Téma: A hipnotizõr

3/10
attmik 2013 ápr. 28. - 22:06:34 3/10
(8/28)
Nem nagy durranás. Tegnap láttuk, de csalódás volt. Gyenge a cselekmény, és valami iszonyúan vontatott. Szeretem a skandináv filmeket, de ennek a darabnak a 80%-a tökéletes üresjáték volt. A történet pedig ezer sebbõl vérzik, tele van kiszámítható fordulatokkal, miközben egy csomó logikátlanság és következetlenség van benne.
offtopic
sofi 72 2013 ápr. 28. - 15:48:34
(7/28)
A többi hsz. továbbra sem gyõzött meg.
Na mindegy...
offtopic
sofi 72 2013 ápr. 28. - 15:47:03 Előzmény olahmiki1959
(6/28)
Akkor elmondhatjuk, hogy ez egy igen hasznos válasz volt.

Köszönöm.
5/10
aqualia 2013 ápr. 27. - 14:07:52 5/10
(5/28)
Azt kell, hogy mondjam, csalódtam. :( Aki nem olvasta a könyvet és szereti az ilyen típusú filmeket, annak biztosan tetszeni fog, de akkor is a könyvet ajánlom mindenkinek, mert az valami brilliáns!!!! Aki viszont olvasta, mint én, szerintem NE nézze meg. Rengeteg FONTOS momentum kimaradt a filmbõl. Sok dolgot meg is változtattak. Kb. csak a szereplõk nevei ugyanazok, mint a könyvben. Ezért én 5/10 pontot adtam a filmnek.
olahmiki1959 2013 ápr. 25. - 22:33:34
(4/28)
Én azért nem tudok sem a filmrõl, sem a Petõfin elhangzott kis kritikáról nyilatkozni, mert a filmet sajnos nem láttam, viszont a kritikát a Petõfin meg nem hallottam!
Úgyhogy nagyon szívesen segítenék neked, de megfelelõ eszközök hiányában, annál többet nem tudok ajánlani, minthogy döntsd el, hogy megnézed-e a filmet, vagy sem.
Ha megnézed, akkor két eset lehetséges:
Vagy tetszik neked, vagy nem...:)))
Ha tetszik, akkor semmi baj.
Ha viszont nem tetszik, akkor két eset lehetséges:
Vagy sajnálni fogod a rá fordított idõt, vagy nem.
Ha sajnálod, akkor semmi baj.
Na viszont nem sajnálod, akkor két eset lehetséges:
Vagy megnézel ettõl a rendezõtõl legközelebb is valamit, vagy nem.
Ha nem nézel meg semmit, akkor jó.
Ha viszont megnézel tõle agy másik filmet, akkor két eset lehetséges.
Vagy tetszeni fog neked, vagy sem.
Ha tetszeni fog, akkor semmi baj.
Ha viszont nem fog tetszeni, akkor két eset lehetséges........::))))
9/10
Rrose Sélavy 2013 ápr. 25. - 10:14:18 9/10
(3/28)
Én már láttam pár napja, jegyet nyertem egy játékon, pedig sosem szoktam hinni ezekben:) Na de a filmrõl: nekem tetszett, bár úgy ültem be a moziba, hogy nem tudtam mit várjak. Nekem a rendezõ neve nem mond semmit, bocs, de a tetovált lányt pl nagyon szerettem, ezért gondoltam egy svéd krimi nem lehet rossz. És nem is volt :) Végigizgultam az egészet, szerintem érdemes megnézni, fõleg a mûfaj kedvelõinek.
sofi 72 2013 ápr. 24. - 19:39:14
(2/28)
Errõl a filmrõl pont ma reggel hallottam a Petõfin egy könnyû kis kritikát. Nem gyõzött meg sem pozitív, sem negatív irányban.

Nem tudom. Ráadásul itt sincs semmi...

Valaki, konkrétabbat/konkrétabban?