Hochreinmarci 2023 febr. 16. - 01:27:33
(340/340)
Valami nèzhető idöpontban leadhatná az RTL !!!
Helena25 2021 júl. 20. - 20:21:03 Előzmény Anna Dé
(339/340)
Igen, ezzel mi is így voltunk anno, az egész család nézte, nem mentünk sehova, vagy siettünk haza, mert kezdődik. szó szerint családi program volt. Hatásos volt, újdonság volt, és szerintem egy jól sikerült sorozat, témájában is, fordulatos volt. Most is nézem, de már csak én a családból, nosztalgiázom, van egy hangulata ennek a sorozatnak. Ami nagyon tetszik benne, az Alaor és Malu kapcsolata, azt szerintem nagyon szépen megcsinálták. Alaor olyan megszelídette Malut, ahogy apránként megváltoztatta, olyan nagy türelemmel volt iránta, nem sok férfi tette volna meg, feladták volna. Eleinte sértő, bunkó volt ez a Malu és egy teljesen más embert csinált belőle. A mostani sorozatokból nem sokat nézek, én még visszavágyok a fiatal (fiatalabb) koromba, és hihetetlen lassan 30 éves már ez a sorozat, de nálam még mindig üt. Tono is ahogy játszotta az ügyefogyottat, nagyon élethű. Esmeraldaban Melísio közelébe se lép, annyira erőltetten játszott Melísio, egyáltalán nem volt vicces, pedig gondolom annak szánták a készítők. Tono nagyon ott volt, nem játszotta szerepét, ő élte szerepét. Megszoktam nézni a színészek instáját, mennyire öregedtek meg, hát némelyikre rá se ismerni. Alaor se olyan sármos, pedig itt nagyon jó pasi.
offtopic
Anna Dé 2021 júl. 20. - 19:37:52 Előzmény Helena25
(338/340)
Koszi az infót. :) Sorozatbaraton megtalaltam, de ez se olyan mar mint regen. Mikor még az Isaura kezdese elott 5 perccel mar ott tobzódtunk a tv elott, le ne maradjunk semmirol. Akkor jo volt, mert nem nagyon volt mas, de most igy visszanezve mar annyira retró. Annyire idejetmult. De idoutazasnak jo, visszahozza az emlekeket. Draga nagyanyam emlékét is aki még a kapát is eldobta ha ido volt, aztan kezdodott vmi szappanopera a tv-ben. :) Hianyoznak ezek a megélt pillanatok, annyira mas volt akkor még minden. Gyerekfejjel. Na, de ez mar nem a temahoz tartozik.. :)
Helena25 2021 júl. 20. - 11:24:42 Előzmény Anna Dé
(337/340)
Sorozat+ 10.40-től dupla résszel megy jelenleg a sorozat, nemrég kezdték megismételni, még az elején tart. Még nem volt esküvő sem.
Anna Dé 2021 júl. 17. - 19:59:33
(336/340)
Ja latom mar, RTL klub, jo koran van.
Anna Dé 2021 júl. 17. - 19:58:08
(335/340)
Fhu, de szerettem ezt a sorozatot regen. Mindig a nagyanyammal neztuk egyutt. Ruth de szep volt benne. Megint megy a Tv-ben, hol nézitek? Tónyó tényleg, olyan is volt :D
Helena25 2021 júl. 16. - 11:02:32
(334/340)
Azért bírom, hogy a kis srácot, Tónia öccsét egyszer Reginyónak, máskor Rezsinyónak mondják a szinkronban.
offtopic
Brierley 2021 júl. 16. - 07:31:02 Előzmény Helena25
(333/340)
Fogpaszta reklám. :-)
Az első sorozatok egyike; "mindenki" ezt nézte. A földön két lábbal álló telenovella.
Mára már (kellemes) nosztalgia.
Helena25 2021 júl. 15. - 09:04:23 Előzmény Brierley
(332/340)
Ja, tényleg, Alaor a legjobb, jól néz ki, hogy is felejthettem el.!Chico Belo tipikus halász, mintha nem is színész lenne, de ez a jó, élethű. Azt nem szeretem, amikor valaki szegényt játszik, de ragyog a hollywoodi fogsor, meg csináltatott mell, kissé ellentmondó.
offtopic
Brierley 2021 júl. 15. - 07:40:49 Előzmény Helena25
(331/340)
Azt hittem Chico Belo a legsármosabb. :-)
Részemről (is) Tito lógott ki a sorból; "túl jól nézett ki".
Sok fiatal hölgy ismerősömnek Alaor és Wanderley tetszett a sorozatból.
Helena25 2021 júl. 14. - 08:50:44 Előzmény Brierley
(330/340)
Még aki nagyon szép ebben a sorozatban, az Vilma, a bőre gyönyörű kreol, arca nagyon szép és a frizurája is jól eltalált. Vera és Vilma viszik a prímet. A férfiak közül talán Tito a legsármosabb.
offtopic
Brierley 2021 júl. 14. - 08:23:14 Előzmény Helena25
(329/340)
Szerintem azért, mert akkoriban Ő volt az egyik legnépszerűbb-, és foglalkoztatotabb.
Mint annak idején, az eredeti sorozatban Eva Wilma színésznő.
Igen, tényleg Vera a legszebb hölgy. Marcos az igazi "tejbemálé" figura, a menése fura valóban.
Helena25 2021 júl. 13. - 10:18:53 Előzmény Brierley
(328/340)
Én megnézném, ha felújítanák, de a mostani szinkronok tényleg rosszak. Úgy látszik már OKJ-s képzésen is el lehet végezni a szinkronképzést, bárki lehet szinkronhang, pedig vannak nagyon rossz hangok, és még tehetségük sincs hozzá. Sokat tesz valakin a szakáll, vagy a plusz kiló, itt Donato tényleg visszataszító, de a szerepéhez nagyon jó. Csorgatja a nyálát Glorinára, de a kiscsaj is állandóan rövid szoknyában, lengén öltözötten flangál előtte, pláne mikor megy fel a lépcsőn, mindig fogja le a szoknyáját. Tudja, hogy milyen ez a Donato, hogy állandóan lesi, nézegeti, nem így kellene öltözködnie. Tudom meleg van, de egy vékony hosszú nadrág, és rendes póló, nem ilyen pántos, ami állandóan csúszik le a válláról. Én azért arra kíváncsi lennék, hogy annak idején miért Gloria Pires kapta a szerepet? Én ezzel kapcsolatban soha nem olvastam semmit, sehol. Minden nő szebb nála a sorozatban, még Manuela is, fiatalabb korában jobban nézhetett ki, mint Ruth. Szerintem Vera a legszebb nő ebben a filmben. Marcos az elmegy kategória. Olyan trotykosan megy, kicsit fura, sok férfiasság nincs benne.
offtopic
Brierley 2021 júl. 09. - 22:53:19 Előzmény Helena25
(327/340)
Amiatt kérdeztem, mert a képeken, amiket anno láttam róla, sovány volt.
Életben ellentettje volt a filmbeli karakterének, és szakáll nélkül mennyivel szimpatikusabb.
Isten ments a remake-től; egyszerűen elképzelni sem tudom mostani szereplőkkel, szinkronnal.
Helena25 2021 júl. 09. - 10:50:56 Előzmény Brierley
(326/340)
Igen, mindenki jól alakította karakterét, a szinkronhangok is egytől egyig jók, ami a mai sorozatokra nem igazán mondható el. Donato szerintem alapból ilyen testalkatú volt, ellenszenves egy figura, a valóságban milyen lehetett, nem tudom. Tono is jól alalkította a bolondot, nem úgy mint Esmeraldaban Melisio, az valami borzalom. Tononak olyan természetes, fej-és kéztartása, az a vakarózás, nagyon jól hozza az elmeroggyantat. Szegényt mikor vízbe akarta fojtani Donato, Isaura asszony a házából (templom mellett laknak, nem a vízparton áll a házuk) látta, abban a sötétben, hogy Tono fulldoklik a vízben. Ruth is elég sokat futott mire odaért a tengerhez. Ezt inkább úgy kellett volna rendezni, hogy Ruth a tengerparton sétál és meghallja a kiabálást, na mindegy. Ruthért nem ment Marcos este, de fel se tűnt neki, hogy Rachel sincs otthon és hasonlóan öltözött fel, mint ő szokott, a haját is úgy fésülte, egy árva szóval meg sem említi neki, fura. Úgy hogy vannak a filmben sületlenségek, értelmetlenségek, de elnézzük a készítőknek. Nem tudom szándékukban áll-e a film remake-jét elkészíteni, hisz annyi régi sorozatot alkotnak újjá, én megnézném, de ne cicababa ikrekkel. A sorozat fő mondanivalója lenne: a szépség belülről fakad (egyébként igaz)!
offtopic
Brierley 2021 júl. 06. - 20:39:49 Előzmény Helena25
(325/340)
Igen, tudom sajnos már nincsenek köztünk. :-(
Homeless-es parti nekem is tetszett.
Szerencsére minden színész jól alakított. :-)
Donato-ról nem tudom eldönteni, hogy a szerep miatt hízott meg, vagy akkoriban eleve jóltápláltságnak örvendett. :-)
8/10
nikato 2021 júl. 06. - 16:46:39 8/10 Előzmény Helena25
(324/340)
Ugyanezen gondolkodtam én is! :) És azon is meglepődnek, hogy ikrek, sose beszéltek róla a szülei?
Helena25 2021 júl. 06. - 16:35:35 Előzmény Brierley
(323/340)
A szőke hölgy Zsuzsu és Donato a valóságban férj és feleség voltak, sok évet lehúztak egymás mellett, Donato pár éve halt meg, ha jól tudom. Én bírom, aranyos a kényeskedésével, de Donato kicsit gusztustalan, de mindketten jól játsszották a szerepüket. Az életben biztos vannak ilyenek. Malu eleinte nagyon idegesítő, ez a fasisztázás, azt hiszi nagyon vicces, de nem is értem, hogy jön ide. A viselkedése borzalom, haragudjon az apjára, de azokat csinálni, amiket ő megcsinált, pl. a hajléktalanok beengedése a születésnapi vacsorára, az visz mindent, még az anyjára sem gondolt. A haverjairól nem is beszélve. Alaor, ahogy betöri, sok-sok hónap alatt, az jó, sokan elzavarták volna a francba, elég türelmes volt vele szembe. Virgilio olyan mint Hókuszpók. Már ő sem él, de jó színész volt nagyon, a szinkronhangját is eltalálták, mondjuk az összesnél. Mennek most olyan sorozatok, borzalom a szinkron. Szabó Gabi nagyon jól hozza az ikerlányok hangjait. Ruthként lágyan beszél, Raquelként flegmán, gorombán szólal meg. Szinte megegyezik a szájmozgással, jó a fordítás, gondolom. Én, akit a lgjobban bírok, az Clarita. A legnormálisabb az összes közül.
offtopic
Brierley 2021 júl. 06. - 14:20:18 Előzmény Helena25
(322/340)
A szőke hölgytől, Virgilio barátjának feleségétől kiütést kapok. Ha életben van ilyen; én kérek elnézést. :)
Brierley 2021 júl. 06. - 14:18:10 Előzmény Helena25
(321/340)
Nem miattuk: Tonho, Virgilio, Donato; ők viszik a pálmát. Isaura asszony és Malu sem piskóta. :-)