8/10
nikato 2015 okt. 20. - 19:33:44 8/10
(60/340)
Nekem nagyon bejön. Akkor még nem olyan színészeket szerepeltettek akik tökéletes szépségek. Jó a szinkron is! Jó élmény megint nézni! Kb. 20 éve nem adták, de mintha tegnap lett volna! :D Kár, hogy nem 60 percesre csinálták a részeket.
reay 2015 okt. 20. - 19:26:30
(59/340)
Haha, ezt a sorozatot néztem még anno gyerekként. Szerencsére sok mindent elfelejtettem a történetbõl. Volt még egy hasonló, a Paulina, de az sokkal trébb volt, mint ez. Szóval most megnéztem újból az elsõ négy részt. Ennek alapján: a férfi fõszereplõt nem tudom mégis hogy gondolták, folyik a szájából a nyál, nulla vonzereje van. Ráadásul Stohl Buci hangján szólal meg, újabb mínusz pont. Egyelõre a nõi szereplõk nem gesztikulálják túl magukat, ez jó pont mindenképp. A Holdkóros srác (bocs, de nem tudom hogy kell leírni helyesen a neveket :)) alakítója elég jól játszik, Malu sem rossz, csak õ már kicsit sok nekem hadonászások terén. Aztán még az jutott eszembe, hogy ezek biztos brazil színészek? Némelyikben semmi brazilos vonás sincs, az egyik halász meg egyenesen olyan, mint nálunk a sarki kocsma egyik törzsvendége. :)
8/10
nikato 2015 okt. 20. - 16:12:02 8/10
(58/340)
Köszi, az jó! :)
malvinkicska 2015 okt. 20. - 14:50:07
(57/340)
Kedves sorozat rajongók akiknek nem jó az idõpont rakják fel a online meg tudják nézni ez nagyon jó, mert a Feketén Fehéren továbbra sem, és az is jó lenne, ha valaki felrakná.
Csalarozsika 2015 okt. 20. - 01:52:49
(56/340)
Szia! Végül úgy döntöttem, folytatom a nosztalgiázást, s belenézek a sorozatba! :)
Én is örülök, hogy újra "találkozunk", s eszmét cserélhetünk!
Kíváncsi leszek a véleményedre a sorozattal kapcsolatban!
malvinkicska 2015 okt. 19. - 21:24:51
(55/340)
Ma délután kezdték két epizódot adnak biztos holnap reggel ismétlik ahogy a Pampák k-át is tették.
8/10
nikato 2015 okt. 19. - 19:51:11 8/10
(54/340)
Szia! Erre vártam, hogy ezt adják, mióta vetítik az M3-on?
malvinkicska 2015 okt. 19. - 19:33:22
(53/340)
Nagyon örülök, hogy a fórumon vagy, lesz kivel beszélgetni nem egyedül.
Csalarozsika 2015 okt. 19. - 19:03:10
(52/340)
Szia! Ugye megmondtam? :)
Azt még el is felejtettem írni, hogy Breno, a polgármester is ismerõs szereplõ, "A Kisasszony" -ban Ricardot alakította. :)
Gondolom, az már most kiderült, hogy a sógora - Virgílio - nem igazán kedveli õt.

SPOILER!!! A késõbbiekben mindent megtesz majd annak érdekében, hogy õ legyen a polgármester! Bosszantja, hogy õ mindenütt csak a második! (Õ "csak" a polgármester helyettese, valamint a cégnél sem õ, hanem barátja az elsõ ember!)
SPOILER VÉGE!!!
malvinkicska 2015 okt. 19. - 18:35:18
(51/340)
Elkezdõdött nagyon sok az ismerõs színész, akik a Kisasszonyban és a Pampák k-ában játszottak, meg kell õket ismerni.
malvinkicska 2015 okt. 16. - 15:13:21
(50/340)
Remélem kellemesen fogok csalódni, mint Claudia Ramirezbe, mert amikor azt is láttam gonosz szerepben A Szenvedély Száz Színében azt mondta soha többé nem nézek tõle semmit, és most meglepõdtem, a Veronica Aranyába, el kell ismernem jó színésznõ, lehet itt is úgy lesz nagyon szeretik sokan õt is tehetségesnek tartják.
moni06 2015 okt. 13. - 18:57:26
(49/340)
Csak véletlenül néztem be ma, de milyen jól tettem!!! Nagyon sajnáltam volna, ha lemaradok errõl a sorozatról!!! Már alig várom a hétfõt! Persze a régi szinkronnal adják remélem! :))))
malvinkicska 2015 okt. 12. - 15:18:05
(48/340)
Ebben a sorozatban hátha jobb lesz Gloria , mert a másikba nem kedveltem nem sok nõiességet mutatott. Köszönöm szépen neked is a kis ismertetõt.
malvinkicska 2015 okt. 12. - 15:12:05
(47/340)
Köszönöm a válaszod. elkezdem ha nem tetszik akkor abba hagyom.
Csalarozsika 2015 okt. 12. - 15:07:46
(46/340)
javítás: szerettem! :)
Csalarozsika 2015 okt. 12. - 15:06:43
(45/340)
Szia! Szerintem marad a régi szinkron, semmi okuk nincs rá, hogy újraszinkronizálják! :)
(A többi "retró" sorozat esetében maradt a szinkron, miért most változtatnának?)
Csalarozsika 2015 okt. 12. - 15:05:18
(44/340)
Szia! Ahogyan azt már korábban is írtam, felemás érzéseim vannak ezzel a sorozattal kapcsolatban.
Nem ez volt a kedvencem, A pampák királyát jobban szeretettem! :)
Azt gondolom, egy próbát megér! :)
Szerintem - fõleg a késõbbiek tükrében - ez a sorozat is még a jobb fajtából való!
Kb. 20 évvel ezelõtt adta az MTV, abban az idõszakban, amikor csak 1-2 ilyen sorozat ment a TV-ben, s nem egyszerre több tucat.

SPOILER!!! A történetrõl néhány dolgot: A sorozat egy ikerpárról szól, akik külsõre ugyan tökéletesen egyformák, belsõ tulajdonságaikban nagyon is különböznek! Egyikük (Ruth) kedves és jó, a másik (Rachel) irigy és gonosz.
Rachel mindent megtesz, hogy borsot törjön a testvére orra alá, s ebbõl sok bonyodalom kerekedik!
Többek között: Elcsábítja a testvére által szeretett fiút, s hozzá is megy feleségül, persze csak azért, mert a fiú gazdag! Márpedig õ nem vágyik másra, mint a pénzre! (A lányok szegény családból származnak, szüleik egyszerû emberek, apjuk halászattal foglalkozik.)
Érdekes a szülõk hozzáállása: Az édesanya érhetetlen módon mindig Rachel pártját fogja, õt ajnározza, minden gonosz tettére igyekszik mentséget találni. Apjuknak természetesen Ruth a kedvence, ami nem is csoda, hisz mindig mindenben segít, Rachel viszont egy szalmaszálat sem tesz keresztbe.

A pampák királyából ismerõs szereplõkkel is találkozhatsz! "Rafaela" alakítja Ruth és Rachel szerepét. (Glória Pires frizurája itt egész más lesz.)
"Otavio" - ebben a sorozatban Marcos - pedig azt a fiút, akit Rachel elszeret a testvérétõl.
"Geremias" - itt: Virgílio - Marcos apját játssza, emlékeim szerint rosszindulatú, gonosz ember. (A színészt ezúttal szakáll nélkül láthatjuk.)
"Ralf" is szerepet kap a sorozatban, de szerepe nem lesz olyan fajsúlyos, mint a másikban. (Ráadásul szimpatikusabb is lesz.)
SPOILER VÉGE!!!
malvinkicska 2015 okt. 12. - 11:51:15
(43/340)
Október 19-én kezdik ismételni a sorozatot, valaki írja meg érdemes lesz elkezdeni nézni, mert olyan vegyes dolgokat lehet olvasni róla, pedig a Brazil sorozatok amiket láttam jók voltak.
Márk Újvári 2015 okt. 11. - 14:30:31 Előzmény Ili65
(42/340)
Ez a Pokoli paradicsom címû sorozat volt. A fiút No-nak hívták, és volt egy félelmetes nagyanyja, igazi boszorkány, aki wudu-bábukkal és egyéb praktikákkal akarta távol tartani unokáját az "erkölcstelen” európai asszonytól. A fiatal nõ nevére nem emlékszem, de egy svéd házaspárt alakítottak a sorozatbeli férjével. A férje egy mélytengeri expedíció miatt jött Brazíliába dolgozni, az asszonyka pedig a hideg égövön kialakult depresszióját akarta kúrálni a trópusokon. Az unokájához betegesen ragaszkodó nagyit (Manuela mamát) az a Laura Cardoso alakította, aki a Homok titkaiban Ruth és Rachel anyukája volt a halászfaluban.
Márk Újvári 2015 okt. 11. - 14:29:07 Előzmény Ili65
(41/340)
Ez a Pokoli paradicsom címû sorozat volt. A fiút No-nak hívták, és volt egy félelmetes nagyanyja, igazi boszorkány, aki wudu-bábukkal és egyéb praktikákkal akarta távol tartani unokáját az "erkölcstelen” európai asszonytól. A fiatal nõ nevére nem emlékszem, de egy svéd házaspárt alakítottak a sorozatbeli férjével. A férje egy mélytengeri expedíció miatt jött Brazíliába dolgozni, az asszonyka pedig a hideg égövön kialakult depresszióját akarta kúrálni a trópusokon. Az unokájához betegesen ragaszkodó nagyit (Manuela mamát) az a Laura Cardoso alakította, aki a Homok titkaiban Ruth és Rachel anyukája volt a halászfaluban.