DOREA 2009 aug. 26. - 07:12:30 Előzmény szirgabor
(9/9)
Szia!

Én is szeretném megszerezni a felvételt, ha lenne rá mód. Anno a latintanárunk vetítette le nekünk, és most, hogy én is tanárkodom, nem szeretném kihagyni belõle az én diákjaimat sem! Hogyan tudnám megvenni tõled DVD-n?

Köszönettel:
DOREA
(provil @ freemail . hu - szóközök nélkül természetesen)
Vica69 2009 máj. 07. - 23:30:50 Előzmény szirgabor
(8/9)
Szia!
Egy régi írásodba kapaszkodva, félve és reménykedve kérdezem, hogy....hogy is lehetne nekem hozzájutni ehhez a régi színházi felvételhez. Az öcsémmel nagy színházimádók voltunk és maradtunk, egyik közös élményünk volt ez az elõadás amit azóta is emlegetünk. Engem is minden megoldás érdekel...!
zoribori 2009 márc. 30. - 16:30:32 Előzmény szirgabor
(7/9)
Szia

Szeretném megszerezni ezt a felvételt, ha megtennéd elküldöd
nekem postai utánvéttel? Minden költséget állok!


Bánfalvi Zorán
bzoran@monornet.hu
alexandrew 2009 jan. 28. - 15:18:26 Előzmény szirgabor
(6/9)
Hy szirgabor!

HHûûû! Volna mód ezt valahogy megüzletelni tõled?? Már vagy 10 éve vadászom..

Kompromisszumkész vagyok! Mit lehessen tenni?

Andrew
szirgabor 2009 jan. 23. - 09:04:55
(5/9)
Nekem megvan, egész jó minõségben, DVD-re digitalizálva...
osztinpover 2009 jan. 04. - 09:22:08 Előzmény 7szünyü
(4/9)
Megpróbálom az MTV-tõl beszerezni.

8 éve már sikerült egyszer. Az én példányomat úgy szétnézték, hogy ki kellett dobnom.
10/10
7szünyü 2008 okt. 07. - 19:17:36 10/10
(3/9)
Én is a tévében láttam, és most, hogy itt is megláttam, egybõl nyomtam neki egy 10/10-et. Én felvettem annakidején videokazira, csak a történelem viharai elsodorták mellõlem :(. De még nem adtam fel a reményt, hogy egyszer sikerül ismét begyûjteni.
Gáspár és Eperjes is nagyon jó volt a darabban, de a többiek is. Egy csomó poént szállóigeként átemeltem a kifejezéstáramba, amiken ma is jókat röhögök, kár, hogy ilyenkor a környezetem abszolút nem tudja, min is vidulok ennyire.

*SPOILER*
"Lopják a hajókat!" :)))
10/10
vino-et-veritas 2008 ápr. 05. - 18:20:22 10/10
(2/9)
Nem is gondoltam volna, hogy erre még emlékszik valaki!

Gáspár nagyszerû volt benne, Eperjes sem rossz, bár a néha szinte érthetetlen szövegmondása itt is zavaró.
szasko 2006 nov. 03. - 15:18:43
(1/9)

A hetvenkedõ katona....

Elõször a tv-ben láttam, aminek a hatására elmentem megnézni élõben, a Radnótiba is. Azóta eltelt egy pár év és a Radnótiból sikerült egy rongyá nézett kópiát (egy üveg minõségi borért cserébe) megszereznem.
Azonban, ha ha meg tudnám szerezni ezt élvezhetõ minõségben, nagyon hálás lennék valakinek...

üdv;
szasko

szasko@freemail.hu