ikoo 2015 dec. 09. - 19:38:37
(160/340)
Isauranak miert jo az,ha Ruth Rachelt jatssza?Fura volt,h azt mondta,h igaza van Tohnonak..
Meg ha Ruth magahoz ter,gyorsan szolnak neki,h o most Rachelt jatssza? :-D
reay 2015 dec. 09. - 19:19:40
(159/340)
Én nem mindig értem Ruth-ot meg Claritát. Ma is mikor Marcos-al beszéltek, Ruth meg az apja még nekiálltak mentegetni Raquelt. Claritán meg akkor csodálkoztam, mikor veszekedett Virgilioval, hogy minek szólt bele a dolgokba. Nagyon is jól csinálta ezt most V, úgy buktatta le Raquel-t, hogy Marcos mindent a saját fülével hallott. Clarita meg szépen elhallgatta a fia elõl, hogy fültanúja volt, amikor R telefonon enyelgett valakivel. Számomra ez is a hazugság egy fajtája. Ez a csónakos ügy jókor jött, újból feldobja a sorozatot, remélhetõleg.
Micsidi 2015 dec. 09. - 18:41:17
(158/340)
Én is imádtam régen, és akkor is ugyanúgy Rachelnek drukkoltam. Ez a kis szentszûz Ruth roppant bosszantó. Mindenkinek elõadja, hogy õ milyen ártatlan, közben meg azért a múltjában csinált egy-két dolgot... Na meg persze hazudik is vég nélkül (Mint anno a sósavas esetnél is pl.).

-SPOILER-
Ezután is ezt fogja tenni, hiába mondja az apja, hogy Ruth ugyan nem megy bele majd a színészkedésbe. Simán kiadja majd magát Rachelnek.
-SPOILER-

Az én emlékemben azok a részek maradtak meg a legjobba, amikor Rachel vissza akarja hódítani Marcost, és kötöget, meg babaruhát mutogat. Nagyon jókat derültem ezeken az epizódokon most is. :) Innentõl kezdve nem túl izgi számomra.
malvinkicska 2015 dec. 09. - 18:22:47
(157/340)
Meg volt amire vártunk, elõször azt hitték, hogy Ruth fulladt a vízbe, de nem az anyja nagy bánatára, az apja meg ennek örül biztos, mert mindig rosszban voltak ahogy viselkedett Raquel, eztán beindulnak az események, remélem.
8/10
nikato 2015 dec. 09. - 15:21:20 8/10
(156/340)
Az is érdekes, hogy Tonho senkinek nem szólt, hogy felmegy Rio-ba, de Isaura asszony tudott róla. Persze az is lehet, hogy csak látta felszállni a buszra. Most megint beindult a sorozat.
ikoo 2015 dec. 08. - 19:50:57
(155/340)
Isaura mondta Rachelnek,h itt nem fontos bezarkodni .
Ùgy latszik elfelejtette,h a penzt vki elvitte a lakasból :-)
Ha Vanderley megkapta a farmot,akkor mikor Malu es Alaor hazajonnek,hova mennek?
10/10
kazsagx 2015 dec. 08. - 18:02:06 10/10
(154/340)
Regen imadtam ezt a sotozatot... Ujra elkezdtem nezni,most is nagyon jo es persze jo nosztalgiazni is...
Tonhonak volt a legtöbb esze a sorozatban! :)
Malu pedig ahogy bosszantja az apjat es az eszi a kefet:megfizethetetlen. :D
malvinkicska 2015 dec. 07. - 18:59:51
(153/340)
A mai részekben Malu megint adta a formáját férjhez ment szerelem nélkül, azt figyelem ebben a sorozatban az a bizonyos kémia a szerelmesek között nem mûködik, Marcos egy tejbe tök, aztán sorolhatnám a fiatalokat egyiknél sincs szerelem, mert Raquel többe nézi a piát, mint mondjuk M-t. Virgilio szerelmes Toniaba, de az meg olyan vad vágyás az egész, hogy fiatal, az a nõ. Marcos most kihallgatja õket talán most már fog hinni a fülének remélem. Az biztos nagy bukta lesz Wanderleynek, két szék közül a pad alá fog esni, az is a hó hányók táborát erõsíti.
8/10
nikato 2015 dec. 07. - 16:14:34 8/10
(152/340)
Igen, azt már én is nagyon várom!!! :D
malvinkicska 2015 dec. 06. - 14:29:22 Előzmény nikato
(151/340)
Az elõzetest olvasva nem sokára jön az a rész amit annyira várok a vizes.
8/10
nikato 2015 dec. 04. - 19:09:31 8/10
(150/340)
Ez az! Egy emberrel nem bír el annyi sok! Még szegény Floriánót fogták le, amikor õ kapott elõször is. Höhh! Tonho meg, hogy jutott el Cesar-hoz amikor Virgilio házának a címét kérte el Alamao-tól, és ha legutóbb eltévedt, most csak úgy benn sétálgatott a városban? Ennyi pénze van taxira és buszra? Én azon is gondolkodtam, hogy milyen messze lehet Pontal Rio-tól? Mert elég hamar ott vannak mindig. Lehet csak 20 km-re van. Pedig elég apró falu a nagyvároshoz képest.
malvinkicska 2015 dec. 04. - 18:49:58
(149/340)
A mai részekbõl azt szûrtem le itt az egész népnek, mert ugye rengeteg szereplõ van ,csak Virgilionak van esze annak elég jól forog az agya igaz a rosszra, de itt ezeknek az ökör csordának ez kell. Marcosra már nem találok jelzõt ahogy palira vette az a mocsok alkoholista, Raquel, ez jól mondják nem szerelem ez elmebaj a javából, amit követ Marcos. Azt várom mikor esik le Wanderleynek , hogy hûjére vette Andrea az is érdemli, egy mocsok pénz hajhász. Donato, meg verekszik az a sok szerencsétlen nem védte meg Florianot, ez is olyan mondva csinált jelenet, mert sok lúd disznót gyõz. Azt várom már fúljon a vízben az a mocsok Raquel.
8/10
nikato 2015 dec. 04. - 15:57:46 8/10
(148/340)
Ez igaz! Joel, hogy akarta eladni az éttermet, ha nem is volt az övé? És miért kellett emiatt elmenekülnie, hiszen fellendítette a bizniszt! Nekem ez is furcsa! Meg tényleg Marcos is, egyik percben ilyen-másikban olyan. Elõtte csókol meg a felesége egy másik férfit és még be is vallja, hogy õ akarta, és még ezután is imádja... ajjhh..
malvinkicska 2015 dec. 04. - 14:50:50
(147/340)
A véleményen nem nagyon változik elég egy tudat hasadásos, sorozat, egyik percen aza nagy ökör Marcos válik a másik percen drága ajándékot vesz Raquelnek kiérti ezt, hogy végül is mit akar ez az ember. A másik Malu is megalázza az embereket, bolondot csinál a másikból, tõle okosabbak vannak elme osztályon. Az apját ugratja, az meg vevõ a sok marhaságára. Tonhoból is kezd elegem lenni, nem olyan szórakoztató. A másik most megjelent Victor, az is gondolom nagy kaki keverõ lesz, mivel a P K-ába a ficsúrt alakította, különleges egy féreg volt ott.
8/10
nikato 2015 dec. 03. - 16:13:08 8/10 Előzmény malvinkicska
(146/340)
Igen, nem igaz, hogy nem tudják felfogni, hogy mennyi betegséget elkaphatnak attól a víztõl, tetessék rendbe! De az is furcsa, hogy Ruth-ék ott laknak nem messze és azon a részen már semmi baja a víznek? Most egyébként megint kezd beindulni számomra a sorozat, az is vicces volt amikor Raquel ott fetrengett a parton, Tonho meg húzta be a vízbe. :D Meg a Malu-s rész! :D
malvinkicska 2015 dec. 02. - 13:53:30
(145/340)
A véleményeket olvasva másnak is az a meglátása sok benne az üres járat, van amire egyáltalán nincs szükség benne azon a fürdõzésen sem tudnak túllépni, ha víz minõsége nem jó van megoldás rá nem a táblázás, hanem rendbe tenni, vagy örökre lezárni, és kész.
reay 2015 dec. 01. - 19:21:52
(144/340)
Lehet a szülei is megunták Karola semmittevését és bedugták egy oskolába, amiért mostanában nem látni. :) Zsuzsu engem valamiért nem idegesít, pedig idegesíthetne is akár. Volt valamelyik részben egy jelent, amikor valami komoly téma volt terítéken a család tagjai között, õ meg a sorozatáért csipogott, engem ott vett meg. :D Én sem hiszek Raquel terhességében, valami sumákolás van a dologban. Igen, Tonho részeit lecsökkenthetnék, habár... jobban belegondolva én a tengerparti népségre is 10 részenként térnék rá, meg az "ugyan már drágám, Virgilio egy rendes ember" kezdetû párbeszédeket is kihagynám Brenoék életébõl.
8/10
nikato 2015 dec. 01. - 16:18:41 8/10
(143/340)
*dolgozik=gazdagokat akartam írni :D
8/10
nikato 2015 dec. 01. - 16:17:05 8/10 Előzmény reay
(142/340)
Egyetértek!! Abban is, hogy Karola iskolába sem jár és nem is dolgozik? Oké, hogy dolgozik, de az apjuk az egyedüli dolgozó a családban? Vagy ott az a szokás, hogy nem dolgoznak, csak ki lesznek házasítva, aztán utána sem dolgoznak? :D Alaor pincsijét egyszerûen rühellem!!! Idegesítõ, hogy mindenhova követi, és még ronda is! Zsuzsut viszont nem hiányolom, számomra õ is idegesítõ. Malu viszont valóban mindennek a mélyére lát. Szerintem Raquel csak lefizette az orvost, én szerintem csak hazudja, hogy terhes. Viszont Wanderley is koppani fog, hogy Andrea csak cselbõl jött vele össze. A sorozat 30 percébõl meg 10 azzal telik, hogy Tonho sajnálkozik amiért nem emlékszik az apjára.
malvinkicska 2015 nov. 30. - 21:09:22 Előzmény reay
(141/340)
Nem lehet csodálkozni akkora a stáb, ki a fene jegyzi meg, aza sok értelmetlenség a Zsuzsut alakító színésznõ nagyon jó én is láttam már másban is. Virgiliot csipem a sok rossz indulatával, neki van kitalálva, hozza a formáját.