Csalarozsika 2015 okt. 30. - 20:10:33 Előzmény malvinkicska
(80/340)
Szia! Valóban jók voltak a mai részek!
Malunál ez még csak a kezdet, sok fejfájást fog õ még okozni az apjának! :)
Virgílio valóban jól alakít! Velejéig gonosz ember!
Gátlástalan, de most emberére talált Rachel személyében! :)
A saját csapdájába esett a pénz-dologgal! :)

Sajnálom szegény Ruthot, mert a "kedves testvére" csúnyán átverte!
Sok szenvedés vár még rá, mire megtalálja a boldogságot!
Marcos megérdemli sorsát, hamarosan rájön, hogy jól bevásárolt a "szívszerelmével"!
A "Holdkóros Tonho" mai jóslata teljes mértékben valóra válik! (Rachellel kapcsolatban!)
Nem értem, hogy lehet egy ennyire naiv, Rachel könnyedén az orránál fogva vezeti, s ez még sokáig így lesz!

Ami már hajdan sem tetszett, az "Isaura asszony" viselkedése!
Szégyellhetné magát, hogy ilyen nyíltan kivételez Rachellel!
Szemmel láthatóan õ a mindene, s ez a késõbbiekben hatványozottan így lesz!

Tényleg vannak jó karakterek, s jól alakító színészek, de a sorozat mégsem vált a kedvencemmé!
malvinkicska 2015 okt. 30. - 19:16:13
(79/340)
A mai nap sok érdekes volt benne, Malu adta a formáját az apjával jól kitolt Virgilio, nem engedi magát, nagyon jól áll neki ez a velejéig gonosz szerep az alakítása nagyon jó, át éléssel van. Ruth az csendes mondjuk Raquel, sem sokat vergõdött ,de kémia közte és Marcos közt nincs, nem tud elhitetni semmit, igaza férfi is elég tejbe tök, már, mint Marcos, sem a nézésük semmi nem árulkodik róla , hogy szeretik egymást, nem szeretem, ha rögtön másznak egymásra, de azért legyen egy kis érzelem a játékukba. Azt látom nagyon sok jó karakter van benne, akik azt hozzák amit elvár a nézõ.
8/10
nikato 2015 okt. 30. - 15:40:54 8/10
(78/340)
Tegnapi részben amikor a narancs színû felsõben háttal állt Raquel, látszott, hogy az dublõr volt. A haja teljesen más volt. :D Nem kekeckedésbõl, és ettõl ugyanúgy imádom a sorozatot. :D Amúgy Ruth túl nyugodtan fogadta a dolgokat.
malvinkicska 2015 okt. 30. - 08:02:12
(77/340)
Nézi e valaki a Dunán a Feketén Fehéren címû sorozatot, nagyon szép és jó alakítású színészek vannak benne a téma ragyogó. A Brazil sorozatok nagyon szépen vannak kidolgozva, a helyek ahol forgatnak, nincs tele azzal a sok zagyvasággal. Ebben a holdkóros alakít nagyot, mivel nem is annyira bugyuta ahogy hiszik.
robicsek2 2015 okt. 29. - 21:25:59
(76/340)
Nekem se tetszett sosem ! Túl csontos az arca. Vannak sokkal szebb nõk is a sorozatban !

Viszont megdöbbentõ , hogy milyen jól megcsinálták azokat a jeleneteket hol mind a két testvér ott van. Kis koromban nem is sejtettem , hogy egy nõ játssza :) Jó kicsi voltam még. 2.-os 3.-os lehettem. És késõn érõ típus :)
malvinkicska 2015 okt. 29. - 21:17:49 Előzmény Csalarozsika
(75/340)
A mai részben tetszett, mikor mondta Ráchel Marcosnak , miért õt választotta, mikor nem szép, most igazat mondot annyi nõiesség nincs benne , minta köröm feketéje, az ismerõseim is nézik, csak nekik nincs számítógép, nem tudnak véleményezni azt mondják haja van, és semmi egyéb úgy látszik nem vagyok egyedül akinek nem tetszik Gloria Pires.
malvinkicska 2015 okt. 27. - 06:53:48
(74/340)
Nagyon köszönöm a válaszod akkor jól láttam a dolgokat. A színészi munka nekem tetszik ahogy alakítanak, elég természetesek, most különösen a férfiak teljesen másak, abban a szép öltönyökben, a szín össze állítás is pazar.
Üdv neked.
Csalarozsika 2015 okt. 27. - 01:28:42
(73/340)
Szia!

SPOILER!!! Sajnos jól látod a helyzetet, Donato "úr", a vén kéjenc, valóban legyeskedik Glorinha körül!
Szégyellhetné magát, de neki nincsenek skrupulusai!
A "Holdkóros" nemhiába félti tõle a húgát!
Pedig Donato "úr" jobban tenné, ha meghúzná magát! Sok gaztett van a rovásán!
Példának okáért: Õ volt az, aki lelökte Tonho és Glorinha apját a szikláról, s Tonho ennek szemtanúja volt! (Ebbõl kiderül: Nem baleset történt!)
Szegény "Holdkóros" kétségbeesetten igyekszik visszaemlékezni az apjára és a balesetre, de ez sokáig nem sikerül neki!
Csak jóval késõbb derül fény a dolgokra, s szerencsére a gonosz vénember elnyeri méltó büntetését! SPOILER VÉGE!!!

SPOILER!!! Ahogyan korábban írtam, hiába az apja ellenkezése, Marcos keresztülviszi az akaratát, s feleségül veszi "szíve választottját"! Virgílio nagyon jól játszik, ez tagadhatatlan! Bonyodalom is lesz még bõven! :) SPOILER VÉGE!!!

Ha valamire kíváncsi vagy, kérdezz nyugodtan, s a legjobb tudásom szerint igyekszem válaszolni!
(Bár erre a sorozatra nem emlékszem olyan jól, mint a másikra!)
malvinkicska 2015 okt. 26. - 19:51:42 Előzmény Csalarozsika
(72/340)
Légyszíves nekem megírni, hogy ahol a holdkóros, és tesója a lány lakik az a féreg kerülgeti a kislányt, csak nem meg akarja pocsékolni, apja lehetne. A dolgok érdekesen alakulnak Marcos már költözik, nekem itt ahogy alakít Virgilio bejön hiába gonosz de õbenne nekem van valami plusz, amit szeretek.
malvinkicska 2015 okt. 25. - 10:44:33
(71/340)
Mi emberek különbözõek vagyunk kinek ez jön be, kinek más én tiszteletben tartom mindenkinek a véleményét, de nem a kedvencem, még eddig.
8/10
nikato 2015 okt. 25. - 09:04:17 8/10
(70/340)
Nekem meg a Pampák királya nem tetszett. Tök jó ezt nézni.:D
malvinkicska 2015 okt. 24. - 06:59:04
(69/340)
Tudod én nem vagyok egy illúzió romboló, de sajnos jelenben ez a véleményem, a Fekete Fehéren más ugye a téma, aztána színésznõk legalább nõiesek és csodásan alakítanak fõleg a két csaj Laura és Isabel. Természetes most még nézem, mert kedvelem a Brazil sorozatokat. Üdv neked.
Csalarozsika 2015 okt. 24. - 00:02:10
(68/340)
Szia! Úgy látom, Glória Pires alaposan kihúzta nálad a gyufát! :-)
Én sem nagyon szeretem, de el kell ismerni, ebben a sorozatban nagyságrendekkel jobb, mint A pampák királyában!

Marcos naivitása nagyon idegesítõ, s ez még csak a kezdet, lesz ez még ennél cifrább is!
(Ahogyan Rachel is csak most kezdi a gonoszkodást, ez még semmi a késõbbiekhez képest!)

Szerintem nincs azzal semmi gond, ha õszintén elmondod a kritikai észrevételeidet, elvégre, erre való a fórum!

Az biztos, hogy nem ez a legjobb a brazil sorozat! Nálam "A pampák királya" simán veri, ahogyan a nemrég indult "Feketén-fehéren" is, bár annak nem láttam minden részét. (Természetesen ez csak a saját véleményem!)
Csalarozsika 2015 okt. 23. - 23:53:33 Előzmény malvinkicska
(67/340)
Nem akartalak befolyásolni, csak saját véleményként írtam korábban, hogy A pampák királya nekem jobban tetszett! :)
Örülök, hogy egyezik az ízlésünk!
Azért azt javaslom, adj még egy esélyt a sorozatnak, hátha késõbb jobb benyomásaid lesznek!
Az epizódok valóban rövidek! Még szerencse, hogy kettõt adnak naponta!
Annak idején egyenként adták. Gondolhatod! Úgy elnyújtották, mint a rétestésztát! :)
malvinkicska 2015 okt. 23. - 18:29:59 Előzmény nikato
(66/340)
Gloria Pires továbbra sem a szívem csücske, nem beszélve épp olyan tejfölös Marcos egy irányítható papucs, mint a másik sorozatban volt, nagyon zavar, nincs köztük semmi olyan, hogy fel lehetne ismerni mikor melyik megy el aztán az is borzalom, csak Ruth szimpi mindenkinek, és a másik vissza él a helyzettel, nekem eddig nem annyira szórakoztató, minta többi Brazil sorozat. Malu egy borzalom, a lányok anyja szintén. Remélem senkit nem bántottam mega rajongók között nem szándékom, csak eddig ez a véleményem.
malvinkicska 2015 okt. 22. - 18:21:10
(65/340)
Az ízlésünk egyezik ez eddig nem olyan ,mint a Pampák volt remélem javul rövid is meg nem köt úgy le.
malvinkicska 2015 okt. 22. - 07:32:46
(64/340)
Nagyon aranyos vagy biztosan nem veszik rossz néven, a leírtakat, hiszen a sztoriról van szó amit eddig sokan láttak. Az tuti Raul Cortes nagy színész, jól hozza a karaktereket, igaz õ már nincs közöttünk.
Csalarozsika 2015 okt. 22. - 00:45:42
(63/340)
Szia! A kérdéseid helyénvalóak, s megpróbálok rá érthetõen válaszolni. :)
SPOILER!!! Ruth és Marcos kapcsolata sajnos nem jól alakul majd. Rachel gátlástalan teremtés, szöges ellentéte Ruthnak. Marcost könnyedén az ujja köré csavarja. Ráadásul Virgílio is akcióba lép, mindenáron meg akarja akadályozni Ruth és Marcos házasságát. Viszont: Hiba csúszik a számításába, mert Rachellel szövetkezik, s a segítségért pénzt ajánl cserébe, amit természetesen Rachel el is fogad. De: Amolyan "evés közben jön meg az étvágy" alapon, Rachel csak félig teljesíti a rábízott feladatot. Végérvényesen magába bolondítja a jóhiszemû Marcost, aki el is veszi feleségül, s Virgílio ezzel nagyot koppan. Nem mintha Rachel szeretné Marcost, csak a pénzéért megy hozzá. Azzal sem törõdik, hogy ezzel összetöri a testvére szívét. A házastársi hûség sem tartozik az erényei közé, a többirõl nem is beszélve. Ettõl függetlenül Marcost folyamatosan az orránál fogva vezeti, mindig kimagyarázza a disznóságait, férje pedig hisz neki. Ezen a szálon akkor vesz fordulatot a történet, amikor egy végzetes napon Rachel és Ruth csónakázni indulnak, vihar tör ki, mindketten a tengerbe esnek, de csak az egyiküket tudják kimenteni...Tovább nem folytatom, már így is nagyon elõreszaladtam a történettel! :) SPOILER VÉGE!!!

SPOILER!!! Virgílio esetében talán az az egyetlen pozitívum, hogy jól áll neki az öltöny! :) A pampák királyában sokkal szimpatikusabb volt a szerepe! Itt: Irigy, gátlástalan, gonosz embert ismerhetsz majd meg a személyében!
Malu sokszor túlzásba viszi a hõbörgést, de alapvetõen érthetõek az apja iránti érzelmei! Erõsen kétlem, az az ember tud-e egyáltalán szeretni valakit?! Fiát mindenképpen Andreával akarja összeházasítani, mindent megtesz a cél érdekében, lásd: fentebb. (Egyébként Andreával is összefog ebben az ügyben!) Minden igyekezete ellenére, mégsem sikerül keresztülvinnie az akaratát! A házasságot egyébként csupán üzleti megfontolásból szorgalmazza, hisz üzlettársa és barátja? lányáról van szó. A "barátot" azért írtam kérdõjellel, mert igazából Sampaiot sem a barátja!
Üzlettársára is irigykedik, s szemrebbenés nélkül átveri! Nem riad vissza a piszkos ügyletektõl, s ebben Cesar gyakran segítségére lesz! Sógorát - a polgármestert - sem kedveli, s amikor az végül lezáratja a szennyezett partszakaszt, bujtogatja ellene a lakosságot! Természetesen azért, hogy átvegye Breno helyét, s ez végül sikerül is neki. Diadalának azonban nem sokáig örülhet! Feleségét sem szereti, vajon szerette-e valaha is? Beteges vonzalmat táplál Tonia iránt, - aki azonban iszonyodik tõle! Valamint: Retteg a madárijesztõktõl! A végén természetesen elnyeri méltó büntetését, elméje elborul! SPOILER VÉGE!!!

SPOILER!!! Andreáról már korábban írtam, hogy szövetkezik Virgílióval, de õ is csupán eszköz V. kezében.
A végén férjhez megy egy korosodó gazdag emberhez, aki az apja lehetne, s aki ráadásul betegesen féltékeny! :)
Ezzel õ is elnyeri büntetését! :) SPOILER VÉGE!!!
malvinkicska 2015 okt. 21. - 18:37:28 Előzmény Csalarozsika
(62/340)
Ruth eléri e, hogy õt szeresse Marcos, mivel a másik Raquel is ügyködik, az öreg most nagyon fess jól néz ki öltönybe Virgilio, aztán én nagyon szerettem ahogy alakít erélyes karakán igazi férfi. A hoppon maradt menyasszony mit fog szólni, ha megmondja Marcos elmarad az esküvõ, az a kár rövid egy epizód talán ha kettõt összevágtak volna jobb lenne.
malvinkicska 2015 okt. 21. - 06:54:13
(61/340)
Az benne a pláne, hogy nagyon természetesek a színészek nincsenek felfújva, aztán önmagukat adják az udvarlásnak is vannak fortélyai, Marcos ilyen még is szeretik, Gloria Pires nem egy matyó hímzés de jól alakít, várom a következõ részeket.