reay 2015 nov. 30. - 20:08:27
(140/340)
Elég nagy süsü vagyok, most jut eszembe, hogy Alaor a maiban benne volt.
reay 2015 nov. 30. - 20:05:59
(139/340)
Van egy rövid listám az antipatikus szereplõkrõl (Tonia, Donato, Isaura, Breno, Cesar, Marcos + a birtokon szolgáló lány, aki Alaor pincsije, a nevét nem tudom), amihez csatlakozott nemrég Carola is (õ miért van állandóan Maluéknál? miért nem dolgozik?). Tonho kezd nagyon sok lenni, Malu-t viszont továbbra is bírom, kb õ az egyetlen, aki meglepõen jól lát bizonyos dolgokat. Hova lett Alaor? Remélem még benne lesz. És visszahozhatnák kicsit Zsuzsu-t is, õ egy igazi karikatúra. :) A Marcos-Raquel szál szerintem még jó ideig elhúzódik, remélem, hogy Wanderley újra közbelép majd, a tátott szájú Márkosz egye csak meg amit fõzött.
malvinkicska 2015 nov. 30. - 19:02:18
(138/340)
Fórumtársak ahogy nézem ezt a sorozatot, nekem nem egy megnyerõ témájú, annyira fura mikor min lovagolnak hetekig, most, pl Raquel nem akar elválni attól a pipogya Marcostól az olyan, mint akinek nincs egy szál esze sem. Malu néha feldobja meg az apja, hogy civakodnak, mert máskülönben dög unalom az egész, a holdkóros el van az õ szobor építésével, aztán az az Isaura asszony Donatot figyelmezteti, meg akarják ölni, ha már meg volna is késõ lenne.
ikoo 2015 nov. 27. - 22:21:24
(137/340)
Azert nem vetnek be tobb nyomozot,mert akkor kinyomoznak h ki az aki ellopta a penzt,meg a hajokat ki sullyesztette el.Aztan a sorozat vegeig a bortonben ulne Donato :-) :-) Virgilionak egyik reszbol a masikra hirtelen meggyogyult a fejen a seb :-)
8/10
nikato 2015 nov. 27. - 19:42:01 8/10
(136/340)
Raquel bevallottan megcsókolta Wanderley-t, de mégis örömmel fogadja az anyósa is? Az eltûnt pénz felkutatásához miért nem vetnek be még más egységeket is? Az sem tûnik fel senkinek, hogy Donato összes ellenségének eltûnik a hajója? Hjajjj.. sok ez! Tonho-ból is! Bár inkább Õ, mint Breno-ék. Vera eszméletlenül idegesít, a házvezetõnõt meg rúgja már ki!
8/10
nikato 2015 nov. 27. - 09:48:03 8/10
(135/340)
Most egy kicsit megfeneklett, ellaposodott a sorozat számomra is. Ott tehetetlen a rendõrség, sõt egy rendõr van. Glorinha is feljelenthette volna Donatot, hisz' erõszakoskodott vele. Raquel meg Marcos elõtt csókolózott, de még be is vallja, h Õ kezdte és ez a szerencsétlen nem dobja ki egybõl a házból? Nem jön rá, h minden hazugság volt idáig is? Van annyira befolyásos család, h Raquel-t egy vas nélkül kipenderítsék. Csak majd ezek után nem fogja Ruth-ban is Raquel-t látni? Ez fura.
malvinkicska 2015 nov. 26. - 19:52:33 Előzmény Csalarozsika
(134/340)
Szia ha így folytatódik egy témán lovagolnak, most az a féreg Donato amit követ azokkal a szegény emberekkel és az a fakabát semmit nem tud kinyomozni , én nem sok jót jósolok neki ez tele van olyan képtelenségekkel, nem sokáig nézem. Azt gondoltam ez is olyan jó mint a miket láttam Brazil sorozatokat de tévedtem.
malvinkicska 2015 nov. 26. - 09:24:25
(133/340)
A Donato száll enyhén szólva túlzás, mesébe illõ, soha nem lát senki semmit, itt olyan hûjére van véve a nézõ, hogy ezt el is hiszi, de ez sorozat itt sokszor õrültségek történek. Raquel amit csinál iszik, hogy viselkedik, egy alpári nõ személy, ezt férfi nem sokáig tûri, csak a buta felszarvazott Marcos. Nekem legjobb benne A holdkóros.
8/10
nikato 2015 nov. 26. - 08:41:28 8/10
(132/340)
Tonia fogadkozik, h nem követett el bûnt, mert Õ Malut akarta eltalálni? Az már nem is lenne rendõrségi ügy? Tonia eszméletlen idegesítõ. Az is, h Donatonak minden összejön. A rendõrfõnök úgysem fog hinni neki bizonyíték nélkül. Ruth nagyon uncsi, pont illik Marcoshoz. Raquel izgalmasabb, bár proli stílusa van.
malvinkicska 2015 nov. 24. - 18:22:41
(131/340)
Marcosnak meddig lesz még karika az orrába, amit Raquel tett bele fájdalmasan buta egy férfi.
malvinkicska 2015 nov. 23. - 18:26:47 Előzmény Csalarozsika
(130/340)
Virgilio okos szerepet kapott eddig mindenkin át lát, tudta a lány vízben fulladásának is mi volt a célja. Aztán a csaj kupán vágta jól kibeszélte magát a sógorának szántak egy követ, ami õt találta, és ami a fõ elég hihetõ dolgok. A másik az a Donáto egy féreg, miért árt mindig a dolgozó embereknek, Isaura egy irigy kutya, nem tetszik, mert a férje segíteni akar, a lányok közt is csinálja a fesztivált. Marcos továbbra is buta, Cesárnak sem hisz.
malvinkicska 2015 nov. 23. - 13:24:49
(129/340)
Marcos ebben a sorozatban nagyon buta figura, az egypetéjû ikrek ahol ekkora a hasonlóság elhiszem, hogy nehéz külömbséget tenni, de egy nõnek van illata, szokása szerelmi téren az biztos nem olyan a Ruthé, mint a Ráquelé, szóval ez nem egy kidolgozott száll.
8/10
nikato 2015 nov. 22. - 15:56:08 8/10 Előzmény ikoo
(128/340)
Azaz!! Vagy az ikreknek még a csókja is ugyanolyan lenne? :D Az sem volt gyanús, hogy teljesen felöltözött Raquel-nek Ruth, még a haját is megcsinálta, meg az ékszereket is felvette, pedig egy másik hálóing is elég lett volna. Ezek szerint Marcos csak a ruhája alapján különbözteti meg õket. :D
ikoo 2015 nov. 21. - 14:00:11
(127/340)
Igen,az már tényleg nevetséges,h Marcos ennyire nem tudja megkülönböztetni egymástól a két nõt..fõleg,mikor bement a szobába Ruthhoz,aki Raquelnek öltözött át :-) És hihetetlen,h nem érezte,h az nem a felesége,ilyen közelrõl :-))
malvinkicska 2015 nov. 21. - 07:49:29
(126/340)
Ezen a szomorú esõs szombat reggelen nagyon boldog lettem, mikor olvastam a véleményed, örülök neki, jól látok dolgokat és egyezik a véleményünk.
Szép napot neked.
malvinkicska 2015 nov. 21. - 07:05:34
(125/340)
Daniel Dantas a kisasszonyban Ricardo Fontes a testvért játszotta, ha erre gondoltál, a fátylas Anával, volt szerelemben.
offtopic
tartakovsky 2015 nov. 21. - 04:42:03 Előzmény reay
(124/340)
Kit játszott ott?
tartakovsky 2015 nov. 21. - 04:40:22
(123/340)
Spoiler!

Azért ahhoz képest, hogy a többi negatív szereplõ mit fog kapni Donato büntetése kicsit "enyhének" tûnik.
Csalarozsika 2015 nov. 21. - 01:38:27
(122/340)
Elszomorító látni, az anyjuk mennyire megkülönbözteti a lányait!
Ruth érzéseivel egy szemernyit sem törõdik, s ez végig így is marad!
Õt csak Raquel érdekli, senki más!
Ráadásul Marcosnak is hazudozott róla, hogy jobb színben tüntesse fel: "Raquel mindig az igazság pártján áll." - És nem szakadt le a plafon! :-(
Csalarozsika 2015 nov. 21. - 01:35:18 Előzmény malvinkicska
(121/340)
Marcos megérdemli azt a leckét, amit a "kedves feleségétõl" kap!
Raquel szinte dróton rángatja, õ pedig végül mindent elhisz neki!
Egy idõ után azért csak rájön az igazságra!
Tonhónak sokszor tényleg több esze van, mint az "úrfinak"!
Nevetséges, mennyire nem tudja megkülönböztetni egymástól a két lányt!
Bezzeg Tonho igen!

Ami Verát illeti: SPOILER!!! Vannak "sötét foltok" a múltjában.
Annak idején jól kihasználta César öccsét. Minden úgy történt, ahogy a fiú elmesélte.
Ráadásul készültek róla olyan képek, amelyeken hm. hogyan is fejezzem ki magam...elég hiányos öltözékben pózol. SPOILER VÉGE!!!
Mostanra viszonylag lecsillapodott, de:
SPOILER!!! Amikor Virgílio rájön a kétes múltjára, nem habozik, s Breno ellen fordítja azt! (Maria Helena - némi jutalom ellenében - a kezére játszik egy hajdan készült plakátot, s V. ezzel sikeresen megzsarolja Brenot.) SPOILER VÉGE!!!