Téma: A hírnök

hardslow 2009 jún. 14. - 12:25:13
(14/74)
A Rollins család hat éve elhagyott farmját megvásárolják Solomonék, hogy itt kezdjenek új életet és itt ápolják tovább fiukat, aki egy autóbalesetben sérült meg, amit a részeg lányuk okozott. Hamarosan azonban furcsa dolgok kezdõdnek a birtokon, amik a fiút is érintik..
zacskóskex 2009 jún. 03. - 23:00:21
(13/74)
Nem igen találtam leírást a filmrõl! Esetleg, ha valaki elmondaná nagy vonalakban a sztorit, azt megköszönném!
4/10
King Diamond 2009 máj. 21. - 18:03:48 4/10
(12/74)
Én sem mondanám valami jó horrornak. Nem tetszett, kicsit unom már az ilyen szellemes, meg kísértõs filmeket. A szereplõk elmentek, a kiscsaj szerintem nem rossz.
4/10
5/10
beo71 2009 jan. 06. - 21:53:23 5/10
(11/74)
Felejtõs horrorocska,aminek minden másodperce kiszámítható 5/10.Ja és a Miért éppen Alaszka rádiósa(John Corbett)mint gyilokarc,hát ezt ki találta ki?Ez olyan,mintha egy Antal Nimród horrorban Gálvölgyi János lenne a killer,ugye viccesen hangzik?A Pang fivérekrõl pedig állandóan azt kell olvasni,hogy micsoda tehetséges rendezõpáros.Mitõl?Mert új arcok?Még nem tettek le semmit az asztalra,csak középszerû ijesztgetõs baromságokat.Talán a Bangkok Dangerous valami elfogadható lesz,ha már Danny Pang olyan zseniális filmeknél lehetett vágó,mint a Szigorúan piszkos ügyek 1.,2.csak ragadt rá valami.
5/10
Kendy 2008 dec. 26. - 11:17:32 5/10
(10/74)
Most néztem meg a filmet!
Nekem sajna nem nagyon tetszet.
Nem tudom ez remaek-e esetleg?
Mert engem a távol keleti horrorokra emlékeztetett.
Viszont aki szereti a kisértet filmeket szerintem egyszer megnézheti és tetszeni is fiog neki.
Nekema vége tetszett mert legalább minden a helyére kerûlt.
Viszont addig sajna nagyon szenvedtem a film alatt.
Csak lezárás miat adtam 5 pontot mivel így legalább tuzdtam mirõl szól.
Sajna a távol keleti filmeknél meg még ennyi sem derûl ki sokszor számomra.
Talán emiatt sem vagyok a J-horrorok rajongója.
Wiky 2008 dec. 24. - 23:41:26
(9/74)
Én most néztem meg a filmet.Szerintem nem volt gáz.Jó lehet sok volt benne a rémisztgetés,de ne mondjátok az,hogy ti nem ijedtetek meg.Ezért volt jó a film.Nem mindig sikerül ezt elérni.Na mind1.
valens 2008 dec. 22. - 13:14:03
(8/74)
Valóban.. lehetett volna még durvább is.. alapjában nekem tetszett, de túlzásba vitték a rémísztgetést és percek mentek el azzal, hogy nem történik semmi, csak 3-4 kameraállásból mutatnak valakit egy folyosón miközben megtesz 1-2 métert :D Viszont a film eleje.. az nagyon király volt.. ehhez képest a hozzá kapcsolódó poén kicsit gáz.
használóname 2008 dec. 08. - 02:56:39
(7/74)
Az ilyen béna, plafonon mászkálós, Átok-szerû kisértethistóriák már unalmasak és eljárt felettük az idõ, a kisgyerek meg idegesítõ és nyálas. Csak a kiscsaj, Kristen Stewart viszi el a filmet, és menti meg a teljes bukástól. A rendezés persze profi munka, és a képek is jók, de a történet nevetséges és túl egyszerû.
9/10
Zoz 2008 dec. 07. - 13:48:31 9/10
(6/74)
Filmdráma???
Thriller-horror

Engem a kísértet történetek is érdekelnek, nálam jobb hatást érnek el, mint bizonyos filmekben, 30m3 ketchup és a kezek-lábak repkednek.
Jó a képi világ, jó effektek, jó a hangulat és jó a rendezés is. Pang testvérek, ismét jó filmet csináltak.

Kisfiú(Ben) tündéri a filmben, Evan Turner és Theodore Turner játszotta, sokszor úgy éreztem, õ viszi hátán a filmet.
Többi szereplõ, rutinból hozták magukat.

Nem is értem az imdb alacsony, 5.2-es, pontszámát. Bizony, vannak ennél sokkal rosszabb filmek is. Nálam, simán 8-9pont.
használóname 2008 dec. 07. - 00:30:38
(5/74)
valaki szóljón a gyártóknak, hogy az ilyen kísértettörténetek már senkit nem érdelkelnek
5/10
grubesa 2008 dec. 05. - 01:45:12 5/10
(4/74)
Jaaa..
Meg azért én nem filmdrámát írnék ott fölül.
Thriller-horror
5/10
grubesa 2008 dec. 05. - 01:40:36 5/10
(3/74)
5/10 (vagy 4...)
Rossz rendezés; szegény hülye rendezõ azt hitte egy jó filmhez elég ha telenyomja a filmet azzal a bizonyos "hangrobbanós" effektel..
Azért látszik hogy õk rendezték a szem 1-2 filmet is.
Na meg ezek a szülõk olyanok, hogy párszor belerúgtam volna a tévébe!
És a fõszer csaj...az a szép arca, méretes mellei, no meg az az egyenes testtartása...nnna sebaj, lesz ez még így se.
Azért már lehetne HÍRNÖK a fejléc.
Bru 2008 márc. 04. - 01:52:45
(2/74)
Hmm. Kellemes... kimondottan rettegõ lányok körében! :D
Eléggé hatásvadász-ijesztgetõs filmecske mely nem hagy mély nyomot, de jól kis összepakolt egyveleget alkot.
A fõszereplõ hölgyeménnyel meg pláne gyorsan repül az idõ... oscart nem fog kapni még egy ideig, de én adnék neki ha tõlem kérné! :D
Nomeg a zene... elég érdekes volt elsõre... a kis rövidke bevezetõ után lévõ "fõcím" (vagy mi fene) zenéje mely többször visszaköszönt elég érdekes volt, mint már írtam. Inkább emlékeztetett egy keserû romantikus drámának a kellemes zenéjére mint egy horror filmének, de nekem bejött. Kicsit Hide and Seek-es és még egy film dallama ugrott be igazán, de a címe nem... most agyalok rettentõen...

Szóval tessék megnézni. Kimondottan nem rossz, de nem is jó annyira. :D De bármely esti tv mûsort leköröz!
Péntek esti paráztatósnak kitûnõ!
pacica 2008 jan. 03. - 18:21:27
(1/74)
Izgalmas. De lehetett volna még durvábbat is kihozni belõle. Amúgy nézhetõ jó film.