Téma: A Hivatal

lamalo 2008 szept. 08. - 21:41:44 Előzmény rockqueen
(18/58)
Az egyik legzseniálissabb sorozat ami valaha volt, Ricky Gervais (a fõszereplõ) a színészek királya.
rockqueen 2008 júl. 01. - 19:30:30
(17/58)
Szerintem is. Én nem is tudtam, hogy ez az amerikai Officenak az eredeti angol változata, sõt, azt sem tudtam, hgoy létezik ez is, úgyhogy még az volt a szerencse, hogy a tesóm véletlenül ennek a változatnak a 4. részét töltötte le az amerikai változat helyett. Nagyon tetszett, fõleg amikor DAvid énekelt.
10/10
Enigma1978 2008 jan. 02. - 20:27:18 10/10 Előzmény Breitkopf
(16/58)
nekem az angol nagyon tetszik. Keresem is a 2. évadhoz a feliratot ha van valakinek. Amerikaiba csak belehúzam, de meglepne ha jobb lenne. Mindig rosszabbak.
Szóval ha valakinek megvannak a feliratok a 2. évadhoz, akkor elkérném. Az elsõ két részhez megvan. Köszi.
Breitkopf 2007 dec. 28. - 22:22:49 Előzmény HannahDora
(15/58)
Ja, és hát a dijakat is már az amerikai verzió kapta.
Breitkopf 2007 dec. 28. - 22:20:43
(14/58)
filmfan, amerikában az NBC adja. De torrenten le lehet tölteni bárhonnét, egyre nagyobb a divatja.

Egyébként mindenkinek ajánlom inkább a jenki verziót. Ott újraforgatták az angilai évadot is, és már vannak újabb részek (a harmadik évadnál tartanak. ennek a sorazatnak az irói inditották azt a sztrájkot, aminek következtében msot minden sorozat álla tengerentúlon)
És szerintem egy üditõ kivétele annak, amikor a jenki verzió übereli az európait. Jobbak a karakterek, ugyanúgy életszerûek, és bváá....tessék megnézni nagyon jó.
Filmfan13 2007 nov. 08. - 10:23:39
(13/58)
Ki tud abban segíteni, hogy A hivatal (The Office) mûsoron van-e valahol? Akár magyarul, akár angolul nézném. Köszönöm, ha valaki tud ötletet adni.
tdk 2007 okt. 18. - 19:59:59 Előzmény Tulipan19
(12/58)
Az office hivatalt is jelent.

Én még a Duna TV-n láttam egyet véletlenül, és szerintem jó volt.
7/10
ttaarrllee 2007 okt. 12. - 19:45:45 7/10 Előzmény HannahDora
(11/58)
Jó film. Aki megnézi, nem fog csalódni.
Egy éven belül harmadszor megy már, mint a BBCPRIME-on minden, de én mindháromszor megnéztem.
HannahDora 2007 jún. 22. - 22:50:11 Előzmény Tulipan19
(10/58)
Bár egy ízig-vérig brit sorozat lefordítása magyarra különösen kemény dió, és természetesen tulajdonképpen lehetetlen is, szerintem nem borzalmas a fordítás, sõt. Hatalmas anglomán vagyok, az Office-t pedig minden idõk egyik legkiválóbb sorozatának tartom, és eléggé kritikusan hallgattam kezdetben a magyar verziót, de nagyon örülök, hogy szinkront is kapott, és megjelent nálunk is a sorozat, mert szerintem amennyit lehetett, sikerült visszaadni belõle magyarul is. A fordító igyekezett, és a hangokat külön megdícsérném, szerintem mind telitalálat. Ezzel persze senkinek sem akarok ellentmondani, de nekem ez a véleményem, gondoltam, leírom.
Az eredeti hangot egyébként természetesen nem pótolja semmi, aki csak teheti, igyekezzen beszerezni valódi formájában ezt a sorozatot, mert ha nem teszi, komolyan nem tudja, mit hagy ki. Hihetetlen sorozat az Office, kegyetlenül életszagú, tökéletes és pontos, és miközben az ember azon agyal, mennyire szörnyû is a világ, amit bemutat, észre sem veszi, hogy halálra neveti magát. Külön felhívnám a figyelmet Ricky Gervais gitározására a 4. epizódban, ami az Office egyik legkitûnõbb jelenete. :) Én személy szerint sajnálom, hogy olyan rövid életû volt ez a sorozat, de legalább így minden epizódja legendás.
Tulipan19 2007 márc. 10. - 12:17:31 Előzmény mcaleck
(9/58)
Borzalmas lehet a fordítás, ha még a címét se tudták rendesen lefordítani. Helyesen "Az iroda" lenne...
Acme 2007 márc. 05. - 09:19:17
(8/58)
Óriási nagy sorozat, én a BBC Prime-on akadtam bele a hétvégén.
geldofbob 2006 nov. 21. - 20:58:10
(7/58)

Van egy pár nagyon jó jelenet a sorozatból angol nyelven a Youtube.com -on.
Érdemes Ricky Gervais többi szerepben is megnézni: Extras, Politics, Animals
keptnkirk1 2006 okt. 04. - 22:49:15 Előzmény mcaleck
(5/58)
Én még csak egy epizódot láttam, azt is magyarul, de érzõdik, hogy az eredeti sokkal jobb lehet. Például onnan, hogy a kezdésnél tökjó naturális hangeffektekkel nyitottak (egyidejû irodazaj, papírcsörgések, légkondihang meg angol nyelvû duruzsolások), majd közvetlenül a szinkron elkezdõdésekor az átélésbõl kibobja az embert a sterilen kikevert szinkronhang elindulása. Gáz. Talán, ha valami s**r mikrofonnal vették volna fel a szinkront. :))
hedesz 2006 szept. 28. - 21:16:33
(4/58)
Légyszike velem is osszátok meg a titkot!!! Nagyon szeretem! A kedvenc sorozatunk és bármit megadnék, ha meg tudnám szerezni a DVD-t. Szinkronizáltan vagy sem, teljesen mindegy!!!
bodnar.hedi@chello.hu az e-mail címem...

Nagyon köszike!
absender 2006 szept. 28. - 15:05:47 Előzmény Atilus
(3/58)
Nekem sajnos nincs meg, de szeretném. Ha tudtok abban segíteni, hogy honnan lehetne beszerezni, azt nagyon megköszönném. e-mail címem: absender@freemail.hu
Atilus 2006 márc. 06. - 20:24:28
(2/58)
Egyetertek. Nekem megvan mind a 2 evad, az Office magyarul a nyomaba sem er az eredetinek. Legalabb ha feliratoztak volna. A szinkron megoli a humort benne.
mcaleck 2006 febr. 27. - 22:01:58
(1/58)
szinkron elég gyenge, fordítás még rosszabb. aki meg tudja szerezni eredetiben, és beszél angolul, ne is fáradjon a magyar változattal. nem éri meg!!!