talpfaszamlalo 2016 febr. 18. - 16:10:04
(260/340)
Azt bírtam még anno ami még beugrott mikor Virgilio felhúzta magát valamin és jó hangosan üvöltött, hogy "szezár szezár szezár!!!!!" :)
8/10
nikato 2016 febr. 18. - 16:07:40 8/10
(259/340)
Mindig mindenkit férjnek és feleségnek titulálnak, holott mondjuk nem is azok. Vilmáék sem voltak házasok. Néha idõzavarban is vannak. Gyorsan ott terem mindenki mindenhol. Pontal és Rio között vajon csak 10 km van? :D Most Marcos és Ruth összeházasodott anélkül, hogy mutatták volna? Az sem igaz, hogy egy család akkora hatalommal nem képes egy nõt kirakni a házából, drága ügyvédek segítségével felbontatni a házasságot. + Az a ház Virgilio-é, nem Marcos-é, szóval nem értem miért nem lehet kirakni. Max. Marcos legénylakásában maradhatna büntetlenül. Meg azért mennyi érték van ott, de soha nincs bezárva az ajtó, mindenki csak úgy bejárkálhat.
talpfaszamlalo 2016 febr. 18. - 16:01:26
(258/340)
Belenéztem pár részbe nosztalgiából, anno ezt a sorozatot mindenki nézte, pláne mifelénk ,ahol nem volt más.

Volt 1-es meg 2-es és slussz passz.

Holdkóros Tonyónak volt a legtöbb esze mindenki közül sztem. Bírtam Virgilio doktort is aki a rosszfiút játszotta nagyon jól ,tényleg maga volt a fõgonsoz Rachel mellett.

Rendszeresen azzal ugrattuk egymást anno ,hogy tudsz homokszobrokat csinálni? Nem? akkor te még Tonyónál is hülyébb vagy.

Donato úr is megkapj végül a büntetését. Anno pont az utolsó 3-4 rész nem láttam a sorozatból mert akkor voltunk külföldön nyaralni, most majd bepótolom ezt a mulasztást, ha eljut addig.
malvinkicska 2016 febr. 17. - 20:52:03
(257/340)
Szeretettel köszöntelek én nézem ,de mivel nem nagyon véleményezik én is hanygolom, vannak részek amelyet csak itt ott látta,. mert épp a húgom hívott telefonon, és másnap nem mindig tudom megnézni, változtatták az idõpontot. A miket leírtál teljes mértékben osztom a nézeted, nekem így a vége felé aki nagyot alakított, az Virgilio és a Tonho, annak annyi arca van azon felül, hogy kele- kólát alakít, annak minden jól áll szerintem az nekem egy igazi tehetség. Ruthékat nem szeresem a másikban sem kedveltem, Malu is elég nagy fazon benne Alaorral karöltve, vajon tényleg terhes, erre kíváncsi vagyok.Igen ezen kívül két hét és vége.
10/10
édesmaya 2016 febr. 17. - 20:22:19 10/10
(256/340)
Kedves fórumtársak hát senki sem nézi már a sorozatot?

Én bizony minden nap nagyon várom a fejleményeket!

- Sok minden történt egy-két hét alatt. Rachel elõkerült, alaposan keveri a kártyákat. Annyira pimasz, pofátlan, hogy az valami elképesztõ! Legalább Isaura asszony jól képen vágta, többet kellett volna neki adnia! Rachelnak minden piszkosság olyan természetes, mint másnap a tisztesség.

- Szegény Ruthot hála égnek, felmentették a gyilkosság vádja alól. Azon csodálkozom, hogy Irma miért nincs letartóztatva, holott egyértelmûen kiderült, hogy õ ölte meg Wanderleyt a pezsgõs üveggel. Nyugodtan mászkál a többiek között, dolgozol Alemao bárjában, mintha mi sem történt volna. Ez nagyon fura.

- Az is fura nekem, hogy aki meglátta - Vilma férje, Servilio - hogy Donato hol dugdossa a pénzt az elhagyott parton, és szépen elvitte onnan. Dehát neki tudnia kell, hogy ez a pénz csakis Ruth apjáé lehet! Szó nincs róla, hogy mi a szándéka a pénzzel! Templom egere szegény ember, nem is költekezhet belõle, hisz a többi halász azonnal megtudná! Szóval ez is elgondolkodtató.

- Na annak meg külön örülök, hogy a feketelelkû piszkos sátán Donato végre rács mögött van, méltó helyén! Nagyon remélem, hogy a rendõrfõnök nem vesz már be neki semmilyen meséjét.

- Virgiliónak meg azt hittem eddig, hogy a fejében van daganat. Amikor Clarita asszony jó régen megtalálta a röntgen felvételeket, az mintha koponyáról készült volna. Virgilió meg egyáltalán hogyan lehetett csak úgy ukk-mukk-fukk új polgármester? Ehhez legalább új választásnak kellett volna lenni! De ez nem volt.

- Már nem sok van hátra a sorozatból, holnap lesz a 157-158. rész. 22 rész van hátra, úgy számolom, március 4-én lesz vége.
malvinkicska 2016 febr. 07. - 11:26:55
(255/340)
Igazán nem volt gagyiság, mert a Feketén Fehéren mondanivalója igen is nagyon sokat mondó volt, mivel a XX század elején játszódott, és a színészi munka nagyon jó volt, nem férfias vonásokkal rendelkezõ nõk voltak benne ,, mint itt Ruth azzal a fogaival. Különben nem vitázom ez nem egy olyan sorozat nekem ami megnyerte volna tetszésem és pont.
robicsek2 2016 febr. 06. - 19:20:27
(254/340)
fúl új
robicsek2 2016 febr. 06. - 19:18:05
(253/340)
Hagyjuk már azokat a fûl új gagyiságokat !

Ezek a régi sorozatok kenterbe verik az a sok egy kaptafára készült vackot. Még az újabbakat is ahol sok a gyilkosság.

Ezek még akkor mentek amikor még nem volt ciki szappanoperát nézni.

És itt még a történet újdonságként hatot, nem volt olyan lerágott csont mint manapság. Arról meg nem mi tehetünk, hogy a mai gyagyi szappanoperákon nevelkedett ifjúságnak ez a régi stílus már nem jön be.
malvinkicska 2016 febr. 06. - 15:02:08
(252/340)
Nagyon nem érdekel mit vágtak ki belõle, már végig nézem ha eddig néztem de nem egy nagy valami, annyi butaság, mondva csinált dolgok vannak benne. A Karibi Szerelem, aztán Feketén Fehéren , meg sem árnyékozza.
tartakovsky 2016 febr. 05. - 18:01:18
(251/340)
Azért itt jó pár részletet kivágtak a Wanderley holtestének megtalálása utáni részekbõl, pedig nem is volt olyan jelenet, ami miatt ki kellett volna vágni.
malvinkicska 2016 jan. 30. - 17:19:08
(250/340)
Az biztos Tonhoból tanár lesz az azért durva, mert az igaz egy enyhe fogatékkal élõ ember képes egy szakmát kitanulni, de, hogy oktassa az azért meglepett, úgy látszik ott elõbb járnak a védet munkahelyekkel, meg egyebekkel. A másik most, hogy hallottaiból feltámadt Raquel, biztos lesznek érdekes dolgok ismerve az õ viselkedését. Malu még beleszeret a Alaorba, ha így megy, jól ugratják egymást. Virgilio az már túl van magán, de szerintem eza karakter neki testhez álló, hozza a formáját, a felesége nem gyõzi csitítani. Isaura egy megkeseredett banya, neki csak egy gyereke van, akkor vagyok rá mérges, mikor mindig pénzt kér Ruthol. Wanderley jól befürdött azt hitte a csaj hozzá megy de az csak ugratta se pénz se csaj, Raquel még biztos fog neki törleszteni.Marcos aranyos volt mikor elmondta, hogy tudja, hogy Ruth.
10/10
édesmaya 2016 jan. 30. - 08:29:48 10/10
(249/340)
Sziasztok !

Valóban elcsendesedtünk, pedig azért jócskán történnek érdekességek nap mint nap.

Én is azon filóztam,hogy lehet , hogy pontosan olyan ruhákat talált - még egyet - Rachel Ruth szekrényében, mint amiben elment sétálni? Ez marhaság,nem tartanak a nõk mindenbõl kettõt a szekrényükben.

- Maria Helena pont olyan szemétláda, mint amilyennek kinéz!
Eladja a lelkét az ördögnek, pedig szívbéli testi-lelki jó barátnõje Vera asszonynak! Nagyon közönséges egyébként is a képe, a kinézete. Unszi, de nagyon. Virgilio doki a pénzéért bárkit meg tud venni, az aljas! Breno meg már annyira jóhiszemû, naív Virgilioval szemben, hogy az már fájdalmasan hülyeség! Mekkorát fog koppanni!

- Az ikrek anyja, na az is megér egy misét! Hogy utálkozhat ennyire szegény kicsi Ruthra, azt is õ hozta a világra! Gusztustalan az egész banya, ez nem anya, ez szörnyeteg!
- Aztán itt van Vilma! Rossz lóra tett Vanderley-jel! Amekkora szoknyapecér, még az is lehet, feladja szexpartnerét!Én bármit kinézek a pasasból! Azt viszont nem sajnálom, hogy Rachel meg fogja leckéztetni, úgy kell neki!
- Mit szóltok hozzá, Andrea ki lett tagadva az örökségbõl! Kemény az apukája! Persze, õ meg talpig becsületes, nem csoda, ha nem veszi be a gyomra, amit a lánya mûvelt Virgilio úrral!

- Na már beérik Alaorék terve! Malu kezd féltékeny lenni, tehát a szíve mélyén mégis csak érez valamit a férje iránt! Nagyon csípem a helyzetet!

- Remélem szegény doki be tudja bizonyítani, hogy nem gyilkos,amiért meghalt egy betege. És a bizonyítékot Virgilio orra alá dörgölheti. Egyébként azt csodálom, hogy még nem betegedett bele a vén róka a sok-sok szemétkedésébe, örökös gyûlölködésébe. Pedig már utolérhetné valami jó kis agybaj, megérdemelné az örökös gonoszságáért. Clarita a végtelen jóságával, jóindulatával hogy bírja ki mellette, nem is értem!

- Nagyon örülök, hogy Marcos rég rájött, hogy Rachel az valójában már Ruth. Õ legalább igazán, mélyen szereti Marcost. Bírtam, hogy Rachel amikor megtudta, Marcos mégis felkereste Ruthot a kis halászházban, majd szétvetette a méreg! Még tapsoltam is örömömben, hogy a gonosz Rachel nagyot koppant!

- Hát Tonhokánk meg tanár lesz. Ez eléggé nem életszerû, mert ha tényleg kissé beteg a feje, akkor hogy a csudába taníthatna gyerekeket, még ha csak homokszobrot építeni is?! Bár erre azért talán képes a drága.
- Tito és Glorinha meg már összeházasodhatnának, olyan jó lenne látni õket esküvõi ruhában, annyira szép pár! Meg végre megszabadulna a vén róka szerelmi üldözésétõl a kislány.

- - Vanderley hogy a csodában lehetett épp ott akkor fényképezõgéppel a kezében, amikor Donato sátánfajzat lelökte Tonhoék apját a szikláról?! Ja persze, pont arra járt, pont egy fényképezõgéppel felszerelkezve. Ez sem életszerû. Na mind1, azért ez örvendetes, hogy zsarolni tudja a vén sátánt ezzel a fotóval, megérdemli! Hát féljen õ is már egy kicsit, ne legyen már olyan biztos a dolgában, hogy õ szent és sérthetetlen!




-
8/10
nikato 2016 jan. 29. - 13:27:58 8/10
(248/340)
Raquel-nek épp volt olyan blúza, mint amiben elment Ruth, és volt ideje hazamenni, majd bemenni a házba? És ha Ruth hazaért volna addig? Az tetszett a legjobban amikor Raquel kijött a vízbõl és Tonho megijedt. :D Fura, hogy Gloria mindkét csaj, de amikor õ az "igazi" Raquel, mégis teljesen más. Amikor Ruth alakítja Raquelt, akkor sem olyan Raquel-es. :D Nagyon jól játszotta a szerepét.
malvinkicska 2016 jan. 29. - 07:26:51
(247/340)
A fórum nagyon csendes senkinek nincs mondanivalója, pedig mostanában, még történt is valami. Malu féltékeny Alaorra, aztán kiderült õ Ruth, Raquel is kibujt a rejtek helyébõl. Virgilio elûzte az orvost.
malvinkicska 2016 jan. 21. - 18:48:29
(246/340)
Virgilio az õrültség határán van, amit követ az már nem sok rengeteg, miért ennyire ragozni ezt az ikerpárt, nem élvezhetõ nm pörgõs, szóval ezt én sokkal jobbnak véltem, de csalódtam.
malvinkicska 2016 jan. 16. - 15:33:51
(245/340)
A héten nem sokat néztem sorozatot, most pótolom, ebbõl a két utolsó részt még nem láttam mivel még nem rakták fel a héten az biztos sok minden nem történt, dög unalom az egész. A történet pedig a 110 résznél tart, Tonho bohóckodik meg Virgilio kocsit vet a fiatal csajnak Malunak volt kire hasonlítani, egyformák, azért nem állják egymást két éles kard nem fér egy hüvelybe.
10/10
édesmaya 2016 jan. 15. - 20:52:26 10/10
(244/340)
Szióka, szép estét !

Ma elgondolkodtam ezen a sorin, már nagyon uncsi kezd lenni. Semmi haladás, rétestészta az egész!

- Ruth hogy akar ebbõl a hazugságból kikeveredni? Mikor kerül már elõ a tesó? Tonho túljátssza a szerepét, röhejes, már nem érdekes. Fõleg, ahogy Donato urat "imádja"! Na az erõs túlzás!
- Virgilio úr egy hülye paprikajancsi az örökös Ruth-ozásával.
- Cesar már lebukhatna Arlette elõtt.
- Toniát megkérte feleségül a doki, megkérte szinte a vén marha Virgilio is azzal a kocsivásárlással. Na persze, minden gazdag pasinak ilyen kissé hóbortos, mûveletlen csajszi kell, ugyan máááá!!! A valóságban nincs ilyen, csak a filmekben, én nem hiszek ebben.
- Wanderley meg Andrea is egy furcsa pár! Andika ha nagyon akarná, úgy kirúghatná a ragadós Wandikát, hogy egy fillér se menne a zsebébe! Ezt nagyon nem értem, amit Andika most csinál, minek adta oda a lakását, meg csekket tölt ki neki, elment az esze?!
- Virgilio úrrr meg Andika szövögetik a hálójukat, de ugyan minek?! Marcos rá sem fog már soha nézni a volt csajára, mi van Andika? Álmodik a nyomor?!Fölmelegítve csak a töltött káposzta jó, nem a szerelem!

- Na és persze Malu nacsasszony se maradjon ki! Úgy kell neki, hogy Alaor elüldözi a bejárónõket! Irtóra csíptem, ahogy az elsõnek egy szál törölközõben kellette magát, annyira jót nevettem!
Aztán a 2.-nál is jót alakított, mármint hogy 5 fiú gyerekük van! Nagyon ötletes volt, hogy ilyeneket talált ki, elüldözni a bejárónõket! A terve mindenesetre bevált. Ez egy kicsit vidám színfolt volt az uncsi soriban.
8/10
nikato 2016 jan. 13. - 10:09:16 8/10
(243/340)
A cinikus szót már én is észrevettem, hogy túl sokszor használják. :D
8/10
nikato 2016 jan. 12. - 23:36:36 8/10 Előzmény édesmaya
(242/340)
Egyetértek! A szemöldök: Akkoriban divat volt, hogy nem szedték ki annyira, Erika Eleniak-nak is csúnyán össze volt nõve!
Tonho táskája: Szerintem üres, de a Kék Osztriga bárba bemehetne vele! :D
Amúgy az idõ múlásán már én is gondolkodtam, hogy van a sorozatban, de talán a pénteki részben mondták, hogy a baleset óta 2 hét telt el.. De akkor is már Raquel-nek kb. 3 hónapos terhesnek kéne lenni, az már csak látszik? Annyira nem vékony nõ, hogy ne látsszon, meg semmi reggeli rosszul lét.
malvinkicska 2016 jan. 12. - 18:26:53 Előzmény édesmaya
(241/340)
Virgilio a mai részben is adta a formáját az nagy színész volt, mindent el tudott játszani. Malu jól bosszút állt rajta, de ahogy õ nevezi a kóboj nem törõdik, elég merész húzásai vannak. Raquel, ma egy kicsit rendben volt, így még néz is ki valahogy. Tonho adja a formáját, az is azt csinálja amit kell.