Torolt Felhasználo 2016 márc. 22. - 17:53:20
(177/177)
Ezt a híradó-anyagot ki pontozta föl?
csineva-xx 2015 jan. 07. - 10:24:19
(176/177)
Ez a pistorius-utalás egy állati nagy marhaság... nem ártana aktualizálni a fenti kritikákat, pláne "címlapon"...
Keep the Faith 2013 júl. 22. - 11:34:56 Előzmény Sumomo
(175/177)
Kàr bizony! És még mindig nem térek napirendre! :'(
Keep the Faith 2013 júl. 22. - 11:34:15 Előzmény Sumomo
(174/177)
Kàr bizony! És még mindig nem térek napirendre! :'(
webulon 2013 júl. 19. - 15:00:47
(173/177)
Jó pár hete azt kérdezte itt valaki,hogy mi a motiváció

Nos ezt találtam a ma élõ legnagyobb hegymászó -kalandor ezt írta

" Az életnek priori nincs értelme. De tudunk neki értelmet adni
A kihívások megtalálása "isteni " adomány,ez maga az értelemadás. "

Így van !!!! ,- Szerintem ez a lényeg

Ha nem ezt mûveljük akkor semmi értelme nincs annak ,hogy valaki ezen bolygót a jelenlétével pusztítja
mentálisan - fizikálisan.
Sumomo 2013 júl. 18. - 09:04:35 Előzmény Keep the Faith
(172/177)
"... Erõss Zsolt és Kiss Péter magyar hegymászókat, akiket 2013 májusában örökre magához ölelt a Himalája szent hegye, a Kancsendzönga"

de szépen mondták


Köszönöm, hogy feltetted és most végre folynak a könnyeim.De kár értük.
Sumomo 2013 júl. 18. - 08:31:59 Előzmény Keep the Faith
(171/177)
köszönöm, mindjárt nézem
régen jártam erre..
Sumomo 2013 júl. 18. - 08:30:55 Előzmény gladiolus
(170/177)
:DDDD
gladiolus 2013 júl. 08. - 21:32:30
(169/177)
Igen, közben rájöttem, hogy valamit elnéztem felületes olvasás közepette. Olyan vagyok, mint az éji bogár, zúg egy nagyot, nekimegy a falnak, nagyot koppan akkor, azután elhallgat. :)

Hát ez történhetett.
Keep the Faith 2013 júl. 08. - 19:26:03 Előzmény Sumomo
(168/177)
Gondoltam szólok, kb. 1 óràja megjelent a facebookon Marioval az interjú!
Ha a facebook nem okés neked itt is elolvashatod:
http://www.overmagazin.com/2013/07/eletem-legkemenyebb-expedicioja/
Keep the Faith 2013 júl. 08. - 19:25:19 Előzmény Sumomo
(167/177)
Gondoltam szólok, kb. 1 óràja megjelent a facebookon Marioval az interjú!
Ha a facebook nem okés neked itt is elolvashatod:
http://www.overmagazin.com/2013/07/eletem-legkemenyebb-expedicioja/
Keep the Faith 2013 júl. 08. - 12:00:57 Előzmény gladiolus
(166/177)
Szia! Bocsi hogy beleszólok, de szerintem nem õ az admin, csak bemàsolta a facebookról a közleményt.
Ha mégis õ lenne, akkor elõre is elnézést kérek! :-)
gladiolus 2013 júl. 05. - 08:21:36 Előzmény Sumomo
(165/177)
OFF

Bocsi, hogy téged zavarlak ezzel, de alább azt írod, te vagy Admin. Szeretném megkérdezni, hogy esetleg tudod e, mi az oka annak, hogy tegnap óta nagyon nehéz a fórumot elérni, és iszonyúan lassan lehet kommentelni. A filmek oldalainál eltûntek a hozzászólások, és csak akkor tudok belépni, ha a port.hu fórum szöveget írom be a Google-ba.
Esetleg lehet tudni, meddig áll fenn ez az állapot, s mikor várható javulás?

Természetesen nem élet-halál kérdése, csak hiányzik a portolás. :)

Válaszodat elõre is köszi.
Keep the Faith 2013 júl. 03. - 10:03:48 Előzmény Sumomo
(164/177)
Nincs még fent, de ha feltöltik, szólok.
A "szakértõk" kommentjeit pedig engedd el a füled mögött, nem érnek annyit, hogy felhúzd magad! :-)
10/10
ChelseaForce 2013 júl. 03. - 00:20:48 10/10
(163/177)
Érdekes érzést kelt az emberben ez a film megnézése így a Kancsendzönga expedíció után ...

Erõss Zsolt egy elképesztõ akaraterõvel rendelkezõ, intelligens, szerény ember volt, aki több ízben is öregbítette a magyarok hírnevét.

Több elõadásán is voltam, személyes élmények fûzõdnek hozzá, úgy gondolom, hogy, ha valaki, akkor Õ lehet példakép bárki számára! És itt nem csak a magashegyi mászásra gondolok, hanem a kitartásra, eltökéltségre, a célokért való küzdésre és a mélypontról való visszajövésre!

Nyugodj békében Hópárduc és Kiss Péter!
offtopic
Sumomo 2013 júl. 02. - 17:37:14 Előzmény FJdt
(162/177)
Marioval készült riportot még mindig nem találom, remélem azért mert még nincs fent.
Böngészem, böngészem az oldalt, de annyi idóta "szakértõ" kommentjébe futok bele, hogy rövid idõ alatt feladom:(
Sumomo 2013 jún. 27. - 12:31:18 Előzmény FJdt
(160/177)
Gyors közlemény!
Tegnap délután az interjú sikeresen létrejött Mario-val!!! Ez több szerencsés egybeesésnek is köszönhetõ! Az egyik, hogy én (admin) ezekben a napokban pont Észak-Olaszországban tartózkodtam (máskülönben aligha jött volna létre részemrõl ez a kiruccanást), a másik pedig, hogy Mario, annak ellenére, hogy munkájából fakadóan különösen is elfoglalt ebben az idõszakban, idõt szakított... erre a beszélgetésre, mely természetesen rögzítésre is került. Bár munkája miatt így is gyakran keresték (olykor meg-meg kellett szakítani az interjút) alapvetõen hosszan beszélgettünk és készséggel válaszolt a kérdésekre, részletesen beszámolva mindarról, amire vissza tudott emlékezni. A beszélgetés közvetlen, barátságos légkörben zajlott (minden szabadkozás mellet sem úsztuk meg, hogy vacsorára is ott maradjunk). Lévén, hogy mindez olaszul folyt, az tisztázott anyagot le kell fordítanom, s ez bizony néhány napot igénybe vesz. A türelmetekért elõre is köszönet! Az interjú mellett számos, káprázatos képet és videofelvételt adott át Mario, melyek Petirõl is, de fõként Zsoltról, egyedül álló momentumokat örökítettek meg. Ezeknek közzétételét Mario jóváhagyta (írásban is), viszont szeretnék még Zsolt és Peti családjával egyeztetni. Az interjú tartalmából egyelõre csak annyit, hogy több kiegészítõ részlettel gazdagít Petirõl, Zsoltról, az alaptáborban történtekrõl, az ezt követõ mászásról, csúcstámadásról, körülményekrõl... azt azonban már elõre jelezném, hogy Petivel és Zsolttal a csúcson találkozott utoljára Mario! Természetesen ezzel együtt is részletesen mesélt arról, amit a 4-es táborig való ereszkedés folytán látott, hallott… többek között a tragikus pillanatról is, hogy miként látta és élte át Bibas kicsúszását egészen közelrõl... Szóval hamarosan egy picit még közelebb kerülünk a történtekhez. A fordítás készül! Mario búcsúzáskor ismételten kifejezte részvétét Peti és Zsolt családja, barátai felé, majd pedig jelezte, ha az interjú után további kérdések merülnek fel, melynek tisztázásában tud segíteni készséggel áll rendelkezésre.
Sumomo 2013 jún. 26. - 08:58:40
(159/177)
ezt nem is láttam tegnapig

A Nanga Parbat meghódítása

https://www.youtube.com/watch?v=JZTxemRpffs
offtopic
Sumomo 2013 jún. 25. - 22:13:24
(158/177)
Nagyon köszönöm, holnap ránézek.
Nem az idõ, elvi oka van.
Anno alig tudtam magam töröltetni az iwiw-rõl, miután csontvázak estek ki a szekrénybõl.
Soha többet.