS kerülgeti az embert.

A cél a zsidók érdemtelen felmagasztalása - az eredmény azonban pont az ellentéte.

Mármint 70 I.Q. felett.
feeco 2008 okt. 02. - 16:09:17
(1/27)
..jól hangzik.. ;-)