malvinkicska 2016 jan. 11. - 20:11:31
(240/340)
A fórum azért van , hogy véleményt írjunk, nincs semmi gond te így látod Malut, én másképp az újaink sem egyformák, eleinte csíptem én is, de most, hogy mit akar, az azért már nem helyén való. A halál tudom mit hagy az emberben mikor a másik felét elveszíti, én pont ebben a hajóban utazok, már 13 éve, de az élet nem állt meg, az élet megtanít szeretni, de feledni soha, ez valóság a Malué film.
reay 2016 jan. 11. - 19:08:08
(239/340)
Igen, Virgillio a legeszesebb, nem is értem, hogy nem gyanakszik más. Maluval kapcsolatban veled sem értek egyet. Nem mindenki tudja azt feldolgozni, ha meghal a szerelme, van akinek hosszú évek kellenek. Alaornak meg annyiból nem volt igaza, hogy nem is igazán küzd érte. Senki nem tartott pisztolyt a fejéhez, hogy vegye el. Õ egyezett bele. Malu közölte vele, hogy barátként néz rá, nem csapta be. Én azt hittem Alaor kitartóbb ember. De ez a mai lehet hogy trükk a részérõl, hogy feladta a Malus dolgot, ebben az esetben visszaszívom amit írtam. :)
reay 2016 jan. 11. - 19:05:36 Előzmény édesmaya
(238/340)
Ruth szemöldöke nekem is fura, bár sehol nincs Frida Kahlohoz. A terhességet csak úgy tudják megmagyarázni szerintem, hogy a fulladásnál elment a baba, vagy pedig hogy nem is volt, Ruth majd szépen bevallja, hogy végig hazudott, mármint hogy Raquel hazudott végig. Amúgy kíváncsi leszek rá.
A vízpart nekem is feltûnt, de ami engem bosszant az a halászhajó meg a nyomozás. Miért nem küldtek le eddig búvárokat? Vagy a tengerparton annyiból áll a rendõrség, hogy csak széttárják a karjukat?
A véleményeddel kapcsolatban Maluval nem értek egyet, vele legalább mindig történik valami. A hibái ellenére érzékeny, nem rosszindulatú, lehet vele hülyéskedni, stb. Bár most ez a fotózás elég durva, én legalábbis ezt nem merném bevállalni. :D
Marcosról: igen, ennyire buta, mert ez már nem naivság kérdése. A hangjából sem veszi észre, hogy ez nem a felesége, meg a mozdulataiból sem. Ma is ahogy megsimogatta Ruth Clarita karját, nagyon szembetûnõ volt.
Amúgy azt egyszer meg kellene számolni hányszor hangzik el a cinikus szó. :)
malvinkicska 2016 jan. 11. - 18:34:15
(237/340)
A mai részekben teljesen kiderült, csak Virgilionak van esze az egész közt, az rájött a csalásra, nagy szerûen hoztaa formáját, nagyon jól alakít. Malu meg meztelen képet akar teljesen elment az esze, aférj elkapta jól megmondta neki hús vér nõre van szüksége, nem olyanra mint õ aki belebolondult a halott férfibe. A mai részekben azért történt is valami, a hajó is meglett. Donato érdemelte amit kapott, a halászoktól.
malvinkicska 2016 jan. 11. - 12:16:25
(236/340)
Szia jól látod a hiányosságokat a víz rendbe tétele, sehol, aztán csak a holdkórost tartják színen, annak aza a táska az oldalán, azért mert a fogyatékosak szeretik, ha van valami ami csak az övék, aztán azt is jól ábrázolja akit nagyon szeret azt igen, akiket utál azt meg végtelenül és ez így van. Aztán a Ruthnak egy csepp nõiessége nincs egyedül a haja, azok a ruhák is rajta úgy állnak, mint tehenen a gatya, most meg nem is nagyot alakít szerintem, nekem a másikban sem jött be. Malu az egy szélsõséges, kerge nõ, ezek úgy játszák, hogy szeretik egymást, még csak nem is érintik, meg a másikat, jó ne legyenek egymáson mindig, de mindenek van módja. Az az igaz ebben is livagolnak valamin hetekig, nem halad a téma sehova, mert tele töltelékkel, ami nem is kellene bele, na de egynek elmegy.
10/10
édesmaya 2016 jan. 09. - 21:05:22 10/10
(235/340)
Sziasztok rajongók!

Én egyéb dolgokon is elgondolkoztam már sokszor a filmmel kapcsolatban.

Pl. Amirõl rengeteget esik szó: a tengerpart lezárásáról. Az elsõ rész óra elteltek hosszú hónapok, de még mindig tilos a fürdés. Kérdem én: mi a fene tart ennyi ideig, fertõtleníteni a partszakaszt, megkotorni, vagy valamit csinálni már végre vele?! De nem?! Ez abnormálisan hosszú idõ már! Százszor meg lehetett volna már rendeztetni azt a hülye partot!Húzzák-vonják, mint a rétestésztát ezt a témát, már kész röhej!

- És tényleg, Marcosnak hogy-hogy nem fordul meg a fejében, hogy az életben maradt csajszi mégsem lehet Rachel, hanem Ruth? Mért nincs ennyi sütnivalója?

- Na és az a bizonyos homokszobor- építõ verseny, Már idétlen-idõk óta beszélnek róla, vagy 30 része már, de még a holdban van a verseny. Azért nem hiszem már el, hogy ennyi idõ eltelik, mire elérkezik a napja. Tonho meg egyebet sem tud, csak Ruth-szobrokat, azt is mindig ugyanolyant készíteni.

- Tonhonak az az idióta tarisznyája! Mi a fene van benne egyáltalán?! Személyi igazolvány, lakcímkártya, pénztárca? Erõsen kétlem, lehet hogy üres!

- Aztán: Rachel terhességérõl is már jó régóta szó van, már rég látszani kellene. Na persze Ruthnak nem fog semmi domborodni, hacsak meg nem árnyékolja valami... Van erre egy mondás, de azt most inkább kihagyom. És egyáltalán
Clarita asszony hogy képzeli a nemlétezõ terhességet Ruthnak?! Talán bebeszéli a lány hasába a bébit? Fura felfogása van, bár kedvelem, túl jó indulatú.

- Malut nem tudom kedvelni, olyan szélsõséges. Na meg az a fõzési tudománya, kész röhej! Pláne amikor felgyulladtak az edények a tûzhelyen, ennyire nem tudni, hogy mivel lehet gyorsan segíteni a dolgon? Nem volt az elõször még vészes tûz, gyorsan el lehetett volna oltani, de nem ennek a lökött nõnek! Aztán Alaor: Hogy bírja ki, hogy így kell élnie Malu mellett, hiszen õ szerelmes a csajba! Meg sem próbálja meghódítani!
Mi lesz, ha megjelennek az aktfotók errõl az eszement libáról?! Alaor nem bírja majd ezt elviselni, lehet, hogy megcsapkodja a lányzót érte -mármint csak a fenekét !

- Ruthnál még egy dolgot: Az a rettenetes összenõtt szemöldök, hát azt nem értem, hogy ilyenre hagyták neki a stylistok! Elég röhejes, pedig már abban az idõben is, amikor játszódik, foglalkoztak a széles, csúnya, összenõtt nõi szemöldökök korrigálásával.

- Hát egyelõre ennyi, ti mit gondoltok ezekrõl a dolgokról? Érdekelne a véleményetek. Malvinkám elhallgattál, mi van veled? Vártam, hogy írsz.
reay 2016 jan. 08. - 18:58:01
(234/340)
Virgillionak van a legtöbb esze :D Ruth lopásához: Raquel kezdte, érdekes akkor az anyjuk teljesen másképp látta, az nem számított megtévesztésnek. Amúgy logikátlan amit Ruth csinál, ha Marcos rájön, akkor már benne sem fog bízni, mert akárhogy is nézzük ez bizony hazugság. Ruth-nak csak annyit kellett volna tennie, hogy önmagát adja, nagyobb sikereket ért volna el, mint így.
malvinkicska 2016 jan. 08. - 18:27:58
(233/340)
Nekem új eza sorozat mivel nem régen nézek sorozatokat, van a mikor kifejezetten , nem szerettem ha elõre írták mi lesz, de most már megszoktam néha lehet akarat ellenére is leírja valaki a S használata nélkül, mi lesz benne. a tartalmát elolvastam, de nem sokáig õrzöm, mert szelektálok, és az újdonság erejével hat, mikor következik a rész. A mai részben egyre jobban kezdett kiderülni, nem Rachel, hanem Ruth, mert bizony a két lány viselkedése eltérõ volt. Az biztos Tonho rengeteget van színen.
8/10
nikato 2016 jan. 08. - 18:00:21 8/10
(232/340)
Isaura igen, boszorka, de abban igaza van, hogy Ruth el lopná Raquel életét és férjét. Hazugságban élné az életét végig? De akkor eleinte miért támogatta Isaura? A sorozat címe pedig lehetne: Holdkórosok titkai, hisz' Tonho többet szerepel már, mint Ruth.
8/10
nikato 2016 jan. 08. - 16:42:06 8/10
(231/340)
Engem személy szerint nem zavar a spoiler, a tartalmakat elõre elszoktam olvasni az újságban is, de van aki nem! Az õ érdekükben találták fel a SPOILER szót! Tisztában vagyok vele, hogy legtöbben olyanok nézzük ezt a sorozatot, akiknek jó kis nosztalgia, de lehet, hogy van olyan is, akinek teljesen új! :D
szevacica 2016 jan. 08. - 13:31:16
(230/340)
És mivel ez majd csak a jövõ héten fog kiderülni, nem kéne spoilerezni???
malvinkicska 2016 jan. 07. - 21:13:24
(229/340)
A tartalma az egész sorozatnak fent van el lehet olvasni, mi várható. Az a válás is ma minden volt csak nem tárgyalás. Az az Isaura asszony egy gonosz boszorka, mintha csak egy gyereke lenne, a félkarutól már jobbat régen akasztottak, most csak Tonhot nyüstölik, nincs jobb téma. Virgilio a fiatal nõket hajkurássza sikertelenül.
8/10
nikato 2016 jan. 07. - 19:44:43 8/10
(228/340)
Én azt pontosan tudom!! De lehet, hogy más nem, szóval Spoilerezni kéne. Láttam én is már ezt a sorozatot, csak most vannak benne idétlen részek, amik kiskoromban még nem tûntek fel.
fofo 2016 jan. 07. - 19:33:32 Előzmény nikato
(227/340)
Raquel túlélte a balesetet, az anyja a parton séta közben találkozik vele, és elhagyott kunyhóban gondoskodik róla titokban.
8/10
nikato 2016 jan. 07. - 18:05:27 8/10
(226/340)
Én sem tudom meddig játszhatja még. Nincs értelme az egésznek. Arra nem gondol, hogy ezután a hazugság után megutálja Marcos? A hasa meg kicsit sem nõ. Bár ebben a sorozatban ki tudja, hogy megy az idõ. Ruth-ot az elején felvették a 3. osztályosok osztályfõnökének, utána meg felnõtteket kezdett tanítani. Arra gondoltam, hogy nyári szünet lehet az iskolában, azért nem ment még el rendesen dolgozni, csak rákot pucolgat. De nem tudom már.. A Vera múltja dolgot utálom a legjobban a sorozatban. Utálom Verat és Renot, egyáltalán nem vagyok rájuk kíváncsi. Maria Helena-ra végképp nem.
reay 2016 jan. 07. - 16:32:50
(225/340)
Én azt a kétszínû félkarút vágnám nyakon, számomra a legalja. Ott szórta az átkokat Raquelre, nemhogy inkább magába nézne. Kíváncsi vagyok kiderül-e a sok undormányosság azok közül, amiket Cesar, Virgillio, a félkarú, meg Donato mûvel. Érdekes, Raquel dolgai elég hamar felszínre kerültek, ezeknek meg soha semmi. Az meg hogy Ruth játsza a testvérét számomra az elejétõl kezdve értelmetlen, nagyon gyenge ürügy a forgatókönyvíróktól az, amit próbáltak belemagyarázni.
malvinkicska 2016 jan. 05. - 18:43:57
(224/340)
A név cserének nem sok értelme van, eddig legalább semmi, aztán nem növekszik a pocak, senkinek nem tûnik fel, hogy nem terhes, itt mindenki vak, vagy állom világban él, itt is a gólya fogja hozni a kisbabát. Tonho nagyot játszik az biztos, csak sok néha már, mert szinte õ van színen.
8/10
nikato 2016 jan. 05. - 17:21:09 8/10
(223/340)
Mi értelme, hogy Ruth még játssza Raquel-t? Csak fekszik otthon Raquel ruhájában, ha valaki megy, átfésüli a haját a másik felére, hogy tudatosítsa, Õ Raquel. Vilma még jó, hogy otthagyta azt a randa negrot, aki pofán vágta. Ami Ruth-ot illeti: Ha nem önmagáért szereti az adott férfi, akkor nem éri meg a fáradságot. Malu is kikészítõ. Megint olyan fázisban van a sorozat, hogy kicsit frusztrál. Tonho-t is inkább látnám az intézetben.
malvinkicska 2016 jan. 02. - 14:18:36 Előzmény édesmaya
(222/340)
OFF azt hiszem ezt délutánonként nem fogom nézni, mivel kezdõdik a TV2-ön egy Ferneando Colunga fõszereplésével egy sorozat õ a kedvenc színészem, és azt minden áron nézni szeretném, de ezt ismétlik másnap, vagy majd látom mi lesz.
9/10
zsazs7993 2016 jan. 02. - 13:11:42 9/10
(221/340)
Én is kívánok Nektek Boldog Új Évet!